Stranica 1 od 2 12 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 30 od 37

Tema: pvp filmic

  1. #1

    pvp filmic

    Bok ljudi, evo malo sam se zajebavao u ponediljak i snimio ovaj pvp filmic pa me zanima ako vam se da uzeti vremena da ocijenite film
    (P.S kvaliteta je malo slabija... ipak je livestream pa..)

    IYJusQAa7rY

    Ako vam se da komentirat komentirajte

  2. #2
    Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Mar 2007
    Lokacija
    At work
    Postova
    84
    Je li to tvoj mage? Super izgleda
    'Bad troll is bad'

  3. #3
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Mar 2006
    Postova
    708
    sry meni se ne svidja,ice blockas nakon pyra ili nakon scatera(prekasno).cone of cold u prazno,figtovi 1na1 ,uvijek s elementalom,nemas hotkey na ice lance,niti ive barrier niti mana shield...soundtrack-pain,izgleda kao jos jedan vurtne klon
    ako tu trebamo postat svoje dojmove unatoc tome da si lvl 66 ovdje nema skilla
    P.s. nice movie ^^
    Twista + Mitch = Twitch

  4. #4
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Jun 2006
    Lokacija
    Sarajevo, BiH
    Postova
    668
    svaka cast, svidja mi se... dobar si ne mogu ti nista

  5. #5
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    approaching nervous breakdown...
    Postova
    195
    Lijep filmić. Fina mjuza također, paše uz tematiku... Moram i ja uskoro početi nešto snimati...

  6. #6
    = Citat = Izvorno postao passko
    sry meni se ne svidja,ice blockas nakon pyra ili nakon scatera(prekasno).cone of cold u prazno,figtovi 1na1 ,uvijek s elementalom,nemas hotkey na ice lance,niti ive barrier niti mana shield...soundtrack-pain,izgleda kao jos jedan vurtne klon
    ako tu trebamo postat svoje dojmove unatoc tome da si lvl 66 ovdje nema skilla
    P.s. nice movie ^^
    potpisujem

  7. #7
    Senior Member Master Blaster Wizard's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Zemlja čudesa
    Postova
    4.918
    Mislim da je ovo vise pokazatelj moci frost magea nego nekog skilla, niije lose, ali nije niti nesto posebno, sigurno nisi jedan od najboljih mageova koje sam vidio
    Well, as long as it's interesting.

  8. #8
    Pa evo... kao što sam rekao, ovaj film sam napravio u otprilike 3 sata sveukupno, mozda 2-3 battlegrounda s jednim respeccom. Nisam rekao da sam najbolji ali sam siguran da "Vurtne" i ostali svoj film i svoje fightove prebiru izmedju barem 300 koje naprave tijekom mjesec dana.

    P.S Onaj Cone of Cold sam stvarno zajebo htio sam pritisnuti ctrl+1 za petov attack, el jebiga flat tipkovnica pa onda

  9. #9
    a onak, oke je filmic, nista spešl 'jel
    daj si truda pa snimi nesto dulje

  10. #10
    Senior Member It lives by night O-Okac's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    bogu ispod dupet*
    Postova
    629
    e posto visim danima na warcraftmovies.com evo moje profesionalno mišljene

    borbe so ti jednostavno raspizdi sve sto imas (nist loše u tome al jednostavno uvijek iskorsitis sve CD tak da sumljam da prezivis druge)

    odlican tajming na iceblock i silencu

    al samo mi smeta sto koristis pet vise negao ja kao BM huntard

    ocjena 7/10

    P.S. nice gear

    i poruka za sve ostal nepostoji -skill- ak ocete pravi skill idite gledat UT i CoD a ne wow

  11. #11
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Mar 2006
    Postova
    708
    vidim "kolko ti gledas filmice na warcraftmovies.com pa mozes dati svoje pro misljenje"...mage nema silence
    = Citat = Izvorno postao O-Okac
    i poruka za sve ostal nepostoji -skill- ak ocete pravi skill idite gledat UT i CoD a ne wow
    to inace wow njubare tvrde ali k...
    Twista + Mitch = Twitch

  12. #12
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Afrika
    Postova
    3.070
    = Citat = Izvorno postao passko
    to inace wow njubare tvrde ali k...
    yep

  13. #13
    Senior Member Master Blaster Wizard's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Zemlja čudesa
    Postova
    4.918
    Ooooooo, pa pogledaj malo oko sebe kad igras WoW, malo na PvP pa malo duel...vidit ces da postoji skill, i da je izrazajan
    Well, as long as it's interesting.

  14. #14
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    Svinjski anus
    Postova
    2.707
    = Citat = Izvorno postao Wizard
    Ooooooo, pa pogledaj malo oko sebe kad igras WoW, malo na PvP pa malo duel...vidit ces da postoji skill, i da je izrazajan
    totaly agree
    Ljudi koji je film o nekom liku s maskom koje je zamrznit oko tisuću godina onda oživi i kao oni su u svemiru onda on kolje cijelu posadu broda pa prezivjeli bjeze pa ga ubiju pa maska padne u vodu ovi su misli da je meteor ali su stavili masku i

  15. #15
    Senior Member It lives by night O-Okac's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    bogu ispod dupet*
    Postova
    629
    mage nema silence? http://www.thottbot.com/s2139Spa dobor krivo napsio ime dodaj talent in arcane tree i eto ti silence htio sam rec da sam vidio toliko glupih mageva na mom priestu koji me silencaju na posetku borbe i onda kad prezivim njihov burst polizu zemlju

    i usput napravite test vi kod kuce koji imaju super gear dovedite malog brata/majmuna pred komp i dajte mu da se duel protiv neke zelenjare pa da vidimo u

    jednostavno je ak nemas epixxxe nemas sanse
    gear------->klasa----------------------------------------------------------->iskustvo

    i za sve ostale koje misle a kak je drakedog , vurtune, pat,i sve ostale -legende- tako jako ovnali to je zbog

    a)osobne vojske healera
    b)chain CC tako da nemos nista naprvit protiv
    c)borbi protiv tipova sa 10x losijim gearom

    i d) bugiranim talentima

  16. #16
    Senior Member Master Blaster Wizard's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Zemlja čudesa
    Postova
    4.918
    U are so wrong, i neznas koliko si u krivu, itemi su vazni, mozda i najvazniji, mozda prosjecan igrac moze pobjediti nekog odlicnog s puno losijim gearom, ali ima i igraca koji ce dobivati ljude s puno boljim gearom, zasto jer znadu igrati, jer znadu svoju klasu, imaju talente, znadu kakosto iskoristiti, i ownaju i to je to.
    Well, as long as it's interesting.

  17. #17
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Mar 2006
    Postova
    708
    = Citat = Izvorno postao O-Okac
    mage nema silence? http://www.thottbot.com/s2139Spa dobor krivo napsio ime dodaj talent in arcane tree i eto ti silence htio sam rec da sam vidio toliko glupih mageva na mom priestu koji me silencaju na posetku borbe i onda kad prezivim njihov burst polizu zemlju

    i usput napravite test vi kod kuce koji imaju super gear dovedite malog brata/majmuna pred komp i dajte mu da se duel protiv neke zelenjare pa da vidimo u
    lol,nub
    prvi put zamijeni counterspell i silence ,a drugi put se niti ne trudi pisati "dobor krivo napsio"

    = Citat = Izvorno postao O-Okac
    i za sve ostale koje misle a kak je drakedog , vurtune, pat,i sve ostale -legende- tako jako ovnali to je zbog

    a)osobne vojske healera
    b)chain CC tako da nemos nista naprvit protiv
    c)borbi protiv tipova sa 10x losijim gearom

    i d) bugiranim talentima
    lol....nub...
    DrakeDog i Vurtne su solo,onaj gnome mage koji ubija 10 horda od jednom ima healbota
    Twista + Mitch = Twitch

  18. #18
    Da gledaj ovako... svako koliko Vurtne, i ti neki DrakeDogovi izbace film na wowmovies? 1-2 mjeseca? Neka svaki dan im uspiju 3 dobre borbe (ako im to ne uspije mogu slobodno prestat igrat), pomnozi to sa 50 dana i dobijes 150 borbi. Oni u film stave mozda, recimo ajde 70 borbi sto je upola onoga sto snime (od dobrih fightova). Jednom sam vidio na wowmovies UD maga... zaboravih ime ali mogu ga naci ako vas bas zanima, koji je snimio jedan (samo jedan AB bg) i tu pokazao zaista pravi skill kod svake borbe - to je SKILL a ne sreca, ovo sve drugo ne valja, ili je samo za show-off

  19. #19
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Mar 2006
    Postova
    708
    pa istina oni film snimaju mjesecima
    od onog maga vjerojatno si mislio na gamekinga?to je bg a vurtne i ovi igraju world pvp(barem drakedog prije nego sto je postajao honor)
    ali da niti njima ne uspije svaki put pwnati nekog ali zato to ne stave u film,jer da stave film bi bio dosadan
    Twista + Mitch = Twitch

  20. #20
    /agree

    ljudi, morat shvatit da su pvp filmici zabava, entertainment, ne pravi pokazatelj skilla. kad to skuzite, bit ce vam ljepse u zivotu

  21. #21
    Senior Member Nuke me please
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Iza 22" LCDa :P
    Postova
    277
    Iskreno najvise su mi se svidila 2 pvp filma od magea Writhana sa Skullcrushera... lik igra prejebeno, svaka mu dala

    sad moze mi ko rec kako cu taj video konvertirat u nesto ili nekako smanjit velicinu (Mb) filma da ga mogu uploadat na youtube, svaki ima oko 250mb... nadam se da ste skuzili, sorry na off topicu

  22. #22
    Senior Member Nuke me please
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Iza 22" LCDa :P
    Postova
    277
    = Citat = Izvorno postao the_stup
    /agree

    ljudi, morat shvatit da su pvp filmici zabava, entertainment, ne pravi pokazatelj skilla. kad to skuzite, bit ce vam ljepse u zivotu
    ima i takvih ali i filmova di se pokazuju skillovi

  23. #23
    = Citat = Izvorno postao azuregos
    = Citat = Izvorno postao the_stup
    /agree

    ljudi, morat shvatit da su pvp filmici zabava, entertainment, ne pravi pokazatelj skilla. kad to skuzite, bit ce vam ljepse u zivotu
    ima i takvih ali i filmova di se pokazuju skillovi
    ne znam, ja ih pogledao dosta i nigdje jos nisam vidio nesto stvarno jako dobro. jer problem je sto u wow-u se tesko prepozna skill, dosta toga je sablonski. mora doci do neke iznimne situacije gdje ce onda igrac improvizirati i napraviti nesto drukcije od standardnog, u tome bi se vidio pravi skill. zato su dueli koma

  24. #24
    Senior Member Nuke me please
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Iza 22" LCDa :P
    Postova
    277
    [quote=the_stup]
    = Citat = Izvorno postao azuregos
    = Citat = Izvorno postao "the_stup":1pljtymr
    /agree

    ljudi, morat shvatit da su pvp filmici zabava, entertainment, ne pravi pokazatelj skilla. kad to skuzite, bit ce vam ljepse u zivotu
    ima i takvih ali i filmova di se pokazuju skillovi
    ne znam, ja ih pogledao dosta i nigdje jos nisam vidio nesto stvarno jako dobro. jer problem je sto u wow-u se tesko prepozna skill, dosta toga je sablonski. mora doci do neke iznimne situacije gdje ce onda igrac improvizirati i napraviti nesto drukcije od standardnog, u tome bi se vidio pravi skill. zato su dueli koma[/quote:1pljtymr]

    dueli su sranje.
    npr vidija sam roga koji je snimija od pocetka do kraja wsg borbu.. nekih 35 minuta to su skillovi covice pa snade se kad mu ih 5 dode .... predobro kad nadem link stavim ga ode

  25. #25
    Senior Member Master Blaster Wizard's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Zemlja čudesa
    Postova
    4.918
    Dueli nisu pokazetelji skill, duei su oprema zna se koja klasa moze protiv koje klase, pravi skill je na bg, pogotovo WSG i AB, dok world PvP vecinom ide onaj koji snima film prvi napada i to 1 na 1, i oni koji prvi napada tako iznenada tesko da ce izgubiti, pogotovo mage, lock...
    Well, as long as it's interesting.

  26. #26
    Zasto mislis da su bgovi pokazatelji skilla? Mislim da je u svakom slucaju duel najspravniji pokazatelj. Imas sve cooldownove (ne slazem se ono klasa protiv klase da se zna koja ce dobit, pa svaka klasa moze dobit svaku klasu), a zamisli sebe u bgu bez cooldownova i recimo sa tri cetvrtine hp-a, dodje ti neko i naravno, ubije te - jeli taj tko te ubio skillan? A world pvp je uglavnom gank.. i tu imas pravo , tko prvi napadne njegova pobjeda u 80% slucajeva

  27. #27
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    ZGB
    Postova
    680
    Slozio bi se da svaka klasa moze svaku klasu,ali svaka klasa i odredenu prednost pred nekim klasama koja daje vecu prednost u duelu.
    maca na forumu

  28. #28
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Mar 2006
    Postova
    1.102
    ma kak ja volim te filmice..paladin koji IRL nede u skolu nema posla ni nis,neg je na sisi od staraca mjesecina i danonocno igra wow..skupil neku IMBA IMBAAA opremu i klal casual igrace sa razvijenim RL (posao..skola..sta ja znam),da,izgleda super..al kad se uzme sve u obzir...sranje....komenitam i h opcenito..ne ovaj

  29. #29
    Senior Member You have been warned flander's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Ispod hrasta,zarađujem plaću
    Postova
    15.767
    filmić ko i svaki drugi,ok za pogledat,nije loš keep it up

  30. #30
    Senior Member Master Blaster Wizard's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Zemlja čudesa
    Postova
    4.918
    = Citat = Izvorno postao tCROmentor
    Zasto mislis da su bgovi pokazatelji skilla? Mislim da je u svakom slucaju duel najspravniji pokazatelj. Imas sve cooldownove (ne slazem se ono klasa protiv klase da se zna koja ce dobit, pa svaka klasa moze dobit svaku klasu), a zamisli sebe u bgu bez cooldownova i recimo sa tri cetvrtine hp-a, dodje ti neko i naravno, ubije te - jeli taj tko te ubio skillan? A world pvp je uglavnom gank.. i tu imas pravo , tko prvi napadne njegova pobjeda u 80% slucajeva
    Spo meni dueli nisu nikakvi pokazatelji, znam da u bg i s losijom opremom mogu biti jako dobar, nije skill ako ubijes nekoga na 20% hpa, ali ej skillkad ubijes nekoga s full hpom kad ti imas 20%

    BG pruza najvise mogucnosti, imas borbe 1 na 1, ali i 1 na vise ili vise na vise, uvik se trebas snaci, bg je zajzabavniji dio igre. Ali to jemoje misljenje, ako ti mislis da se u bg ne pokazuje skill sto cu ti ja.

    I ono sto kazes o duelimada svaka klasa moze dobiti svaku klasu, jeli se ti salis

    Upravo ono sto kazes za cdove, u duelu ih nemas, svi ste na maxu, jedan ocekujete drugoga, imate vec u planu cijelu borbu... Tu nije potreban skill, skill je na bg kad te odjednom napadne roga, ti taman mislis dajeimas, onda vidis da ti je osta jedan cd, onda trazis nacin da se izvuces ili kad se boris s jednim dojde drugi..., nema do bga.
    Well, as long as it's interesting.

Slične teme

  1. [SW & ST]S.T vs S.W filmic
    By rave_or_die in forum Star Trek & Star Wars
    Odgovora: 13
    Posljednji post: 16-06-2007, 11:46
  2. filmic
    By Eddie9 in forum Alt-F4
    Odgovora: 24
    Posljednji post: 26-04-2006, 14:06

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •