Vidi rezultate ankete: dali postoje vanzemaljci

Glasači
138. Ne možeš glasati u ovoj anketi
  • DA

    130 94,20%
  • NE

    8 5,80%
Stranica 1 od 7 123 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 30 od 202

Tema: Postojeli vanzemaljci

  1. #1
    Senior Member Lord of The Fleas FearLess's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Prijedor, BiH
    Postova
    442

    Postojeli vanzemaljci

    evo mala anketa
    ja mislim da vanzemaljci postoje inace bi bilo veliko gubljenje prostora na nas ljude
    a o malo vise informacija o vanzemaljcima posjetite sajt http://www.galaksija.com
    jasta!

  2. #2
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Last train to trancentral...
    Postova
    5.469
    mislim da postoje..oni su tamo negdje...
    = Citat = Izvorno postao GTA4 spam mail
    I was poor and now I own two countries

  3. #3
    Guest
    The truth is out there...

  4. #4
    Member Plants Vs Zombies Kristijan's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    TetraPack
    Postova
    58
    Toliko svijetova..sunčevih sustava..nemoguče da smo sami..

  5. #5
    naći će oni nas il mi njih kad-tad

  6. #6
    Ima ih po Kninu kol`ko ti Bog hoće... ako koga zanima, kidnapujem jeftino...


    Ne, nevjerujem baš u te priče, mada moram priznati da mi je mišljenje podijeljeno, pogotovo kada gledam razne dokumentarce i neke priložene podatke. Eto, ako ugledam kojeg, javit ću vam

  7. #7
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Pleternica/Požega
    Postova
    4.698
    ja ne mislim da sad postoje ko ''mali zeleni'' nego kao drugačiji oblik života, tipa nove bakterije, autotrofni organizmi itd.

    Added: 2 months 13 days 21 hours 21 mins ago
    Updated: 37 years 8 months 17 days 19 hours 31 mins ago - može

  8. #8
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Karlovac
    Postova
    2.099
    ne postoje....

  9. #9
    Senior Member Lock'n'Load Ludy's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Đakovo
    Postova
    115
    Ja sam siguran da postoje.....jer bi bilo malo cudno da u ovom svemiru nasem postoji sam planet zemlja koji ima uvjete za razvoj života......prie nekih mjesec dana sam na tvju gledao neku emisiju.....i misle da su pronasli planet slican zemlji.....

    da zakljucimo......ima još oblika života.....samo im možda netrebaju kisik i to sve vec sta treba.....tak da nismo sami.....a i mi imamo preslabu tehnologiju da bi cjeli svemir proskenirali....jedva smo do plutona dosli
    Gaming Since 1995


  10. #10
    Senior Member Nuke me please Imothep's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    279
    Da

    = Citat = Izvorno postao Ludy
    prie nekih mjesec dana sam na tvju gledao neku emisiju.....i misle da su pronasli planet slican zemlji.....
    Je li to slučajno onaj neki Blue Planet ili kako već su ga nazvali, na kojem su kao neke ptičurine stalkeri i neki leteći prasci nalik na kitove? Gledao sam ja mislim na national geographicu, fora
    Suckin up all you can, suckin up all you can suck.
    Workin up under my patience like a little tick.
    Fat little parasite.

  11. #11
    Senior Member It lives by night S4MUR41's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    nirvana
    Postova
    657
    nemoguće da se samo na zemlji razvio život... neke su baterije ziher morale doč i na druge planete... i tako se razviti novi život...

  12. #12
    Senior Member No Mercy Worthaur's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Petrinja
    Postova
    5.169
    Naravno da postoje, možda u našoj galaksiji, možda u nekoj drugoj. Na Marsu je postojao život, vjerojatno postoji i drugdje, možda nisu pametni kao mi ljudi, možda su pametniji, vjerojatno imaju razvienu hyperspace tehnologiju, stalno nas špijuniraju, spremaju se za napad...

  13. #13
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Pitomača
    Postova
    2.557
    postoje, ima previse dokaza i ne mozemo reci da ne potoje...

  14. #14
    Senior Member Lord of The Fleas RETROVIRUS's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    SOLAR SYSTEM
    Postova
    358
    bilo bi fora da možemo putovat svemirom onako kao ona ekipa iz star treka,zicneš se u svoj novi defiant i odeš na kavu negdje u nekom drugom kvadrantu ili gdje se već ekipa okuplja kraj kakve maglice,ali jeb.. za sada smo još uvjek prisiljeni lamantirat po zemlji ali sigurno neko vec radi na tome
    ˇResponcibilty is the result of Greatnessˇ

  15. #15
    Senior Member It lives by night S4MUR41's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    nirvana
    Postova
    657
    = Citat = Izvorno postao RETROVIRUS
    za sada smo još uvjek prisiljeni lamantirat po zemlji ali sigurno neko vec radi na tome
    neki nikad u životu nisu bili u inozemstvu ( izvan države u kojoj su rođeni )... ... ... ja se mogu pohvaliti da sam obišo gotovo pola europe... ... ... ... ... proči će još puno vremena dok i civili neče moći putovat svemirom ko danas autima... ... ... ko što je T.N.T. reko... postoji previše dokaza da je život moguć i na drugim planetima... ( nigdje nije otkriveno da ima života trenutačno na toj planeti niti da ga je bilo... samo se PRETPOSTAVLJA da je na nekim planetama bio život... )

  16. #16
    Senior Member Nuke me please Kimi's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    ovdje negdje
    Postova
    288
    Ne vjerujem da u našem sustavu postoje jer da ih ima već bi nas 'posjetili' a one priče o letjelica prije bih rekla da su neke 'naše' na nekim pokusnim letovima il tak nečem. Znači u našem sustavu zasigurno ne (bio bi planet ispred ili iza jer su ovi ostali il prevrući il prehladni da bi ih bilo). Možda nekad davno jesu bili al obzirom kak se to sve mijenja i ti pomaci i mjenjanje mliječne staze moglo bi se dogodit i da ih susretnemo al zasigurno ne u naše vrijeme. Ne znam jel ko gledao kak ti sustavi izgledaju. Nešto kao 3 trokuta spojena u jednoj točki - u tom nekom stilu.

    A fora su mi te priče i filmovi. Jedino mi je čudno kak u većini njih izvanzemaljci imaju sličan oblik...ona glava i one oči...zašto ih baš tak definiraju....pitam se
    no sikiriki

  17. #17
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Nov 2005
    Postova
    8.709
    u ovom ogromnom svemiru malo je vjerojatno da smo sami

  18. #18
    Member Plants Vs Zombies x-4_+yr4n+_4u2_d13's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Vukovar
    Postova
    56
    Zasto bi se zivot morao razviti na planeti kao sto je Zemlja, mozda na nekj totalno opicenoj planeti se razivio opicen oblik zivota ....
    Inace




    poduza tema


    http://www.pcigre.net/forum/index.php?s ... &hl=aliens


    svmoja misljenja o njima i misljenja ostalih ucesnika rasprave
    poduzi topic
    They deserve to die, they all deserve to die.

  19. #19
    Senior Member Respawned sorcerer Ogg The Dogg's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Našice,Rupa
    Postova
    1.494
    ja smatram da vanzemaljci moraju postojat al nisam sasvim siguran da postoji još koji oblik razumnih živih bića u svemiru. mođda postoje neke defektne bakterije, majmuni, skakavci, neki ekosustav izvan zemlje i sl
    POZDRAV ZDENKU!!!!!!!!1

  20. #20
    Senior Member Respawned sorcerer Om3G@'s Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    505
    Postova
    1.461
    Jedino sto postoji je beskonacnost!
    Razmislite malo o tome... nicemu nema granice
    Mozda postoji SW univezum, a mozda i ne

  21. #21
    Senior Member Lord of The Fleas RETROVIRUS's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    SOLAR SYSTEM
    Postova
    358
    = Citat = Izvorno postao x-4_+yr4n+_4u2_d13
    Zasto bi se zivot morao razviti na planeti kao sto je Zemlja, mozda na nekj totalno opicenoj planeti se razivio opicen oblik zivota ....
    Inace




    poduza tema
    slazem se ,mozda postoji neki oblik života koji mi uopće ne bi prepoznali kao takav


    http://www.pcigre.net/forum/index.php?s ... &hl=aliens


    svmoja misljenja o njima i misljenja ostalih ucesnika rasprave
    poduzi topic
    ˇResponcibilty is the result of Greatnessˇ

  22. #22
    Guest
    = Citat = Izvorno postao Kimi
    Ne vjerujem da u našem sustavu postoje jer da ih ima već bi nas 'posjetili' a one priče o letjelica prije bih rekla da su neke 'naše' na nekim pokusnim letovima il tak nečem.
    ako postoje to ne znači da su tako razvijeni da mogu putovati od zvijezde do zvijezde kao ti u autu od kuće do kuće
    tko zna, možda su još primitivniji od nas

    ja mislim da postoje jer u svim fotagrafijama i snimkama lejelica mora biti barem nešto istine

  23. #23
    Senior Member Lord of The Fleas Daniel666's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Postova
    385
    Pa već imamo vanzemaljce.
    One bakterije kaj su otišle sa nasinim sondama vjerojatno će se namnožiti.
    Za nekih desetak tisuća godina,ako prežive,možda mutiraju u razvijeniji oblik života. Kao na Zemlji. I to pogotovo ako NASA ima neke planove za kolonizaciju Marsa. Tamo bi trebali ići Kinezi,ali sumnjam. Možda Ameri? A možda Hrvati?
    All power demands sacrifice

  24. #24
    Kolege, ja ne znam da li postoji inteligentan zivot u svemiru, osim sto "navodno" postoje inteligentna bica na planeti Zemlja u Suncevu sustavu- rub galaksije Mlijecna Staza . O inteligenciji tih bica koji se nazivaju ljudima dalo bi se raspravljati. Ovu problematiku ja promatram na vise nacina. Dakle razmisljanje me vodi ponajprije u vrememnsku dimenziju i mogucnosti da su inteligentna bica- a pod tim smatram ona koju su svjesna svog postojanja i svemira te zakonitosti unutar njega, postojala naprosto u nekom drugom vremenu te da su izumrla. Mozda i na nama bliskom Marsu ili u ovoj galaksiji. Ili da ce postojati uvjeti za koji milijun godina da u nasem sustavu ili galaksiji postoji zivot na nekom drugom planetu ali da ljudska vrsta to nece doziviti! Mi smo jos uvijek tek na pocecima istrazivanja svemira i slijedece godine ponudit ce vise pitanja nego odgovora. Ipak, nas intelekt i mogucnost daljnjeg umnog razvoja ostavljaju mogucnost da ostvarimo nevjerojatne stvari u ovom svemiru, koji je najvjerojatnije bas kao i mi, i sve stvoreno, prolazan. Tako da ozbiljne hipoteze o tome da se svemir ne moze i nece vjecno siriti , i da ce u jednom trenutku sva ova materija, zajedno sa svim dimenzijama prostora i vremena - nestati, ne ostavljaju prevelik optimizam za nase umove. Sve djeluje na prvi pogled besmisleno. Pitanje svih pitanja jest pitanje bitka svemira - dakle zasto i iz cega je svemir stvoren, zbog cega jest sve sto jest? Sto je prethodilo trenutku Velikog praska? Iz cega je on nastao i zasto? To "nesto" nema ove dimenzije prostora i vremena u kojima mi postojima, i koje nas ogranicavaju. Zato i ovaj organ koji smatramo najkompleksnijom materijom u svemiru, a to je ljudski mozak, nije u stanju to pojmiti, nastaje blokada zbog nemogucnosti spoznaje onoga " necega" sto je uzrok svemira. Nas mozak nazalost to nesto iz cega je svemir nastao moze nazivati samo pojmovima " nesto" ili " nista" jer mi o tome ne mozemo razmisljeti! Kao sto ni ostala ziva bica s kojima dijelimo Zemlju ne mogu razmisljati kao mi, na ovaj kompleksan nacin, koji ipak nije dovoljno kompleksan za temeljna pitanja - a to nisu ona o zakonima i istinama u svemiru, vec ona VANSVEMIRSKA pitanja! Tu je i pitanje razloga, i smisla postojanja zivota uopce, u svemiru. Nas mozak postavlja pitanja nezivog i zivog u svemiru- zivota u svemiru ima daleko manje nego nezivih tvari tipa planeta, zvijezda, kometa, maglica, crvotocina, crnih rupa, itd. Dakle, za nastanak uvjeta zivota u svemiru potrebni su nevjerojatno kompleksni uvjeti, tipa ovih na Zemlji, koji su izuzetno rijetki. Pa postavlja se pitanje cemu sve, ako nema zivota, cemu to "besmisleno" rotiranje i magnetski utjecaji svemirskih tijela? Pitanje smisla- sve to lijepo rotira i medjusobno je povezano, ali koji je smisao toga, vrijeme ide, planeti i zvijezde nastaju i nestaju, umiru i radjaju se, ali to je za nas um besmisleno!? Kakva je veza onoga vansvemirskog- dakle bitka, onoga iz cega je svemir stvoren i svega ovoga u svemiru? E da, ovo su prava pitanja, a sama cinjenica da ih mozemo postavljati, mozda i daje nadu da cemo se jednom razviti u bica koja ce moci doci i do odgovora. Ovaj optimizam temeljim na cinjenici da mi ipak mozemo postaviti ova pitanja, iako do odgovora ne mozemo doci za sada, za razliku od ostalih zivih bica za zemlji , koja se ipak nikada ne zapitaju o smislu svog postojanja - odnosno ona nisu u stanju razviti osjecaj za pitanja svog postojanja i prolaznosti.

  25. #25
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    1.593
    Kako ti znaš o čemu razmišlja npr. mrav? Možda baš on zna kako je nastao svemir?
    Alexi worships the dark lord, but Alexi is dislexic, so he sold his soul to "Santa"

    www.me2everyone.com/134777

  26. #26
    vrlo jednostavno, mi poznajemo instrument koji je potrenban za vise oblike razmisljenja, a to je um, mozak. istarzivanje na mozgu mrava pokazuje da on sigurno ne zna kako je nastao svemir, stovise on ne zna ni kako je on nastao. Odgovor se krije i u nacinu i smislu zivota mrava. Mi znamo sto mrav radi cijeli svoj zivot.

  27. #27
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    1.593
    Koliko ja znam mi(ljudi) koristimo samo 10%(ili koliko već) mozga,stoga sumnjam da mi znamo što mrav misli,kada još ne znamo ni sami svoje mogućnosti
    Alexi worships the dark lord, but Alexi is dislexic, so he sold his soul to "Santa"

    www.me2everyone.com/134777

  28. #28
    Senior Member Lord of The Fleas Daniel666's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Postova
    385
    Cuj ribar-eu kako ti se da onoliki tekst pisat.
    Očito je da vanzemaljci postoje, ali mi nemamo uređaje da ih vidimo. Možda oni dođu do nas kaj znas?
    Ali sumnjam da bi nas htjeli pokoriti ili tak nekaj. Ipak oni ne moraju razmisljati kao ljudi iako mi zamišljamo da oni tako razmišljaju.
    Kako bilo, ja ih neću živ vidjeti pa je o ovome i besmisleno pricati.

    P.S. Mrav nema čak ni ono što znanstvenici zovu mozak, nego njegovo društveno sučelje je isključivo vezano uz nakupine živčanih stanica tzv. gljivolika tijela. Prema tome on ne misli o ničemu.
    All power demands sacrifice

  29. #29
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    the City
    Postova
    4.506
    = Citat = Izvorno postao Prince-Artas
    u ovom ogromnom svemiru malo je vjerojatno da smo sami
    mislim da je pametni prince rekao svoje, to je samo cinjenica koja je 90% tocna
    Cheap, but not as cheap as your girlfriend.
    I'm so goth I don't drink coffee, I drink goffee.

  30. #30
    = Citat = Izvorno postao Daniel666
    Cuj ribar-eu kako ti se da onoliki tekst pisat.
    Očito je da vanzemaljci postoje, ali mi nemamo uređaje da ih vidimo.SMožda oni dođu do nas kaj znas?
    Ali sumnjam da bi nas htjeli pokoriti ili tak nekaj. Ipak oni ne moraju razmisljati kao ljudi iako mi zamišljamo da oni tako razmišljaju.
    Kako bilo, ja ih neću živ vidjeti pa je o ovome i besmisleno pricati.

    P.S. Mrav nema čak ni ono što znanstvenici zovu mozak, nego njegovo društveno sučelje je isključivo vezano uz nakupine živčanih stanica tzv. gljivolika tijela. Prema tome on ne misli o ničemu.
    Osnove logike kolega Danijel: Tvrdnja da mi nemamo uređaje da ih vidimo temeljiš na kojim činjenicama? Kakvi su to uredjaji za detektiranje- pronalaženje vanzemalajca? A onda na osnovu tako labave teze ide zaključak da je očito da postoje........ Nije mi to jasno.
    A čemu veliki tekst? Pa želim da moj bude najveći i najduzi na ovom forumu! Očekujem nagradu za trud Zar si ti stvarno čitao sve?

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •