Stranica 1 od 8 123 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 30 od 216

Tema: T- Crap

  1. #1
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    the City
    Postova
    4.506

    T- Crap

    SHIT
    CRAP
    GARBAGE
    KILL MOT*ER FU*KERS


    evo već nisam imao net 5 dana jer su nešto usrali, dakle, sam sam uzeo sve u svoje ruke, zhice, kablove, i to, pregledao, malo prespojio i radi... mislim zar bi njih trebao cekati 2 tj da dodju kada mogu sve sam???

    trebali bi staviti neka uputstva "kako trositi vrijeme dok ONI dodju" ili "net za sve druge osim za kretene instalere za adsl" tako da nas nauce kako sve to sami napraviti...

    i sada radi... i cini se bolje nego sto su oni napravili


    IMATE MOZDA I VI TAKVIH NEUGODNOSTI S NJIMA?
    da cujem, ovdje se ispucajte i recite svima koliko ih mrzite
    Cheap, but not as cheap as your girlfriend.
    I'm so goth I don't drink coffee, I drink goffee.

  2. #2
    Ja sam imao problema sa svojim Providerom Pincomom, kojem svako po sata pada sistem , a T com koliko znam je jako dobar, sem ak nisu nešto dobro zasrali!

  3. #3
    Senior Member Respawned sorcerer ezav's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Vrapce - roza soba
    Postova
    1.005
    Jako dobar ?????

    Bla meni se tjedan dan Adsl savkih pol cuke diskonektal..........

    I nakon 3 poziva i slusanja problem je u centrali sam im spomenul rodbinu do 10 koljena i bejzbol palicu...

    Pa se sada diskonekta sam od 18h- 01h......
    i to mozda svakih sat vremena...
    i7-2600/Corsair H80/MSI P67A-GD65(B3)/Corsair Vengeance 16Gb (4x4)/Corsair Force 3 90Gb/WD Black 1Tb/MSI GTX660-Ti TwinFroz III 3gb /Corsair Carbide 500R/Seasonic SS-620GM/IIYAMA ProLite E2607WS/LG BD-ROM CH12/Razer DeathAdder/Logi Iluminated

  4. #4
    Member Plants Vs Zombies x-4_+yr4n+_4u2_d13's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Vukovar
    Postova
    56
    Sto su mi uvalili modem sa ofucanim adapterom koji je prekido kontakt cim ga pipnes,pa su mi onda u roku zamislite iznenadio sam se u roku od 1 h dosli i doneli novi modem.1h posle telefon zvoni ja se javim, dobar dan ovo je t-com ova anketa
    onda me je ispitivala 10 pitanja koje ocenjujem sa ocenom od 1-5 npr Da li ste zadovoljni sa strucnoscu naseih operatera?
    sve sam rekao 5 samo ad ih se resim, seljacine idioti, jedino sto sam im na kraju reko da su preskupi i opsovao koju
    They deserve to die, they all deserve to die.

  5. #5
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    ..::Bizovac::..
    Postova
    5.373
    meni su moj modem donjeli... ja ga sam sastavio... lik zujo okolo i pio kavu.... i modem radi bez jebe.... ko bog..... ni jednom mi se nije diskonekto.... barem ne za sad.... budem po 10-20h online... i sve u redu....
    // E8200 2.66 @ 3ghz||Gigabyte DS3L||ASUS 8800GT 512mb + Zalman Vf700Cu||Seagate 250Gb + Samsung 250Gb||2x 2Gb DDR2 800mhz||Raptoxx 550W rev1.3||Audigy SE||MX518 \\
    = Citat = Izvorno postao W3DR4N
    .........,,,,,,,,,
    Evo ti par točki i zareza, pa ih strateški rasporedi po rečenicama.

  6. #6
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Skrit v morju
    Postova
    2.721
    Sve je bilo u redu do one "besplatne" nadogradnje brzina. Sad kad sam na 512kbps-a veza puca svako malo. Najmanje preko subote i nedelje kad pretpostavljam da ovi manje prckaju po centralama.

    BTW, za 200kn kolko placam ovu bjedu od veze i 5gb mjesecno se u svijetu moze dobiti 2mbps-a sa flat rateom. A zbog komentara tipa: "A kaj ti ocekujes, ipak je ovo Balkan" i je tako.
    there is no god to punish us

  7. #7
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Jan 2006
    Postova
    112
    e jebiga u mrezi se ko ekipa kod mene pa uzmes link od 2 mb i ispadne na 15 njih svakom 50 kn mjesecno i surfas i lechas kolko os

  8. #8
    Senior Member Nuke me please
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Izgubljen u prostoru i vremenu
    Postova
    213
    Meni je lik kad je instalirao adsl rekao da moram imat instalirane ras protokole za modem koji je siemens c nešto( za koje nikad nisam cuo prije ) i da mi vjerovatno nece radit na win98 i da kad je lik došao nisam imao mrežnu karticu pa mi nije mogao niš napravit osim instalirat modem kasnije kad sam nabavio i instalirao mrežnu formatirao sam disk i sve instalirao ali bez tih ras protokola i radi super na win98. Nekad mi se opera ruši al to je vjerojatno zbog nestabilnog sistema

  9. #9
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    the City
    Postova
    4.506
    ma kreteni...

    meni su rekli da sam predaleko od centrale a radilo mi 4 mj a sada nece, ma nesto su sjebali i nece priznati... nego, sada ih davim da mi donesu novim modem da vidimo kako ce njega prighvatiti... bah ;;PP
    Cheap, but not as cheap as your girlfriend.
    I'm so goth I don't drink coffee, I drink goffee.

  10. #10
    Senior Member Lord of The Fleas Daniel666's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Postova
    385
    Meni su ugrađivali Adsl 3 mjeseca. Moj stari je popizdio i nazvo ih te im opsovao mater šta sve ne...
    Da vidiš kako radi. To je milina. Nije se diskonekto 24h.
    All power demands sacrifice

  11. #11
    Senior Member Respawned sorcerer Mr.G4m3r's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    665 - one more step and i'm there
    Postova
    1.214
    Evo ja imam 1024/192 2GB paket, dolazi racun oko 250 kn. A u njemačkoj bi se to naplaćivalo oko 15 KN!!!!!

    Za moju cijenu bis tamo dobio 65536/4096 !!!!!

    T-com je T-SCUM
    Mr.G4m3r is retarted nickname... call me GmR or edzZ =]

  12. #12
    Member Plants Vs Zombies Schrafciger's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Špansko Selo
    Postova
    99
    Pa cujte, da nam odma daju najbolje onda kasnije nebi bilo ''besplatnog povecanja brzine''. Ne? Ah, banda... Vec vidim za par godina, reklama na HRT-u, Mario i Stela, Stela mase svojim atributima a Mario novim modemom, ''Stelaaa, nebi vjerovala kak je ovo brzo! Revolucija duso! - A sto mi to omogucava? - Da postanes sefica T-Coma, smijes se balkancima u facu jer im sada za astronomsku cijenu nudis ono sto je zapadnjacima bilo dostupno prije 20 godina!'', Steli pada grudnjak, Mario povlaci polugu, slika uzasne ljubicaste boje uz jos goru glazbu, pise ''Prvi na svijetu nabavite novi ADSL sa 2 Mbps za samo 3 soma kuna tjedno, mozete gledati i filmove!'', glupa glaba prestaje, ekipa sjeda na kauč pred tv-om -> pocinje Dnevnik!!!
    Ja znam da nista ne znam. Prema tome ja sam totalna budala. Ako bi i pomislio da nesto znam to bi bilo jako glupo od mene.

  13. #13
    Senior Member Lock'n'Load Danny's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    188
    U Svedskoj imaju 100mbps zadnjih 5 godina ili tako nesto. Nemojte ni pitat cijenu.

    A ovaj jebeni T-Scum nas pere ovdje. Ja osobno nisam imao problema sa disconnectanjem i tako.

    Ali boze budite pametni i NEMOJTE IM DATI DA INSTALIRAJU ONO SRANJE OD CD-a. To vam za normalan rad NE TREBA. Sve sto to napravi je sjebe vam komp jer je jos uvijek tamo i kad deinstalirate. I onda stvari pocnu cudno radit. Morao sam reinstalirat windowse i bez tih njihovih sranja komp prede kao zadovoljna maca. Modem mi je ukljucen vec 2 mjeseca neprestano i samo se oko 1 ponoci automatski reconnecta i to je to. Nikakvih pucanja veze ni nicega.

    1mbps paket sa 10gb traffic paketom. Sto je za one novce pljacka. Ali s obzirom da je na firmu onaj flat za firmu mi se ne isplati uzet.
    I am a leaf on the wind. Watch how I soar.

  14. #14
    Senior Member Lock'n'Load nameless's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    unknown
    Postova
    164
    Unaprijed se ispričavam što nemam ništa pogrdno reći za T-crap ali mislim da je ovo najbolje mjesto za pokupiti savjete iz prve ruke što se tiče adsl-a!

    Dakle, uskoro namjeravam uzeti ADSL pa me zanima:
    1.Jel mi dovoljna najsporija veza i 2gb ako nemam namjeru skidati puno stvari s neta već samo surfati i igrati online?
    2.Koliko CS-a ili neke druge igre "troši" megabajta po satu igranja?
    3.Kako to ide sa instalacijom modema i što da napravim kad mi dođe lik iz T-crapa instalirat modem?
    What does this button do?BUTTON

  15. #15
    Senior Member Respawned sorcerer ezav's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Vrapce - roza soba
    Postova
    1.005
    1.Ak neces skidati filmove je vise nego dosta. ja sam na 2 gb igral anarchy online i knight online i skidal nesto muzike. i pred kraj meseca jos uvijek sam imal tonu paketa... eh itako nakon par mjeseci sam pocel skidati filmove pa sam sada na 5 gigi

    2.Iskreno iz mojeg iskustva dosta malo, mislim da CS trosli nekih pola mege na sat do dva, a Ut2k4 nekih megu...

    3. Gle nedaj tom kretenu da ti se priblizi kompu... kada dojde sam uzmi modem i spliter (spliter stavi na glavnu tel liniju i iz splitera vuci kabel za modem) a na komp inastaliraj drivere od modema (dobis T-crap cd kojeg ubiti bacis i cd s drajverima) jedino ak nemas PPPoE protokole na komp onda
    otvoris u exsplorer t-crap cd pronades install za njih i inastaliras.....

    i to je to od prilike....
    i7-2600/Corsair H80/MSI P67A-GD65(B3)/Corsair Vengeance 16Gb (4x4)/Corsair Force 3 90Gb/WD Black 1Tb/MSI GTX660-Ti TwinFroz III 3gb /Corsair Carbide 500R/Seasonic SS-620GM/IIYAMA ProLite E2607WS/LG BD-ROM CH12/Razer DeathAdder/Logi Iluminated

  16. #16
    Member Plants Vs Zombies Schrafciger's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Špansko Selo
    Postova
    99
    I pamti - 1. Nedaj likovima da dodu do tvog kompa. 2. BF 2 ti zgrabi dobrih 30, 40 mega po satu. 3. Uzmi od T-Coma samo ako moras. Mislim da se mogu naci puno bolje ponude. A kak stoji kabelski internet danas?
    Ja znam da nista ne znam. Prema tome ja sam totalna budala. Ako bi i pomislio da nesto znam to bi bilo jako glupo od mene.

  17. #17
    Senior Member It lives by night CTDP_Marko's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Dubrovnik
    Postova
    690
    Mene su cijelo vrijeme peglali oko ugradnje dok nisam došao u njih i tražio šefa.

  18. #18
    Senior Member Nuke me please Kimi's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    ovdje negdje
    Postova
    288
    Ovo s čekanjem je ko i ono kak već ide - kud i svi tud i malo mujo (il kak već). Čim su stavili taj flat ili dvd odmah je masa ljudi počela uzimat i oni su se tu snašli ko čistači snijega kad zapadne onaj prvi...
    Ja sam sebi to uzela 29.8. i za 10 dana su mi ga došlil spojit još sam se i šokirala kak tak brzo
    A i kad mi se neš zbrkalo poslala sam im mail i drugi dan ujutro su me nazvali i rekli mi kaj da napravim i je sve ok
    no sikiriki

  19. #19
    Member Plants Vs Zombies Schrafciger's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Špansko Selo
    Postova
    99
    = Citat = Izvorno postao Kimi
    kud i svi tud i malo mujo
    Kud svi Turci, tud i coravi Mujo.
    Ja znam da nista ne znam. Prema tome ja sam totalna budala. Ako bi i pomislio da nesto znam to bi bilo jako glupo od mene.

  20. #20
    Senior Member Lock'n'Load Danny's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    188
    Nedajte im do kompa. Nista se ne treba instalirat, nikakvi driveri.. nista. Ako imate XP, imate sve sto vam je potrebno. Za 98 neznam..
    I am a leaf on the wind. Watch how I soar.

  21. #21
    Member Plants Vs Zombies Schrafciger's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Špansko Selo
    Postova
    99
    Mislim da na 98-mici ne radi plug-n-play pa da se moraju instalat neki drajveri.
    Ja znam da nista ne znam. Prema tome ja sam totalna budala. Ako bi i pomislio da nesto znam to bi bilo jako glupo od mene.

  22. #22
    Senior Member Nuke me please
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Izgubljen u prostoru i vremenu
    Postova
    213
    Na 98 treba nekakve upravljacke programe i zakrpe instalirat i PPoE, tako je barem kod mene

  23. #23
    Senior Member No Mercy Worthaur's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Petrinja
    Postova
    5.169
    a zadovoljstvom Vam možemo ponuditi ADSL. Ako želite postati korisnik ADSL-a, molimo vas popunite 2 zahtjeva* u nastavku. Ispunjene i potpisane zahtjeve faksirajte na 0800 9009, ili pošaljite poštom na adresu: MAXadsl, p.p. 13, 10 020 Zagreb - Novi Zagreb ili ih donesite u najbliži T-Centar ili kod T-COM partnera.

    U slijedećih mjesec dana ćemo vam se javiti i obavijestiti vas kad ćemo vam instalirati ADSL


    Jel to moguče, hoču li ja uskoro dobiti adsl???
    NAPOKON

  24. #24
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    the City
    Postova
    4.506
    u kojem roku ce vam se javiti?? mjesec dana???

    ROFL

    PUTA 3 MJESECA!
    Cheap, but not as cheap as your girlfriend.
    I'm so goth I don't drink coffee, I drink goffee.

  25. #25
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    1.593
    Tako je. Ne vjeruj njihovim obećanjima jer su i mene zajebavali 2 mjeseca sa tim. Najbolje što možeš napraviti je da ih zoveš svaka dva dana i žališ se što još nisi dobio. Njima ćeš eventualno dosaditi pa će ti doći sa modemom.
    Alexi worships the dark lord, but Alexi is dislexic, so he sold his soul to "Santa"

    www.me2everyone.com/134777

  26. #26
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Nov 2005
    Postova
    1.492
    Ja imam xnet kabelski internet, neograničen download,ne zahebavaju mu,
    odma došli sve instalirati,čovjek mi je namjestio sve radilo uvijek kak treba,
    nikad se nije iznenada disconectalo,180 kn na mjesec, 128 kbps surfa,64 kbps upload, 14.7 download

    Potpuno sam zadovoljan !!!

  27. #27
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Skrit v morju
    Postova
    2.721
    Pretpostavljam da zivis u zgradi. I da su ti dosli na vrata i sami ponudili taj internet servis. Tak im se isplati jer stave neku centralu blizu tvoje zgrade pa idu po stanovima i nude kabelsku TV i internet. Normalno, ako nema dovoljno zaniteresiranih sve pada u vodu.

    Mi ostali nismo te srece. Nama bi ugradnja kostala vise tisuca kuna, a isto toliko bi nas kostale i mjesecne pretplate. Osim ako nije stigao neki provider za male korisnike ali cisto sumnjam.
    there is no god to punish us

  28. #28
    Senior Member Lord of The Fleas Voldemort's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Postova
    468
    Ja sam ih peglo zvao a oni nikako da dođu pa sam ih lijepo poslao u p... m......Došli su za 2 dana hehehehe

  29. #29
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Nov 2005
    Postova
    1.492
    = Citat = Izvorno postao DrunkyDuck
    Pretpostavljam da zivis u zgradi. I da su ti dosli na vrata i sami ponudili taj internet servis. Tak im se isplati jer stave neku centralu blizu tvoje zgrade pa idu po stanovima i nude kabelsku TV i internet. Normalno, ako nema dovoljno zaniteresiranih sve pada u vodu.

    Mi ostali nismo te srece. Nama bi ugradnja kostala vise tisuca kuna, a isto toliko bi nas kostale i mjesecne pretplate. Osim ako nije stigao neki provider za male korisnike ali cisto sumnjam.
    Da,imam tu mini-centralu ispred zgrade,i da, na vrata su mi došli pounditi

  30. #30
    Junior Member Plants Vs Zombies dave's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    za kantom
    Postova
    24
    čekam max adsl od 6 mjeseca 2005 g. i još mi nije došao .
    drugi put ću ih poslat u p.... materinu.



    T-COM JE ŠITARAS
    dave

Slične teme

  1. Home Security Crap 3000
    By Death By Sexy in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 03-01-2012, 11:19
  2. T-Crap help
    By Razzarach in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 7
    Posljednji post: 26-07-2010, 19:32

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •