Stranica 1 od 2 12 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 30 od 34

Tema: Pitanje u vezi matične i napajanja

  1. #1
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Ne znam
    Postova
    192

    Pitanje u vezi matične i napajanja

    Zanima me koje bi napajanje bilo dovoljno za napajnje ovih komponenti:
    Intel C2D E6300
    DDR2 1GB (800MHz)
    HDD Seagate 250GB
    CL SB Fatal1ty
    LG DVD prža

    E sad, trebao bih savjet za neku matičnu sa integriranom grafom i jednim PCIEx16 utorom čija cijena ne prelazi 600kn i koja će moč udomit Big Typhoona nakon nekog vremena
    I s vremenom (krajem godine) bi u tu konfu dodao neku slabiju verziju dx10 kartice, pa ako se zna nešto o tome kolko će one trošiti, zamolio bih vas da i to uzmete u obzir. Ako ne, onda bez bilo kakve grafe.
    Ja vjerujem da je za ovo sve (bez grafe) dovoljan FORTRON 350W

    Unaprijed zahvaljujem na uloženom trudu i vremenu!

  2. #2
    Senior Member Giant leap for forum NITROS's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    3.346

    Re: Pitanje u vezi matične i napajanja

    = Citat = Izvorno postao White
    Zanima me koje bi napajanje bilo dovoljno za napajnje ovih komponenti:
    Intel C2D E6300
    DDR2 1GB (800MHz)
    HDD Seagate 250GB
    CL SB Fatal1ty
    LG DVD prža

    E sad, trebao bih savjet za neku matičnu sa integriranom grafom i jednim PCIEx16 utorom čija cijena ne prelazi 600kn i koja će moč udomit Big Typhoona nakon nekog vremena
    I s vremenom (krajem godine) bi u tu konfu dodao neku slabiju verziju dx10 kartice, pa ako se zna nešto o tome kolko će one trošiti, zamolio bih vas da i to uzmete u obzir. Ako ne, onda bez bilo kakve grafe.
    Ja vjerujem da je za ovo sve (bez grafe) dovoljan FORTRON 350W

    Unaprijed zahvaljujem na uloženom trudu i vremenu!
    1. ne vidim svrhu kupovat komp sa intergriranom grafom. Jer rade onda ustedis na procesoru ili na ovoj zvucnoj pa lijepo kupis polovnu. Sa intergriranom samo gubis zivce.

    2. NE POSTOJI maticna za C2D koja nesto valja ispod 1000kn
    3. Vecina intergriranih grafickih radi problema kada se gore na plocu stavi stand alone graficka.
    4. Ja bi stavio malo jace napajanje i to seasonica, jer ces u buducnosti sigurno staviti jos koji disk pa ce ti biti preslabi fortron.
    Apple Macbook Pro, late 2011 Quad i7 2.2.ghz, 16GB So-dimm DDR3 RAM / Wacom Intuos 4 / Asus PA246Q

  3. #3
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Ne znam
    Postova
    192

    Re: Pitanje u vezi matične i napajanja

    = Citat = Izvorno postao NITROS
    1. ne vidim svrhu kupovat komp sa intergriranom grafom. Jer rade onda ustedis na procesoru ili na ovoj zvucnoj pa lijepo kupis polovnu. Sa intergriranom samo gubis zivce.

    2. NE POSTOJI maticna za C2D koja nesto valja ispod 1000kn
    3. Vecina intergriranih grafickih radi problema kada se gore na plocu stavi stand alone graficka.
    4. Ja bi stavio malo jace napajanje i to seasonica, jer ces u buducnosti sigurno staviti jos koji disk pa ce ti biti preslabi fortron.
    Stvar je u tom što mi ne treba komp previše za igranje, tj. trenutno se ne igram previše na nj pa mi grafa nije važna, zvučnu već neko vrijeme imam, a procesor ne želim mijenjat...
    A ako uzimam komp s grafom moram pričekat još dva-tri mjeseca, tak da nema svrhe tražit savjet za matičnu ili bilo što drugo!
    lol

  4. #4
    Senior Member Giant leap for forum NITROS's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    3.346
    Al kuzis rade uzmes maticnu i posebno graficku za kojih 200-300kn i to je to. Bolja ce sigurno biti od intergrirane, a netrebas se bojati da ce biti nekompatibilnosti
    Apple Macbook Pro, late 2011 Quad i7 2.2.ghz, 16GB So-dimm DDR3 RAM / Wacom Intuos 4 / Asus PA246Q

  5. #5
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Ne znam
    Postova
    192
    ma ok!
    kužim što misliš...


    ajd onda daj neku preporuku za matičnu i grafu.

    e, i koje točno napajnje bi bilo dobro? Pa da vidim kako stoje stvari...

  6. #6
    Senior Member Small step for mankind kulamasta's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Postova
    2.241
    Neznam o kakvim problemima pricas kada se koristi intergrirana i posebna graficka???

    Nikada cuo za to, niti vidio... Gubis zivce zbog intergrirane? Prije ces izgubiti zivce zbog drugih stvari stvari nego zbog intergrirane graficke...

    Osobno sam vlasnik (vrlo zadovoljan) ploce Gigabyte m55plus-S3G koja dolazi sa intergriranom Quadro NVS 210SSgrafickom. Graficka podrzava PS 3.0 tako da se sve igre mogu na njoj pokrenut.

    Trenutno na njoj igram, vjerovao ili ne Titan Quest Immortal Throne, NFS: Underground 2 i KOTOR 2. Sznaci, po meni, ako netko odigra nesto tu i tamo ovo je idealno rjesenje. Pricam naravno o AM 2 platformi.

    Sto se tice o nadogradivosti; Na toj ploci je prvo veselo radila 7900 GSSi sve je radilo savrseno, zatim je radila 7600 GSSi radilo je sve takodjer savrseno. Ako imas koju drugu karticu, donesi spojit cemo je, pa da vidimo jel ima kakvih problema u kompatibilnosti. Ja te uvjeravam da nema.

    Zasto kupiti plocu sa intergriranom grafickom? Pa vise razloga moze biti:

    1.S Nekome jednostavno netreba samostalna graficka
    2.SPo meni su te ploce best buy: Moja ploca kosta oko 550 kn; na njoj dolazi intergrirana graficka, intergrirana zvicna, intergrirana ethernet kartica, firewire... kada se to sve zbroji ispada da sama ploca kosta 100 kn i to je po meni apsolutni best buy
    3.SJos jedan razlog za plocu sa intergriranom grafickom je kod onih koji poput mene stalno mjenjaju samostalne graficke, pa se naravno desi da sam bez graficke i mjesec dana. No problemos, uvjek je na loci jedna koja 100 % ispunjava svoju funkciju

    Jos da napomenem nesto sto se tice nekompatibilnost i slicnih prica: Meni se cini da je to vise urbana legenda koja je nastala prije 100 i sitno godina dok su vecina ploca sa intergriranom grafikom bile smece (?).
    Danas mislim da ploca sa intergriranom grafikom ima problema kao i svaka druga ploca, i da, moja sljedeca ploca imat ce takodjer intergriranu grafiku.

    PS. namjeravam kroz koji dan napisat mali testic moje intergrirane graficke kako se snalazi u igrama
    Kupujem Sonic Tower!
    Ponude na PM

  7. #7
    Senior Member Giant leap for forum NITROS's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    3.346
    = Citat = Izvorno postao kulamasta
    Neznam o kakvim problemima pricas kada se koristi intergrirana i posebna graficka???

    Nikada cuo za to, niti vidio... Gubis zivce zbog intergrirane? Prije ces izgubiti zivce zbog drugih stvari stvari nego zbog intergrirane graficke...

    Osobno sam vlasnik (vrlo zadovoljan) ploce Gigabyte m55plus-S3G koja dolazi sa intergriranom Quadro NVS 210SSgrafickom. Graficka podrzava PS 3.0 tako da se sve igre mogu na njoj pokrenut.

    Trenutno na njoj igram, vjerovao ili ne Titan Quest Immortal Throne, NFS: Underground 2 i KOTOR 2. Sznaci, po meni, ako netko odigra nesto tu i tamo ovo je idealno rjesenje. Pricam naravno o AM 2 platformi.

    Sto se tice o nadogradivosti; Na toj ploci je prvo veselo radila 7900 GSSi sve je radilo savrseno, zatim je radila 7600 GSSi radilo je sve takodjer savrseno. Ako imas koju drugu karticu, donesi spojit cemo je, pa da vidimo jel ima kakvih problema u kompatibilnosti. Ja te uvjeravam da nema.

    Zasto kupiti plocu sa intergriranom grafickom? Pa vise razloga moze biti:

    1.S Nekome jednostavno netreba samostalna graficka
    2.SPo meni su te ploce best buy: Moja ploca kosta oko 550 kn; na njoj dolazi intergrirana graficka, intergrirana zvicna, intergrirana ethernet kartica, firewire... kada se to sve zbroji ispada da sama ploca kosta 100 kn i to je po meni apsolutni best buy
    3.SJos jedan razlog za plocu sa intergriranom grafickom je kod onih koji poput mene stalno mjenjaju samostalne graficke, pa se naravno desi da sam bez graficke i mjesec dana. No problemos, uvjek je na loci jedna koja 100 % ispunjava svoju funkciju

    Jos da napomenem nesto sto se tice nekompatibilnost i slicnih prica: Meni se cini da je to vise urbana legenda koja je nastala prije 100 i sitno godina dok su vecina ploca sa intergriranom grafikom bile smece (?).
    Danas mislim da ploca sa intergriranom grafikom ima problema kao i svaka druga ploca, i da, moja sljedeca ploca imat ce takodjer intergriranu grafiku.

    PS. namjeravam kroz koji dan napisat mali testic moje intergrirane graficke kako se snalazi u igrama
    Ja govorim o C2D plocama. Ajde pogledaj cijenik ploca.
    Apple Macbook Pro, late 2011 Quad i7 2.2.ghz, 16GB So-dimm DDR3 RAM / Wacom Intuos 4 / Asus PA246Q

  8. #8
    Senior Member Small step for mankind kulamasta's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Postova
    2.241
    Ja govorim o kompatibilnosti intergrirane graficko sa posebnom grfickom. Ne vjerujem da je i sa intel maticnim plocama drugacija situacija.

    Sto se tice cijene, Intel platforma je oduvijek bila skuplja
    Kupujem Sonic Tower!
    Ponude na PM

  9. #9
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Mar 2007
    Postova
    480
    Dosta je loš izbor ploča do 600KN. ALI IMO ovo predstavlja dosta dobru kupnju: ASROCK ConRoe945G-DVIS - Link

    Review 1
    Review 2
    Review 3

    350W Fortron biti će i više nego dosta za navedenu konfiguraciju.
    C2D E6600 // Gigabyte 965P-DQ6 // 2x1GB Kingmax DDR2 667 // POV 8800GTS 320 EXO // Creative X-Fi Music Xtreme // Corsair HX 520W
    Intel E2140 // Gigaybte 945GCM-S2C // 2x1GB Kingmax DDR2 667 // Gigabyte HD2400Pro // Terratec Aureon 5.1 // Seasonic S-12 330W

  10. #10
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    1.144
    odlična ploča u ve-milu za oko 850 kn Gigabyte GA-965P-DS3... nema integriranu grafiku, ali ploča je stvarno odlična...
    Intel Core 2 Quad Q6600
    Gigabyte GA-965P-DS4
    4Gb Corsair VS 667Mhz
    Corsair HX520W
    Xfx 8800GT Alpha Dog
    Samsung Syncmaster T220 + Syncmaster 930BF
    Creative X-Fi Xtreme Gamer
    Logitech G5 v2

  11. #11
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Jan 2007
    Postova
    147

    Re: Pitanje u vezi matične i napajanja

    = Citat = Izvorno postao NITROS
    2. NE POSTOJI maticna za C2D koja nesto valja ispod 1000kn
    Ovo je najveća glupost koju sam ikada čuo! Gigabyte DS3 dođe 830 kuna i za C2D je SAVRŠENA! Tjera ogromne FSB-ove i nije kočnica niti jednom C2D procesoru. Zašto kupiti Intel Bad Axe ili Asus ako je ova jeftinija i daje iste performanse!

    PS: Imam je i znam o čemu govorim! E4300 tjeram na 3,47Ghz!

  12. #12
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Mar 2007
    Postova
    480
    Ima dosta ploča oko 600Kn baziranih na 945P čipsetu. FSB ide do nekih 300-350 kaj je u biti i dovoljno onima sa višim množiteljima na CPU-u.
    C2D E6600 // Gigabyte 965P-DQ6 // 2x1GB Kingmax DDR2 667 // POV 8800GTS 320 EXO // Creative X-Fi Music Xtreme // Corsair HX 520W
    Intel E2140 // Gigaybte 945GCM-S2C // 2x1GB Kingmax DDR2 667 // Gigabyte HD2400Pro // Terratec Aureon 5.1 // Seasonic S-12 330W

  13. #13
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Jan 2007
    Postova
    147
    = Citat = Izvorno postao Pimp3k
    Ima dosta ploča oko 600Kn baziranih na 945P čipsetu. FSB ide do nekih 300-350 kaj je u biti i dovoljno onima sa višim množiteljima na CPU-u.
    Pa npr. E4300 ima množitelj x9 i FSB 200! Znači ako staviš FSB na 300 to je već 50% overclock!

    PS: Zasluge OC-a mog kompa idu bivšem članu (kolegi s faxa i susjedu) ovog foruma Bartucu! Prvo mi ga je OC-al na 3,0GHz al sam ja rekel deri ga do kraja i onda ga je stavio na 3,47GHz (nije htjeo ići dalje jer je rekel da to ipak previše volti popije, tak nekak, ne kužim se ja preveć)!

    Sad mi radi stabilno i temperature testirane sa OCCT-om (2 sata) mi nejdu preko 57 celzija (također mi je on montirao hlađenje)!

    Hvala Bartuc!

  14. #14
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    1.144
    ot: šta je sa bartucom, zašto je bivši član?

    sad ga nešto viđam po pc ekspertu, ali zašto ga tu više nema?
    Intel Core 2 Quad Q6600
    Gigabyte GA-965P-DS4
    4Gb Corsair VS 667Mhz
    Corsair HX520W
    Xfx 8800GT Alpha Dog
    Samsung Syncmaster T220 + Syncmaster 930BF
    Creative X-Fi Xtreme Gamer
    Logitech G5 v2

  15. #15
    Senior Member Small step for mankind kulamasta's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Postova
    2.241
    Jel to isti Bartuc sa Pc Eksperta koji je bio tu?

    A zasto ga nema, zbog moderskih ovlasti... Decko htio biti mod onda svi na njega ko lesinari navalili... Uvrijedio se i otisao... I onda su izabrani fantasticni modovi... ... Meni je bio skroz ok i simpa
    Kupujem Sonic Tower!
    Ponude na PM

  16. #16
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    1.144
    ja sam ga zapazio po tome da je u mjesec dana natukao oko 800 postova... cool...
    Intel Core 2 Quad Q6600
    Gigabyte GA-965P-DS4
    4Gb Corsair VS 667Mhz
    Corsair HX520W
    Xfx 8800GT Alpha Dog
    Samsung Syncmaster T220 + Syncmaster 930BF
    Creative X-Fi Xtreme Gamer
    Logitech G5 v2

  17. #17
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Jan 2007
    Postova
    147
    Pa kolko sam skužio, prekipilo mu zbog toga jer fakat čovjek puno zna (znam ga osobno i znam da je jako pametna osoba) i onda mu je netko (ne znam tko) počeo predbacivati da krade info sa PC Experta! Lik je osobno promjenio jedno 20 kompova i pol kvarta ima kompove koje je on slagao i stvarno se kuži!

    Kaj je najbolje, dosta visim i na PC Expertu, lik je imao reputaciju 7 u prvih tjedan dana kaj je bio član tog foruma (u prva 2 dana je dobio reputaciju 4 )!

    Mislim da je to bilo na onom "izbor za mod-a"! -kad mu je prekipilo

  18. #18
    Senior Member Small step for mankind kulamasta's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Postova
    2.241
    Jel to taj isti Bartuc???
    Kupujem Sonic Tower!
    Ponude na PM

  19. #19
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    1.144
    da je 100%.... kupio si je novi komp, pa je sad sretan, barem tako zaključujem po njegovim postovima na pc-ekspertu.
    Intel Core 2 Quad Q6600
    Gigabyte GA-965P-DS4
    4Gb Corsair VS 667Mhz
    Corsair HX520W
    Xfx 8800GT Alpha Dog
    Samsung Syncmaster T220 + Syncmaster 930BF
    Creative X-Fi Xtreme Gamer
    Logitech G5 v2

  20. #20
    Senior Member Small step for mankind kulamasta's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Postova
    2.241
    Cali, reci mu, Bartuc vrati se i kulamasta ti prepusta svoje mjesto modera u Oldies but goldies podforumu
    Kupujem Sonic Tower!
    Ponude na PM

  21. #21
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Jan 2007
    Postova
    147
    Je to je on! Nedavno mu rođendan bio, što smo se napili

    Dobio je komp, malo pročačkao i drugi dan mi OC-nul mojega na 3,47 On ga je držao neko vrijeme na 3,3 ali pošto sad ne igra (fux) ga drži na 2,7 (sudeči po onom iznad njegovog avatara)!

    Daj treba ga pozvati da se vrati na ovaj forum! Ja sam ga zval ali nije pristao! Fakat je lik rasturao Pomagaj buraz podforum, a bome i H'n'S!

    EDIT: Ja sam Blaž na PC Expertu, ne pitaj od kud mi taj nick

  22. #22
    Senior Member Respawned sorcerer Scuderia's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Zagreb,Jarun
    Postova
    1.181
    ye,govori su da "krade" inf. s pceksperta


    ajd dosta offtopica da nebi bilo lockanja
    ||RoYaL||Kimi'

  23. #23
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Mar 2007
    Postova
    480
    = Citat = Izvorno postao Ragnar
    Pa kolko sam skužio, prekipilo mu zbog toga jer fakat čovjek puno zna (znam ga osobno i znam da je jako pametna osoba) i onda mu je netko (ne znam tko) počeo predbacivati da krade info sa PC Experta! Lik je osobno promjenio jedno 20 kompova i pol kvarta ima kompove koje je on slagao i stvarno se kuži!

    Kaj je najbolje, dosta visim i na PC Expertu, lik je imao reputaciju 7 u prvih tjedan dana kaj je bio član tog foruma (u prva 2 dana je dobio reputaciju 4 )!

    Mislim da je to bilo na onom "izbor za mod-a"! -kad mu je prekipilo
    Kaj se reputacije tiče koliko je to dobar potez bio vidi se po njenom ukidanju! Neznam koliko dugo pratiš PCE ali ekipa koja se "kuži" lagano odlazi za foruma jer PCE iz dana u dan sve više sliči na forum.hrS.
    C2D E6600 // Gigabyte 965P-DQ6 // 2x1GB Kingmax DDR2 667 // POV 8800GTS 320 EXO // Creative X-Fi Music Xtreme // Corsair HX 520W
    Intel E2140 // Gigaybte 945GCM-S2C // 2x1GB Kingmax DDR2 667 // Gigabyte HD2400Pro // Terratec Aureon 5.1 // Seasonic S-12 330W

  24. #24
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Ne znam
    Postova
    192
    I na kraju nisam dobio odgovor za napajanje...

    LOL

  25. #25
    Guest
    = Citat = Izvorno postao kulamasta
    Jel to isti Bartuc sa Pc Eksperta koji je bio tu?

    A zasto ga nema, zbog moderskih ovlasti... Decko htio biti mod onda svi na njega ko lesinari navalili... Uvrijedio se i otisao... I onda su izabrani fantasticni modovi... ... Meni je bio skroz ok i simpa

    Nije zbog moderatorskih ovlaste nego mu je neki sa S mu pocinje korisnicko ime srao i covik se pokupio i otiso.Tako je meni reko.

  26. #26
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648
    Lijep pozdrav svima

    Tekla mi rekel da me Kulamasta pozdravlja, a Ragnar aka Blaž mi je dao link na ovu stranicu!

    Da vas razriješim nedoumica, znam jako puno o H&S i u životu nisam napravio plagiat neki na ovom ili bilo kojem forumu! Ako koristim nečije izvore onda napišem zahvalnicu tipa (hvala Tekla)! Pošto ne moram slušati pljuvanja i laži (bar mislim da sam ja korektan i pristojan prema svima) otišao sam sa ovog foruma!

    Čak sam ostavio u jednoj temi na PCE-u zahvalnicu Nitrosu (SLI tehnologija, jer sam govorio ono čemu me čovjek podučio tj. dopunio moje zanje)!

    Eto, još jednom pozdrav svima!

    PS: Pa kaj nije AMD Freak moderator

  27. #27
    Senior Member Respawned sorcerer Scuderia's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Zagreb,Jarun
    Postova
    1.181
    = Citat = Izvorno postao Bartuc
    Lijep pozdrav svima

    Tekla mi rekel da me Kulamasta pozdravlja, a Ragnar aka Blaž mi je dao link na ovu stranicu!

    Da vas razriješim nedoumica, znam jako puno o H&S i u životu nisam napravio plagiat neki na ovom ili bilo kojem forumu! Ako koristim nečije izvore onda napišem zahvalnicu tipa (hvala Tekla)! Pošto ne moram slušati pljuvanja i laži (bar mislim da sam ja korektan i pristojan prema svima) otišao sam sa ovog foruma!

    Čak sam ostavio u jednoj temi na PCE-u zahvalnicu Nitrosu (SLI tehnologija, jer sam govorio ono čemu me čovjek podučio tj. dopunio moje zanje)!

    Eto, još jednom pozdrav svima!

    PS: Pa kaj nije AMD Freak moderator

    ha, malo je "ludnuo" i počeo vrijđat
    ||RoYaL||Kimi'

  28. #28
    Guest
    Mogo si bar promijenit sig da se pohvalis.

  29. #29
    Senior Member Giant leap for forum NITROS's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    3.346
    = Citat = Izvorno postao Bartuc
    Lijep pozdrav svima

    Tekla mi rekel da me Kulamasta pozdravlja, a Ragnar aka Blaž mi je dao link na ovu stranicu!

    Da vas razriješim nedoumica, znam jako puno o H&S i u životu nisam napravio plagiat neki na ovom ili bilo kojem forumu! Ako koristim nečije izvore onda napišem zahvalnicu tipa (hvala Tekla)! Pošto ne moram slušati pljuvanja i laži (bar mislim da sam ja korektan i pristojan prema svima) otišao sam sa ovog foruma!

    Čak sam ostavio u jednoj temi na PCE-u zahvalnicu Nitrosu (SLI tehnologija, jer sam govorio ono čemu me čovjek podučio tj. dopunio moje zanje)!

    Eto, još jednom pozdrav svima!

    PS: Pa kaj nije AMD Freak moderator
    O hvala bartuc ))
    Apple Macbook Pro, late 2011 Quad i7 2.2.ghz, 16GB So-dimm DDR3 RAM / Wacom Intuos 4 / Asus PA246Q

  30. #30
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648
    @Nitros, nemaš frke! Ipak si mi ti rekel da SLI ima širu primjenu u profesionalnoj upotrebi, prije toga sam mislio da je jednostavno čisti drek (zbog gaminga) !

    Pozdrav!

Slične teme

  1. Pitanje u vezi napajanja
    By Auctor in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 20-08-2011, 21:19
  2. Pitanje u vezi matične
    By AMD X6 in forum Radioničke vježbe
    Odgovora: 4
    Posljednji post: 05-01-2011, 15:11
  3. Pitanje u vezi matične ploče.
    By hans in forum Komponente
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 11-05-2010, 15:28
  4. Kupnja grafičke, matične i napajanja
    By vekicar in forum Hardware F.A.c.Q.
    Odgovora: 17
    Posljednji post: 05-07-2008, 13:11
  5. Pitanje u vezi napajanja???
    By Uchiha_It4chi in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 14
    Posljednji post: 31-05-2008, 21:32

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •