[quote=M@nkey]
= Citat = Izvorno postao Luka
= Citat = Izvorno postao "M@nkey":g5ip5rsa
= Citat = Izvorno postao Luka
= Citat = Izvorno postao Gaas
Ma mozda kad mi malo bolje razvrstali taj sadrzaj nekako sam izgubljen u njemu......



p.s luka ono je tvoj kalkulator(trojanac)???? zanimljivo .....je si ga slucajno zbindao sa necim malicioznim ili ti samo u kodu pise da se ne gasi i da ga nemozes pogasit sa task mngrom.
Moro sam u safe mod da maknem to cudo ca sa kompa

, sorry na tome ali nisam ja kriv !! da moj je calc ali ja da sam i htio napravit takvošto ne bih znao jer sam to sve isprogramirao u nekoliko redaka , zašto ti se ne gasi neznam ali ga se može ugasit pomocu onoga sto sam ja u njemu isprgoramiro. Sorry na svemu ali vjeruj mi, nije bilo namjerno ...
Luka, izgleda da ti ne ide programiranje, probat ću ja ponovno napraviti onaj kalkulator. Taj je radio kod svih u susjedstvu, još u nekoj bilježnici imam kod, da ga napravim......
Gle, gamer, nije stvar ide li meni programiranje ili ne, moj program je napisan najjednostavnijim kodom bez gresaka, problem je u racunalu na koji dolazi. Na nekima radi bez problema dok na drugim s manjim problemima (mom). Na nekim trečim (Gaas-ovim npr.) radi ogromna ali nisam u tome ja kriv . Drugo, ova verzija kalkulatora (koju sam poslao) malo složenija i ima oko 15-ak podprograma za povezivanje između potprograma i neke osnovne radnje samog programa tako da nikako nećeš moč napravit bolje !! BUAhahahha
Mogu napraviti bolje i sa jednostavnijim programom kojeg si ti iskoristio.
Ja samo ukucam 5 redova u QBasic i evo kalkulatora! A ako hoćeš, mog i u Pascal [/quote:g5ip5rsa]

I zato je moj bolji, ima više opcija a to o ćem ti govoriš sam i ja napravio kad sam počeo radit u QB-u