Stranica 1 od 3 123 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 30 od 76

Tema: Pc-Play o Supreme Comanderu

  1. #1
    Senior Member Lock'n'Load darth burek's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Ha evo jedem burek u špajzi!
    Postova
    122

    Pc-Play o Supreme Comanderu

    E pa idemo...pcplay je rekao da je ekipa testirala igru na visoku rezoluciju,lijepom teksturom i tako sve do antianialising(x.POtom su rekli da su se malo razočarali...e sad mogu ja pročitati šta su oni rekli ali me zanima vaše mišljenje kako vi doživljavate strategije?Dali su sve bolje?Ili su pak klasici ko AOE prevladavajući?Što se vama uostalom svidjelo na SC?Pričajte uglavnom o igri samoj...iskazite svoje mišljenje!

    ''Molim'' be kritizirtanja!

    Ste vidjeli ''jednu od čestih i dosadnih'' pjesama koje sam ja napisao i koju su objavili na pisma čitatelja Pc-Play?
    Idemo...''MOLIM'' bez kritiziranja!
    S.T.A.L.K.E.R.N.A.U.T.

  2. #2
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Bordel
    Postova
    1.005
    Meni nije jasno koja je svrha beta shocka ako već idući mjesec imaju u planu recenziju konačne verzije.

  3. #3
    Postaju sve dinamičnije, što uopće nije loše jer su vremena usporenog gaminga i gomilanja resoursa definitivno (za većinu gamera i manstream publiku) prošla, ali postaju i sve više zahtjevnije šta definitivno ni u bilo kojem pogledu nije dobro.

    Ali onda opet, igre se ne rade za one koji jedva spajaju kraj s krajem (Hrvatska, rings any bells?) tako da je to skoroSprihvatljivo za one kojima tatice kupuju konfe do neba dok sami ne znaju ne znaju elementalne stvari o njima.

    Prognoza za strategije? Sunčano s pokojim oblačkom na vidiku u bližoj budućnosti.

  4. #4
    Senior Member Lock'n'Load darth burek's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Ha evo jedem burek u špajzi!
    Postova
    122
    = Citat = Izvorno postao ROCCO_GRANDE
    Meni nije jasno koja je svrha beta shocka ako već idući mjesec imaju u planu recenziju konačne verzije.
    Hmmmmm...da napisalu su da je izašla ''smiješi vam se...'' i konfiguraciju,a drugi put će tek biti recenzija.Čudno...
    S.T.A.L.K.E.R.N.A.U.T.

  5. #5
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Bordel
    Postova
    1.005
    [quote=darth burek]
    = Citat = Izvorno postao "ROCCO_GRANDE":278nv64x
    Meni nije jasno koja je svrha beta shocka ako već idući mjesec imaju u planu recenziju konačne verzije.
    Hmmmmm...da napisalu su da je izašla ''smiješi vam se...'' i konfiguraciju,a drugi put će tek biti recenzija.Čudno...[/quote:278nv64x]

    Dodajmo k tome da je u trenutku izlaska bila barem već dva tjedna vani. Stvarno je smiješno čitati takve stvari za igru koje je već izašla.

  6. #6
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    1.709
    [quote=ROCCO_GRANDE][quote="darth burek":2odoyj0l]
    = Citat = Izvorno postao "ROCCO_GRANDE":2odoyj0l
    Meni nije jasno koja je svrha beta shocka ako već idući mjesec imaju u planu recenziju konačne verzije.
    Hmmmmm...da napisalu su da je izašla ''smiješi vam se...'' i konfiguraciju,a drugi put će tek biti recenzija.Čudno...[/quote:2odoyj0l]

    Dodajmo k tome da je u trenutku izlaska bila barem već dva tjedna vani. Stvarno je smiješno čitati takve stvari za igru koje je već izašla.[/quote:2odoyj0l]

    Ne slazem se, da izlazi Parameter 2, ili Mass Effect, ja bih citao bilo kakav txt o njemu, a pogotovo ako ga je napisao covjek kojeg postujem !!!

  7. #7
    Senior Member Giant leap for forum Kiklop's Avatar
    Datum registracije
    Aug 2006
    Lokacija
    Lezim u krevetu,surfajuci kroz astralnu projekciju citam Kasopejske transkripte
    Postova
    3.134
    meni igra saxsa jer kad stavim na igrive detalje izgleda kao da igram neku igru staru 10 god

    You have no Friends,go kill yourself
    I don't care if your world is ending today
    Because I wasn't invited to it anyway

  8. #8
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    1.709
    = Citat = Izvorno postao Kiklop
    meni igra saxsa jer kad stavim na igrive detalje izgleda kao da igram neku igru staru 10 god
    ok sto se tice Supreme Commandera, igra mi je malo dosadna --> igrao sam Starcraft, sve RedAlertove pa cak i Generals, ali sada mi je vec dosta !!!

  9. #9
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    Dwarf Fortress
    Postova
    8.343
    ja ga bas i nisam isprobao ali mislim da je igra solidna
    I dreamt I was in a painting with ponies. It was... nice.

  10. #10
    Senior Member No Mercy MasaKrisT's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Pozega, Gosuland
    Postova
    6.367
    STARCRAFT rula.bog i batina rts.online svijet za sebe.nista nije mjerljivo sa njime
    Won't Bow Don't Know How.

  11. #11
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    5.945
    SC suxa
    AMD Athlon II x4 640 3.0GHz 4 GB Kingmax DDRIII RAM 1333MHz Palit GeForce GTS 450 1GB SATA 500GB Apolon 550W

  12. #12
    Vidim da sam ja jedino rekao išta o žanru strategija....

  13. #13
    ne valjaju mi takve strategije ogromnih mapa,velikog broja jedinica i nabrijane grafike.draži su mi klasici tipa warcraft i stronghold s ograničenim rotiranjem...preglednije strategije jelte...

  14. #14
    Senior Member Lock'n'Load darth burek's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Ha evo jedem burek u špajzi!
    Postova
    122
    = Citat = Izvorno postao Hanzaplast
    ne valjaju mi takve strategije ogromnih mapa,velikog broja jedinica i nabrijane grafike.draži su mi klasici tipa warcraft i stronghold s ograničenim rotiranjem...preglednije strategije jelte...
    Dobro rečeno...važna je igrivost i originalnost a ne tehnika izvođenja.
    S.T.A.L.K.E.R.N.A.U.T.

  15. #15
    Senior Member No Mercy Lord Jambrek's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Kod tvoje mame u krevetu
    Postova
    6.948
    = Citat = Izvorno postao darth burek
    = Citat = Izvorno postao Hanzaplast
    ne valjaju mi takve strategije ogromnih mapa,velikog broja jedinica i nabrijane grafike.draži su mi klasici tipa warcraft i stronghold s ograničenim rotiranjem...preglednije strategije jelte...
    Dobro rečeno...važna je igrivost i originalnost a ne tehnika izvođenja.
    Tako je, ove debilne "strategije" gdje ja napravim 50000000 tenkova i krenem u juriš su totalno bezveze, di je tu strategija ak napraviš milijardu tenkova i kreneš na bazu gdje se nalaze 2-3 jadna stražara koja se smrzavaju i pokušavaju skuhat kavu, a nemaju upaljač, onda najednom dođe ta vojsketina i sve digne u zrak?


    Commandosi, StarCraft, WarCraft, Red Alert ownaju i naravno AoE
    Mislio sam da sam lud, ali glasovi u glavi su mi rekli da nisam!

  16. #16
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    Dwarf Fortress
    Postova
    8.343
    pa gdje ti je strategija u Red Alertu jer je i on cisti Tank Rush jedino kakve takve strategijske mogucnosti pruza TOTALA jer ukljucuje teren i ostale cimbenike red alert je stancanje tenkova i gazenje protivnika
    I dreamt I was in a painting with ponies. It was... nice.

  17. #17
    Senior Member Lock'n'Load darth burek's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Ha evo jedem burek u špajzi!
    Postova
    122
    [quote=Lord Jambrek]
    = Citat = Izvorno postao "darth burek":5tql5p53
    = Citat = Izvorno postao Hanzaplast
    ne valjaju mi takve strategije ogromnih mapa,velikog broja jedinica i nabrijane grafike.draži su mi klasici tipa warcraft i stronghold s ograničenim rotiranjem...preglednije strategije jelte...
    Dobro rečeno...važna je igrivost i originalnost a ne tehnika izvođenja.
    Tako je, ove debilne "strategije" gdje ja napravim 50000000 tenkova i krenem u juriš su totalno bezveze, di je tu strategija ak napraviš milijardu tenkova i kreneš na bazu gdje se nalaze 2-3 jadna stražara koja se smrzavaju i pokušavaju skuhat kavu, a nemaju upaljač, onda najednom dođe ta vojsketina i sve digne u zrak?


    Commandosi, StarCraft, WarCraft, Red Alert ownaju i naravno AoE[/quote:5tql5p53]

    AHAHHAHAHAHAHHAhAHAHAHHAAAAAAAAAAAAA!!!E čoveče trebo sam promjenit posteljinu,zavjese,gaće i prelakirat parket od smijanja!!!
    S.T.A.L.K.E.R.N.A.U.T.

  18. #18
    Senior Member Lock'n'Load darth burek's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Ha evo jedem burek u špajzi!
    Postova
    122
    A opet pogledajte npr. Rise Of Nations...strategija se nalazi samo u preživljavanju,avionima,a ostalo pogledajte...tenkovih ima dovoljno da se osramoti Hitler,a brodovi dovoljno da bi oponašali trgovačku flotu cijelog svijeta.Vojska ljudi...umjereno za mene.

    Commandos:igru igram od kad sam bio mali još se sjećam starih staza u behind enemy lines.Igra je zakon i takve te igre te tjeraju da naprosto stvaraš ideje koje su nemoguće,baš kao u stvarnosti.

    AoE:Zašto?Isto ko commandos.Igram je od malenih nogu i otad mislim da bi se mogla usporađivati sa tim jebenim igrama ''Game for Windows''.

    C'and'Q:Nisam ga previše igro,ali tu je bio tiberian sun.Jako daleko u sjećanjima.A sad mene SC podsjeća na red-alert.Mislim da je to neka kopija...slična vozila i avioni,a zgrade.Power plants i generators.Deja vu!Ma kakvi jebal te kopiranje...hitovi nastaju originalnom idejom!

    With respect to the other strategys I didn't mention.
    S.T.A.L.K.E.R.N.A.U.T.

  19. #19
    Senior Member Lock'n'Load darth burek's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Ha evo jedem burek u špajzi!
    Postova
    122
    OMG!!!Nisam spomenuo WarCraft.Igra rulz,iako mi nekako WoW previše prmojenjen od 3 al eto svi mi to volimo.Igra naprosto zakon i to svi mi znamo.
    StarCraft sam igro davno i od tad nisam ga ni vidio.Bila je zabavna i još je.
    Pitanjce za sve...je ko igro warcraft iz 1994.?Mislim da je od tad...
    S.T.A.L.K.E.R.N.A.U.T.

  20. #20
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    1.709
    Igru sam probao i iskreno sam se razocarao s obzirom da je PCP dosta pricao o ovom naslovu; Kada sam igrao Generals, to je bilo moje vracanje u stare dane i prisjecanje na RedAlert i Starcraft, .......; u svakom slucaju, nije da bi trebali prestati proizvoditi klasice RTS-ove, ali samo mislim da to nije nesto sto zasluzuje toliki hype; Supreme Commander necu vishe igrati zbog toga sto sam imao dovoljno tenk rusha u svom zivotu, zasada; jednom kada budem imao puno slobodnog vremena mozda razmislim o vracanju na ovakve naslove, ali zasada nastavljam traziti nesto inovativnije !!!

  21. #21
    Junior Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Oct 2006
    Postova
    24
    Evo reći ću vam ukratko zašto je meni Dark Reign još uvjek najjači RTS glede multiplay-a.

    1. Tamo si mogao izgraditi avione, staviti ih na "harras" i pustiti da rade svoje po mapi, kad se oštete repairaju se sami, rearmaju i opet na posao.
    Dakle sa 3 klika mišem sam riješio cijelu avijaciju da nešto radi dok mi netrebaju u nekoj konkretnoj akciji.
    - isto si mogao i sa tenkovima i pješacima.

    dakle mikromanagement (kojeg mrzim u RTSovima) je tu izbjegnut.

    2. mogao si u multiplayeru dati svom kompanjonu lovu, resurse ili jedinice ako je bio u gabuli.

    3. mogao si graditi lažne građevina i jedinice i tako namamiti protivnika da troši superweapon bez veze.

    4. mogao si izgraditi ponton preko rijeke i preći ju gdje si htio.

    itd...

    To su vam detalji koji kod mene znače da li je RTS dobar ili je bezveze.

  22. #22
    Junior Member Plants Vs Zombies MrSmeagol's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2006
    Lokacija
    Stormwind treća kuća desno
    Postova
    22
    Vidim ovdje skoro svi postovi pljuju po Supreme Commanderu a ja eto nakon Demoa sam prekjucer napokon zaigrao cjelu igru i mogu reći da je puno optimiziranija što se tiće hardvera - puno mi manje šteka od demoa - mogu je normalno igrati na najslabijoj grafici a moje mišljenje je da je igra genijalna i da je dostojan nasljednik Total Annihilationa jer ima jednako toliko slićnosti koliko i poboljšanja i noviteta što mi je baš zakon.
    A menađment resursa i ostalo (kao i TotalA) je dosta drukćije nego u većini ovih strategija koje ste spominjali i po mom mišljenju mnogo bolje. Cjela igra ima ODLIČAN tutorial koji nema u demou i sve ljepo objasni vizualno. I koliko sam igrao imam osjećaj da u ovoj strategiji zapravo i ima prave strategije (a ne samo namnoži resurse i zgazi neprijatelje što prije) baš zato što ima toliko raznolikosti u igri što se nesjećam baš da je bilo u drugim strategijama (osim Totale).
    strateški je igra vrlo komlicirana po mom mišljenju - recimo ima topove koji dobace direkt u bazu protivnika - s druge strane postoje štitne kupole ali i nuklearne i antinuklearne a i neke slabije nuklearne raketice koliko sam shvatio - uzmite u obzir i superbote i to da se ratuje na kopnu moru i zraku istovremeno a također ima i stratešku mapu koja je zapravo ćisti zoomout (opisano je u betashocku)... a avioni su također bolje sređeni nego u bilo kojoj drugoj strategiji i stvarno mogu puno doprinjeti bitki ako se pametno koriste.

    A što se tiće priće i uvodnih filmova za svaku rasu (kažem rasu ali svi su ljudi zapravo- možda da kažem frakciju?) apsolutno su genijalno odrađeni i gledao sam ih kako bi se reklo otvorenih ustiju i nemožeš se ne uživit - campaign (koliko sam u demou vidio) je isto odlićno odrađen.
    Pa još ako imate dovoljno jak hardver da ovo vrtite na visokim grafičkim setingsima onda stvarno nemate razlog da igri bar ne date šansu.

    Eto jesam se napisao ali morao sam iznjeti svoje mišljenje pa vi pljujte po meni ako se ne slažete... hehe
    <stavi sig s userbars.org ili nikakav. Admin>
    odgovor: A dammit ja se tako mucio u photoshopu za svoj sig

    Eagleshadow lvl57 druid Ragnaros

  23. #23
    Senior Member It lives by night Werewolf's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    531
    Igra je prejebena ako imate dovoljno jak komp za nju,uzivancija u divovskim bitkama, prelijepe eksplozije i jos puno toga... ako ne onda ne pricajte gluposti ... ono sad je igra sranje jer je nemoze igrat na max detaljima...strasno...
    eXimius.lycan

  24. #24
    Senior Member Lock'n'Load darth burek's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Ha evo jedem burek u špajzi!
    Postova
    122
    Ko prvo,meni je frend koji ima komp stari 3 godine,je igro SC sa svim detaljima.Priča je dobra to priznajem,ali sad slušajte.To JE tank rush...gdje je tu starinska pješadija koja dolazi kao temelj borbe?Ili avioni su preglupi...prave se pola sata,a čim polete,sruše ih.Nuklearne bombe...sad dolazi realisitičnost.Da ima toliko nuka,nebi bilo te JEBENE univerze.Bio bi to još jedan gigantski Černobil.Earth...spominju naš planet.Odakle njima na našem planetu energije?Pa jebo radnja se odvija tisuće godina unaprijed,a nama tu govore da je nafta i svi neobnovljivi izvori na rubu istrošenja.Šta onda?Tenkići na solarnu energiju?Dajte molim vas,od toliko solarne energije,planeti o kojim se govori bi bili jedne obične crne rupe!Da su na zrak,planeti bi izgledali kao fallout.Da je na vodi,ljudi bi trebali biti super-duper deve.Sad je na vama red...
    S.T.A.L.K.E.R.N.A.U.T.

  25. #25
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    1.144
    mene je ugodno iznenadio WARFRONT - TURNING POINT... probajte igru, nije loša, a nije ni nešto strašno zahtjevna...

    zanimljiva priča, malo drukčije se ww2 razvijao.
    Intel Core 2 Quad Q6600
    Gigabyte GA-965P-DS4
    4Gb Corsair VS 667Mhz
    Corsair HX520W
    Xfx 8800GT Alpha Dog
    Samsung Syncmaster T220 + Syncmaster 930BF
    Creative X-Fi Xtreme Gamer
    Logitech G5 v2

  26. #26
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    Jedi Temple - unknown planet
    Postova
    3.189
    Meni je igra super fenomenalna mada ima malo nekih iritantnih dijelova no koja igra ih nema??

    moja preporuka svim ljubiteljima RTS-a


    malo je debilana gradit tolke proizvođače energije....


    no ajde.....


    AMD phenom II X4 2.8Ghz; 2 x 2GB DDR2 - Kingmax; Radeon HD4870 – 512MB; FORTRON BlueStorm 500W

  27. #27
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Morija
    Postova
    2.027
    Danas sam instalirao demo,igra mi se nije svidjela.Igram sve na max. detaljima,bez štekanja ali to jednostavno nije igra za mene.Dakako,daleko od toga da je igra shit,ne bih pljuvao po njoj samo zato što mi se nije svidjela,preporuka svima koji imaju jak hardware,i vole takvu vrstu igre.Varaćam se ja Medievalu II.

  28. #28
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Unknown
    Postova
    2.705
    e probao sam neki demo i tamo imaju rezolucije samo preko 1024x768 dal u cjeloj igri nema 800x600?

  29. #29
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    2.424
    Jel ko od vas uspija pobjedit u demou skirmish na hard?! Ja san uspija samo jedan put sa rushom comanderom i par unita na njegovog comandera usred njegove baze, sve ode u big bang! al inace ako partija ode u daljinu NEMOGUCE ga je pobjedit na hard!!! Ako osiguraš kopno eno ga iz zraka, osiguraš i zrak dođe sa mora , osiguraš more misliš da si siguran , kurac kad evo ga sa 2 pauka! Prestrašno

  30. #30
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    2.424
    Moguce je. Upravo san ga dobija! 2 sata igre, uz pomoc 4 bube , jednog pauka i 2 battleshipa. Totalno kaoticno, a ovo je samo demo! Preporuka svakom strategu.

Slične teme

  1. Supreme Commander 2
    By R@pt0r in forum Gaming općenito
    Odgovora: 121
    Posljednji post: 09-11-2010, 22:07
  2. Supreme Destiny
    By LuJo in forum MMOG
    Odgovora: 10
    Posljednji post: 26-06-2006, 20:58

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •