Vidi rezultate ankete: Da li zelite podforum na temu kviza?

Glasači
40. Ne možeš glasati u ovoj anketi
  • Da!

    16 40,00%
  • Ne!

    24 60,00%
Stranica 1 od 3 123 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 30 od 76

Tema: Podforum na temu kviza

  1. #1
    Senior Member It lives by night Letva's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Sarajevo,BiH
    Postova
    742

    Podforum na temu kviza

    Daklem uvažene dame i gospodo,šta mislite da admini otvore podforum za razne kvizove i tako te stvari,tipa "ko pogodi igru,postavlja pitanje" itd...ili recimo za muziku,film itd...Mislim da bi to bilo jako zanimljivo.

    Molim da se izjasnite
    <3 ya all.

  2. #2
    Guest
    ima i previše podforuma..otvori si rađe takvu temu ALT-F4 podforumu!

  3. #3
    Senior Member It lives by night Letva's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Sarajevo,BiH
    Postova
    742
    Pa ne bi bilo zgorega,da i ovaj ubace.Javljam se za MOD-a,naravno ukoliko prijedlog bude prihvaćen.ALT+F4 nije podforum za takve stvari.
    <3 ya all.

  4. #4
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340
    Kužim, Gamer style. Okej, predložite desetak kvizova i pravila za iste, pa ćemo vidjeti.

  5. #5
    bilo je takvih šitova davno u umjetnički se izražavam.nakon 25 tranica svima dopizdi.ne hvala

  6. #6
    Senior Member Respawned sorcerer Maze's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    Ironforge
    Postova
    1.233
    Da, bilo je ono "igra 10".
    This beasts around me are nothing compared to the beast within. (bm>mm)

  7. #7
    Senior Member It lives by night Letva's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Sarajevo,BiH
    Postova
    742
    = Citat = Izvorno postao Hanzaplast
    bilo je takvih šitova davno u umjetnički se izražavam.nakon 25 tranica svima dopizdi.ne hvala

    Ma ovaj forum je općenito dosadan.


    @Weky--->Ne mora biti puno kvizova i toga.Slično kao na gamer.hr,dobro bi bilo malo osvježenja.

    Imamo razno.

    Recimo.Razne igre...

    Vješalice,Kvizovi na temu igara,muzike,sporta,filma i ostalog.Uglavnom najbitnije pravilo:nema spama i ostalih GLUPIH stvari.Recimo neko postavi pitanje,a onaj ko odgovori prvi ima pravo na sljedeće.I tako,mislim da je ovo dobra ideja.
    <3 ya all.

  8. #8
    Senior Member You have been warned Maloki's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Duga Resa/Zagreb
    Postova
    15.390
    Moze se i bez ikakvog problema u tome iskljucit post count...

  9. #9
    Senior Member It lives by night Letva's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Sarajevo,BiH
    Postova
    742
    Ma i to je jedna solucija,meni svejedno...
    <3 ya all.

  10. #10
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    Jedi Temple - unknown planet
    Postova
    3.189
    ne hvala.................


    AMD phenom II X4 2.8Ghz; 2 x 2GB DDR2 - Kingmax; Radeon HD4870 – 512MB; FORTRON BlueStorm 500W

  11. #11
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Hostile universe
    Postova
    3.468
    Od čitanja prijedloga mi se slijedeća slika ukazala pred očima :

    +1

    Stoga se moram ne složiti s prijedlogom.

  12. #12
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    3.022
    = Citat = Izvorno postao Letva
    Pa ne bi bilo zgorega,da i ovaj ubace.Javljam se za MOD-a,naravno ukoliko prijedlog bude prihvaćen.ALT+F4 nije podforum za takve stvari.
    Lol, ti očeš bit mod, pa je to paravan
    A jel si smislio tih par desetaka kvizova ili?

  13. #13
    Senior Member No Mercy THUNDER_DINIX's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    OSIJEK
    Postova
    6.724
    bilo bi zakon da se otvori, super ideja

  14. #14
    Moderator Fight fire with fire Systematic Reverse's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    10.573
    Ne
    #paperplatoongoonz

  15. #15
    ne

  16. #16
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    3.994
    da, zašto ne.. prije su ta sranja bila po umjetnosti pa sam bio dueliziran ( )
    al ak se isključi post-count (il ja budem mod ), zašto ne

  17. #17
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    1.504
    Omg,pa kolko vam se puta treba reći da treba MOD za isključivanje post counta,što admini sigurno ne stignu,editirat par fileova,a još ako nemaju iskustva u php-u,tim gore!
    ili neka taj njihov rochi što piše html zatvorenih očiju napravi,mislim 5 minuta posla!

    http://www.croaxes.com | http://usluge.croaxes.com |Human Mage lvl 22 <Balkanci>

  18. #18
    Senior Member Small step for mankind Glass's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Postova
    2.147
    Već bila igra 10 i protegla se na pun k**rc stranica, samo se nemogu sjetiti zašto je ukinuta.
    I samo da se zna jedino što niste uspijeli riješit je "10 igra u kojima možeš ubit šarafcigerom" by Me.

  19. #19
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Hostile universe
    Postova
    3.468
    = Citat = Izvorno postao Đeri
    Omg,pa kolko vam se puta treba reći da treba MOD za isključivanje post counta,što admini sigurno ne stignu,editirat par fileova,a još ako nemaju iskustva u php-u,tim gore!
    ili neka taj njihov rochi što piše html zatvorenih očiju napravi,mislim 5 minuta posla!
    HTML != php

  20. #20
    Senior Member It lives by night Letva's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Sarajevo,BiH
    Postova
    742
    Ma kakve veze ima postcount sa podforumom?Spam se neće tolerisati,fino onaj ko spama obrišemo post.

    Recimo bazira se na sljedećem:

    Uzećemo gaming...


    Osoba1 postavi sliku iz neke određene igre,ko prije pogodi o kojoj je igri riječ taj ima priliku da postavlja pitanje.Ukoliko neko drugi poslije se uključi u raspravu i daje nepotrebne kometare,brišemo.Ne znam samo što ne bi mogli.Vidjećemo ko ima najviše znanja iz raznih oblasti.

    Uzeh pravila nadam se da će vam se svidjeti,možda uradimo neke korekcije

    Pravila:

    1.Tko prvi pogodi igru, ima pravo da iduci postavi sliku igre koja ce se pogadjati.
    2.U slucaju da onaj ko pogodi ne zeli da postavi sliku, neko drugi moze da postavi sliku.
    3.User koji da odgovor, a odgovor je tacan, ne postavlja svoju sliku dok onaj ko je postavio sliku ne potvrdi da je ovaj tacno odgovorio.
    4.S tim da ce u ovoj temi biti dosta slika (a kako mi svi volimo 56k-ere Smile ), slike moraju biti ispod 200KB u velicini, a ako je slika veca samo stavite link do slike.
    5.Ukoliko igra ne bude pogođena u roku od 12 sati, poster dobiva 1 bod i postavlja jos jednu sliku. Ukoliko ni ta slika ne bude pogođena, poster NE dobiva bod i bira ko će postaviti slijedecu sliku.
    6.Ukoliko korisnik ne postavi sliku u roku od 12 sati, neko drugi smije postaviti sliku. (Zato nema poruka tipa:"Pozuri, stavi sliku!"
    7.Po mogucnosti nakon svakog "Ne" odgovora, treba se dati neki hint o igri.


    edit: isto vrijedi i za filmove itd...mogli bi još nešto smislit..
    <3 ya all.

  21. #21
    Senior Member You have been warned Maloki's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Duga Resa/Zagreb
    Postova
    15.390
    = Citat = Izvorno postao Đeri
    Omg,pa kolko vam se puta treba reći da treba MOD za isključivanje post counta,što admini sigurno ne stignu,editirat par fileova,a još ako nemaju iskustva u php-u,tim gore!
    ili neka taj njihov rochi što piše html zatvorenih očiju napravi,mislim 5 minuta posla!
    Ohmg, a kolko puta treba rec da ne treba nikakav mod za to? Decko, trebalo mi nesto za provjerit, pa sam napravio novi forum i pogledo dal se moze iskljucit. I kaj mislis, jel moze? Ne? E pa djeri, sokriat ces se, al moze! Jasnije sad?

    Inace, suzdrzan sam sto se tice tog prijedloga...

  22. #22
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Dec 2006
    Postova
    2.361
    Ja sam za, mogli bi igru sa quoteovima iz igara, i igru sa characterima iz igara i filmova, isto neko napiše kratak opis/quote, i onda pogađaju i tko pogodi postavlja sljedeće.

    A mogli bi i ono The Good Thing is, THe Bad thing is, izmjenjuju se igrači i skupa rade priču, neko napiše prvu rečenicu, npr. upravo si se sudario s autom, onda neko napiše Dobro je to što ionako nisi volio taj auto (THe Good Thing), onda sljedeći post mora biti s Loše.. npr. Loše je to što sad nemreš nikak stić pokupit punicu (The Bad Thing), i onda se tak izmjenjuju, nikad nesmije dvaput zaredom good ili bad, uvijek izmjenjivanje, može ispast dosta fora.

    I još jedna igra, inspirirana The Hitchikers Guide throught the Galaxy - 1000 načina da se iskoristi ručnik - veoma jednostavno, samo ispisujemo načine korištenja ručnika, uz broj, i svaki 5 stranica u nekom postu se napišu svi dosadašnji načini, i tako da stignemo bar do 1000...

    I svakako bi se trebalo onemogućiti post count u tome, jer će otherwise pc rasti abnormalno...

  23. #23
    Senior Member You have been warned Maloki's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Duga Resa/Zagreb
    Postova
    15.390
    Jos daaaavno je bila jedna tema di je svatko u jednom postu trebo napisat neki stih i tako smo radili pjesme. to je bilo dobro...

  24. #24
    Senior Member It lives by night Letva's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Sarajevo,BiH
    Postova
    742
    = Citat = Izvorno postao Sajmon Drimr
    Ja sam za, mogli bi igru sa quoteovima iz igara, i igru sa characterima iz igara i filmova, isto neko napiše kratak opis/quote, i onda pogađaju i tko pogodi postavlja sljedeće.

    A mogli bi i ono The Good Thing is, THe Bad thing is, izmjenjuju se igrači i skupa rade priču, neko napiše prvu rečenicu, npr. upravo si se sudario s autom, onda neko napiše Dobro je to što ionako nisi volio taj auto (THe Good Thing), onda sljedeći post mora biti s Loše.. npr. Loše je to što sad nemreš nikak stić pokupit punicu (The Bad Thing), i onda se tak izmjenjuju, nikad nesmije dvaput zaredom good ili bad, uvijek izmjenjivanje, može ispast dosta fora.

    I još jedna igra, inspirirana The Hitchikers Guide throught the Galaxy - 1000 načina da se iskoristi ručnik - veoma jednostavno, samo ispisujemo načine korištenja ručnika, uz broj, i svaki 5 stranica u nekom postu se napišu svi dosadašnji načini, i tako da stignemo bar do 1000...

    I svakako bi se trebalo onemogućiti post count u tome, jer će otherwise pc rasti abnormalno...

    Dobre su ti ove ideje,samo,šta admini misle ?
    <3 ya all.

  25. #25
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Dec 2006
    Postova
    2.361
    Sad samo čekamo "The Word From Above"...

  26. #26
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    1.504
    = Citat = Izvorno postao Maloki
    = Citat = Izvorno postao Đeri
    Omg,pa kolko vam se puta treba reći da treba MOD za isključivanje post counta,što admini sigurno ne stignu,editirat par fileova,a još ako nemaju iskustva u php-u,tim gore!
    ili neka taj njihov rochi što piše html zatvorenih očiju napravi,mislim 5 minuta posla!
    Ohmg, a kolko puta treba rec da ne treba nikakav mod za to? Decko, trebalo mi nesto za provjerit, pa sam napravio novi forum i pogledo dal se moze iskljucit. I kaj mislis, jel moze? Ne? E pa djeri, sokriat ces se, al moze! Jasnije sad?

    Inace, suzdrzan sam sto se tice tog prijedloga...
    jel,napravio si na forumeru/nekom free hostu?
    e pa oni imaju automatski instaliran mod,tak da me nemoj učit jer sigurno znam više o tebe
    edit:ili si pravio na vBulletin platformi illi SMF ili nekoj drugoj,al phpBB bez instaliranog moda sigurno nisi

    http://www.croaxes.com | http://usluge.croaxes.com |Human Mage lvl 22 <Balkanci>

  27. #27
    Senior Member You have been warned Maloki's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Duga Resa/Zagreb
    Postova
    15.390
    Djeri, odi pit vino i pusit papir u krevetu sa svojom imaginarnom curom, a ne se pravit ovdje pametan, ok?

  28. #28
    Senior Member It lives by night Y0$$1p's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    kutina
    Postova
    706
    ja se slazem s ovim ali od toga opet nece biti nista kao ni od ostalih prijedloga koje smo predlozili

  29. #29
    Senior Member Ninja hurdle Silventus's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Hum
    Postova
    764
    djeri,treba se određeni kod izbrisat da bi se maknuo postcount.

    ne editirat previše

  30. #30
    Senior Member It lives by night Letva's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Sarajevo,BiH
    Postova
    742
    [quote=Đeri]
    = Citat = Izvorno postao Maloki
    = Citat = Izvorno postao "Đeri":19hyo1pp
    Omg,pa kolko vam se puta treba reći da treba MOD za isključivanje post counta,što admini sigurno ne stignu,editirat par fileova,a još ako nemaju iskustva u php-u,tim gore!
    ili neka taj njihov rochi što piše html zatvorenih očiju napravi,mislim 5 minuta posla!
    Ohmg, a kolko puta treba rec da ne treba nikakav mod za to? Decko, trebalo mi nesto za provjerit, pa sam napravio novi forum i pogledo dal se moze iskljucit. I kaj mislis, jel moze? Ne? E pa djeri, sokriat ces se, al moze! Jasnije sad?

    Inace, suzdrzan sam sto se tice tog prijedloga...
    jel,napravio si na forumeru/nekom free hostu?
    e pa oni imaju automatski instaliran mod,tak da me nemoj učit jer sigurno znam više o tebe
    edit:ili si pravio na vBulletin platformi illi SMF ili nekoj drugoj,al phpBB bez instaliranog moda sigurno nisi [/quote:19hyo1pp]

    Zašto uvijek usereš temu sa spamom?

    @Yossip--->Bit će ako Bog da
    <3 ya all.

Slične teme

  1. TW Podforum?
    By The Jackal in forum PC Play Forum
    Odgovora: 35
    Posljednji post: 30-04-2009, 08:38

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •