Stranica 97 od 131 PrvaPrva ... 47879596979899107 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 2.881 do 2.910 od 3930

Tema: Pitanja i odgovori!

  1. #2881

    Re: Pitanja i odgovori!

    neznam geez ubi me odma...i nekuzim kak bi ja trebo kupovat gold kad imam 250g na liku -.-

  2. #2882
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    May 2007
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    1.082

    Re: Pitanja i odgovori!

    = Citat = Izvorno postao Ovisnik
    neznam geez ubi me odma...i nekuzim kak bi ja trebo kupovat gold kad imam 250g na liku -.-

    wow lol
    btw kakvi su to lagovi na kor'gallu danas? koji im je :S

  3. #2883
    Senior Member Master Blaster Wizard's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Zemlja čudesa
    Postova
    4.918

    Re: Pitanja i odgovori!

    a nisu samo na korgallu, svugdi su, uzas, opce se nemogu logat
    Well, as long as it's interesting.

  4. #2884
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    May 2007
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    1.082

    Re: Pitanja i odgovori!

    = Citat = Izvorno postao Wizard
    a nisu samo na korgallu, svugdi su, uzas, opce se nemogu logat
    Da i mene baca van stalno..neznam koji vrag sad izvode

  5. #2885

    Re: Pitanja i odgovori!

    lol xD pa tek sam 55 ugl jel ima ikakve sanse da oni meni vrate acc?

  6. #2886
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    320

    Re: Pitanja i odgovori!

    da , pa normalno. napisi im mail ili nesto....trazi da malo detaljnije to provjere i da ce vidit da nisi kupovao

  7. #2887

    Re: Pitanja i odgovori!

    a poslo sam im da iam sam 250g na liku xDDD i da ocu da mi objasne pizde i sad mi je fino halloween najjaci event nek se gone u prozor :S

  8. #2888

    Re: Pitanja i odgovori!

    Ja samo ne znam što si uopće išao "zajebavati" tog gold sellera... ono, napravi kao i svaka druga normalna osoba: ignoriraj whispove i prijavi ga ako ti se da. Dobio si vjerojatno bananu (privremenu) jer je Blizzard iz logova vidio da si pokušao komunicirati s njim. Javi im neka bolje ispitaju.

  9. #2889
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jun 2009
    Postova
    1.030

    Re: Pitanja i odgovori!

    ja im uvijek kazem, goldsellerima jelte, da mi daju nesto za dzabe i onda odustanu odmah u startu!

  10. #2890

    Re: Pitanja i odgovori!

    Jel mogu ja nekak kontaktirat GM-a bez da im saljem email il da ih zovem jer na emailove mi ne odgovaraju -.-

  11. #2891
    Senior Member Giant leap for forum FaTaL_mRkvA's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    3.701

    Re: Pitanja i odgovori!

    Imas dolje u meniju desno od torbi jedan crveni upitnik ( ?S), kliknes na njega onda na Contact Game Master ili tako nesto...

  12. #2892
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    320

    Re: Pitanja i odgovori!

    = Citat = Izvorno postao Ovisnik
    Jel mogu ja nekak kontaktirat GM-a bez da im saljem email il da ih zovem jer na emailove mi ne odgovaraju -.-
    strasno...lik je bannan i da ingame salje ticket?

  13. #2893
    Senior Member Fight fire with fire Aerial's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Assuma kontrolu
    Postova
    11.692

    Re: Pitanja i odgovori!

    https://eu.blizzard.com/support/webf...l?locale=en_GB

    To se šalje inače.
    Odabereš WoW kao product i temu problema. Unešes podatke i objasniš o čemu se radi.
    Neki put ti odgovore u roku od 2-3 sata, neki put treba 3-4 dana da srede problem.
    Ne možeš postati tako brzo iza zadnjeg posta kojeg si postao/la.

  14. #2894

    Re: Pitanja i odgovori!

    eo odbanali me i sad mi jos kazu da se pazim jer ce me pratit ko fol -.-

  15. #2895
    Senior Member Giant leap for forum FaTaL_mRkvA's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    3.701

    Re: Pitanja i odgovori!

    = Citat = Izvorno postao Madox
    = Citat = Izvorno postao Ovisnik
    Jel mogu ja nekak kontaktirat GM-a bez da im saljem email il da ih zovem jer na emailove mi ne odgovaraju -.-
    strasno...lik je bannan i da ingame salje ticket?
    A dobro jebiga ono...
    Doletim na forum vidim da u temi ima novih postova stisnem da samo nove prikaze i vidim post u kojem se pita "Kako da kontaktiram GM-a?" i ja onako, plemenit, voljan pomoći čovjeku kažem, a sad me još napadate zato što prije toga nisam prozujo po svih 190 stranica da vidim jel on slucajno banan...

  16. #2896
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Slavonija - Pozega
    Postova
    133

    Re: Pitanja i odgovori!

    dali bi netko mogao pojasnit kakvi su to Roleplaying server ? hvala ....

  17. #2897

    Re: Pitanja i odgovori!

    http://www.worldofwarcraft.com/info/bas ... types.html
    Role-Playing Realms (RP and RP-PvP)

    If you enjoy role-playing (RP) and would like to imagine that you are an inhabitant of a fantasy-based world, then a role-playing realm may be for you. Players who choose to play on an RP realm should abide by the Role-Playing realm policies and remain in-character at all times. Role-Playing realms give players the chance to develop characters with a backstory who do not simply progress from quest to quest, but instead assist or hamper the efforts of others for reasons of their own. As far as game mechanics are concerned, there is no difference between a Role-Playing realm and any other realm. You don't get special benefits or special hindrances other than the behavioral rules you agreed to when joining a Role-Playing realm.

    Role-Playing realms can either be Normal realms or Player vs. Player realms. Role-Playing realms in the Normal ruleset appear simply as RP realms in the realm list; all game mechanics are the same as on a Normal realm. Role-Playing realms in the Player vs. Player ruleset appear as RP-PvP and again, all game mechanics are the same as on a Player vs. Player realm (for example, on an RP-PvP realm you still cannot attack members of your own faction even if it would sometimes make sense from a role-playing point of view).

    Things to consider before choosing an RP realm:

    * Please read our Role-Playing Policy before you start playing on an RP realm.
    * If you want to create a "real life" for your character, a Role-Playing realm gives you the best opportunity to do that.
    * You can count on many other players to support you by role-playing their characters too.
    * There are no automatic game rewards for role-playing, and no game mechanics are altered (if you give a rose to a dire bear it will still try to eat you).
    * Not everyone on an RP realm will "stay in character."

    Summary:SIf you choose to play on a Role-Playing realm, you should act and speak as your character would in the World of Warcraft setting.
    Nema Blizzard valjda stranicu samo za ukras.

  18. #2898
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Mar 2008
    Lokacija
    Valhalla
    Postova
    2.934

    Re: Pitanja i odgovori!

    isplati li se kupovati wow na 2 mjeseca?
    cini mi se glupo davat pare da mi traje samo 2 mjeseca
    jos ako dodam obaveze...
    My life for Aiur!

  19. #2899
    Senior Member Fight fire with fire Aerial's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Assuma kontrolu
    Postova
    11.692

    Re: Pitanja i odgovori!

    Zašto samo 2?
    Ne možeš postati tako brzo iza zadnjeg posta kojeg si postao/la.

  20. #2900
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Mar 2008
    Lokacija
    Valhalla
    Postova
    2.934

    Re: Pitanja i odgovori!

    al vise cu platit
    My life for Aiur!

  21. #2901

    Re: Pitanja i odgovori!

    = Citat = Izvorno postao majstoro
    isplati li se kupovati wow na 2 mjeseca?
    cini mi se glupo davat pare da mi traje samo 2 mjeseca
    jos ako dodam obaveze...
    Ne kontam... kad kupiš igru dobiješ besplatnih 30 dana igre, ne znam odakle si ti izvukao 2 mjeseca. I naravno da plaćaš kad igra ima pretplatu. Ono, nisi valjda mislio da je singleplayer naslov? A što se tiče cijena vs. game time mislim da se isplati čak i ako ćeš igrati mjesec dana. Na kraju krajeva, WoW (bez ekspanzija ili Battlechesta) je sada ~120kn, a za to možeš igrati mjesec dana besplatno i ako si pametan spojiš to sa trialom i tako dobiješ još vremena.


  22. #2902
    Senior Member Master Blaster Wizard's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Zemlja čudesa
    Postova
    4.918

    Re: Pitanja i odgovori!

    a trial traje 1 dan, max 2 pa nije toliko zanimljivo, ipak ti dosadi radit questove kad stanes na 1 exp od 71lvla , mislim da ti se neisplati uzmat wow ako ga mislis samo 2 miseca igrat, al ako ga pocnes igrat pa igras 2 miseca vjerovatno ces nastavit i dalje igrat
    Well, as long as it's interesting.

  23. #2903
    Senior Member Fight fire with fire Aerial's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Assuma kontrolu
    Postova
    11.692

    Re: Pitanja i odgovori!

    = Citat = Izvorno postao Wizard
    a trial traje 1 dan, max 2 pa nije toliko zanimljivo
    Misliš, 1 tjedan?
    Ne možeš postati tako brzo iza zadnjeg posta kojeg si postao/la.

  24. #2904

    Re: Pitanja i odgovori!

    Kako ne isplati? Ako današnja prosječna igra dođe ~350kn i završiš je ~10 sati (prosječna, znam da se tu i tamo zalomi koja duža), a WoW koji dođe ~120kn možeš igrati 30 dana... ej, nisam ja za ništa slušao matematiku sve te godine. Trial traje 10 dana pa se i više nego isplati... bar nisi njubara kad počneš igrati pravu igru.

  25. #2905
    Senior Member Master Blaster Wizard's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Zemlja čudesa
    Postova
    4.918

    Re: Pitanja i odgovori!

    a ako tek pocinje trebat ce mu nekih 1 tjedan da odluci s kojim ce likom igrat i 2-3 tjedna za dignit 80 lvl, ostane mu misec dana, recimo da nezna nikoga nema gild, dok se opremi i sve, taman ce trebat pocet igrat 2 mjeseca ce mu isteci.

    trial traje 7 dana, ali ti ces u 2 dana dignit max lvl sto mozes u trialu i dosadit ce ti ga igrat jer nemos ici dalje, onda ti ostaje izbor kupit igru il ne, a ako ne onda si je bezveze igrao i bacao pare.

    sto se tice omjera cjene i sati svakako da se isplati, al ako zelis igrat wow neces to radit samo 2 mjeseca, ili ces igrat ili ne, ako nakon 2 mjeseca nemas nikakvu namjeru i dalje placat to se ne isplati i gotovo. radije u ta 2 miseca idi radit nesto pametno i kani se wowa i gotovo, svi sretni osim mozda blizzarda koji bi zaradio koju kunu manje.
    Well, as long as it's interesting.

  26. #2906
    Senior Member Giant leap for forum mravojed20's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Postova
    3.755

    Re: Pitanja i odgovori!

    Ne kužim u čemu je problem.

    Odigra se prvo Trial verzija (šta nije 10 dana ko prije), maksimalni lvl 20, taman da se upoznaš s igrom kroz 3 dana šta će početniku trebat da dođe do 20.lvla i stane malo na noge.

    U tih 3 dana ćeš dobit odličan dojam o igri. U ostatku triala možeš isprobati i ostale klase. ako ti se svidi, onda kupiš i nastaviš igrati s tim istim likovima, 30 dana. Nakon toga ćeš vjerojatno ionako bit zaražen igrom i dalje se više nema o čemu pričati.

  27. #2907

    Re: Pitanja i odgovori!

    Wizard ima odmah na pameti "tr00 way", tj. plan sa pridruživanjem guildu i raidanju čim prije (vidljivo čim već za vrijeme triala ubacuje spiku o "dizanju na lvl 80" i slično). Većina ljudi je casual i nema vremena/volje za takve stvari, takvim ljudima je mjesec dana i više nego dovoljno da odigraju koliko žele i vide sviđa li im se igra.

    I ono, tko se dvoumi tjedan danaSs kojom će klasom igrati?

  28. #2908
    Senior Member Giant leap for forum mravojed20's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Postova
    3.755

    Re: Pitanja i odgovori!

    Fakat da, ja sam u jednom danu isprobao sve Pa odmah dobiješ neki feeling je ti se klasa sviđa ili ne, s tim da evo ja sam tijekom godina razvio afinitet za melee klase što znači da, casteri ne dolaze u obzir i otpadaju odmah u startu, od melee pak rogue mi je šugav, druid mi je tlaka jer ne želim gledat u dupe od medvjeda cijelo vrijeme, dk mi je ružan. znači warrior ili paladin.

    Sad taman prije nego počne Winter Veil ću opet početi igrati, human paladin i orc warrior, s tim pokrijem obje strane igre, s meni osobno najboljim klasama i rasama.

  29. #2909
    Senior Member Master Blaster Wizard's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Zemlja čudesa
    Postova
    4.918

    Re: Pitanja i odgovori!

    = Citat = Izvorno postao Arbiter of Change
    Wizard ima odmah na pameti "tr00 way", tj. plan sa pridruživanjem guildu i raidanju čim prije (vidljivo čim već za vrijeme triala ubacuje spiku o "dizanju na lvl 80" i slično). Većina ljudi je casual i nema vremena/volje za takve stvari, takvim ljudima je mjesec dana i više nego dovoljno da odigraju koliko žele i vide sviđa li im se igra.

    I ono, tko se dvoumi tjedan danaSs kojom će klasom igrati?
    a ako ko voli tako igrat mozda i more, al vecini to nije zanimljivo, sada se sve more pugat, al iopet zelis vidit content i treba ti gear za to, a za gear ti treba vrijeme, kratko vrijeme al iopet , a mozda sam ja previse puta lvla likove pa mi to vise nije zanimljivo al eto, nebih bas za to placao kolko vec treba ako mozes uzet sp igru koja ima to mnogo bolje napravljeno wow je do 80lvl, ili bar 70lvla cisto sp igra, mozes naci grupu za low lvl istancu svako 3 dana...

    a sto se tice trazenja klase, ja igram istu klasu od prvog dana do zadnjeg, ali dost ljudi sto ih znam su barem po 3-4 lika lvlali do 20-30lvl pa ispocetka dok se ne odluce

    i da wow je igra koja trazi vrijeme, i razvija se, tako da u 2 mjeseca nemos dovoljno odigrat da bi imao osjecaj da se isplatilo, nekazem da nemozes vidit jel igra valja, ali ako ces se ogranicit na 2 mjeseca igre bolje ne pocinjat igrat
    Well, as long as it's interesting.

  30. #2910
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jun 2009
    Postova
    1.030

    Re: Pitanja i odgovori!

    najbolje ne pocinjat nikako, pogotovo u kakvom je stanju gira sada

Slične teme

  1. Pitanja i odgovori!
    By Raoul Duke in forum Igraće konzole i igre za njih
    Odgovora: 187
    Posljednji post: 08-01-2015, 15:12
  2. Termalne paste - pitanja i odgovori
    By marijanovic in forum Komponente
    Odgovora: 23
    Posljednji post: 12-09-2011, 23:59
  3. Pitanja i odgovori za FAQ
    By in forum The Elder Scrolls & Fallout
    Odgovora: 373
    Posljednji post: 28-02-2009, 14:57

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •