Stranica 3 od 5 PrvaPrva 12345 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 61 do 90 od 123

Tema: Arcanum: Of Steamworks & Magick Obscura

  1. #61

    Re: Arcanum: Of Steamworks & Magic Obscura

    Ja sam imal izgleda te sreće da sam se srel sa ovom MENI najboljom igrom svi vremena.
    Šteta kaj nikad nisu napravili Arcanum 2 (trebal je biti v Source enginu!?!).
    Jednostavno igra sa najboljom pričom hrpom novoga svaki put kad ideš ispočetka,mješanje magije i tehnologije...jednostavno nema te igre koja bude ju nadmašila u dubini i inovativnosti.
    Neznam zakaj se proizvođači u današnjim igrama trude napraviti tolko fensi-šmensi grafiku umjesto da se ugledaju na nekakav "zastarjeli" Arcanum i zbrojiju dva i dva..
    Eto malo da se i ja prisjetim ovog remek-djela...
    CLICK OR DIE!
    Sharing is caring!

  2. #62
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Krizevci
    Postova
    827

    Re: Arcanum: Of Steamworks & Magic Obscura

    = Citat = Izvorno postao Wishmaster
    Ja sam imal izgleda te sreće da sam se srel sa ovom MENI najboljom igrom svi vremena.
    Šteta kaj nikad nisu napravili Arcanum 2 (trebal je biti v Source enginu!?!).
    Jednostavno igra sa najboljom pričom hrpom novoga svaki put kad ideš ispočetka,mješanje magije i tehnologije...jednostavno nema te igre koja bude ju nadmašila u dubini i inovativnosti.
    Neznam zakaj se proizvođači u današnjim igrama trude napraviti tolko fensi-šmensi grafiku umjesto da se ugledaju na nekakav "zastarjeli" Arcanum i zbrojiju dva i dva..
    Eto malo da se i ja prisjetim ovog remek-djela...
    Meni je Arcanum isto najbolji rpg.. al ipak bi rekao da planescape torment ima bolju pricu, mastovitiji setting, veca dubina i inovativnost no Arcanum mi je bolji po tome sto mi vise odgovara, vise mi se svida atmosfera i igra mi je zanimljivija.

    1.arcanum
    2.planescape torment
    3. gothic serijal
    4. baldur's gate serijal
    5. fallout 1,2
    6. TES
    7. diablo 1,2
    8. the witcher....Iako nisam odigrao dokraja (cekam bolji komp )
    ...Memories sharp as daggers pierce into the flesh of todays,..

  3. #63

    Re: Arcanum: Of Steamworks & Magic Obscura

    Arcanum je precarski jer je uspio spojiti tehnologiju i magiju u low-fantasy settingu (za razliku od Eberron settinga iz Forgotten Realms) sa svim mogućnostima koje proizlaze iz tog naizgled nespojivog spoja.

  4. #64
    Senior Member It lives by night Baldrick's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Deutschland
    Postova
    733

    Re: Arcanum: Of Steamworks & Magic Obscura

    spremam se da se ukrcam u brod za caladon, da tražim horror among the dark elves i level sam 47. pogledao sam listu lokacija u walkthroughu i zaključio da sam tek na pola. kako je onda moguće da je level cap na 50?! koja glupost, šta će sad da me motiviše da pretražujem one silne tamnice?
    I have a cunning plan...

  5. #65

    Re: Arcanum: Of Steamworks & Magic Obscura

    = Citat = Izvorno postao Baldrick
    spremam se da se ukrcam u brod za caladon, da tražim horror among the dark elves i level sam 47. pogledao sam listu lokacija u walkthroughu i zaključio da sam tek na pola. kako je onda moguće da je level cap na 50?! koja glupost, šta će sad da me motiviše da pretražujem one silne tamnice?
    mah leveli su sporedni...kvestovi pa s druge strane su fenomenalni i probaj istražiti čim više bez walkthrougha,zanimljivije ti bude kad buš ponovo igral...
    CLICK OR DIE!
    Sharing is caring!

  6. #66
    Senior Member It lives by night Baldrick's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Deutschland
    Postova
    733

    Re: Arcanum: Of Steamworks & Magic Obscura

    ma ne koristim walkthrough, nego sam čisto pogledao radi saveta oko igranja, da ne zajebem lika na pola, pa ispočetka... tad nisam znao kolko je laka. i vidim kolko sve lokacija ima.. mnogo mi glupo da istražujem sve one tamnice kad u njima nema ničega sem čudovišta, a koji će mi njihovo ubijanje kad ni exp ne dobijam? kvestove ću sigurno da rešim sve koje umem, samo se plašim da mi ne dosadi igra pre kraja, zbog level capa.

    kolko mi je još ostalo, po tvojoj proceni? ako rešavam sve kvestove i istražujem sve?
    I have a cunning plan...

  7. #67

    Re: Arcanum: Of Steamworks & Magic Obscura

    Problem je u tome što Arcanum generalno nije dungeon crawler tako da nemoj ni pristupati igri tako (iskreno, ja sam u dungeonse ulazio samo kad me neki quest vodio tamo). Prelagano je jer si se već nabildao na visoki level (posebno ako si išao putem magije, tj. Harm magije).

  8. #68
    Senior Member It lives by night Baldrick's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Deutschland
    Postova
    733

    Re: Arcanum: Of Steamworks & Magic Obscura

    pa i ja ulazim samo kad imam neki kvest.. osim u one manje na koje naiđem kad se krećem na mapi slučajno. jbg, ja kad igram neku igru, ja moram da istražim sve što mogu, tako ja igram.

    i ne, nisam išao putem magije, nego putem tehnologije.. the way of the gun. plus, u ekipi mi je sebastian, ja i on sa ručnim topovima.. ništa mi ne mogu.
    I have a cunning plan...

  9. #69
    Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Oct 2008
    Lokacija
    Lutam
    Postova
    71

    Re: Arcanum: Of Steamworks & Magic Obscura

    Evo bas sam si sad instaliro Arcanum i odlucio je prec jos jednom . Davno sam to igro i preso samo jednom pa se nesjecam bas svega, imate kakvih ideja kakvog lika da napravim? Nesto sa techom da bude.
    => All in all You're just another brick in the wall <=

  10. #70
    Senior Member It lives by night Baldrick's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Deutschland
    Postova
    733

    Re: Arcanum: Of Steamworks & Magic Obscura

    napravi lika kakav misliš da je kul - modeluj ga po sebi, ili po onone što želiš da budeš.
    I have a cunning plan...

  11. #71
    Administrator My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Uncanny Valley
    Postova
    9.450

    Re: Arcanum: Of Steamworks & Magic Obscura

    Ili još zabavnije, suprotno od sebe
    Najbrži pištolj Policije Okusa. Može da pogodi sve od bilo gdje. Također piše i poeziju.

  12. #72

    Re: Arcanum: Of Steamworks & Magic Obscura

    Povećaj inteligence i persuasion bar malo više od "defaulta", jako korisno, a i imal budeš više opcija prilikom razgovora, a moreš i ljude lakše uvjeriti u neke stvari...
    Tehnologija je meni zanimljivija ali ako se odlučiš za nj onda moraš barem ili meele ili firearms povečati inače buš jako slab u borbama.Za meele je dosta dva boda, onda ti je šansa da lupiš oko 50% , uložiš jedan point u konstruiranje onog prstena (charged ring) i svima u partiju daš po dva(+4 DX).
    Zanimljivo je(meni) bilo i ubijati s zamkama, ali onda obavezno prebaciš na turn-based.Jednostavno kod trgovca nakupuješ sastojke i kad je neki teži protivnik složiš zamke i mamiš ga polako prek njih.
    Za techa je također must have prvi point v herbalismu jer u početku je to praktično jedini heal pošto su potioni skupi i dosta loši, a Virgil nije baš nekaj ekstra pošto ako si bolje tech njegovi healovi više failaju...
    Grrrr...mene več celi dan mami da krenem igrat...must...resist...
    CLICK OR DIE!
    Sharing is caring!

  13. #73
    Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Oct 2008
    Lokacija
    Lutam
    Postova
    71

    Re: Arcanum: Of Steamworks & Magic Obscura

    E hvala na savjetima! Stvarno dugo to nisam igro, pa sto ti neigras kad ti je taka zelja??
    => All in all You're just another brick in the wall <=

  14. #74
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    17.106

    Re: Arcanum: Of Steamworks & Magic Obscura

    = Citat = Izvorno postao The Boz
    Ili još zabavnije, suprotno od sebe
    Hellzyeeeah.

    Uf, nisam par tjedana igrao, moram nastaviti. Moj half-elf mage/throwing master se bliži kraju.
    (╯°□°)╯︵ ┻━┻

    Relaxation.mp3

  15. #75
    Administrator My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Uncanny Valley
    Postova
    9.450

    Re: Arcanum: Of Steamworks & Magic Obscura

    Jel imaš Jojo Smrti i Uništenja?
    Najbrži pištolj Policije Okusa. Može da pogodi sve od bilo gdje. Također piše i poeziju.

  16. #76

    Re: Arcanum: Of Steamworks & Magic Obscura

    Nemoj mu davati ideje.

  17. #77
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    17.106

    Re: Arcanum: Of Steamworks & Magic Obscura

    Jel' to ono oružje iz nekog filma?
    (╯°□°)╯︵ ┻━┻

    Relaxation.mp3

  18. #78

    Re: Arcanum: Of Steamworks & Magic Obscura

    Evo ... odigral ponovo Arcanuma i ponovo oduševljen...
    Igral sam s tehnologom(recimo) i koristil puške.
    Ovaj sam put jako puno bodova potrošil na charizmu, persuasion i inteligenciju pa je igra bila pogotovo zanimljiva jer se u razgovorima otvaraju potpuno nove mogučnosti i zanimljivosti kojih inače s nekim random warriorom nebi bilo.
    E da,u ekipi imal Virgila,Magnusa,Pas-životinju,Loghairea,Raven,Payne,//,Arronax,Kraka-Tur,Bane of Kree i 4 Arachnida.Uglavnom cela povorka...
    Ono,trudil sam se da napravim skoro sve kvestove(čak i Ancient Gods quest) tak da sam vjerojatno bar 80% igre videl i zbilja same riječi pohvale...
    Posljednji razgovor s glavnim "negativcem" je bil vjerojatno najbolji razgovor i voice acting kaj sam videl u igrama.

    ...Igru sam završil na lvl 37(!) i na hard težini...
    I'm a happy little man...
    CLICK OR DIE!
    Sharing is caring!

  19. #79
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    17.106

    Re: Arcanum: Of Steamworks & Magic Obscura

    Kako si uspio samo do 37. levela doći...
    (╯°□°)╯︵ ┻━┻

    Relaxation.mp3

  20. #80

    Re: Arcanum: Of Steamworks & Magic Obscura

    A eto...bit je u tome da treba čim više damagea radit u borbama jer se onda dobiva višestruko više expa nego kad neko iz ekipe radi večinu štete...Ja sam se fokusiral na govorničke vještine a pasić i magnus su bili glavni koji su rješavali smetnje.
    Npr. skužil sam kasnije kad sam imal firearms mastery da svaki put kad nekog pogodiš dobiš određeni exp + dobiš još kad protivnik pogine(nevažno ko ga ubije).Ja pa sam na početku jako stajal po strani i bil sam više support(hilanje,tu i tamo neke zamke i tak...) pa sam dobival praktički 3-4 puta manje expa iz borbi.
    CLICK OR DIE!
    Sharing is caring!

  21. #81
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: Arcanum: Of Steamworks & Magic Obscura

    Super je igra, sad mi je žao što sam prestao igrat. A prestao sam zbog onog malog dwarfa, kako god se zove, kojeg nađeš kod P. Schuyler & Sons u Tarantu. Kad sam išo na quest da nekom selu donesem kamen za oltar, dali su mi ogra da mi pomogne nosit. Ispalo je da je i bio prava mrcina za borbu ^^

    Enivejs, kad sam se vratio natrag, Magnus, da to mu je ime, kojeg sam pustio u tom selu jer ne mogu više ljudi sa sobom vuć, uvrijedio se jer je čekao jako dugo. Onda sam se posvađao s njim i nisam si mogo nać drugog companiona. I prestao igrat

  22. #82
    Senior Member Small step for mankind System's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2009
    Lokacija
    U.S.S. Discovery One
    Postova
    2.707

    Arcanum: Of Steamworks and Magick Obscura



    Fantasy roleplay igra sa najoriginalnijim i najboljim settingom ikada. Nastala od ruke majstora koji stoje iza Fallout naslova i jos nekih drugih kultnih igara. Igra je smestena u fantasy svijet u kome postoji magija ali takodje se daesava i industrijska revolucija, time se dobija originalan i zanimljiv steampunk setting. Sve u svemu jedan od najboljih cRPG-ova ikad.

    Takodje odlican soundtrack.



    Sada hocu da igram ponovo. Prvi put sam pokusao ali mi nije islo, isao sam na full technology build mejdutim nije bas najbolje islo zbog komplikovanog i zabagovanog combat sistema. Takodje metke je bilo pakleno tesko naci.

    (opet sam bio lenj da napisem nesto opsirnije)

  23. #83
    Administrator My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Uncanny Valley
    Postova
    9.450

    Re: Arcanum: Of Steamworks and Magick Obscura

    Igra je savršena*.


    * - Ukoliko skinete unofficial patcheve, i vješti ste modderi.
    Najbrži pištolj Policije Okusa. Može da pogodi sve od bilo gdje. Također piše i poeziju.

  24. #84
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Oct 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    6.839

    Re: Arcanum: Of Steamworks and Magick Obscura

    Chupa seal of approval[sup:1s19lrm6]TM[/sup:1s19lrm6]
    Липе цвату и у Србији!

  25. #85

    Re: Arcanum: Of Steamworks & Magic Obscura

    Spojio teme.
    Gunsmith Gunslinger = najteži i najkul playstyle u igri.

    Glazbena tema me uvijek skoro na suze gane jer je savršena oda u spomen na zaboravljeno doba CRPG-ova.

  26. #86
    Administrator My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Uncanny Valley
    Postova
    9.450

    Re: Arcanum: Of Steamworks & Magic Obscura

    = Citat = Izvorno postao Arbiter of Change
    Spojio teme.
    Gunsmith Gunslinger = najteži i najkul playstyle u igri.

    Glazbena tema me uvijek skoro na suze gane jer je savršena oda u spomen na zaboravljeno doba CRPG-ova.
    Kul je, zabavan je, ali najteži i najkul? LOL ne. Kompliciran je koliko i bilokakav wizard. Make gun. Shoot gun. Make more gun. Shoot more gun. Etc.
    Najteži i najzabavniji je meni fizički slab tehnolog koji NE koristi vatreno oružje.
    Najbrži pištolj Policije Okusa. Može da pogodi sve od bilo gdje. Također piše i poeziju.

  27. #87

    Re: Arcanum: Of Steamworks & Magic Obscura

    Zašto bi pobogu bio tehnolog i ne koristio vatrena oružja?
    Nije najteže? Zaboravio si dorf rudnike ako nemaš eksploziva pri ruci. Magija je prelagan. Harm = WIN.

  28. #88
    Administrator My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Uncanny Valley
    Postova
    9.450

    Re: Arcanum: Of Steamworks & Magic Obscura

    Mislim da na Terra Arcanum i dalje postoji moj Comprehensive Magic Rebuilt mod za skinut, potraži. Ubije Harm u pojam, daje mnoge izbore drugim beskorisnim školama magije, i općenito smanji učinkovitost određenih combat magija (Harm, Fireflash, Quench Life, Disintegrate, itd.)
    A tehnolog bez vatrenog oružja bi bio zbog a) RPanja profesora fizike, kemije i biologije sa Oxforda, b) izazova, c) zakon faktora postavljanja kompliciranih zamki.
    I osobno mi u dorfovskim rudnicima nikad nisu trebali eksplozivi. Na koji dio točno misliš, koji rudnik?
    Najbrži pištolj Policije Okusa. Može da pogodi sve od bilo gdje. Također piše i poeziju.

  29. #89
    Senior Member Small step for mankind System's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2009
    Lokacija
    U.S.S. Discovery One
    Postova
    2.707

    Re: Arcanum: Of Steamworks & Magic Obscura

    Gdje je ova tema bila :S ? Trazio sam ali je nisam nasao...
    Nego sta bi ste mi preporucili da uzmem kada ponovo budem igrao.

  30. #90
    Administrator My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Uncanny Valley
    Postova
    9.450

    Re: Arcanum: Of Steamworks & Magic Obscura

    Tehnolog sa nikakvim melee ili firearms scoreom. I sa upucanom karizmom. Po mogućnosti Gnom. Miracle Operation ili jedan od takvih, ekstremnijih startova.
    Najbrži pištolj Policije Okusa. Može da pogodi sve od bilo gdje. Također piše i poeziju.

Slične teme

  1. Ubisoft za R.U.S.E. odbacuje svoj DRM i usvaja Steamworks
    By IgGy in forum Komentari vijesti PCPlay.hr i PlayZone.hr
    Odgovora: 7
    Posljednji post: 13-08-2010, 00:05
  2. Arcanum
    By Lord Myrkul in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 14-07-2008, 14:29
  3. Arcanum
    By The Great Duck in forum Oldies But Goldies
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 06-02-2008, 18:55

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •