Stranica 98 od 131 PrvaPrva ... 488896979899100108 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 2.911 do 2.940 od 3930

Tema: Pitanja i odgovori!

  1. #2911

    Re: Pitanja i odgovori!

    @Wizard:
    Ne znam kako na tvom serveru, ali ja sam na svom (a bio je još i RP Realm, pazi) uvijek uspijevao naći ekipu za dungeonse. Da ni ne spominjem da sada sa cross-server PUG sistemom to stvarno ne bi trebao biti problem. Ali dobro si rekao i ja bi dodao da vjerojatno imaš "veteransku bolest", tj. toliko si se naigrao WoW-a i imaš drugačije viđenje igre od nekoga tko tek počinje igrati.

    @Gu$ht3r;
    Što ne znači apsolutno ništa nekome tko tek počinje.

  2. #2912
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jun 2009
    Postova
    1.030

    Re: Pitanja i odgovori!

    kako ne? sam je wizard reko grupu za instancu neces nac nikad do nekog lvl 70, e pa sad racunaj kolko ces propustit.. da ne kazem da ces kroz azeroth i outland samo doslovno projurit.

  3. #2913
    Senior Member Giant leap for forum mravojed20's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Postova
    3.755

    Re: Pitanja i odgovori!

    Ovisi od servera do servera, zato se treba dobro informirati.

    na Boulderfistu je ally strana upravo takva,sve prazno i čovjek padne u depru dok igra tamo kao low level jer nema nigdje nikog čak ni u Stormwindu ima svega 20 ljudi najčešće.

    Dok pak na Sylvanasu je krcato i osjećaj igranje je višestruko življi, a i šanse da ćeš pronać grupu za recimo Stratholme su daleko bolje.

  4. #2914
    Senior Member Fight fire with fire Aerial's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Assuma kontrolu
    Postova
    11.692

    Re: Pitanja i odgovori!

    Pa ono... U 3.3 dolazi cross-server LFG. Low level instance FTW!
    Ne možeš postati tako brzo iza zadnjeg posta kojeg si postao/la.

  5. #2915
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Sep 2007
    Lokacija
    Kosovo Polje/Pristina - Kosova
    Postova
    121

    Re: Pitanja i odgovori!

    = Citat = Izvorno postao Aerial_51
    Pa ono... U 3.3 dolazi cross-server LFG. Low level instance FTW!
    sad cu konacno moc zavrsit neke instance da dobim achivmente

  6. #2916

    Re: Pitanja i odgovori!

    = Citat = Izvorno postao mravojed20
    Ovisi od servera do servera, zato se treba dobro informirati.

    Dok pak na Sylvanasu je krcato i osjećaj igranje je višestruko življi, a i šanse da ćeš pronać grupu za recimo Stratholme su daleko bolje.
    Više-manje ovo... premda je meni zanimljiva situacija da su RP Realmovi nevjerojatno brojno napučeni.
    Naravno, ne za sam RP, ali za naći PUG ekipu barem.

  7. #2917
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    The Black Temple....
    Postova
    1.049

    Re: Pitanja i odgovori!

    @Mravojed
    A jel igras na Sylvanasu ili si samo to tako rekao.

  8. #2918
    Senior Member Giant leap for forum mravojed20's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Postova
    3.755

    Re: Pitanja i odgovori!

    Igro. Ne igram uopće mjesecima. Nedavno samo trial iz fore da neš isprobam. Ali kad sam igrao nisam imao nekih problema, jebga to je full server, krcat. Na Boulderfistu sam proveo daleko više vremena na ally strani i to je bio jad i čemer. Sve ove lvl 30, 40, 50, 60 instance sam u biti sam išao solo na lvl 80 eto toliko da ih prođem za achievment, jer je bilo ubitačno teško nać grupu.

  9. #2919
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    The Black Temple....
    Postova
    1.049

    Re: Pitanja i odgovori!

    Ma Znas kako je sad na Sylvanasu,svaki dan Laguje nenormalno.
    Mi bas neki dan isli OS10+3D ovima sto nemaju i nismo mogli nista napravit.
    Tolko je Lagovalo da Tank Agro nije mogo drzat.
    Al opet ima Sylvanas i svojih prednosti!

  10. #2920
    Senior Member Giant leap for forum FaTaL_mRkvA's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    3.701

    Re: Pitanja i odgovori!

    Samo da se nadovežem u vezi triala...
    Kada počinjete igrati WoW, možete napraviti trial acc i odmah na taj acc unijeti retail key i imati će te 10 dana+mjesec dana WoWa, nema lvl limita, možete tradeati, slati mailove i sve normalno ali samo dobijete dodatnih, besplatnih 10 dana igre.

  11. #2921
    Senior Member Giant leap for forum mravojed20's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Postova
    3.755

    Re: Pitanja i odgovori!

    = Citat = Izvorno postao Demon Hunter
    Ma Znas kako je sad na Sylvanasu,svaki dan Laguje nenormalno.
    Mi bas neki dan isli OS10+3D ovima sto nemaju i nismo mogli nista napravit.
    Tolko je Lagovalo da Tank Agro nije mogo drzat.
    Al opet ima Sylvanas i svojih prednosti!
    Da? Može bit jer je sad ipak skoro 12.mjesec, ja sam igrao tamo početkom ljeta zadnji put i bilo je taman jer nije toliko ljudi igralo.ali opet raj za nekog poput mene tko je navikao na 20 ljudi u SW u peak satima. Sad sam nedavno išao trial isto na Sylvanas, i na Argent Dawn, jer mislim počinjat za dva tjedna sve ispočetka s novim likom, ovo ostalo ću sve pobrisati.

    Ne znam koliko mi je pametno odabrati full server za levelanje novog main lika, ali nakon toliko samoće na Boulderfistu mislim da sam spreman i na lag, rušenje, 20 min čekanja na login u igru itd...samo da sam okružen ljudima.

  12. #2922
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    320

    Re: Pitanja i odgovori!

    = Citat = Izvorno postao LinkEX
    Samo da se nadovežem u vezi triala...
    Kada počinjete igrati WoW, možete napraviti trial acc i odmah na taj acc unijeti retail key i imati će te 10 dana+mjesec dana WoWa, nema lvl limita, možete tradeati, slati mailove i sve normalno ali samo dobijete dodatnih, besplatnih 10 dana igre.

    wrong ( ako se nesto nije promjenilo u zadnjih mjesec- dva ) ...sa trial accountom mozes doci do maximalno lvl 20, nemozes se tradati, nemozes primati mailove ( za slati nisam siguran ali mislim da se ni to nemoze ) ... i nemozes poziva ljude u grupe , jedino oni tebe...

  13. #2923
    Senior Member Giant leap for forum FaTaL_mRkvA's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    3.701

    Re: Pitanja i odgovori!

    = Citat = Izvorno postao Madox
    = Citat = Izvorno postao LinkEX
    Samo da se nadovežem u vezi triala...
    Kada počinjete igrati WoW, možete napraviti trial acc i odmah na taj acc unijeti retail key i imati će te 10 dana+mjesec dana WoWa, nema lvl limita, možete tradeati, slati mailove i sve normalno ali samo dobijete dodatnih, besplatnih 10 dana igre.

    wrong ( ako se nesto nije promjenilo u zadnjih mjesec- dva ) ...sa trial accountom mozes doci do maximalno lvl 20, nemozes se tradati, nemozes primati mailove ( za slati nisam siguran ali mislim da se ni to nemoze ) ... i nemozes poziva ljude u grupe , jedino oni tebe...
    Ajde šuti i pročitaj šta sam napisao.
    -KUPIŠ WoW
    -Dođeš doma i NAPRAVIŠ TRIAL ACC
    -Odmah odeš pod acc management i upgradeas trial acc na full verziju upisivanjem keya od WoW retaila koji su kupio (ako si ikad igrao WoW, onda valjda znaš što je acc management)
    -I tako ćeš dobiti 10 dana od triala i mjesec dana od FULL VERZIJE, i tih 10 dana i ovih mjesec dana će imati SVA OBILJEŽJA FULL VERZIJE, znači - može se tradeati, možeš ako hoćeš i do lvla 80 i sve ostalo.
    Kužiš? Uz ovih mjesec dana jednostavno dobiješ dodatnih, besplatih, (ukradenih) 10 dana igre.

  14. #2924
    Senior Member Fight fire with fire Aerial's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Assuma kontrolu
    Postova
    11.692

    Re: Pitanja i odgovori!

    LinkEx dobro govori Čim uneseš retail key, tvoja verzija postaje puna verzija, ali i dalje se vrti onih 10 dana triala.
    Ne znam jel se to još može, ali kad sam ja radio account, prije u TBC, moglo se tako užicati vanilla trial 10 dana + TBC trial 10 dana + retail 30 dana

    Nisam siguran da li se sad može na tu foru užicati onda vanilla + tbc + wotlk trial.. to bi bio cijeli mjesec "triala" lol.
    Ne možeš postati tako brzo iza zadnjeg posta kojeg si postao/la.

  15. #2925
    Senior Member Giant leap for forum FaTaL_mRkvA's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    3.701

    Re: Pitanja i odgovori!

    = Citat = Izvorno postao Aerial_51
    LinkEx dobro govori Čim uneseš retail key, tvoja verzija postaje puna verzija, ali i dalje se vrti onih 10 dana triala.
    Ne znam jel se to još može, ali kad sam ja radio account, prije u TBC, moglo se tako užicati vanilla trial 10 dana + TBC trial 10 dana + retail 30 dana

    Nisam siguran da li se sad može na tu foru užicati onda vanilla + tbc + wotlk trial.. to bi bio cijeli mjesec "triala" lol.
    Nisam siguran jel tbc trial još uvijek daje 10 dana..

  16. #2926
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Sep 2007
    Lokacija
    Kosovo Polje/Pristina - Kosova
    Postova
    121

    Re: Pitanja i odgovori!

    ima tko tocnu informaciju kak stoje HR guildovi na korgalu ili sylvanusu ? Znam da je na korgallu suza u oku, i Huravat Ehillaku. Jel zna tko kak rejdaju ? nije bitno jel su horda ili alijansa, al rolam shamana opet pa bi malo sa hrvatima igrao...

  17. #2927
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    1337 Zagreb
    Postova
    1.001

    Re: Pitanja i odgovori!

    = Citat = Izvorno postao junkieee
    ima tko tocnu informaciju kak stoje HR guildovi na korgalu ili sylvanusu ? Znam da je na korgallu suza u oku, i Huravat Ehillaku. Jel zna tko kak rejdaju ? nije bitno jel su horda ili alijansa, al rolam shamana opet pa bi malo sa hrvatima igrao...
    suza u oku, huravat ehillaku, orogoro, traders cartel, para bellum, balkanci..

    ima ih još
    može

  18. #2928
    Senior Member Master Blaster Wizard's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Zemlja čudesa
    Postova
    4.918

    Re: Pitanja i odgovori!

    Dobro stoje huravati ja mislim, dobar guild, raida relativno redovito, neznam jel im treba sad jos raiding ekipe, al za dobre likove se uvik nadje mista, inace ja sam u tom guildu bia 2 godine pa mogu rec da je dobar
    Well, as long as it's interesting.

  19. #2929
    Senior Member You have been warned flander's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Ispod hrasta,zarađujem plaću
    Postova
    15.767

    Re: Pitanja i odgovori!

    deserteru

  20. #2930
    Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Aug 2008
    Lokacija
    mene moja mama voli
    Postova
    85

    Re: Pitanja i odgovori!

    E ovako..... Nisam igro wow mjesecima i namjervama poceti danas / sutra. Imam frost maga lvl70 na Sylvanasu, pa sam planiro da tamo i nastavim.
    PITANJE: Jel Sylvanas i dalje krcat ljudima kao i prije i ima li ko da se parkira na moju friend listu posto je ista vrlo vjerovatno trenutno prazna.
    Unaprijed zahavalan ^^

    Ime maina je Siffia inace, kreiracu druju i levelovat to ispocetka
    All your bases are belong to us!!!

  21. #2931
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Sep 2007
    Lokacija
    Kosovo Polje/Pristina - Kosova
    Postova
    121

    Re: Pitanja i odgovori!

    = Citat = Izvorno postao BokalVode
    E ovako..... Nisam igro wow mjesecima i namjervama poceti danas / sutra. Imam frost maga lvl70 na Sylvanasu, pa sam planiro da tamo i nastavim.
    PITANJE: Jel Sylvanas i dalje krcat ljudima kao i prije i ima li ko da se parkira na moju friend listu posto je ista vrlo vjerovatno trenutno prazna.
    Unaprijed zahavalan ^^

    Ime maina je Siffia inace, kreiracu druju i levelovat to ispocetka
    Po mojim zadnjim informacijama je je pun, i zna bit lagova na par sekundi. Tamo mi frend igra i kaze da je sve to okej jer je ekipa dobra i server je populateed.

    @ Wiz

    Meni je dopizdilo vise sa strancima igrat, pogotovo sinoc kad mi je u ToCu pao justicebringer i dobije ga picka koja vodi guild a ne ja makar sam imo vise dkpa.... Pa bi se vratio na korgall jer mi je to prvi server na kojem sam poceo. Rollao sam shamana i za par dana ga budem levelirao . Koliko vidim i suza i huruvat imaju dosta dobar proggres samo sta mene jebe raid time. Nemogu rejdat prije 8 a oni svi tad pocinju

  22. #2932
    Senior Member Master Blaster Wizard's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Zemlja čudesa
    Postova
    4.918

    Re: Pitanja i odgovori!

    A u huravatu ti raidovi pocinju oko 8, al skupe se ljudi do 8:30 tek, ima dosta ljudi koji rade, faks, ovo ono pa dok se logaju svi tako ako kasnis 20min tamo to nije problem. Eto shaman najbolja klasa, svi imaju jednog, mislim da fali jos koji raiding shaman pa eto nemos bolje, a i svima fali shaman al sto. I da i ja sam jos u guildi, samo ne igram misec dana vec pa neznam bas sto se dogadja.
    Well, as long as it's interesting.

  23. #2933
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    8.355

    Re: Pitanja i odgovori!

    Koristim naime Prat 3.0 mod za chat,sve sam odlično konfigurirao,ali neznam kako da pozadinu chata prebacim u crnu?živcira me što je prozirno,a ljepše mi stoji bijelo/ljubičasto na crno

    EDIT:

    nvm skontao,mogu li barove na Bartenderu4 stavit da BG bude crn?

  24. #2934
    Senior Member My way or the highway Kostolomac's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    7.152

    Re: Pitanja i odgovori!

    To sumnjam, jedino da uključiš da ti se barovi cijelo vrijeme vide, pa onda nešto skemijat.
    Ali možda ti je lakše skinut neki addon za panele tipa kgPanels pa u njemu si napravit bg-ova koliko hoćeš
    Spam spam, flame flame, that's the way of PcPlay!
    Ryzen 5 3600X # Liquid Freezer II 360 # Asus Prime X370-Pro # 16GB DDR4 # MSI RTX2070S Ventus OC # Adata SX8200 Pro 1TB
    & Samsung 860 EVO 500GB # Corsair RM650 # Lenovo Y27q-20 IPS 165Hz

  25. #2935
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    8.355

    Re: Pitanja i odgovori!

    Jao taj kgPanels probao sam al ništa ne kontam,napravim nekut eksturu,sejvam na C particiju,pa pratim path al neće.Jedino ako neko zna objasnit,pa da mi da kratak postupak kako da napravim crni BG ispod spellova

  26. #2936
    Senior Member Fight fire with fire Aerial's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Assuma kontrolu
    Postova
    11.692

    Re: Pitanja i odgovori!

    Crni panel?

    Ne treba ti nikakva tekstura, samo odi na create new panel ili kak se vec zove opcija in-game.
    Rastegni ga na dimenzije action bara, postavi boju da je crna i opacity (ili transparency, ne sjećam se) na 100% i to je to
    Ne možeš postati tako brzo iza zadnjeg posta kojeg si postao/la.

  27. #2937
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    8.355

    Re: Pitanja i odgovori!

    u bartenderu?

  28. #2938
    Senior Member My way or the highway Kostolomac's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    7.152

    Re: Pitanja i odgovori!

    U kgPanelsima.
    Spam spam, flame flame, that's the way of PcPlay!
    Ryzen 5 3600X # Liquid Freezer II 360 # Asus Prime X370-Pro # 16GB DDR4 # MSI RTX2070S Ventus OC # Adata SX8200 Pro 1TB
    & Samsung 860 EVO 500GB # Corsair RM650 # Lenovo Y27q-20 IPS 165Hz

  29. #2939
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    8.355

    Re: Pitanja i odgovori!

    ja te panelse odem u to /Kgpanels config , i sad ja se u tom ni kurca nemogu snaći.što god stisnem,kreiram il neš,nepojavi mi se na UIju

  30. #2940
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Sep 2007
    Lokacija
    Kosovo Polje/Pristina - Kosova
    Postova
    121

    Re: Pitanja i odgovori!

    ap8sGfa5Sd8

    pogledaj ga 2 - 3 puta i sve ti bu jasno

Slične teme

  1. Pitanja i odgovori!
    By Raoul Duke in forum Igraće konzole i igre za njih
    Odgovora: 187
    Posljednji post: 08-01-2015, 15:12
  2. Termalne paste - pitanja i odgovori
    By marijanovic in forum Komponente
    Odgovora: 23
    Posljednji post: 12-09-2011, 23:59
  3. Pitanja i odgovori za FAQ
    By in forum The Elder Scrolls & Fallout
    Odgovora: 373
    Posljednji post: 28-02-2009, 14:57

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •