Stranica 102 od 121 PrvaPrva ... 25292100101102103104112 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 3.031 do 3.060 od 3620

Tema: GTA IV

  1. #3031
    Senior Member No Mercy Outmind's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    The six-sided star
    Postova
    6.571

    Re: GTA IV

    Moj brat igra sa bikerom, ja igram sa luisom. Doszta je zabavno i misije su, barem u baladi gay toni-a dosta raznovrsne i zanimljive. Glazba je opet odlična (odnosno liberty rock je opet odličan, ostalo skoro uopće ne slušam) i igra mi ide glatko, eventualno zna mrvicu zaštucnut kada idem više od 150 na sat, pucam i probijam se kroz gužvu sve u isto vrijeme. Ono što me pak smeta jest to da je neprijatelje teže ubit (bacim granatu na pajkana, lik se digne, pogodim ga jedno 3 puta sačmom u tijelo, lik se digne), te zbunjeni gps koji daje nekakve glupe upute i od jednom zna 2-3 ceste predložit kao najbolji put.

    BTW, jesu li te 2 epizode skupa dulje ili kraće od nikotove?
    Then a gypsy woman comes, says "There's one thing you should know;
    I've just read your fortune, and you died five years ago. "

  2. #3032
    Senior Member Master Blaster Feanor's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Zadar
    Postova
    4.480

    Re: GTA IV

    Skupa? Hmmm, ako ne odigravas sve one drug dealova i gang warove mislim da su kraće... Ja sam ih završio obje (sve misije, 40% side misija) u 5-6 dana intezivnog igranja(2-3 sata na dan)
    Look at us. Everything is backwards; everything is upside down. Doctors destroy health, lawyers destroy justice, universities destroy knowledge, governments destroy freedom, the major media destroy information and religions destroy spirituality

  3. #3033
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jul 2007
    Postova
    1.353

    Re: GTA IV

    e zanima me ako je netko prešao balade jedno pitanje:

    dali je roman živ, ili je to svjedeno, tj na koji se kraj nastavlja igra ili je to kao prije vjenčanja? kako sam vidio u trailerima za epizode da pleše u odjelu s vječanja u nekom klubu pa zato

    AMD Phenom™ II X4 955 BE @ 3.50 GHz
    AMD Radeon™ HD 7770 1GB GDDR5
    ASUS M5A99X EVO
    2x2GB DDR3 Corsair ValueSelect @ 1333 MHz
    Corsair CX430 430W

  4. #3034
    Senior Member Master Blaster Feanor's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Zadar
    Postova
    4.480

    Re: GTA IV

    = Citat = Izvorno postao Izgubljeni
    e zanima me ako je netko prešao balade jedno pitanje:

    dali je roman živ, ili je to svjedeno, tj na koji se kraj nastavlja igra ili je to kao prije vjenčanja? kako sam vidio u trailerima za epizode da pleše u odjelu s vječanja u nekom klubu pa zato
    Da pleše u odjelu, samo se nezna jeli s vjenčanja ili nije jer ga vidiš par puta u klubu s Brucijem

    Koji je potvrdio sumnje da je gay, da ljudi Brucie je gay(pokusa poljubit tvog lika hahah, i onda pocme tvrdit da je zeli testirat dali si ti gay)

    Si svaki puta je u odjelu, to mu je valjda odjeca za vecernji izlazak...
    Look at us. Everything is backwards; everything is upside down. Doctors destroy health, lawyers destroy justice, universities destroy knowledge, governments destroy freedom, the major media destroy information and religions destroy spirituality

  5. #3035
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Apr 2009
    Postova
    782

    Re: GTA IV

    Prešao sam lost and dammened i sad prelazim na homo tony-a.
    Lost and dammened je bio ok. Ništa posebno ali zanimljivo je igrati iz perspektive bikera.
    Što se tiče performansa one su jako zbunjujuče. Jedan dan radi u prosječno 60 fpsa (medium-high 1920*1080) a drugi dan se vuče na low-u po 10 fpsa...

  6. #3036
    Senior Member Master Blaster Mirogamemasta's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Planet: Char
    Postova
    4.138

    Re: GTA IV

    Internet u GTA IV je zakon. Zbilja se zna naci dosta bolesnih stvari.
    Jeste li znali da si je Brucie dao istetovirati G D na guzici!? (Genetically Different).

    AMD Athlon II X4, 2800 Mhz/Gigabyte 790XTA-UD4/Radeon R9 280X/2x 4 GB DDR3 -1333 Mhz/Intel SSD 240 GB, Hitachi HDD 2+3 TB/Seasonic 620W/Scyte-Mugen 2 Revision B/Windows 7


    The Arreat Summit

  7. #3037
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: GTA IV

    for god's sake, nije dammened nego damned.

  8. #3038
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: GTA IV

    Odigrao epizode. Kad vidiš da su epizode bolje i duže od mnogih samostalnih igara, vidiš koliko se koji developer trudi oko razvoja.

  9. #3039
    Senior Member Master Blaster Feanor's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Zadar
    Postova
    4.480

    Re: GTA IV

    Yup, a sad sam se taman zasitio LC-a, i napokon ga naucio napamet, barom 70% ovih 30 su one sitne ulicice koje kao da su random generated, pa te uvijek iznenade.
    Look at us. Everything is backwards; everything is upside down. Doctors destroy health, lawyers destroy justice, universities destroy knowledge, governments destroy freedom, the major media destroy information and religions destroy spirituality

  10. #3040
    Moderator Fight fire with fire Deadwalker's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    13.180

    Re: GTA IV

    = Citat = Izvorno postao W3DR4N
    Odigrao epizode. Kad vidiš da su epizode bolje i duže od mnogih samostalnih igara, vidiš koliko se koji developer trudi oko razvoja.
    To cu sigurno odigrati. Al kada zavrsi semestar. Moram jos zavrsiti prije originalni GTA.
    "Death smiles at us all. All a man can do is smile back."


  11. #3041
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: GTA IV

    Probao multiplayer. Bože sačuvaj izgubljenog vremena.

  12. #3042
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Apr 2009
    Postova
    782

    Re: GTA IV

    Zašto?
    Meni je baš zabavno kada se igra na manjim mapama tipa airport ili statute of happiness, dok igranje na vecim mapama ne funkcionira barem ne u deatmatch varijantama...

    EDIT: Nakon što sam prošao epizode odlucio sam ponovo instalirati gta 4 pošto ga nikad nisam prošao, ali nakon što stavim dvd unutra krene instalacija i dobim error. Malo zguglam error i vidim da taj error se najcesce ima radi zgrebanog dvd-a. Pogledam iza dvda i vidim ogrebotinu od nekoliko cm-a kao da je nožem rezana .
    Dakle mogu li ja sad tu nesto sa tim uciniti?

    PS nabavljanje oneSverzije igre ne prihvacam jer onda nemogu imat patcheve što ne dolazi u obzir.

  13. #3043
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: GTA IV

    Za svakog tko je ikad igrao bilo kakav multiplayer, GTA je toliko loš da je strašno. Plus loading između killova. [facepalm]

    Nego, ponovo igram neke epizode Gay Tonya, koji je masu bolji od bikera. Kako je Bruce najjači lik ikad u GTA serijalu.

  14. #3044
    Senior Member Master Blaster Feanor's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Zadar
    Postova
    4.480

    Re: GTA IV

    Bruce je closet gay....
    Look at us. Everything is backwards; everything is upside down. Doctors destroy health, lawyers destroy justice, universities destroy knowledge, governments destroy freedom, the major media destroy information and religions destroy spirituality

  15. #3045
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: GTA IV

    Trebam pomoć. Našao sam onaj dashboard cam mod, jedan csv file koji sam kopirao u program files folder gta 4. Ali kao da i nisam, u čemu je problem? Je li koristi to tko?

  16. #3046
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: GTA IV

    = Citat = Izvorno postao cham3leon
    Trebam pomoć. Našao sam onaj dashboard cam mod, jedan csv file koji sam kopirao u program files folder gta 4. Ali kao da i nisam, u čemu je problem? Je li koristi to tko?

    BUMP'D

    Zar zbilja nitko ovo ne koristi? Imam verziju igre 1.0.5.0 ali ne mogu namjestiti tu kameru a silno želim pogled iznutra...

  17. #3047
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Feb 2009
    Postova
    1.275

    Re: GTA IV

    Niko je najjači i ostat če najjači!

  18. #3048
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    Liberty City
    Postova
    15.884

    Re: GTA IV







  19. #3049
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    9.855

    Re: GTA IV

    Kvragu...sad sam dobio želju za trećim prohodom .Prokleta igra .

  20. #3050
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    Liberty City
    Postova
    15.884

    Re: GTA IV

    Kak samo one klošare lik zgazi...


  21. #3051
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Napokon lokacija poznata!!! Zagreb,poteškoce se sada nalaze u tocnom lociranju.Molim Pričekajte!
    Postova
    1.840

    Re: GTA IV

    Nesto sto nemoze svatko,zapravo rjetko bi tko ulozio ovoliko truda u ovakvo nesto,prejebeno!
    nDG-i8Ed ... _embedded#!
    [url=http://img37.imageshack.us/i/robergreenerrorstarwars.gif/]

    Uploaded with ImageShack.us

  22. #3052
    Senior Member Master Blaster Mirogamemasta's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Planet: Char
    Postova
    4.138

    Re: GTA IV


    Nabrzaka sam sklepao sliku. Ako mi se bude dalo poslje cu bolju napraviti.

    AMD Athlon II X4, 2800 Mhz/Gigabyte 790XTA-UD4/Radeon R9 280X/2x 4 GB DDR3 -1333 Mhz/Intel SSD 240 GB, Hitachi HDD 2+3 TB/Seasonic 620W/Scyte-Mugen 2 Revision B/Windows 7


    The Arreat Summit

  23. #3053
    Senior Member Master Blaster Mirogamemasta's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Planet: Char
    Postova
    4.138

    Re: GTA IV

    Ovaj GTA je strasan. Cak ga ni AMD Athlon II (quadcore 2800 Mhz) ne moze pokrenuti bez stekanja.
    Tek kad ga patcham onda se moze normalno igrati.

    AMD Athlon II X4, 2800 Mhz/Gigabyte 790XTA-UD4/Radeon R9 280X/2x 4 GB DDR3 -1333 Mhz/Intel SSD 240 GB, Hitachi HDD 2+3 TB/Seasonic 620W/Scyte-Mugen 2 Revision B/Windows 7


    The Arreat Summit

  24. #3054
    Senior Member Master Blaster Mirogamemasta's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Planet: Char
    Postova
    4.138

    Re: GTA IV

    Jel postoji Spark IV koji radi sa 1.0.7.0 patchem?
    Jel igra ovo itko uopce?

    AMD Athlon II X4, 2800 Mhz/Gigabyte 790XTA-UD4/Radeon R9 280X/2x 4 GB DDR3 -1333 Mhz/Intel SSD 240 GB, Hitachi HDD 2+3 TB/Seasonic 620W/Scyte-Mugen 2 Revision B/Windows 7


    The Arreat Summit

  25. #3055
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: GTA IV

    Igram ja. Šta je Spark uopće? Jedini mod koji sam ja našao a da me zanima je onaj za kokpit kameru u autu koji ne mogu natjerat da radi...

  26. #3056
    Senior Member Master Blaster Mirogamemasta's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Planet: Char
    Postova
    4.138

    Re: GTA IV

    Spark ti sluzi da ubacis modove u igru. Pretpostavljam da je slican Oblivion Mod Manageru.
    Jel zna netko jel napravljen spark za sedmi patch ili nije?
    Kako si samo to nasao. A modovi za aute?
    Frend mi je pokazao realistic environment mod. To sam si isto misliio staviti. Ali moram ga pitati gdje je to nasao. Ja se ne sjecam na kojoj je stranici.

    AMD Athlon II X4, 2800 Mhz/Gigabyte 790XTA-UD4/Radeon R9 280X/2x 4 GB DDR3 -1333 Mhz/Intel SSD 240 GB, Hitachi HDD 2+3 TB/Seasonic 620W/Scyte-Mugen 2 Revision B/Windows 7


    The Arreat Summit

  27. #3057
    Senior Member Nuke me please
    Datum registracije
    Jul 2010
    Lokacija
    Dark corners of the earth
    Postova
    281

    Re: GTA IV

    meni je gta4 predobra igra,imam 30-ak fpsa sve solidno radi,ali texture na zgradama i autima uff zbog toga mi dodje da je izbrisem i spalim cd,sve neke crte mi se poznaju po zgradama i kako hodam to se mice,mrsko mi je to gledat isto u battlefield bc2

  28. #3058
    Senior Member Master Blaster Mirogamemasta's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Planet: Char
    Postova
    4.138

    Re: GTA IV

    Koju grafu imas? Jesu li ti texture na low ili medium?

    AMD Athlon II X4, 2800 Mhz/Gigabyte 790XTA-UD4/Radeon R9 280X/2x 4 GB DDR3 -1333 Mhz/Intel SSD 240 GB, Hitachi HDD 2+3 TB/Seasonic 620W/Scyte-Mugen 2 Revision B/Windows 7


    The Arreat Summit

  29. #3059
    Senior Member Master Blaster Mirogamemasta's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Planet: Char
    Postova
    4.138

    Re: GTA IV

    Sad sam procitao temu u kojoj trazis grafu. viewtopic.php?f=95&t=40294
    Nije ni cudo sto dobivas crte, pogotovo ako je grafa odradila svoje, a cuo sam da neke serije 3xxx i 4xxx grafickih imaju problema sa time.

    AMD Athlon II X4, 2800 Mhz/Gigabyte 790XTA-UD4/Radeon R9 280X/2x 4 GB DDR3 -1333 Mhz/Intel SSD 240 GB, Hitachi HDD 2+3 TB/Seasonic 620W/Scyte-Mugen 2 Revision B/Windows 7


    The Arreat Summit

  30. #3060

    Re: GTA IV

    = Citat = Izvorno postao Lucky.Strike
    meni je gta4 predobra igra,imam 30-ak fpsa sve solidno radi,ali texture na zgradama i autima uff zbog toga mi dodje da je izbrisem i spalim cd,sve neke crte mi se poznaju po zgradama i kako hodam to se mice,mrsko mi je to gledat isto u battlefield bc2
    Si siguran da ti se graficka ne pregrijava?
    ................(___)..........
    .................|Oo|...........
    .......... /```` OO)........
    ........./ |____-- .......moo
    .......*...L......L..............

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •