Prikazujem rezultate 1 do 7 od 7

Tema: Raspodjela Loot-a?

  1. #1
    Senior Member Small step for mankind Glass's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Postova
    2.147

    Raspodjela Loot-a?

    Nešto sam bio se zajebavao po forumu i vidio sam nekakvo ninjanje ili tako neki k*rac pa me zanima kako radi sustav raspodjele loota u WoW-u?

  2. #2
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    Svinjski anus
    Postova
    2.707
    imaš tri opcije

    Greed-ako svi greedaju onda item uzima nasumce igrač koji ima največi "roll"

    need-ako jedan needa item je njegov ako više njih needa item uzima onaj sa največim rollom

    pass-ako svi passaju niko ne dobiva item mislim

    Ninjanje-Needanje itema koji ti ne trebaju(nemožeš koristit)
    Ljudi koji je film o nekom liku s maskom koje je zamrznit oko tisuću godina onda oživi i kao oni su u svemiru onda on kolje cijelu posadu broda pa prezivjeli bjeze pa ga ubiju pa maska padne u vodu ovi su misli da je meteor ali su stavili masku i

  3. #3
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Albonian Asylum
    Postova
    8.050

    Re: Raspodjela Loot-a?

    = Citat = Izvorno postao Glass
    Nešto sam bio se zajebavao po forumu i vidio sam nekakvo ninjanje ili tako neki k*rac pa me zanima kako radi sustav raspodjele loota u WoW-u?
    znači inače kad si u partyu je taj greed/need a kad si u raidu, je master looter,znači jedan loota i onda ko ima najviše dkp ( to su ti bodovi koje dobviaš kad ideš na raidove ) onda on dobije taj item,ali ako on već ima taj item,dobije neko drugi ko ima puno dkpa.

  4. #4
    Senior Member Small step for mankind Glass's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Postova
    2.147
    Ček znači u biti kada item padne svatko ga može odmah uzeti samo je pitanje kako se grupa dogovori, i kako se djeli gold?

    znači inače kad si u partyu je taj greed/need a kad si u raidu, je master looter,znači jedan loota i onda ko ima najviše dkp ( to su ti bodovi koje dobviaš kad ideš na raidove ) onda on dobije taj item,ali ako on već ima taj item,dobije neko drugi ko ima puno dkpa.
    To meni zvuči kao, bogati se bogate, a siromašni pate?

  5. #5
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Albonian Asylum
    Postova
    8.050
    = Citat = Izvorno postao Glass
    Ček znači u biti kada item padne svatko ga može odmah uzeti samo je pitanje kako se grupa dogovori, i kako se djeli gold?

    znači inače kad si u partyu je taj greed/need a kad si u raidu, je master looter,znači jedan loota i onda ko ima najviše dkp ( to su ti bodovi koje dobviaš kad ideš na raidove ) onda on dobije taj item,ali ako on već ima taj item,dobije neko drugi ko ima puno dkpa.
    To meni zvuči kao, bogati se bogate, a siromašni pate?
    pa slušaj nebi bilo fer da netko ko je dugo u guildu ide svaki put po radiovima i ne dobije ništa,a da netko novi dođe i odmah dobije item.

  6. #6
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    ZGB
    Postova
    680
    Hm bas i ne dkp se dobiva kad si u raidu ili oduzima ovisi dali si afk sranja radis etc tako da ako si ti stalno u raidu nemas beda a to ak ti dodes povremeno onda se bas i nemoj nadati da ces uvjek dobiti sve sta zelis.Nema veze sa siromasnima i bogatima,neg jednostavno o tvojoj aktivnosti.A ako si novi vecina guilda ima trail pa si ti ljepo na tome i dobivas dkp al nemres bid tj nemres ga dobiti dok ne dodes na visi rank,razlog pa da ne dodes oni te opreme i za par dana /gquit
    maca na forumu

  7. #7
    = Citat = Izvorno postao xaviaz
    Hm bas i ne dkp se dobiva kad si u raidu ili oduzima ovisi dali si afk sranja radis etc tako da ako si ti stalno u raidu nemas beda a to ak ti dodes povremeno onda se bas i nemoj nadati da ces uvjek dobiti sve sta zelis.Nema veze sa siromasnima i bogatima,neg jednostavno o tvojoj aktivnosti.A ako si novi vecina guilda ima trail pa si ti ljepo na tome i dobivas dkp al nemres bid tj nemres ga dobiti dok ne dodes na visi rank,razlog pa da ne dodes oni te opreme i za par dana /gquit
    Svaki guild ima drugačiji dkp sistem tako da...

Slične teme

  1. Raspodjela niti po procesorskim jezgrama u C++
    By marijanovic in forum Programiranje i izrada igara
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 29-03-2012, 21:00
  2. Raspodjela harda
    By pimp in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 9
    Posljednji post: 24-11-2006, 23:51

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •