Stranica 1 od 5 123 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 30 od 123

Tema: Arcanum: Of Steamworks & Magick Obscura

  1. #1
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    2.424

    Arcanum: Of Steamworks & Magick Obscura

    Sam naziv igre bogove baca na tjeme. Ajde da cujem prave RPG-ovce sta misle o ovom naslovu. Me myself and ja san priša igru 5 puta pa sad cu redom nabrojati likove i njihove specijalnosti, citajte ako vam se da. Svaki put kad ponovno zaigrate otkrit cete nešto novo, igra sa najboljim replay valueom. Dakle.. Human fighter vulgaris , Hallfling thief , Gnome tempest magic persuader (persuade mocan skil zaista) , Half orc rich scientist (taj je bija najzabavniji) , Dwarf gunslinger sa Magnusom, Torwaldom, Thunderstoneom i Wortless mutom u ekipi Uz Torment najdublji RPG ikad napravljen. E da je više ovakvih igara danas...

  2. #2
    Slažem se sa dubinom igre; definitivno visoko rangirana. Globalne kletve/blagoslovi, razgovori s mrtvima, disintegrate ( ), tajni shrine-si, a da ne spominjem zadnji dio igre.

    I istina, tehnolozi su najzanimljivji za igrati... vjerojatni jer nisu klišejni kao magija (koja je, ako mene pitate, overpowered). Sjećam se one proklete blokete koju sam morao dotegliti u Tarant, a za to sam morao unajmiti onog gorilu iz početnog sela.... ma zakon.

  3. #3
    Senior Member Small step for mankind Valnjes 666's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Okolica Siska
    Postova
    2.004
    Heheh,i ja sam ju prešao dosta puta,odličan RPG!

    Jednom sam odabaro profil,ne sjećam se točno koji,ali u opisu piše da si djete rođeno u polju krumpira!

    A kvaka je što ti je magija +,a ne možeš koristiti tehnologiju,jer je se doslovno bojiš!


    http://tinyurl.com/2ae2d

    Osveta sig-a!

  4. #4
    Znala je Troika (pokoj joj duši) šta radi. Iako su im igre (uglavnom) bile masivno bugovite, stekla su kultni status u mojim knjigama zajedno s još nekim velikanima RPG žanra.

    Technology crafting grane su mi zakon, iako nisam shvatio upotrebu nekih (Bear Trap, itd). I igra ima Tesla Gun/Coil; šta više reći?

  5. #5
    igrao sam ju dosta dugo, vise se ni ne sjecam pol toga, znam da je bilo zabavno. dosao do dijela kad se popnes tam u drvece medu dark elfove, mozda cak malo dalje. jedino sto me stvarno pikalo u oci je lvl cap na 50. to mi je bilo nekak... tromo

    inace igrao sam half-orc warriora i rasturao sve u 16

  6. #6
    Senior Member No Mercy Outmind's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    The six-sided star
    Postova
    6.571
    Dobra igra loše izvedbe. Koliko god mi je igra dobra, ne mogu probaviti koncept borbe koji je očajan. Mana i stamina su isto, a potezi su nekako nezgrapno napravljeni. Što se samog gameplay-a tiče on je stvarno dobar, jedino su mogli staviti malo manje škola magije, sa malo više spellova u svakoj i sve bi bilo 5. Zbog tog stamina/mana sharinga sam pretežno igrao sa tehnički nabrijanim patuljcima različitih doktorata. Najbolji likovi u igri su mi cucak i onaj lik kojeg dobiješ odmah na početku, koji ama baš niš ne zna...
    Then a gypsy woman comes, says "There's one thing you should know;
    I've just read your fortune, and you died five years ago. "

  7. #7
    Senior Member Small step for mankind Valnjes 666's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Okolica Siska
    Postova
    2.004
    Jeah,stvarno ima par elemenata koje nigdje drugdje nećeš vidjeti,zato svima preporuka da isprobaju!

    BTW-arbiteru,si skužio da se ti i ja uvjek dobro nabrbljamo?


    http://tinyurl.com/2ae2d

    Osveta sig-a!

  8. #8
    = Citat = Izvorno postao Valnjes 666
    Jeah,stvarno ima par elemenata koje nigdje drugdje nećeš vidjeti,zato svima preporuka da isprobaju!

    BTW-arbiteru,si skužio da se ti i ja uvjek dobro nabrbljamo?
    A slični interesi, šta ćeš.

    Koje ste navjiše buldove koristili, ako se itko sjeća? Ludo mi je kako uništiš oružja ako raspališ po golemima (to sam otkrio na teži način).

  9. #9
    Senior Member Small step for mankind Valnjes 666's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Okolica Siska
    Postova
    2.004
    Ne sjećam se,uvjek sam bio elf mag,najviše magije i spelove!

    Ma magija je prenadmoćnija,nema joj ravnog!


    http://tinyurl.com/2ae2d

    Osveta sig-a!

  10. #10
    Senior Member No Mercy Outmind's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    The six-sided star
    Postova
    6.571
    Ja sam uvijek imao nabrijanog tehnotuljka. Ili specijaliziranog za hladno tech oružje, ili za vatreno, ili za explozive i kemikalije.

    Savjett za goleme - Pošto igra ima debilan sustav borbe, predlažem vam da mu za početak postavite par trapova i sa glavnim likom mu se pokažite. Kad krene na vas, vaši sidekickovi će se obrušiti na njega, no on neće napadati njih nego bezglavo jurišati na vas. Vi samo bježite prema natrag a neka ga kolju vaši suborci. Ak imate cucka to je gotovo za 15 sekundi...
    Then a gypsy woman comes, says "There's one thing you should know;
    I've just read your fortune, and you died five years ago. "

  11. #11
    legendarna igra fakat...super ideja i izvrsna izvedba(bar meni)...bilo bi kul da naprave nekakav nastavak,ili mmorpg...e,to bi bilo jebeno...a nis,im going to shrouded hills.pozz

  12. #12
    Administrator My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Uncanny Valley
    Postova
    9.450
    Arcanum je pre savršen RPG. Jednostavno nevjerojatno dobra, velika, duboka, široka, pridjev, pridjev igra. Prešo kojih 10ak puta. Najjača fora mi je nagovorit zadnjeg lika na suicid
    Najbrži pištolj Policije Okusa. Može da pogodi sve od bilo gdje. Također piše i poeziju.

  13. #13
    Senior Member Small step for mankind Valnjes 666's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Okolica Siska
    Postova
    2.004
    = Citat = Izvorno postao The Boz
    Najjača fora mi je nagovorit zadnjeg lika na suicid


    Do jaja!

    Ma čovječe,tad još nisam kupovao legalne igre(mračno doba), i sjećam se kad sam pročitao recenziju,i trk do pyrata,
    a on meni:"80 kn mali!"
    Kažem ja:"Kaj,pa ke nije cd 40kn???"
    On."Je,al ti je ovo nekaj spešl,to ti je nešt juberkulj,na dva cedeja."
    Ja:"Fak,ajd čekaj idem po još 40kn kod stare..."

    Eh da,tad su i pyrati bili skupi!


    http://tinyurl.com/2ae2d

    Osveta sig-a!

  14. #14
    ma nije istina, ja dobio svoj primjerak za samo cetvrtinu oca domovine!
    imao si nekog loseg gusara onda, okrao te... tc tc

    bas bih mogao zaigrat i arcanum opet, tek tolko da ozivim sjecanje na igru. al sumnjam da bih ju igrao preko planescape-a, skroz me uvukla igra

  15. #15
    [quote=Valnjes 666]
    = Citat = Izvorno postao "The Boz":1a0192b5
    Najjača fora mi je nagovorit zadnjeg lika na suicid


    Do jaja!

    Ma čovječe,tad još nisam kupovao legalne igre(mračno doba), i sjećam se kad sam pročitao recenziju,i trk do pyrata,
    a on meni:"80 kn mali!"
    Kažem ja:"Kaj,pa ke nije cd 40kn???"
    On."Je,al ti je ovo nekaj spešl,to ti je nešt juberkulj,na dva cedeja."
    Ja:"Fak,ajd čekaj idem po još 40kn kod stare..."

    Eh da,tad su i pyrati bili skupi! [/quote:1a0192b5]

    sad ima kod algoritma za 118 kn

  16. #16
    Senior Member Small step for mankind Valnjes 666's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Okolica Siska
    Postova
    2.004
    Eh da,sjećam se susjeda koji je kupio 8X TEAC cd pržu,tako smo slinili!!!!

    Presnimio mi je Led Zeppelin IV. za 50Kn,a još sam i cd morao kupiti...

    Kakav bezobrazluk!

    Anyway,bila su to sjajna vremena,da mi se sad vratiti i praćkom skinuti kojeg vrapca bez da mi susjeda je** matter i zove policijU!

    A navečer,tučeš arcanum do sitnih sati...


    http://tinyurl.com/2ae2d

    Osveta sig-a!

  17. #17
    Administrator My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Uncanny Valley
    Postova
    9.450
    Arcanum sam original hvala bogu osigurao. Reko sam prije, dobre igre drage volje kupujem.
    Sječam se ja vremena od pirata sa 50kn/cd. Vremena kada si TI išao NJEMU u stan. I tako ja jednom pozvonim, čekam, otvaraju se vrata do i izlazi neka gospođa od nekih 70, "Njega ti je, sinko, odvela policija. On je zločinac."
    Najbrži pištolj Policije Okusa. Može da pogodi sve od bilo gdje. Također piše i poeziju.

  18. #18
    = Citat = Izvorno postao The Boz
    Arcanum sam original hvala bogu osigurao. Reko sam prije, dobre igre drage volje kupujem.
    Sječam se ja vremena od gaya sa 50kn/cd. Vremena kada si TI išao NJEMU u stan. I tako ja jednom pozvonim, čekam, otvaraju se vrata do i izlazi neka gospođa od nekih 70, "Njega ti je, sinko, odvela policija. On je zločinac."
    hahah.ja sam imal ovu situacijuozvonim a dojde njegov cimer i veli:"on vise ne zivi tu".šok je trajao nekih mjesec dana

  19. #19
    Senior Member Small step for mankind Valnjes 666's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Okolica Siska
    Postova
    2.004
    Hehe,jednom smo tak iscimali quake 3 besplatno,jer nam je prodao neipravan DOOM!

    A nije htio zamjenit pa smo ga cimali da će mo ga prijaviti!

    Pa nam je "poklonio" Q3,jel mu je to samo ostalo!

    I nikad se više nismo usudilo otići tom tipu!


    http://tinyurl.com/2ae2d

    Osveta sig-a!

  20. #20
    ............... nego ono ajmo nazad na temu.

    Jeste li ikada koristili Elephant Gun i ona neka mehanička pomagala (Mech. Arachnid i to)? Meni su uvijek bili nekako nepraktični.

  21. #21
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    2.424
    Elephant gun je mocan al nepraktican. Inace najbolja puška je mechanised gun, najbrže puca i troši 6 metaka svaki hitac. Sprava za ocistit prostoriju u 2 turna! Šta se tice arachnida moguce je imat medical arachnida, dosta korisna spravica.

  22. #22
    Administrator My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Uncanny Valley
    Postova
    9.450
    Mech Gun je dosta OK, ali meni je najdraži Hand Cannon. Dosta rano se dobije, dosta damagea dijeli, one-handed je itd... Elephant Gun je tu samo da bi od nje napravio onu mrcinu Blade Launcher.
    Najbrži pištolj Policije Okusa. Može da pogodi sve od bilo gdje. Također piše i poeziju.

  23. #23
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    2.424
    A dobar je i onaj pištolj droch's warbringer u ruševinama wendigrotha. Ima jedna shema za neki revitalizer u ruševinama za koji je potrebno imati ekspertizu sa 3 razlicite tech škole, nikad nisam uspija to napravit. Procita sam negdi na netu da je moguce sa kraljem dwarfova otici u marš na Tarant i razoriti cili grad! Jednom prilikom sam Virgilu uspija probuditi tamnu stranu pa je posta ogorceni ubojica, od njega to nisan ocekiva hehe. Kad se samo sitim svega šta igra nudi... Jeste uspili ubit stingray petea i njegovu undead gusarsku družinu? Moguce je i postati bog ako posjetite sve altare određenim redosljedom i žtrvujete određene iteme. Dobijete +200 helta i fatiguea, 10 snage inteligencije itd...

  24. #24
    Administrator My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Uncanny Valley
    Postova
    9.450
    Pete je vjerojatno najteži fajt u igri. Ne pokušavati prije nivoa 40.
    Postao sam bog nekoliko puta. Imbaifikacija, zaista.
    Ako se dobro sječam, Revitalizer diže health i fatigue do maksimuma. Ali nije toliko potreban
    Najbrži pištolj Policije Okusa. Može da pogodi sve od bilo gdje. Također piše i poeziju.

  25. #25
    Junior Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Dec 2006
    Postova
    12
    najbolje pljuca u igri je onaj scoped rifle il tak nešto koju možete ukrat od lika u Ashburyju ili ga ubit ako ne možete ukrast. Inače, mene je najviše zasmetalo što ako pobiješ cijeli Tarant dobiješ onoliki "zlih" bodova koliko si ljudi pobio, dok ako pomogneš nekome dobiješ, recimo, 5 bodova dobrote, debilno. Stringy Pete-a možeš koknit tak da si mag lvl 50 sa nabrijanim forceom(master u tom polju se preporuča) i onim magijama za vrijeme i da imaš hrpu najjačih potiona za manu, onda je lako. Doista. Još jedna od stvari koje mi smetaju je što se nemreš okolo ševit ko u falloutu, kak je to bilo zakon! Pogotovo ak si žensko!

  26. #26
    Administrator My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Uncanny Valley
    Postova
    9.450
    Hehe, možeš se dosta "ševit"
    I zašto ubit tipa za Scoped Rifle ako mu možeš napravit quest, postat Master u Firearms i dobit Rifle kao poklon?
    Najbrži pištolj Policije Okusa. Može da pogodi sve od bilo gdje. Također piše i poeziju.

  27. #27
    = Citat = Izvorno postao The Boz
    Hehe, možeš se dosta "ševit"
    Aha, sjećate li se "specijalne ponude" one javne kuću Tarantu?

  28. #28
    Junior Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Dec 2006
    Postova
    12
    ako ste igrali fallout, onda znate da se moš pucat za informacije i slično! ovdje imaš samo javnu kući i to je to.
    šta se tiče pljuce, mislio sam na najlakši način dobivanja jakog oružja.
    jel itko prokužio kamo vodi onaj quest koji počinje sa sijamskim blizancima a zvršava na onom otoku u morbidnoj "klaonici" bolnici?

  29. #29
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    2.424
    Moguce je i elficu Raven. To sam samo uspija sa prvim likom , human fighterom. Elfica koja voli slugere U javnoj kuci u Tarantu ima i ovcica dolly

  30. #30
    Senior Member It lives by night reiki_'s Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Modrič
    Postova
    707
    [quote=Arbiter of Change]
    = Citat = Izvorno postao "The Boz":3hb056h2
    Hehe, možeš se dosta "ševit"
    Aha, sjećate li se "specijalne ponude" one javne kuću Tarantu? [/quote:3hb056h2]

    khmm . Inače , samo demo od Arcanuma sam igrao čitavu jednu godinu , a tek cijelu verziju. Prešao sam ju bar 30 puta.

Slične teme

  1. Ubisoft za R.U.S.E. odbacuje svoj DRM i usvaja Steamworks
    By IgGy in forum Komentari vijesti PCPlay.hr i PlayZone.hr
    Odgovora: 7
    Posljednji post: 13-08-2010, 00:05
  2. Arcanum
    By Lord Myrkul in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 14-07-2008, 14:29
  3. Arcanum
    By The Great Duck in forum Oldies But Goldies
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 06-02-2008, 18:55

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •