Stranica 1 od 131 1231151101 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 30 od 3930

Tema: Pitanja i odgovori!

  1. #1
    Senior Member Master Blaster Wizard's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Zemlja čudesa
    Postova
    4.918

    Pitanja i odgovori!

    Evo jedna tema da se sprijeci nepotrebno otvaranje tema s istim pitanjima.

    Svo sto je potrebno znati o WoW-u ovdje pisite, pitajte, ali i odgovarajte, svaki spamm ce biti odmah izbrisan.

    Ovo nije samo za nove igrace koji imaju toliko nepoznanica vec za i neke starije igrace jer nemoguce je znati sve, nemojte se sramiti

    Prvo cemo krenuti s klasicnim pitanjima:

    Koliko kosta World of Warcraft i The Burning Crusade?
    -World of Warcraft kosta 169,99 kn, a The Burning Crusade 298,99 kn u Algoritma.

    Koliko kosta PrePaid za WoW?
    -Prepaid za WoW kosta 208,99kn u Algoritma i daje vam 60dana igranja.

    Koliko kosta placanje karticom za WoW?
    -12.99€ za 30 dana, 35,97€ za 90 dana, te 65,94€ za 180 dana, to je siguran i najisplatljiviji nacin placanja.

    Ja sam poceo s osnovama, a sad vi nastavite, samo pitajte, netko ce znati odgovor.

    Da bude preglednije kopirajte pitanje ako imate odgovor i blondajet pitanja da se zna sto je sto, bez citata i sl.

    Bez nepotrebnog spama, bit ce potpuno nepregledno.

    Nakon sto se dobije odgovoro brise se pitanje.
    Well, as long as it's interesting.

  2. #2
    Senior Member Lord of The Fleas Spectre's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    Samobor
    Postova
    442
    Kolko zauzima World of Warcraft+Burning Crusade harda?
    -Oko 6.5 GB, malo više ako imaš puno AddOna.

    Dobijem q za aquatic form, "Trial of the lake" i ugl. trebam nešto nać u tom jezeru u roku od 30 min. Nisam našao, pa sam htio retry q, pa sam ga abandono. I ugl dođem ponovno do q givera al nema q! znači li to da moja druja nikad neće dobiti aq form?
    -Provjeri opet kod ovog NPCa: http://www.wowhead.com/?npc=11802#00zc

    Ako nema questa, kontaktiraj GMa. Inaće, taj "bubble" kojeg moraš nać je na dnu najvećeg jezera u Moongladeu, stvarno ne znam kako ga nisi našao, nije da ima puno stvari dolje koje su "interactive".

    Edit: Suljina pitanja ću preskoćit, jer em su banalna i mutavo glupa, em su već odgovorena bar 23423 puta, a on ne zna koristit Search.
    42

  3. #3
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Afrika
    Postova
    3.070
    Od kojeg prosječnog lvl-a guildovi primaju članove?
    -Ovisi. Neke gilde primaju sve lvle neke 20+, 25+, 40+...

    I jel ja mogu ako sam alliance razgovarat sa nekm iz horde na private chat ako igram na pve,pvp,rp,rp pvp serveru?
    -Nemožeš.

    I na kojem serveru ima najviše hrvata i hrvatskih guildova?
    Kor'gal, Karazhan (pcp gilda)

    a spectre...jučer sam to tražio oko 23:30 sati,a ujutro je bila škola pa jebiga morao sam oći off a onda sad kad sam se vratio sam abandono q

  4. #4
    Senior Member Lord of The Fleas Dark Saruman's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2006
    Lokacija
    Kod table pa desno
    Postova
    381
    I jel ja mogu ako sam alliance razgovarat sa nekm iz horde na private chat ako igram na pve,pvp,rp,rp pvp serveru?
    -Nemožeš. Mozes samo raditi razne geste, emote.
    3
    reda
    teksta

  5. #5
    Senior Member You have been warned flander's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Ispod hrasta,zarađujem plaću
    Postova
    15.767
    Kada i kako mogu doći do prijevozni sredstava tj. mountova??

    Do mounta se prvi put dolazi na lvl 40 mount košta 8 zlata (ovisno o reputaciji sa određenim gradom), skill košta tj. onaj početni (150) 82 zlata. Takav mount ubrzava tvoje kretanje za 60%, drugi mount se tek može kupiti na lvl 60,košta zlata 90 (ovisno o reputaciji sa određenim gradom) te zahtijeva novi skill (300) koji košta 540 zlata i ubrzava tvoje kretanje za 100%. Također tu su i leteći mountovi al za s njima nisma upoznat jel još nemam BC pa nek neko nadopuni.
    (pogledati post ispod za detaljni info.)


    Koliko karaktera mogu imati na PvP ili Normal relmovima??

    Ukoliko svoju WoW avanturu započnete na PvP relmu možete imati ograničen broj karaktera aliSsamo jedne određene frakcije tj. HORDA ili ALLIANCE, dok na Normal serverima možete imati ograničen broj karaktera obje frakcije tj. HORDE I ALLIANCE.

    Kolko prometa (MB) troši WoW po satu?

    Premam mojem iskustvu samo igranje WoW, znači da niste baš previše surfali netom ili skidali, gledali neke clipove meni se nakupilo cca 3Gb, znači samo igranja WoW-a (imam paket od 5Gb).

    EDIT by Wizard: Po satu trosi 8Mb prosjecno, ako dodate addone trosi vise, meni po mojem racunanju trosi oko 10Mb po satu, bez ikakvog surfanja ili skidanja sam racunao.


    P.S. neka me se ispravi ako sam kikso kod mountova,a znam da jesam jel sam to pisao po sječanju,jel sad za sad neaktivan igrač,ali uskoro se vračam hehe

    i daa Wizard odličan topic,nadam se da bu to riješilo muke za početnike a i za one starije igrače

  6. #6
    Senior Member Lord of The Fleas Spectre's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    Samobor
    Postova
    442
    Info o Mountovima
    • lvl 40:
      [list:28utrlng]Mount 9g, Trening 81g, Ukupno 90g. +60% brzina po tlu.

    lvl 60:
    • Mount 90g, Trening 540g, Ukupno 630g. +100% brzina po tlu.

    lvl 70:
    • Mount 100g, Trening 800g, Ukupno 900g. +60% brzina po zraku i tlu.
      Mount 200g, Trening 5000g, Ukupno 5200g. +100% brzina po tlu, +280% brzina po zraku.
    [/list:u:28utrlng]
    42

  7. #7
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    Okolica Rijeke
    Postova
    950
    Kolko kostaju mounti za Locka i Palija?

    Jako jeftino, manje od jednog golda, mozete nauciti summon spell kod trenera na 40. lvlu.

    Gdje mogu pogledati koji mob sto dropa i kolke su sanse za taj item(drop rate)?

    http://www.wowhead.com/

    Kako igrati mjesec dana wow bez kupnje bona?

    Napravite trial account i zatim ga apgrejdajte u full i imate mjesec dana besplatnog wowa(naravno morate imati origigi).

  8. #8
    Senior Member You have been warned flander's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Ispod hrasta,zarađujem plaću
    Postova
    15.767
    Kako osnovati guild

    Vrlo jednostavno,otiđete u jedan od glavnih gradova(SW,IF,UC,Orig,Darnassus,TB) i otiđete do "Guild mastera" i od njega kupite "Guild chart" za 10s(ukoliko nemožete nači tog "Guild mastera"pitajte jednog od stražara,uvijek znaju di se što nalazi ),te zatim napišete željeno ime guilda,e onda kada ste kupili taj "Guild Chart" sada morate skupit 10 potpisa od onih ljudi koji namjeravaju biti u vašoj guildi,kada ste skupili 10 potpisa vratite se nazat kod "Guild Mastera" i registrirate svoj guild,oni ljudi koji su vam dali več potpise pri kreiranju guilde su več automatski u vašem guildu(logično kaj ne),kasnije samo zovete nove članove koji se žele pridružiti.

    Kako napraviti tabard za guild


    Nakon kreiranja guilda možete si i napraviti tzv. tabard po kojem če biti vaš guild prepoznatljiv. To može napraviti samo vođa guilde. Jednostavno je,vratite se tamo gdije ste kupili onja "guild chart" te možete uočiti NPC-a koji se naziva "Tabard designer",jednostavno kliknite na njega i otvorit če vam se prozor sa tabardima.Jednostavno kreirajte tabard po želji(bilo bi dobro da se dogovorite kako če tabard izgledat,da se kasnije ne svđate sa čanovima guilda hehe). Kreiranje tabarda košta 10 zlata. Kada ste kreirali tabard ostali članovi ga mogu kupiti za 1 zlatnik.

  9. #9
    Senior Member Master Blaster Wizard's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Zemlja čudesa
    Postova
    4.918
    Dobije li se uz TBC jedan besplati mjesec?
    -Ne. Uz TBC se nedobije nista besplatnog igranja, da biste mogli igrati TBC morate imati aktivan acc, a promotanje acc u TBC vam nece aktivirati acc.

    Sto su to Addonsi i gdje ih nabaviti?
    -Addonski su razni dodaci za vas Interface koji poboljsavaju vas gameplay, dodaju nove korisne sitnice, i prilagodavaju vas interface kako vi zelite. Nabaviti ih se moze svigjde , http://wow-en.curse-gaming.com/Sje dobar site za addone.
    Za druga pitanja i informacije o addonima idite ovdje.
    Well, as long as it's interesting.

  10. #10
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    Svinjski anus
    Postova
    2.707
    Što su to instance?
    -Instance su dungeoni,neke instance primaju 5, 10, 20, 25, (40 - samo u starim raidovima) igrača. U instancama nađemo bolje dropove nego što je to world drop i questovi. Za preci istance od 5 i 10 ljudi netreba puno vremena i to su istance vise-manje za svakoga. Ali za istance od 20, 25, 40 ljudi (tj raidove) treba puno vise vremena, te istance imaju svoj reset time, tj. resetiraju se svako nekoliko dana, ovisi kako koja i mora se precu o okviru toga zadanog roka, tesko da ce istko preci neku istacu cijelu odjednom, iako je to maoguce za slabije istance, ali tek nakon sto se ima odlicna oprema i grupa. Znaci bossovi koje ubijete u jednom runu se ozivljavaju svaki put kad se resetira istanca, dok ostali mobovi po istanci se resetiraju za puno manje vrijeme.
    Ljudi koji je film o nekom liku s maskom koje je zamrznit oko tisuću godina onda oživi i kao oni su u svemiru onda on kolje cijelu posadu broda pa prezivjeli bjeze pa ga ubiju pa maska padne u vodu ovi su misli da je meteor ali su stavili masku i

  11. #11
    Senior Member You have been warned flander's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Ispod hrasta,zarađujem plaću
    Postova
    15.767
    Sada sam kupio wow i kako da pocnem igrat sta da radim?
    -Sad kad si kupio WoW odeš na http://www.wow-europe.com/en/index.xmlSi napraviš acc (Account Creation, link na desnoj strani stranice pri vrhu, medju Quicklinksima), kad to napraviš instaliraj WoW i upadataj sve do zadnje verzije i onda igraš.

  12. #12
    Senior Member No Mercy Lord Jambrek's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Kod tvoje mame u krevetu
    Postova
    6.948
    Kako Chatat u General Chatu

    Jednostavno, opizdize enter i onda vam se pokaže prozor u koji upišete poruku i prije poruke stavite komandu /1.

    Primjer

    /1 Pričam u General Chatu


    Kako linkati iteme u chat

    Jednostavno, otvorite inventory i otvorite chat, onda nađete item koji želite i napravite shift click(držite shift i stisnite item koji želite) i item će se ubacit u vašu poruku.
    Mislio sam da sam lud, ali glasovi u glavi su mi rekli da nisam!

  13. #13
    Senior Member You have been warned flander's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Ispod hrasta,zarađujem plaću
    Postova
    15.767
    Koja je minimalna konfiguracija PC-a da vrtim/pokrenem/instaliram/igram World of Warcraft??


    OS: Windows 2000/XP
    Processor: Intel Pentium III 800MHz or AMD Athlon 800MHz
    Memory: 512MB RAM
    Video:Minimum: 32 MB 3d graphics with Hardware Transform and Lighting,such as ab nVidia GeForce 2 classes card and above
    Recommended: 64 MB 3D graphics with Hardware Transform and Lighting such as an nVidia GeForce FX 5700 classes card or above
    Sound: DirectX compatible sound card
    Install size: 6GB HD space

    preporučujem minimalno 1GB RAM-a i proc na 2.4+ GHz ili njegov ekvivalent kao AMD.. kao i 1MBps+ stabilnu vezu na net...


    P.S. prepisano iz World of Warcraft Game Manual book

  14. #14
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    1337 Zagreb
    Postova
    1.001
    Kako se dobija DKP?
    -Dogovor unutar gilde, nema apsolutne veze s ničim, osim gildom.
    može

  15. #15
    Senior Member Ninja hurdle dex's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    underworld
    Postova
    777
    Prolazite nekim gradom i vidite high level likove sa uber opremom i zeljni ste vidjeti kako bi to izgledalo na vasem liku
    -E pa jednostavno inspectajte nekog ili kliknite na neki linkani item u chatu na slijedeci nacin -> drzite pritisnutu tipku ctrl i klik na item...

  16. #16
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Croatia
    Postova
    1.654
    Evo par pitanja: Koji je najbolji armour na igri i kako se dolazi do njega? Čuo sam da ima boljih od ovih tier 1,2,3,4,5.
    2. Na kojem serveru igrate?
    3.Koliko vi plaćate pretplatu?
    "The present will pass by if you live in the past."

  17. #17
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    1337 Zagreb
    Postova
    1.001
    = Citat = Izvorno postao Thrall
    Evo par pitanja:

    1.Koji je najbolji armour na igri i kako se dolazi do njega? Čuo sam da ima boljih od ovih tier 1,2,3,4,5.
    2. Na kojem serveru igrate?
    3.Koliko vi plaćate pretplatu?
    1.tieri su ajmo reć najbolji, no postoji i neki drop sa bosseva koji ne spada u tier set, ali je bolji...tako da varira

    2. -/-

    3.svi plaćaju isto, mjesečno 100kn, iliti 2 mjeseca 209 (preko kartice ispadne nešto jeftinije).
    može

  18. #18
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Croatia
    Postova
    1.654
    Moj bratić u njemačkoj pretplatu plaća 11 eura što je 80kn. Od mog bratića ujak ima na shamanu neki armour, a nije tier , a bolji je pa pitam.
    "The present will pass by if you live in the past."

  19. #19
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Afrika
    Postova
    3.070
    Ne znate na kojem serveru igrati?

    Karazhan,PCPlay guilda.Cca 110 membera

  20. #20
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Croatia
    Postova
    1.654
    110 membera je malo.
    "The present will pass by if you live in the past."

  21. #21
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    1337 Zagreb
    Postova
    1.001
    = Citat = Izvorno postao Thrall
    110 membera je malo.
    110 membera je i previše, s obzirom da su raidovi sad sa max 25 ljudi, što manje to bolje
    može

  22. #22
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Afrika
    Postova
    3.070
    <Specijalci> su gilda za casual igrače,a kad netko dinga 58 može se priključit "višem stupnju " specijalaca,raid guilda <Ministry Of Offense>

  23. #23
    Senior Member Lord of The Fleas suljo's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    Među oblacima
    Postova
    368
    I mora imat tbc

  24. #24
    Senior Member You have been warned flander's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Ispod hrasta,zarađujem plaću
    Postova
    15.767
    mislim da bi jedan od modova trebao zbrisat par topica iznad uključujiuči i ovaj jel mi se nekak ne čini da ima veze sa temom. Hvala na suradnji. Have a nice day

  25. #25
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Croatia
    Postova
    1.654
    Koliko skillova/spellova možete nositi u misjiu itd. Npr. u Guild Warsu možete samo 8 i to se zove build, koliko možete nositi u WoW-u.
    "The present will pass by if you live in the past."

  26. #26
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    Svinjski anus
    Postova
    2.707
    imaš 10 spellova po defaultu,i možeš u interface optionsu otvorit još barova za skillove
    Ljudi koji je film o nekom liku s maskom koje je zamrznit oko tisuću godina onda oživi i kao oni su u svemiru onda on kolje cijelu posadu broda pa prezivjeli bjeze pa ga ubiju pa maska padne u vodu ovi su misli da je meteor ali su stavili masku i

  27. #27
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Croatia
    Postova
    1.654
    Kako se vi onda snađete sa 15 skillova dok vi kliknete na taj određeni neko vas već ubije.
    "The present will pass by if you live in the past."

  28. #28
    = Citat = Izvorno postao Thrall
    Kako se vi onda snađete sa 15 skillova dok vi kliknete na taj određeni neko vas već ubije.
    Hotkeys.

  29. #29
    Senior Member You have been warned flander's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Ispod hrasta,zarađujem plaću
    Postova
    15.767
    Ovak zanima me nakon koliko vremena neigranja WoW-a acc-unt biva blokiran i dali ga je moguče odblokirati? Čist me ovak zanima,može i link nekakav ak ima opširnije o tome.Hvala unaprijed

  30. #30
    Senior Member Lord of The Fleas Spectre's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    Samobor
    Postova
    442
    To se ne događa Blizzard ti ima pravoSizbrisati lika nakon 6 mjeseci neaktivnosti, no to se do sada nikada nije dogodilo. Imaš ljudi koji nisu igrali po godinu i pol, i sad su opet počeli kad je TBC došao, i zadržali su svoje likove.

    P.S. Clean up ze topic.
    42

Slične teme

  1. Pitanja i odgovori!
    By Raoul Duke in forum Igraće konzole i igre za njih
    Odgovora: 187
    Posljednji post: 08-01-2015, 15:12
  2. Termalne paste - pitanja i odgovori
    By marijanovic in forum Komponente
    Odgovora: 23
    Posljednji post: 12-09-2011, 23:59
  3. Pitanja i odgovori za FAQ
    By in forum The Elder Scrolls & Fallout
    Odgovora: 373
    Posljednji post: 28-02-2009, 14:57

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •