Stranica 52 od 121 PrvaPrva ... 242505152535462102 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1.531 do 1.560 od 3620

Tema: GTA IV

  1. #1531
    Moderator No Mercy IGoR_2803's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2007
    Lokacija
    Mise Eire
    Postova
    6.083

    Re: GTA IV

    ma da, bumo vidli kakva "poboljšanja" će to biti... iskreno bio bi zadovoljan i sa par frejmova gore, tek tolko da prođem "čarobnu" granicu od 24, 25 FPSa...

    The fools, the fools, the fools, They have left us our Fenian dead, And while Ireland holds these graves, Ireland unfree shall never be at peace!

    RAPALJE - wat zullen we drinken

  2. #1532
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Nov 2005
    Postova
    1.492

    Re: GTA IV

    Kad pokušam instalirati drivere javlja mi "system has not been modified"...sve sam točno napravio. Maknuo stare, očistio s driver cleanerom, išao instalirati nove i ništa...

  3. #1533
    Moderator Fight fire with fire Deadwalker's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    13.180

    Re: GTA IV

    E citam ove vase postove i neznam da li da se placem ili smijem. Kak mi se cini, ovo ne da je lose portano, ovo je katastrofalno portano. Vidi se kolko su truda ulozili u PC platformu. Ono, nije im se dalo optmizirat igru pa pricaju kako je igra prezahtjevna za danasnja pc racunala, joooooooooj, nek mi onda objasne pametnjakovici kako igra radi onda normalno na xbox360-ici i ps3-u koji su i upola slabiji od recimo nekog high-end PC-a. I jos da je neka fotorealisticna grafika u pitanju, pa ajde nekak, al ovo, ovo je tek osrednja grafika i onda se oni jos bezobrazno usuđuju nama pricat kako je taj engine prezahtjevan za danasnje mainstream racunalo pa izvode sranja poput ogranicavanja grafickih postavka kako bi si mi fakat mislili da je igra toliko napredna i kako slucajno nebi isprobavali igru na visim postavkama i smijali se njihovom slide show-u. Ocito nas smatraju budalama jer ono, ako recimo igram Far Cry 2, AC na high detaljima bez problema a igre ljepse izgledaju, onda fakat, ovo im je sramotno kaj su napravili...
    "Death smiles at us all. All a man can do is smile back."


  4. #1534
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Morija
    Postova
    2.027

    Re: GTA IV

    = Citat = Izvorno postao Deadwalker
    E citam ove vase postove i neznam da li da se placem ili smijem. Kak mi se cini, ovo ne da je lose portano, ovo je katastrofalno portano. Vidi se kolko su truda ulozili u PC platformu. Ono, nije im se dalo optmizirat igru pa pricaju kako je igra prezahtjevna za danasnja pc racunala, joooooooooj, nek mi onda objasne pametnjakovici kako igra radi onda normalno na xbox360-ici i ps3-u koji su i upola slabiji od recimo nekog high-end PC-a. I jos da je neka fotorealisticna grafika u pitanju, pa ajde nekak, al ovo, ovo je tek osrednja grafika i onda se oni jos bezobrazno usuđuju nama pricat kako je taj engine prezahtjevan za danasnje mainstream racunalo pa izvode sranja poput ogranicavanja grafickih postavka kako bi si mi fakat mislili da je igra toliko napredna i kako slucajno nebi isprobavali igru na visim postavkama i smijali se njihovom slide show-u. Ocito nas smatraju budalama jer ono, ako recimo igram Far Cry 2, AC na high detaljima bez problema a igre ljepse izgledaju, onda fakat, ovo im je sramotno kaj su napravili...
    Istina, sve do zadnje riječi.
    Istina da je grad velik, ali je i u AC svijet velik, Crysis isto ima ogromne mape, da ne govorim o Fallout 3 čiji je svijet puno veći.

  5. #1535
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Nov 2005
    Postova
    1.492

    Re: GTA IV

    OK, instalirao sam drivere, promjena je minimalna...1-2 fps.
    Kada su teksture high onda mi je avg. 38 fps a kada su medium 48 fps.
    Teksture ubijaju performanse.

  6. #1536
    Moderator Fight fire with fire Deadwalker's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    13.180

    Re: GTA IV

    Eto, vec dva dana pokusavam shvatit zasto je Rockstar napravio ovako los port igre na PC i konacno sam shvatio bit problema. Naime, zbog velike financijske krize koja drma treci kamencic od Sunca u gabuli su se i nasli proizvođaci grafickih kartica. Kako bi pospjesili prodaju i spasili radna mjesta u firmi, odlucili su se na ocajnicki potez: trebali su naci kvalitetan proizvod interaktivne zabave koji ce potaknuti prodaju njihovih skupih high-end grafickih kartica(jer ipak, graficka kartica nije prioritet u kriznim vremenima) i nasli ga upravo u novom GTA-u. Potaknuti odlicnom prodajom igre za konzole, odlucili su sklopiti poseban ugovor s Rockstarom po kojem ce oni napraviti takvu igru koja ce moci raditi normalno na mainstream racunala nakon godinu dana od izlaska igre, ili ti na danasnjem high-end racunalu(prema tajnom ugovoru, rockstar bi dobio 25% zarade). Znajuci za opcenitu popularnost ovog serijala i zaluđenost ljudi ovom igrom, bili su sigurni kako ce ljudi jednostavno morati kupiti jace graficke kartice jer pc gameri ne mogu cekati godinu dana da zaigraju takav hit od igre. Kako bi zavjera uspjela, Rockstar je potplatio recenzente diljem svijeta da igri daju max ocjene kako bi se stekao dojam da je igra tako savrseno dobra i da svi zbog toga moramo imati high-end graficke kartice kako bi igrali igru. Nastavak cjelokupnog sranja koje se desava je potpuno neizvjestno. Cekaju se prvi rezultati prodaje, ali sve se cini kako ce sve ovo lose zavrsit. Rockstar samo trlja ruke, ako nece igrati igru na pc-u, kupit ce ljudi PS3 i onda igrat. Sony nema apsolutno nista protiv, dapace...
    I sad recite da ovo nije istina...
    "Death smiles at us all. All a man can do is smile back."


  7. #1537

    Re: GTA IV

    Super, sad kad si se potrudio ovo lijepo napisat evo ti jedna mala informacija. Igra najvise profitira od jaceg CPU-a. Ljudi koji imaju GTX280 nemaju puno vece frameove od ljudi s 8800GTX.

  8. #1538
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Lokacija
    Split
    Postova
    9.374

    Re: GTA IV

    Malo previse citas knjige o teorijama zavjere

    Ali ovo zvuci kao savršeno logično objašnjenje.

  9. #1539

    Re: GTA IV

    Nikakve teorije, samo testirano na vise CPU-a i GPU-a.

  10. #1540
    Guest

    Re: GTA IV

    = Citat = Izvorno postao Deadwalker
    Eto, vec dva dana pokusavam shvatit zasto je Rockstar napravio ovako los port igre na PC i konacno sam shvatio bit problema. Naime, zbog velike financijske krize koja drma treci kamencic od Sunca u gabuli su se i nasli proizvođaci grafickih kartica. Kako bi pospjesili prodaju i spasili radna mjesta u firmi, odlucili su se na ocajnicki potez: trebali su naci kvalitetan proizvod interaktivne zabave koji ce potaknuti prodaju njihovih skupih high-end grafickih kartica(jer ipak, graficka kartica nije prioritet u kriznim vremenima) i nasli ga upravo u novom GTA-u. Potaknuti odlicnom prodajom igre za konzole, odlucili su sklopiti poseban ugovor s Rockstarom po kojem ce oni napraviti takvu igru koja ce moci raditi normalno na mainstream racunala nakon godinu dana od izlaska igre, ili ti na danasnjem high-end racunalu(prema tajnom ugovoru, rockstar bi dobio 25% zarade). Znajuci za opcenitu popularnost ovog serijala i zaluđenost ljudi ovom igrom, bili su sigurni kako ce ljudi jednostavno morati kupiti jace graficke kartice jer pc gameri ne mogu cekati godinu dana da zaigraju takav hit od igre. Kako bi zavjera uspjela, Rockstar je potplatio recenzente diljem svijeta da igri daju max ocjene kako bi se stekao dojam da je igra tako savrseno dobra i da svi zbog toga moramo imati high-end graficke kartice kako bi igrali igru. Nastavak cjelokupnog sranja koje se desava je potpuno neizvjestno. Cekaju se prvi rezultati prodaje, ali sve se cini kako ce sve ovo lose zavrsit. Rockstar samo trlja ruke, ako nece igrati igru na pc-u, kupit ce ljudi PS3 i onda igrat. Sony nema apsolutno nista protiv, dapace...
    I sad recite da ovo nije istina...
    Osim ak ne prodam sadašnji komp..uzemem PS3 i igram se kak spada : )))

  11. #1541
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    Nova Gradiška
    Postova
    6.248

    Re: GTA IV

    u tom slučaju radije uzmi Wii...jedinu konzolu od velikog trojca koja je zapravo zabavna

  12. #1542
    Moderator No Mercy IGoR_2803's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2007
    Lokacija
    Mise Eire
    Postova
    6.083

    Re: GTA IV

    = Citat = Izvorno postao downforce3d
    Super, sad kad si se potrudio ovo lijepo napisat evo ti jedna mala informacija. Igra najvise profitira od jaceg CPU-a. Ljudi koji imaju GTX280 nemaju puno vece frameove od ljudi s 8800GTX.
    evoSkolko profitira od jačeg cpua... jad i bijeda...

    The fools, the fools, the fools, They have left us our Fenian dead, And while Ireland holds these graves, Ireland unfree shall never be at peace!

    RAPALJE - wat zullen we drinken

  13. #1543
    Senior Member You have been warned Aral's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Sanctuary
    Postova
    18.718

    Re: GTA IV

    Tko moze i hoce se igrat bez restrikcija na detaljima...

    http://rapidshare.com/files/170830775/commandline.rar

    samo kopirajte u glavni gta4 folder...stavite na high i pici, igra izgleda daleko bolje ^^
    "Extinction is the rule. Survival is the exception." - Carl Sagan

  14. #1544
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Nov 2005
    Postova
    1.492

    Re: GTA IV

    Gengsta BTW. BMP mislim da je hellboy tražio bmp da vidi kako izgleda bez jpg kompresije...

  15. #1545
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    Nova Gradiška
    Postova
    6.248

    Re: GTA IV

    jesum...izgleda bolje nego na onim sshotovima s prošle strane...doduše sad barem znam da neke stvari nisu loše zbog jpeg kompresije...
    BTW poprilično vuče na Driver4...

  16. #1546
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jun 2008
    Lokacija
    Jako, jako daleko
    Postova
    1.350

    Re: GTA IV

    = Citat = Izvorno postao Deadwalker
    Eto, vec dva dana pokusavam shvatit zasto je Rockstar napravio ovako los port igre na PC i konacno sam shvatio bit problema. Naime, zbog velike financijske krize koja drma treci kamencic od Sunca u gabuli su se i nasli proizvođaci grafickih kartica. Kako bi pospjesili prodaju i spasili radna mjesta u firmi, odlucili su se na ocajnicki potez: trebali su naci kvalitetan proizvod interaktivne zabave koji ce potaknuti prodaju njihovih skupih high-end grafickih kartica(jer ipak, graficka kartica nije prioritet u kriznim vremenima) i nasli ga upravo u novom GTA-u. Potaknuti odlicnom prodajom igre za konzole, odlucili su sklopiti poseban ugovor s Rockstarom po kojem ce oni napraviti takvu igru koja ce moci raditi normalno na mainstream racunala nakon godinu dana od izlaska igre, ili ti na danasnjem high-end racunalu(prema tajnom ugovoru, rockstar bi dobio 25% zarade). Znajuci za opcenitu popularnost ovog serijala i zaluđenost ljudi ovom igrom, bili su sigurni kako ce ljudi jednostavno morati kupiti jace graficke kartice jer pc gameri ne mogu cekati godinu dana da zaigraju takav hit od igre. Kako bi zavjera uspjela, Rockstar je potplatio recenzente diljem svijeta da igri daju max ocjene kako bi se stekao dojam da je igra tako savrseno dobra i da svi zbog toga moramo imati high-end graficke kartice kako bi igrali igru. Nastavak cjelokupnog sranja koje se desava je potpuno neizvjestno. Cekaju se prvi rezultati prodaje, ali sve se cini kako ce sve ovo lose zavrsit. Rockstar samo trlja ruke, ako nece igrati igru na pc-u, kupit ce ljudi PS3 i onda igrat. Sony nema apsolutno nista protiv, dapace...
    I sad recite da ovo nije istina...
    Ovaj dio o potplacivanju ti bas i ne stoji, jer je trebao potplatiti sam njih par koji ce davati ocjene nakon izlaska za pc, jer je za konzole ovo uber grafika

    Viva La Bella Mafia, Viva La Quen Bee y Viva La Rap Muzika

  17. #1547
    Junior Member Plants Vs Zombies Ovca10's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2008
    Postova
    14

    Re: GTA IV

    Pa vec vam je izaso za PC =)
    Ono kaj kaze u mojoj slici je istina

  18. #1548
    Senior Member Small step for mankind Doggy's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    VERY HIGH
    Postova
    2.817

    Re: GTA IV

    = Citat = Izvorno postao Ovca10
    Pa vec vam je izaso za PC =)
    daj ti promjeni nick u CRNA ovca... ajme meni...

    tolko citam tu o vasim mukama, PC verziju mi se neda "nabavljat" jer moram pazit na ratio, a ps3 verziju sam prodal, i sad ju opet pokusavam nabavit, al neuspjesno... nadam se da bude frend uskoro nabavil pc verziju, pa da vidim dal i kak bude isla na mojoj konfi...

  19. #1549
    Junior Member Plants Vs Zombies Ovca10's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2008
    Postova
    14

    Re: GTA IV

    Doggy promjeni ime u podulica

    Meni je ovca pravi nick
    Ono kaj kaze u mojoj slici je istina

  20. #1550
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jun 2008
    Lokacija
    Jako, jako daleko
    Postova
    1.350

    Re: GTA IV

    = Citat = Izvorno postao Ovca10
    Pa vec vam je izaso za PC =)
    Govorio sam o prije nego jew izasla za PC

    Viva La Bella Mafia, Viva La Quen Bee y Viva La Rap Muzika

  21. #1551
    Junior Member Plants Vs Zombies Ovca10's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2008
    Postova
    14

    Re: GTA IV

    jbg ja imam error
    Ono kaj kaze u mojoj slici je istina

  22. #1552
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jun 2006
    Lokacija
    Djetinjstvo mladoga dendrofila.
    Postova
    1.514

    Re: GTA IV

    Prvi puta ulazim u igru, kradem auto; radio stanica je Liberty Rock, i ovo mi puste NUJH7y1yK_E

    NENADJEBIVO /bowbow



    PS: Jel zna kako dignut bike na zadnji? Koja kombinacija?
    Na lijevoj ruci rogovi, a desnom se krstim. Duboki mi džepovi i dugački mi prsti.

  23. #1553
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Nov 2005
    Postova
    1.492

    Re: GTA IV

    Na zadnji lijevi CTRL, na prednji lijevi Shift.

  24. #1554
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jun 2006
    Lokacija
    Djetinjstvo mladoga dendrofila.
    Postova
    1.514

    Re: GTA IV

    Zafaljujem.
    Na lijevoj ruci rogovi, a desnom se krstim. Duboki mi džepovi i dugački mi prsti.

  25. #1555
    Senior Member Small step for mankind vex's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    2.348

    Re: GTA IV

    1440x900 - 20-30 fps vani I to na low..

    Da su ju bar optimizirali.. ovo je puno lošija grafika od crysisa a više trza..
    Što je najgore , sumnjam da će patch napraviti neke značajne promjene.
    Šteta igre , zanimljiva je i sve , ali ne hvala , ne želim gledati prezentaciju..

  26. #1556
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Lokacija
    Split
    Postova
    9.374

    Re: GTA IV

    http://www.imagesforme.com/out.php/i254019_Untitled.jpg
    kako da rijesim ovaj problem,stalno mi se događa.Inace,dok povecam rezoluciju i detalje na medium performanse uopce ne padaju.

  27. #1557
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: GTA IV

    = Citat = Izvorno postao Hellboy v2.0
    u tom slučaju radije uzmi Wii...jedinu konzolu od velikog trojca koja je zapravo zabavna
    Wow. To nisam očekivao od tebe. nisi li rekao da su ti Simsi i sve ostalo bez nasilja dosada? Što bi onda igrao na Wiiju? Ona dva - tri FPS-a i Rezident ivl?

  28. #1558

    Re: GTA IV

    Znaš da postoje i igre koje nisu toliko medijski razvikane, a opet su dobre?

  29. #1559
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Koprivnica
    Postova
    1.604

    Re: GTA IV

    evo zaigrao sam gta. bojao sam se da nece radit kak spada i to al sam poprilicno zadovoljan.
    igram ga na amd x2 4400 2.3ghz,2 gige kingmaxa 800mhz i GF 8800gts 320mb.

    1024X768,texture medium i render very high, min fps 18,max 31 a prosjecno 22-26.

    o igri, igra odlicno izgleda na postavkama gore navedenim, jedino mi se sjene ne svidjaju nekako su mi jadne,pogotovo tamo kod svoje kuce iznad je valjda nadzemna il nes ocajno mi te sjene zgledaju po cesti.
    fora mi je sto kad otvoris vrata auta upali se ono svjetlo,kad zatvoris ugasi se. gume mos kurit nakon nekog vremena sa dimi,a ako kuris predugo puknu gume...
    fizika vozila je cudna ali mi se svidja,ceste su neravne,pri vecim brzinama odskaces i prevrces se,nema vise bezglavog jurenja,sad ce se morati pazit sto je po meni bolje i zanimljivije.
    svidja mi se kako pricaju po naski, tipa roman schto se deshava i takve fore.
    zasad mi auti nisu nest,jedino mi sentinel valja. motor sam samo choper vidio,isto nije nes posebno,mada mislim da sam cak skuter vidio al nisam 100% siguran krajickom oka sam nes vidio.

    eto kad se jos naigram i skupim nove dojmove javim

  30. #1560
    Senior Member It lives by night Necto's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    Šibenik
    Postova
    526

    Re: GTA IV

    Instaliraj nove drivere od Nvidie, iskljuci u Game opcijama Clip capture... i to ce ti dodat nekih 10ak fpsa

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •