Stranica 2 od 4 PrvaPrva 1234 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 31 do 60 od 102

Tema: Dungeons & Dragons Online

  1. #31
    Senior Member Nuke me please
    Datum registracije
    Apr 2007
    Lokacija
    Idem na rodideljske sastanke. POVOLJNO!
    Postova
    270

    Re: D&D Online

    ja sam se rego normalno bez proxyja.. mozilla.. optima..
    I'm watching you.

  2. #32
    Senior Member Lord of The Fleas Zica's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2006
    Postova
    354

    Re: D&D Online

    Uspio sam se opet registrirati
    Ipak sad igram malo s jednim frendom pa cu viditi, mozda on donese ekipu (I da dalthore ceka se i tebe )
    Ako jos tko igra neka rece ign...moj je Urkrass i paladin sam (za pocetak)

  3. #33
    Senior Member No Mercy Outmind's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    The six-sided star
    Postova
    6.571

    Re: D&D Online

    Ja se pokušavam registrirat, i otvori mi onu stranicu gdje moram upisat podatke, no nakon kaj stisnem proceed ili kak se već gumb zove, izbaci mi error pri registraciji, nekad mi čak ne da ni na tu prvu stranicu...
    Then a gypsy woman comes, says "There's one thing you should know;
    I've just read your fortune, and you died five years ago. "

  4. #34
    Senior Member Lord of The Fleas Zica's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2006
    Postova
    354

    Re: D&D Online

    A nekad oce, a nekad nece ali ni ne isplati se igrati jer je smece. Jako me razocarala igra, mislio sam da ce biti puno bolja...

  5. #35

    Re: D&D Online

    e ovako...

    1. nekako mi je prizno registraciju...pa sam igro malo zadnjih par dana.

    2. Kao sto Zica kaze...igra je u banani...

    -zasto je u banani?? zato sto morate napravit hrpu likova na svim mogucim serverima...da bi otkljucali bar pola mapa sa novim questovima/instancama.......pridodamo li tome da na svakom serveru imate mjesta za samo dva charactera...ako ocete 4 morate platit...il brisat ove ne..

    -ako ocete otkljucat bas sav content...onda morate radit "reroll" i grindat po istim questovima..blablablaa

    -i pazite..igra fakat izgleda hebeno..fajt za razliku od 99% ostalih igara trazi skilla i dosta je dinamican...pa samim time zanimljiv.

    -nemozete nista bez partyja...a u ovih 10-etak sati sam skuzio da nije lako nac ok party...il je to samo zato sto sam bio na pocetku igre di ima puno newb playera ko i ja pa dosta ljudi nezna?!?stagod.

    -instance su zanimljive i daju nezaboravnu atmosferu i pravi RPG osjecaj...


    Ima tu jos stvari koje daju pluseve ovoj igri...

    ALI ja jednostavno nemogu prec preko toga da moram imat hrpu charactera....posto ja osobno volim igrat JEDNOG chara cijelo vrijeme(eventualno jos jedan za neke sporedne pizdarije) i samim time me ova igra razocarala..


    eto hebiga...mozda sam pogrijesio u nekim izjavama...al za mene je igra isto u banani...i neisplati se igrat...



    p.s. jos bi dodo,da mi se inventory gadi...itemi su mali i sam inventory je mal(u odnosu na cijeli ekran/igru)nemislim mal po kolicini itema koji stanu unutra...nego po tome da je prozorcic inventorija mal..i hebiga mrzim to


    mozda se nekom svidi...preporucio bi da probate,pa vidite sami...ukusi su razliciti !
    why so sad?

  6. #36
    Senior Member No Mercy Outmind's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    The six-sided star
    Postova
    6.571

    Re: D&D Online

    Daj malo detaljnije objasni zakaj moraš imat više charova, i kakva je logika u grindaanju istih questoova više puta da se otključa dodatni content...
    Then a gypsy woman comes, says "There's one thing you should know;
    I've just read your fortune, and you died five years ago. "

  7. #37
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Sep 2007
    Lokacija
    Lokacija
    Postova
    2.105

    Re: D&D Online

    nemogu se ni ja regat

    dali bi netko ko je uspio kreirati account, a nece igrati, bio ljubazan pa mi dao malo podatke cisto da probam ?
    preko pp ofc ^^

    a sada, pokusavat se regat opet.

    pancakes are my business...and business is good

  8. #38
    Senior Member Lord of The Fleas Zica's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2006
    Postova
    354

    Re: D&D Online

    poslano

  9. #39

    Re: D&D Online

    U vezi tog errora kod registracije...zatrazhite kljuch i registrirajte se na Turbine stranici.
    http://www.ddo.com/component/content/ar ... unt-ticket
    Pod "Type of Issue" odaberete "New free account key request".
    Trebalo im je dva dana da mi poshalju kljuch.

  10. #40

    Re: D&D Online

    Hmm, ne mogu edit...
    Doshao sam iz nochne i igram pa si govorim, samo josh jedan quest
    Zasad mi je igra super, josh samo da nadjem dobar guild.

  11. #41
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Nov 2008
    Lokacija
    ZG
    Postova
    180

    Re: D&D Online

    ja igram već od početka bete,nabavio origigi igru ali je stormreach jel unlimitited nema fizičkog medija(sad pitanje jel ja mogu igrat s accountom unlimiteda?)ili moram aktivirati stormreach pa plačat mjesečnu pretplatu(ako uopće postoji više pretplata i stormreach kao igra ili sad samo postoji unlimited?) da bih igrao s ovim origigi cd-om

  12. #42

    Re: D&D Online

    Ovisi, budući da je ovo sve za US populaciju, a ne za nas EU bagru (mi smo još uvijek na starom P2P sistemu).

  13. #43

    Re: D&D Online

    iko voljan da mi napravi account za ddo meni neće ili da mi pošalje key oni tamo da se i ja malo zabavljam

  14. #44
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Nov 2009
    Lokacija
    Osijek.Najblizi komp mom krevetu...
    Postova
    138

    Re: D&D Online

    Jel jos closed beta il :S
    Dont live in game,Live in Reality

  15. #45

    Re: D&D Online

    US F2P inačica je već vani, mi EU bagra smo još uvijek P2P bez naznaka da se će se to promijeniti. Pazi, u pitanju je ista igra.

  16. #46
    Senior Member Giant leap for forum Wolfwrath's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    The Abyss
    Postova
    3.531

    Re: D&D Online

    Evo, ja igram. Sad neznam koja je to inačica,no igra je F2P, meni ne laga, već sam upoznao par Hrvata na serveru (Cannith). Neki ljudi su se žalili,kao free verzija ima level cap do 4. (od max 20), no to imaju svi, a da bi dalje levelao moraš naći sigil of leveling...
    Consciousness: that annoying time between naps.

  17. #47
    Senior Member No Mercy Outmind's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    The six-sided star
    Postova
    6.571

    Re: D&D Online

    Ja sam malo igrao i izbrisao zbog 2 razloga:

    1. igra mi je svako malo rušila sistem

    2. borba, barem u melee-u je traljava.
    Then a gypsy woman comes, says "There's one thing you should know;
    I've just read your fortune, and you died five years ago. "

  18. #48
    Senior Member Giant leap for forum Wolfwrath's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    The Abyss
    Postova
    3.531

    Re: D&D Online

    1. sistem ti je sjeban

    2.nije melee traljav,neg si ti. Napokon jedan pravi akcijski mmorpg. Klase doduše jesu malo komplicirane, tako čisto sumnajm da će te potrefiti pravi build sa prvim likom, a i cijeli trade i communication sistem je aljkav, no igra je svejedno predobra.

    Trenutačno sam level 6 TWF (Two-weapons fighter, poznat i kao dual-wielding fighter). Nick je Gaurnorr, igram na Cannithu.
    Consciousness: that annoying time between naps.

  19. #49
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Mar 2008
    Postova
    2.558

    Re: D&D Online

    Počeo i ja igrati na serveru Cannith, rogue sam. Zasad mi se igra prilično sviđa, iako još nisam sve prokužio. Level 1 sam i rank 5, štogod to značilo. Nick Kekoslav.

  20. #50
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Jul 2009
    Postova
    2.742

    Re: D&D Online

    Razmisljam o nabavljanju, molio bih opce znacajke i bajtnu tezinu igre

  21. #51
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Mar 2008
    Postova
    2.558

    Re: D&D Online

    Imaš dvije verzije igre, jedna ti je normal resolution (3 GB), a druga high resolution (4 GB). Razlika je samo u grafici, s obje verzije možeš igrati na istim serverima. Imaš 10 klasa i 6 rasa s time da 2 klase i rase moraš kupiti pravim novcem ili favor pointovima koje dobivaš u igri. Evo ti jedan quote o combatu:
    Take part in strategic, tactical battles using a combination of collision mechanics and real-time combat. Take on the mantle of a well-armored fighter and protect your weaker companions by blocking incoming arrows or obstructing enemies in a narrow hallway. Use DDO’s Tumble feature to nimbly roll behind an enemy and attack them in the back before they have the opportunity to respond. Dodge incoming arrows and spells by stepping out of the way. Each click of your mouse allows you to swing your weapon, though you’ll need to make sure you’re close enough to the foe to hit it! Raising your shield deflects enemy blows. Hitting your adversary with an arrow requires aiming and precision, rather than just hitting a button and watching your character do all the work for you.
    I stvarno je combat dobro izveden, nema sad više da ti pritisneš desni klik na monstera i samo ga kolješ, nego moraš držati lijevi klik na njemu da bi ga mogao kontinuirano napadati, a navodno i možeš dignuti shield kad hoćeš i ciljati kad si archer, al ja sam zasad igrao samo s roguom pa neznam.

    Imaš više vrsta PvPa, evo više o tome:
    Challenges

    Using the PvP challenge system, you can chose an opponant from any public zone by clicking on them, and hitting the "challenge" icon on your inspect orb. You and your opponant are transported to a private arena to settle your differences!

    Open Tavern Brawls

    Maybe you'd like to duke it out in a non-team free for all? Some taverns feature a special area where anyone can jump in and start to PvP with whoever is standing around! In these open PvP brawling pits, it's everyone for themselves, and it can encompass beyond 12 players at a time. No one has to be on a team, and there's no special steps to take prior to going in - just step into the pit, and start swinging!

    You will receive an alert when you have crossed into the the PvP enabled area, and when you have exited the PvP enabled area. What if you die in the brawl pit? Just step outside the PvP area and you'll be able to spring back to life. You'll want to speak with the tavern keeper though for some drink and food to regenerate your health and spell points back up, and nurse your bruised pride. Brawling is a quick and fun way to have a little PvP action inbetween your quest!

    Global Match-up Arenas

    If you'd like to be placed on a PvP team against others from anywhere on your server, you'll want to visit Jackson Laws, located in any tavern that has a PvP brawl pit. Any player can speak with Jackson Laws and enter into a team matching queue where players wait for teams to be matched up according to level and number of players. If there are not enough players to make up two full teams within 30 seconds, players will be queued for a 6 vs. 5 match, and 30 seconds later, a 5 vs. 5 match, etc., until it matches a suitable combination based on how many players are in queue. The matching system uses 6 tiers to assign teams based on player level:

    Level 1-2 are grouped together
    Level 3-5 are grouped together
    Level 6-8 are grouped together
    Level 9-12 are grouped together
    Level 13-16 are grouped together
    Level 17- 20 are grouped together

    Players can choose their own teams before choosing the arena, and immediately teleport to the PvP match when your party leader is ready to enter an arena! Simply start by forming a party. Once the party is formed, the party leader will be able to right-click on the party UI and choose "Convert to PVP Group." You can now add up to 12 people, as if you're going on a raid (max 6 vs. 6). Then assign each player to the red or blue team, or have the game assign a player to a "random" team.
    When the team is assigned, the party leader can select an arena event, click “Choose,” and the PVP group is teleported into the arena for battle!

    If you prefer the original matching system, it is still available. Simply speak to Jackson Laws, the arena NPC.
    Ako budeš počeo igrati, dođi na server Cannith, tamo sam ja, a i Gaurnor je tamo koliko sam vidio.

  22. #52
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: D&D Online

    Nabavio i ja, ali prema ovome šta vi govorite, ne bih mogao igrati besplatno jer živim u europi... Nigdje to nisam našao na njihovim stranicama. Probat ću se reggat.

    Također, nemam pojma o D&D-u, koliko je igra komplicirana?

  23. #53

    Re: D&D Online

    Pun prozor, bar u usporedbi sa drugim MMO-ovima (ipak je bazirana na D&D pravilima).
    Možeš igrati besplatno, samo što trebaš skinuti US client i u biti igrati na Američkim serverima. Je da će te vremenska zona ubijati, ali šta ćeš.

  24. #54
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: D&D Online

    Napravio acc, ali svaki put kada se logiram i klijent se pokrene, kreša se. Vjerojatno bi morao preko proxyja jer vidi da nisam u SAD-u?

  25. #55
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: D&D Online

    Sorryte na double postu, uspio sam, igra mi se krešala par puta na početku, ne znam zašto. Možda ima neke veze sa firewallom.

    Enivej, igram na Cannith serveru (bar mislim ), nick je Gushter Unyzghor. I zasad sam ostao u onom nubovskom selu na početku.

  26. #56
    Senior Member No Mercy Outmind's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    The six-sided star
    Postova
    6.571

    Re: D&D Online

    = Citat = Izvorno postao Gaurnor
    1. sistem ti je sjeban

    2.nije melee traljav,neg si ti. Napokon jedan pravi akcijski mmorpg. Klase doduše jesu malo komplicirane, tako čisto sumnajm da će te potrefiti pravi build sa prvim likom, a i cijeli trade i communication sistem je aljkav, no igra je svejedno predobra.

    Trenutačno sam level 6 TWF (Two-weapons fighter, poznat i kao dual-wielding fighter). Nick je Gaurnorr, igram na Cannithu.
    Svako malo mi je bio bsod dok sam ovo igrao. Niti jedna druga igra nije mi se tak ponašala, dakle igra je sjebana a ne moj komp. Bio ja traljav ili ne, melee to, barem po nmeni, jest. Vjerojatno kad se skroz uufraš ti ne smeta, ali meni je bio nezgrapan.
    Then a gypsy woman comes, says "There's one thing you should know;
    I've just read your fortune, and you died five years ago. "

  27. #57
    Senior Member Small step for mankind System's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2009
    Lokacija
    U.S.S. Discovery One
    Postova
    2.707

    Re: D&D Online

    Instaloro
    Igro 20 minuta
    Izbriso

  28. #58
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Jul 2009
    Postova
    2.742

    Re: D&D Online

    Downloadam, docicu na Cannith, itko od vas jos uvijek aktivan?

  29. #59
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: D&D Online

    Mooožda... Nije baš bogzna šta igra, ali možda odigram još malo.

  30. #60
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Jul 2009
    Postova
    2.742

    Re: D&D Online

    = Citat = Izvorno postao cham3leon
    Mooožda... Nije baš bogzna šta igra, ali možda odigram još malo.
    Okej, okanih se zamisli, ocekivao sam kompleksniju karakterkreaciju i nekakvo izvanzemaljsko igrace iskustvo

Slične teme

  1. Dungeons & Dragons 5th Edition
    By Arbiter of Change in forum Tabletop Gaming
    Odgovora: 4
    Posljednji post: 03-07-2014, 18:52
  2. K: Dungeons and Dragons starter set
    By Xcross in forum Oš kupit ciglu?
    Odgovora: 11
    Posljednji post: 18-06-2012, 12:59
  3. Dungeons & Dragons: Daggerdale
    By Arbiter of Change in forum Gaming općenito
    Odgovora: 15
    Posljednji post: 26-06-2011, 07:11
  4. Dungeons & Dragons
    By X-Plosiv in forum Gaming općenito
    Odgovora: 20
    Posljednji post: 19-03-2006, 22:24

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •