Stranica 110 od 121 PrvaPrva ... 1060100108109110111112120 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 3.271 do 3.300 od 3620

Tema: GTA IV

  1. #3271
    Senior Member Master Blaster Mirogamemasta's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Planet: Char
    Postova
    4.138

    Re: GTA IV

    To ovisi od kompjutera do kompjutera koliko sam čuo. Ja sam bio zadovoljniji sa 1.0.7. dok sam imao dual-core procesor.

    AMD Athlon II X4, 2800 Mhz/Gigabyte 790XTA-UD4/Radeon R9 280X/2x 4 GB DDR3 -1333 Mhz/Intel SSD 240 GB, Hitachi HDD 2+3 TB/Seasonic 620W/Scyte-Mugen 2 Revision B/Windows 7


    The Arreat Summit

  2. #3272
    Moderator No Mercy IGoR_2803's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2007
    Lokacija
    Mise Eire
    Postova
    6.083

    Re: GTA IV

    = Citat = Izvorno postao Bartuc
    Naišao sam na youtube komentar da igra ima bolje performanse sa 1.0.4 patchom nego sa 1.0.7... istina ili lik sere?
    za kaj točno govoriš? gta IV bez modova meni radi neusporedivo najbolje na 1.0.7.0 patchu... a ako govoriš za ovaj iCEnhancer mod onda moguće, slične komentare sam i ja čitao, zato i ne želim instalirati mod dok ga ne prilagodi...

    The fools, the fools, the fools, They have left us our Fenian dead, And while Ireland holds these graves, Ireland unfree shall never be at peace!

    RAPALJE - wat zullen we drinken

  3. #3273

    Re: GTA IV

    Ja koristim MODove , i ljepse je igrati sa modovima

  4. #3274
    Senior Member Master Blaster Mirogamemasta's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Planet: Char
    Postova
    4.138

    Re: GTA IV

    GTA IV: TBoGT (Nemojte se ljutiti, ali mislim da epizode uopče nije trebalo dijeliti na zasebne teme, to se sve trebalo strpati u GTA IV temu.)

    My other car is bigger!


    Napokon sam završio EFLC prošli tjedan. Šta reći... misije su odlično napravljene, žao mi je samo što ih nema više.
    Kad se gledaju obe ekspanzije misija ima isto koliko i u četvorci.
    TBoGT mi je bio zabavniji od TLAD-a. (Mislim da je to zbog Yusufa, lik daje najbolje misije.)
    Definitivno će mi ostati favorit. Lik je kralj. Jedino mi je žao što su Brucie-a prikazali još glupljim nego inače.


    AA12 - Ljubav na prvi pogled.

    Jedino što su zeznuli u epizodama je to što su palice i nitro mogu isključivo koristiti samo u mini-misijama.

    AMD Athlon II X4, 2800 Mhz/Gigabyte 790XTA-UD4/Radeon R9 280X/2x 4 GB DDR3 -1333 Mhz/Intel SSD 240 GB, Hitachi HDD 2+3 TB/Seasonic 620W/Scyte-Mugen 2 Revision B/Windows 7


    The Arreat Summit

  5. #3275
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: GTA IV

    Kad okrenem kameru za 180 stupnjeva, texture se pre pre pre sporo učitavaju (kasne valjda sekundu), tak da su zgrade i sl. bez textura dok se ove ne odluče pojaviti Probao sam spustiti postavke textura, ista stvar...

    Jel igra inače ima takvih problema, ili...? Vi koji ste doktorirali igranje postavkama, jel postoji neka caka da bude dobar balans između performansi i vizualnog dojma?


    Igra je na zadnjem patchu...

  6. #3276
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: GTA IV

    Nitko ništa

    Uglavnom, instalirao sam Mafiju 2, čim sam ušao u igru sam zaboravio GTA 4 Grafika je jedno 20x bolja nego u GTA, a igra LETIIIII. To je optimizacija! Jednostavno dižem ruke od GTA, bar na sljedećih par mjeseci...

  7. #3277
    Senior Member You have been warned Aral's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Sanctuary
    Postova
    18.718

    Re: GTA IV

    Neznam za tebe, al ja igram GTA na max, tak da ono...igra izgleda super. Đabe dobra gafika u mafiji kad se mafija ne orijentira na takav tip gameplaya kakav ima gta4. A i mafija je ipak došla koju godinu kasnije. Istina, optimiziacija je na razini al ak imaš dobru konfu, gta bez problema dere 90% igara na tržištu. Kaj se tiče tekstura, nemam nikakvih problema
    "Extinction is the rule. Survival is the exception." - Carl Sagan

  8. #3278
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: GTA IV

    Meni također na max ne trza, radi savršeno fluidno, ali jebu me texture na bilo kakvim postavkama. Sve OK dok gledaš ispred sebe, u tih 180 stupnjeva... ali kad se zarotiraš za 180, onda texture kasne, vratiš se natrag za 180 i misliš sve će biti OK, trebalo je samo bufferati texture, kad ono qurac, opet ih učitava.

    Možda sam zajebo sa onim memory tweaksima Koristio sam ih pošto mi view of distance nije mogao na 100% pošto na max pređem onih 1GB VRAM i mogu staviti samo 69%. Možda da maknem tweakove za "više memorije" i stavim view distance na 50... hmm...


    Kak je tebi podešeno View distance, Detail Distance i Car Density? S obzirom da također imaš 1GB karticu, isto nemreš staviti sve na 100% bez tweakova.

  9. #3279
    Senior Member You have been warned Aral's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Sanctuary
    Postova
    18.718

    Re: GTA IV

    Meni je View Distance na 50, Vehicle i Detail Density na 70. Malo sam šarao više i manje, nisam primjetio da sporije ide a prelazi 1gb memorije. Kaj se zamarš s tim tweakovima i glupostima, kad se sjetim kak mi je igra izgledala prije na staroj konfi a kak izgleda sad, nemam se kaj bunit. Texture i sve te pizdarije sa na high i very high, tko gleda u daljini dal ćeš 5km dalje vidjet jednu zgradu više ili manje.
    "Extinction is the rule. Survival is the exception." - Carl Sagan

  10. #3280
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: GTA IV

    To me zanimalo, ja sam sa Tweakovima stavio sve na 100%, izašlo mi je puno više nego što grafa može isporučiti Budem maknuo tweakove, čak si razmišljam da se prebacim sa v1.0.7.0 na v1.0.4.0 pošto čujem sa dosta strana da su performanse na toj verziji još i bolje!?

  11. #3281
    Senior Member You have been warned Aral's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Sanctuary
    Postova
    18.718

    Re: GTA IV

    Ja na EFLC imam 1.1.1.0, a na GTAIV 1.0.4.0, average fps mi je 71 Uglavnom, 1920x1080, igra radi bez greška i super izgleda.

    Inače, EFLC ti je puno bolje optimiziran, možeš stavit car i detail densitiy na 100 i view distance na 70 i još ti ne prelazi 1gb, puno bolje je to sređeno a nije ni čudo zbog patcha i promjena u engineu.
    "Extinction is the rule. Survival is the exception." - Carl Sagan

  12. #3282
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: GTA IV

    To su dvije odvojene igre? Znači nije dovoljno imati samo EFLC i u njemu odigrati GTA4 kampanju?

  13. #3283
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    9.855

    Re: GTA IV

    = Citat = Izvorno postao Bartuc
    To su dvije odvojene igre? Znači nije dovoljno imati samo EFLC i u njemu odigrati GTA4 kampanju?
    Isuse .GTA IV ti je igretina od dvadesedtak sati i vjerojatno najbolja igra ikada a epizode su ti dodaci tj. dodatne misije koje nadograđuju originalnu priču .Obavezno prvo moraš odigrati GTA IV pa tek onda epizode .I ne cjepidlači toliko oko grafike i ne uspoređuj ovo remek djelo sa tek malo iznad prosječnom Mafijom II . Nikakve tvikove nemoj raditi , samo lupiš zadnji patch .

  14. #3284
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: GTA IV

    Još samo jedno pitanje, u kojem patchu su ispravljene sjene? Da li u v1.0.4.0 izgledaju kao qurac u oko ili su tu već ispravljene? U v1.0.7.0 izgledaju normalno, a sjećam se dok sam prvi put instalirao igru, da većeg dreka nisam vidio, samo se ne sjećam koji je patch bio

  15. #3285
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Dec 2008
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    1.945

    Re: GTA IV

    = Citat = Izvorno postao Bartuc
    Nitko ništa

    Uglavnom, instalirao sam Mafiju 2, čim sam ušao u igru sam zaboravio GTA 4 Grafika je jedno 20x bolja nego u GTA, a igra LETIIIII. To je optimizacija! Jednostavno dižem ruke od GTA, bar na sljedećih par mjeseci...
    igra je stvarno prepre, pogotovo mi se svidaju stvari ko one garaze ili onaj speed limiter ali..
    spoiler alert

    kad zavrsis igru nemozes dalje igrat jedina losa stvar u toj igri


  16. #3286
    Senior Member You have been warned Aral's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Sanctuary
    Postova
    18.718

    Re: GTA IV

    = Citat = Izvorno postao Bartuc
    To su dvije odvojene igre? Znači nije dovoljno imati samo EFLC i u njemu odigrati GTA4 kampanju?
    Naravno da ne. Prvo odigraj GTA4 a onda epizode. To su dvije odvojene instalacija, dva odvojena foldera.
    "Extinction is the rule. Survival is the exception." - Carl Sagan

  17. #3287
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: GTA IV

    = Citat = Izvorno postao Bartuc
    Još samo jedno pitanje, u kojem patchu su ispravljene sjene? Da li u v1.0.4.0 izgledaju kao qurac u oko ili su tu već ispravljene? U v1.0.7.0 izgledaju normalno, a sjećam se dok sam prvi put instalirao igru, da većeg dreka nisam vidio, samo se ne sjećam koji je patch bio

  18. #3288
    Senior Member You have been warned Aral's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Sanctuary
    Postova
    18.718

    Re: GTA IV

    GTAIV changelog

    Rekao bih da je to riješeno u 1.0.6.0 patchu, pročitaj iznad.
    "Extinction is the rule. Survival is the exception." - Carl Sagan

  19. #3289
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: GTA IV

    Kak onda uspiješ igrati sa takvim sjenama Meni je to bila takva šaka u oko...

    PS: Hvala na linku, ipak ću onda ostaviti zadnji patch.

  20. #3290
    Senior Member You have been warned Aral's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Sanctuary
    Postova
    18.718

    Re: GTA IV

    Neznam, igrao sam nešto malo, bio očaran izgledom s obzirom kak je igra prije izgledala. Ipak, znam da je nekaj čudno u igri sa sjenama, al kak sam igrao drugo nisam se previše zamarao. Budem i ja stavio zadnji patch.

    edit: imaš pp
    "Extinction is the rule. Survival is the exception." - Carl Sagan

  21. #3291
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: GTA IV

    Nemam, si nekom krivom poslao

    Nego da, prije su bile onak, strašno nazubljene i rubovi su bili u nekim pre lošim layerima. U novom patchu su normalne, skroz glatke iako nema mekanih rubova... puno puno bolje nego prije.


    EDIT; Dobio...

  22. #3292
    Senior Member Master Blaster Feanor's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Zadar
    Postova
    4.480

    Re: GTA IV

    Imam obje igre originale, i sad napokon sa novom maticnom, procom, grafičkom i 4GB rama, mogu je derat u High detaljima (samo night shadows na medium i V-sync iskljuceni) na 30-ak fpsa, sa rijetkim, ali stvarno rijetkim stucanjem, zahvaljujem se nebesima, i svom poslodavcu

    Prelazi se opet, prvi put se prelazilo sve na low-u sa 20-ak FPS-a.
    Look at us. Everything is backwards; everything is upside down. Doctors destroy health, lawyers destroy justice, universities destroy knowledge, governments destroy freedom, the major media destroy information and religions destroy spirituality

  23. #3293
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: GTA IV

    Ja sam problem s framerateom riješio tako da sam kupio PlayStation verziju igre. Jeftinije mi je bilo tih 200 kuna od novih komponenti.

  24. #3294
    Senior Member Master Blaster Feanor's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Zadar
    Postova
    4.480

    Re: GTA IV

    Nemam PS, prvenstveno jer sam valjda u toku godina porestao biti HC gamer, tako da mi je sat vremena dnevno uz igru na kompu (ili konzolu možebitno ,ali neznam posto je nemam) dovoljno, da se netrebam ispoljavat jos i na konzolama, a komp mi je multimedijalan pa mi nije bilo bad bacit 1000 kn na upgrade, da zahalam tu i tamo neku igričicu, pogledam filmić i prosurfam malo...

    Samo izražavam svoju sreću sto mogu odigrat GTA IV + exp. u punim detaljima, onako kako su autori zamislili.
    Look at us. Everything is backwards; everything is upside down. Doctors destroy health, lawyers destroy justice, universities destroy knowledge, governments destroy freedom, the major media destroy information and religions destroy spirituality

  25. #3295
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: GTA IV

    Čujem da ti ovi Night Shadowsi drastično ruše performanse, a nemaju neki vizualni impact, tak da razmisli da ih potpuno isključiš...

  26. #3296
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: GTA IV

    I dalje me jebu texture. Probao sam bez tweakova, sa low, med, high detaljima, niskim i visokim view distanceom, sa hrpu različitih tweakova itd.

    Vjerojatno ću odigrati igru unatoč svemu, prvenstveno zbog toga što me zanima radnja (mora da je bogovska kad je Mafia 2 za par stepenica lošiji naslov!?) i da vidim čemu tolika strka u vezi ove igre kad joj se oprašta kriminalna optimizacija i diže je se u nebesa sa nevjerojatnim epitetima. Sumnjam da je zbog igrivosti (ne postoji igriv sandbox, svi su mrtvi i monotoni), tak da mora da je do priče i karakterizacije likova!?


    PS: I ovo sa texturama, nije do jačine konfe pošto na FullHD MAX tjera 59 FPS-a average, sudeći prema benchu...

  27. #3297
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: GTA IV

    Priča i likovi su doista dobri, ali da, sve u svemu, igru ubija monotonost misija. Ipak, igra je zbilja superzabavna zbog dobre fizike i raznih fora detalja.

  28. #3298
    Senior Member You have been warned Aral's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Sanctuary
    Postova
    18.718

    Re: GTA IV

    Odigraj i epizode obavezno, diže igru na sasvim novu razinu. A na cutscene, odnosno njihove razgovore ćeš umirat, igra briljira na tom polju. Inače, skroz čudno kak te te texture zezaju, meni radi sve bez problema.
    "Extinction is the rule. Survival is the exception." - Carl Sagan

  29. #3299
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: GTA IV

    @Chameleon, da, fizika je fenomenalna, totalni gušt je gaziti ljude i uživati u ragdollu Ili se zaletiti turbo brzim autom i skočiti iz njega, koji fliper

  30. #3300
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: GTA IV

    Joj Bartuc, to su ti kolege, a nitko ti ne želi pomoći.

    http://www.gta-downloads.com/en/gta4/to ... ditor.html


    Skini ovo, stavi framelimiter i dostupnu memoriju kako bi ti se na vrijeme sve teksture učitale.

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •