Vidi rezultate ankete: KOTOR ili KOTOR II koji je vama bolji??

Glasači
109. Ne možeš glasati u ovoj anketi
  • KOTOR

    54 49,54%
  • KOTOR II

    55 50,46%
Stranica 4 od 13 PrvaPrva ... 23456 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 91 do 120 od 370

Tema: [SW] KOTOR vs KOTOR II

  1. #91
    Senior Member Master Blaster Da_killah's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    4.372

    Re: [SW]KOTOR vs KOTOR II

    zašto jednostavno ne crush?
    Peace is a lie. There is only passion. Through passion I gain strength. Through strength I gain power. Through power I gain victory. Through victory my chains are broken. The Force shall set me free.

  2. #92

    Re: [SW]KOTOR vs KOTOR II

    Iskreno ne znam, ali ako se dobro sjećam mislim da Storm smanjuje i Force bodove tako da može biti i zbog toga... a i jer izgleda bolje.

  3. #93
    Senior Member You have been warned Maloki's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Duga Resa/Zagreb
    Postova
    15.390

    Re: [SW]KOTOR vs KOTOR II

    Meni ne žele radit KotORi na Visti, čak ni sa compatability modom Morat ću stavit XP na posebnu particiju.

  4. #94
    Senior Member Master Blaster Da_killah's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    4.372

    Re: [SW]KOTOR vs KOTOR II

    ni mom frendu return to castle wolfenstein. ah, blaženi xp i 98...
    Peace is a lie. There is only passion. Through passion I gain strength. Through strength I gain power. Through power I gain victory. Through victory my chains are broken. The Force shall set me free.

  5. #95
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    Iza ugla
    Postova
    2.780

    Re: [SW]KOTOR vs KOTOR II

    nisam igrao kotor dvojku...moze netko prepricat o cem se radi i jel istina da je bolje od jedinice?








    oh kako njubersko pitanje

  6. #96
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: [SW]KOTOR vs KOTOR II

    E to zavisi. Ako voliš pravi oriđiđi SW ugođaj, radnju i zaplet, kao i prave SW likove (kao ja) dvojka će ti bit totalno sranje u usporedbi s prvim dijelom. Zgodno za odigrat, i naravno zabavno, ali previše mistike, kriptičnih razgovora sa prilično bolesnim likovima, i prilično glupi kraj igre.

    S druge strane, ako si ljubitelj "novog" SW-a, dakle previše preseravanja sa Silom, voliš likove koji su svi odreda zli (odnosno imaju zlu stranu) - što je nažalost odlika svih modernih SF djela, i ako ti previše mistike ne smeta bit će ti bolji nego original.

    Bilo kako, odigraj, pa ako ti se ne sviđa, pljuj po dvojci sa mnom.

  7. #97
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    Nova Gradiška
    Postova
    6.248

    Re: [SW]KOTOR vs KOTOR II

    previše mistike? kak to misliš previše mistike? otkad onakvog mističnog ugođaja poput one samoće na početku može biti previše? i svatko ima zlu stranu...glavni lik u jedinici je bio na strani Sitha neko vrijeme FFS
    i kriptični razgovori dodaju poseban štih igri...zapravo moraš misliti što ćeš kome reći jer upravo tvoj odabir riječi utječe na odnos koji ćeš imati s dotičnima... dvojka je jedan izvrstan RPG u kojem je jedina mana to što ne možeš nastaviti istraživati planete nakon završetka glavne priče koja završava na pomalo neodređen način zato što se nastavlja u The Old Republicu...

  8. #98
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: [SW]KOTOR vs KOTOR II

    Ja kažem da je original bio ugodno začinjen mistikom i traženjem sebe u tom misterioznom toku Sile, ali što je previše je previše. U dvojci u skoro svakom dijalogu raspravlja se samo o Sili, Jedijima, sve je totalno zamistificirano da ne znaš više ko pije ko plaća.

    U jedinici je postojala kakva-takva podjela na dobre i zle likove sa preokretom koji je pokazao i zlu stranu nekolicine njih, ali dvojka tako forsira na tome da svi budu dvolični da su se autori izgubili u tome. Nešto slično kao BS Galactica. Nekome se možda to sviđa, ali ja samo kažem da to definitivno nije u SW duhu.

  9. #99
    Senior Member You have been warned Maloki's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Duga Resa/Zagreb
    Postova
    15.390

    Re: [SW]KOTOR vs KOTOR II

    Pojasni malo da su svi dvolični, odnosno daj primjer lika i njegovu "dvoličnost".

  10. #100
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: [SW]KOTOR vs KOTOR II

    = Citat = Izvorno postao Maloki
    Pojasni malo da su svi dvolični, odnosno daj primjer lika i njegovu "dvoličnost".
    Svaki lik s kojim se skompaš obavezno ima tamnu stranu, neki mračni detalj iz prošlosti, a o Krei da ne govorimo.
    Atton ima nekakvu tajnu koju Kreia otkrije... ali da ne spoilam
    Bao-Dur kolko se sjećam isto ima neku skrivenu prošlost, kolko god bio dobroćudan.

    Ma, jednostavno nije "starwarsovska" priča i feeling...
    A i soundtrack jedinice ( ) mi je bolji nego kod dvojke. Osim muzike od launchera.
    Šta da kažem... meni to liči na pokušaj "moderniziranja" SW-a.

  11. #101
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    Nova Gradiška
    Postova
    6.248

    Re: [SW]KOTOR vs KOTOR II

    lol...svatko ima mračnu stranu...
    Luke Skywalker - Jedi koji se bori protiv tamne strane je prešao na tamnu stranu (vratio se natrag, ali svejedno)...
    Anakin Skywalker - također Jedi - pao na tamnu stranu...vratio se na svjetlo pred smrt...
    Mace Windu - Jedi master čiji je sam stil borbe bio odjek njegovog balansiranja na granici tame i svjetla...
    3 jednostavna primjera iz SW-a...čak i najpredaniji Jediji imaju tamnu stranu...

  12. #102
    Senior Member You have been warned Maloki's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Duga Resa/Zagreb
    Postova
    15.390

    Re: [SW]KOTOR vs KOTOR II

    Znao sam da ćeš Kreiu spomenut.
    Ne shvaćam zašto te Kreia tako smeta, ona i Palpatine su užasno slični - oboje su vješti u manipuliranju i na taj način dolaze (odnosno pokušavaju doći) do onoga što žele.
    U Bao-Durovoj prošlosti nema ništa mračno - on je služio u ratu pod tvojim zapovjedništvom.
    Btw, sjeti se Hana Soloa, čovjek koji se bavio švercanjem, dugovi su ga skoro koštali glave a to je po mojim viđenjima isto mračna prošlost

  13. #103
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: [SW]KOTOR vs KOTOR II

    Ali svejedno ne djeluje kao pravi SW. Meni se radi toga ne sviđa. Tu ima puno mlađih generacija na forumu koji ne vole standardni "trashy" SW, nego ovakav. Ako mene pitate, kraj je potpuno blesav, cijela igra djeluje nekako nedovršeno i nedorečeno... ona borba s Kreiom i 3 lightsabera... wtf? To je sve postalo preseravanje sa silom i tim stvarima kao što je u novijim filmovima došlo do preseravanja sa specijalnim efektima.

  14. #104

    Re: [SW]KOTOR vs KOTOR II

    Kakva veze ima starost s thrasom?

  15. #105
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    Nova Gradiška
    Postova
    6.248

    Re: [SW]KOTOR vs KOTOR II

    Sila je uvijek bila okosnica SW svijeta...povezuje sve živo u GFFA-u i normalno da će ju obrađivati u velikoj mjeri...
    nego, što je tebi pravi SW? lightsaber dueli? X-Wing vratolomije? Death Star u akciji? pogledaj malo cijelu heksalogiju pa ćeš vidjeti da kotor 2 ne odstupa od filmova...samo radnju smješta u drugo vrijeme...

  16. #106
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: [SW]KOTOR vs KOTOR II

    Ajde još i reci da je kraj Kotora II fenomenalan i dižem ruke od ovog topica

  17. #107
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    Nova Gradiška
    Postova
    6.248

    Re: [SW]KOTOR vs KOTOR II

    kraj kotora je takav zbog nastavka priče...bilo to u trećem SP nastavku ili u nadolazežem MMO-u...besides, što mu fali?

  18. #108
    Senior Member You have been warned Maloki's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Duga Resa/Zagreb
    Postova
    15.390

    Re: [SW]KOTOR vs KOTOR II

    Naravno da nije fenomenalan, ali bome nije ni katastrofalan. Takav kraj je samo sa jednom svrhom - ostaviti mjesta za nastavak

  19. #109
    Senior Member Respawned sorcerer Srle's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    U drugom svetlu,gdje ima vise svetla
    Postova
    1.948

    Re: [SW]KOTOR vs KOTOR II

    Meni je samo jedno pitanje ostalo nakon st sam presao KOTOR IIima koji spoiler)
    Planeta:Korriban,Lokacija:Onaj dio u pecini koji igrac mora sam proci.
    Exile u tom dijelu prvo prolazi scene svoje proslosti (kad on sa jos nekoliko Jedija biva nagovoren od strane Malaka da odu u rat),de zatim scenu svoje sadasnjosti (gdje mu raja s ebon hawka govori da je baba stara zla),te zatim slijedi scena gdje se exile bori sa Revanom.
    Pitanjea li ta borba sa Revanom predstavlja njegovu buducnost,i ako da mozemo li to ocekivato za nekih 20-25 godina kad KOTOR III izadje (ovo je moja optimisticna prognoza), ili ce to mozda biti pojasnjeno u SW:TOR?
    - Always angry, all the time -

  20. #110
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    Nova Gradiška
    Postova
    6.248

    Re: [SW]KOTOR vs KOTOR II

    koliko sam ja shvatio ta borba je bila zafrkancija tamne strane s njegovim umom...doduše možda griješim...

  21. #111
    Senior Member You have been warned Maloki's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Duga Resa/Zagreb
    Postova
    15.390

    Re: [SW]KOTOR vs KOTOR II

    = Citat = Izvorno postao Srle
    Pitanjea li ta borba sa Revanom predstavlja njegovu buducnost,i ako da mozemo li to ocekivato za nekih 20-25 godina kad KOTOR III izadje (ovo je moja optimisticna prognoza), ili ce to mozda biti pojasnjeno u SW:TOR?
    Vidiš vidiš, jako zanimljivo, to mi nikad nije palo na pamet.

  22. #112
    Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Nov 2008
    Lokacija
    chiEEEFov gepek xD
    Postova
    65

    Re: [SW]KOTOR vs KOTOR II

    Kolko ja znam to je proslost...prije nego sto su mu sjecanje izbrisali (to u pecini)


    A i ta rasprava sto ste vodili da to bas nije SW....morate zapamtiti da je timeline ovoga vise od 3000 godina prije darth vadera, stvari su bile drugcije (ocito)..............A i u filmovima nije bilo mogucnosti da se sve to obuhvati, sve te moci, nacini borbe saberima, povijest, rase i planeti.....

    Jedan od vecih primjera su mandaloriani, njih su u filmu spomenuli samo jednom kada su bili tamo u "tvornici" klonova, a oni su neki velike face koje su pokorile mnogo planeta i bili skoro nezaustavljivi dok revan nije dosao tamo i prebio mandalorea
    Peace is a lie, there is only passion.Through passion, I gain strength.Through strength, I gain power.Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

  23. #113
    Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Oct 2008
    Lokacija
    Lutam
    Postova
    71

    Re: [SW]KOTOR vs KOTOR II

    Meni osobno je bolja jedinica zbog price, jedna od najboljih prica u igrama, puna iznenadenja
    => All in all You're just another brick in the wall <=

  24. #114
    Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Nov 2008
    Lokacija
    chiEEEFov gepek xD
    Postova
    65

    Re: [SW]KOTOR vs KOTOR II

    Ja sam zapravo igrao dvojku pa tek onda prvi dio i da mi se drugi vise svidja samo zbog toga sto moras sloziti vlastiti saber tj. nabaviti djelo za njega dok u jediniki je samo mala cut-scena i biranje boje

    Ja inace uvjek uzimam ljubicasti saber...jednostavno izgleda odlicno i naravno Mace Vindu ftw!!!!
    Peace is a lie, there is only passion.Through passion, I gain strength.Through strength, I gain power.Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

  25. #115
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: [SW]KOTOR vs KOTOR II

    = Citat = Izvorno postao Maloki
    Naravno da nije fenomenalan, ali bome nije ni katastrofalan. Takav kraj je samo sa jednom svrhom - ostaviti mjesta za nastavak
    A ode i njegova priča o nastavku u vražju mater kad će "nastavak" na kraju bit MMO

  26. #116
    Senior Member Respawned sorcerer Srle's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    U drugom svetlu,gdje ima vise svetla
    Postova
    1.948

    Re: [SW]KOTOR vs KOTOR II

    = Citat = Izvorno postao Creed
    Ja sam zapravo igrao dvojku pa tek onda prvi dio
    Ja takođe, a mene je najviše razočaralo kad sam primjetio da nema influencea među likovima.
    - Always angry, all the time -

  27. #117
    Senior Member You have been warned Maloki's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Duga Resa/Zagreb
    Postova
    15.390

    Re: [SW]KOTOR vs KOTOR II

    = Citat = Izvorno postao cham3leon
    A ode i njegova priča o nastavku u vražju mater kad će "nastavak" na kraju bit MMO
    Da
    Makar, ja još uvjek gajim nade da će Obsidian napraviti KotOR 3

  28. #118
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: [SW]KOTOR vs KOTOR II

    Ajde, onda i ja držim fige za nastavak...

    ...ali da ga radi Bioware

  29. #119

    Re: [SW]KOTOR vs KOTOR II

    kak prijeći u dvojci ono kad si onaj robot pa trebaš onaj kod razbit,potrgo sam miša radi tog.

  30. #120
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    Nova Gradiška
    Postova
    6.248

    Re: [SW]KOTOR vs KOTOR II

    Na tome sam izgubio hrpu vremena i na kraju sam morao potražiti pomoć:

    1. Rotate the center block counter-clockwise
    2. Rotate the rightmost block clockwise
    3. Rotate the leftmost block counter-clockwise

Slične teme

  1. KOTOR 1
    By Problem#1 in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 14-01-2009, 19:18
  2. [SW] KOTOR MMO
    By Black Hawk Down in forum Star Trek & Star Wars
    Odgovora: 11
    Posljednji post: 04-07-2007, 18:36
  3. KOTOR
    By Lord Ragnarok in forum Pljuvačnica
    Odgovora: 49
    Posljednji post: 23-02-2007, 16:20
  4. KOTOR 2
    By toncha in forum Gaming općenito
    Odgovora: 48
    Posljednji post: 03-08-2006, 16:39

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •