Vidi rezultate ankete: KOTOR ili KOTOR II koji je vama bolji??

Glasači
109. Ne možeš glasati u ovoj anketi
  • KOTOR

    54 49,54%
  • KOTOR II

    55 50,46%
Stranica 3 od 13 PrvaPrva 12345 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 61 do 90 od 370

Tema: [SW] KOTOR vs KOTOR II

  1. #61
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414
    Pa kako vam KOTOR II može bit bolji od 1. dijela??!!?

    Ima sjebanu priču, sjebane likove a sama igrivost je potpuno ista ko na jedinici. Osim par novih featova i powersa. Nije jedinici ni do nožnog palca

  2. #62
    Senior Member Lord of The Fleas Utoplytanian's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    neutralan
    Postova
    389
    http://youtube.com/watch?v=tvwqyirm3S8

    ali inace cijela prica mi je prejaka, ta misticnost oko kreie i razgovori sa njom, te influence pa kad se otkriva od ostalih likova prica, sve je nekako zanimljivije nego black and white tehnika u jedinici

  3. #63
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414
    Istina, ali kad staviš previše mistike u KOTOR to je ko da staviš previše šećera u kavu, pa ti se zgadi

  4. #64
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    Jedi Temple - unknown planet
    Postova
    3.189
    = Citat = Izvorno postao cham3leon
    Istina, ali kad staviš previše mistike u KOTOR to je ko da staviš previše šećera u kavu, pa ti se zgadi
    neznam baš što ima više mistike to bolje... ali očito je da se ukusi razlikuju...


    AMD phenom II X4 2.8Ghz; 2 x 2GB DDR2 - Kingmax; Radeon HD4870 – 512MB; FORTRON BlueStorm 500W

  5. #65
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Latitude:45.286° Longitude:18.688°
    Postova
    2.150
    Uživao sam u oba... Potpuno.
    Gdje je nestao mozak
    gdje se skriva on
    iz vagona pameti
    na tračnice ispao...

  6. #66
    Senior Member Lord of The Fleas Utoplytanian's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    neutralan
    Postova
    389
    Meni je ipak II bolji ali me zivcira ono stalno mjenjanje likova... napravim si uber kul lika,dam mu equipment,sve najbolje,mucim se slozit skillove i onda mi oni daju tesku misiju u kojoj ne mogu koristit svog lika nego moram napravit ekipu od hencheva od kojih pola inace uopce ne koristim...

  7. #67
    Senior Member Lord of The Fleas Utoplytanian's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    neutralan
    Postova
    389
    pa da ali nije da sve moze sam,ali naviknem se na svog lika sa teh fors lajtning a onda moram igrat sa nekim tipa remote ili GO-TO ili tako nes -.-'

  8. #68
    Senior Member Fight fire with fire Windwalker's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    10.651
    Ako vam se stvarno sviđa KOTOR, skratite si vrijeme čekanja trojke stripom.

    Imate za kupit prva dva tradea (možda već i treći) u More Comicsu u Zagrebu.
    Istina, jesu skupi (120kn komad), ali isplati se svake lipe.
    Imena su im:
    Star wars Knights of the Old Republic VOLUME1: Commencement
    Star wars Knights of the Old Republic VOLUME2: Flashpoint
    Star wars Knights of the Old Republic VOLUME3: Days of Fear, Nights of Anger

    (Provjerite ih ovdje: http://www.darkhorse.com/profile/profile.php?sku=13-990SKliknete na preview.)

    Crtež je stvarno lijep, a priča

    Radnja je kojih 10-15 godina prije KOTOR-a 1. Pojavljuju se neki poznati likovi u epizodnim ulogama (npr. Carth Onasi, Master Vandar, i nakratko jedan čudan lik zaklonjen kapuljačom i jedi robeom, kojeg će svi fanovi odmah prepoznati).
    Priča prati progonstvo mladog Padawana kojeg su izdali njegovi Masteri.
    On u svojem bijegu prisustvuje Mandalorianskim ratovima i oblikuje svijet koji će biti u KOTOR-u 1.

    Iskreno preporučujem.

  9. #69
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Jul 2007
    Lokacija
    Shadow Moses Island
    Postova
    979
    Oba su mi dobra, ali KOTOR duja ima šugavu priču. U jedinici me je jako ugodno iznenadilo tko si ti na kraju. Onaj influence u duji mi nije niš posebno, jedino što mi se u duji više sviđa nego u jedinici je onaj Dark Force power s kojim digneš lika u zrak i... krc, ode vrat. Svaki put kada sam igrao KOTOR igre ili bilo koju drugu SW igru prošao sam je na Light Side pa ako bi mi netko mogao reći kako se taj force power zove i da li ga mogu imati iako sam light side? KOTOR igre mi pwnaju ali mi je žao što ne mogu biti good guy i imati neke Dark Side moći koliko ja znam.

    E da, i na kraju, koji likovi mogu postati Jedi-i u KOTOR II? Ali baš da imaju lightsabere i force powers.
    Moja l337 hax00r baja: [AMD x2 4200+] [nVidia 8800 GTS (640 MB)] [OCz 2GB DDR 2 (1066Mhz)] [HDD: Seagate Barracuda 320GB] [PSU: Chiftec 550 W]

  10. #70
    Senior Member Lord of The Fleas Utoplytanian's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    neutralan
    Postova
    389
    = Citat = Izvorno postao Rex Regis.cro
    Oba su mi dobra, ali KOTOR duja ima šugavu priču. U jedinici me je jako ugodno iznenadilo tko si ti na kraju. Onaj influence u duji mi nije niš posebno, jedino što mi se u duji više sviđa nego u jedinici je onaj Dark Force power s kojim digneš lika u zrak i... krc, ode vrat. Svaki put kada sam igrao KOTOR igre ili bilo koju drugu SW igru prošao sam je na Light Side pa ako bi mi netko mogao reći kako se taj force power zove i da li ga mogu imati iako sam light side? KOTOR igre mi pwnaju ali mi je žao što ne mogu biti good guy i imati neke Dark Side moći koliko ja znam.

    E da, i na kraju, koji likovi mogu postati Jedi-i u KOTOR II? Ali baš da imaju lightsabere i force powers.
    u 2. pri kraju igre dobijes neki power , light side ti ima da ti baci sve enchantove i protectione odjednom na tebe a dark to skrljc vrat
    i svi likovi ti mogu postat jedii ako se ne varam,poslije kao i u 1. dobijes da si odaberes dodatnu klasu,a lightsaber si moras slozit tako da nadjes djelove po galaksiji

  11. #71
    Senior Member It lives by night Iron Storm's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Sacred Sky
    Postova
    589
    Meni je osobno KotOR1 bolji zbog kompletirane priče te mrvicu boljih likova (Revan, Malak, Bastila, Carth).
    KotOR2 mi je dobar zbog više Force Powera koje mogu imati zbog max lvl likova koji je 50 (u jedinici je 20), te je priča dobra, ali je nedovršena. No nema problema, radi se Restoration ProjectSkoji bi trebao kompletirati priču (primjetili ste kako na npr. Telosu imate HK factory u koji ne možete ući? Ili na Nar Shaadi imate jedan vidljivi hodnik na minimapi ali ne možete otvoriti vrata koja vode u taj hodnik (vrata su čista tekstura)?).
    Kreia je dobra po razrađenosti, ali je izrazito dosadna. Prešao sam dvojku na ultimate light sideu (bio sam najveća dobričina) i Kreia mi je zbog toga stalno prigovarala. Od cura mi se u jedinici sviđa Bastila, a u dvojci Visas.

  12. #72
    Senior Member Master Blaster Da_killah's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    4.372
    = Citat = Izvorno postao Rex Regis.cro
    Oba su mi dobra, ali KOTOR duja ima šugavu priču. U jedinici me je jako ugodno iznenadilo tko si ti na kraju. Onaj influence u duji mi nije niš posebno, jedino što mi se u duji više sviđa nego u jedinici je onaj Dark Force power s kojim digneš lika u zrak i... krc, ode vrat. Svaki put kada sam igrao KOTOR igre ili bilo koju drugu SW igru prošao sam je na Light Side pa ako bi mi netko mogao reći kako se taj force power zove i da li ga mogu imati iako sam light side? KOTOR igre mi pwnaju ali mi je žao što ne mogu biti good guy i imati neke Dark Side moći koliko ja znam.

    E da, i na kraju, koji likovi mogu postati Jedi-i u KOTOR II? Ali baš da imaju lightsabere i force powers.
    pa možeš biti good guy i imat dark powere kao lightning, choke i slične, ali recimo ne možeš taj force crush i još par njih koje su DS only, a možeš ih dobit tek nakon što postaneš jedna od sith klasa. jediji ti uz normalne jedije mogu postati atton, mira, bao-dur, handmaiden i the disciple. mislim da su to svi, i možeš im normalno razvijat powere i dat lightsabere...
    Peace is a lie. There is only passion. Through passion I gain strength. Through strength I gain power. Through power I gain victory. Through victory my chains are broken. The Force shall set me free.

  13. #73
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Jul 2007
    Lokacija
    Shadow Moses Island
    Postova
    979
    Hvala na pomoći. Ma naći ću ja neki cheat ili trainer da mogu imati force crush
    Moja l337 hax00r baja: [AMD x2 4200+] [nVidia 8800 GTS (640 MB)] [OCz 2GB DDR 2 (1066Mhz)] [HDD: Seagate Barracuda 320GB] [PSU: Chiftec 550 W]

  14. #74

    Re: [SW]KOTOR vs KOTOR II

    Po meni je jedinica bolja premda mi se ne sviđa što na zadnjem levelu ti se znaju prokleti neprijatelji stalno dolazit što nakon desetak minuta borbe postaje dosadno (i tako par puta). Najviše mi bi se svidjelo daje borba prikazana kao u Star Wars Jedi Knight:Jedi academy a ne da svako malo pritišćeš neki gumb za neki napad koji obično završi tako da se neprijatelj izmakne a ti se POVREMENo izmakneš.


  15. #75
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: [SW]KOTOR vs KOTOR II

    Jel neko čuo šta o tom restoration projectu?
    možda su obustavili rad na tom

  16. #76
    Senior Member Respawned sorcerer Srle's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    U drugom svetlu,gdje ima vise svetla
    Postova
    1.948

    Re: [SW]KOTOR vs KOTOR II

    = Citat = Izvorno postao cham3leon
    Jel neko čuo šta o tom restoration projectu?
    možda su obustavili rad na tom
    Igrao sam BETA restoration project i malo sam razocaran...
    Ima novih stvari,koji samo malo produbljuju pricu,i produzuji igranje za nekih 15-tak minuta.Jos uvijek je bugovita,cak stavise toliko da zboj jednog takvog nisam mogao zavrsiti igru...
    Sto se tice konacne verzije...nisam siguran da ce izacu u narednih 6-7 mjeseci.Minimum.Ovo je najoptimisticnija prognoza.
    - Always angry, all the time -

  17. #77
    Junior Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Oct 2008
    Postova
    14

    Re: [SW]KOTOR vs KOTOR II

    Bok svima.
    Iman strašan problem i cijenia bi bilo kakvu pomoć.
    Noob san izgleda što se tiće KOTORA.
    Igran tek prvi dio i zapea san na ubijanju Darth Malaka.
    Ostatak san prolazia sa lakoćon i ima san osječaj da sa stvarno dobro razvija lika, ali sad ovome nemogu ništa.
    Koristin jedan saber, od powersa iman cure, force armor, stasis field i force wave.
    Iman 10 advanced madpacova i 14 life support packova, stimulanse razne i hrpu granata.
    Aj pls pomagajte, tija bi ograti dvicu, ali nemogu kad ovo nikako nemogu proći...

    Hvala unaprijed.

  18. #78
    Junior Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Oct 2008
    Postova
    14

    Re: [SW]KOTOR vs KOTOR II

    Zanemarite, uspija sam i igrica mi je nešto strašno.
    Nadam se da će i dvica biti ovako dobra.

  19. #79

    Re: [SW]KOTOR vs KOTOR II

    Slične su dosta, to će ti malo upadati u oči (isto ono letaš od mjesta do mjesta u potrazi).
    Čestitke na uspješnom završetku

  20. #80
    Junior Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Oct 2008
    Postova
    14

    Re: [SW]KOTOR vs KOTOR II

    = Citat = Izvorno postao Arbiter of Change
    Slične su dosta, to će ti malo upadati u oči (isto ono letaš od mjesta do mjesta u potrazi).
    Čestitke na uspješnom završetku
    Hvala, bilo je stvarno teško.
    Rapsoredia san madpacove racionalno po njegovu hilanju nabija si shield svaki 20 sec i punija se strenght i dexteritiy stimulansima do besvjesti...
    Meni bi bilo odlično kad bi duja bila što sličnija jedinici, tako nemoš falit i onda mi nemore bit loša.
    Pročita san ovu temu i jedva čekan navaliti na dvicu, ova prva m ije uzela noći nespavanja i nije mi žao.

  21. #81
    Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Nov 2008
    Lokacija
    chiEEEFov gepek xD
    Postova
    65

    Re: [SW]KOTOR vs KOTOR II

    Igro sam oba, prvi dosao negdje malo dalje od polovine i jednostavno prestao...neznam zasto da budem iskren a dvojka...e pa igra je preodlicna, dubina likova, razgovori, story line, Dakrside-lightside razlika i to te gura da dojdes do kraja kad na kraju ... mlohava (dopuni kraj) ubijem ja tu babetinu, koja mi je bila laksa nego oni dark jediji i sithovi do puta do nje i ja sad ocekujem onak bijesni cinematic tipa: mene slave, sjedim u jedi councilu ali ne, samo jadna spica i kraj....
    Peace is a lie, there is only passion.Through passion, I gain strength.Through strength, I gain power.Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

  22. #82
    Senior Member Respawned sorcerer Srle's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    U drugom svetlu,gdje ima vise svetla
    Postova
    1.948

    Re: [SW]KOTOR vs KOTOR II

    U globalu su obe igre (za mene) manje-vise iste,s tim da ipak malo favorizujem drugi dio, mozda samo zbog sporednih likova u igri.Dok bih u kecu mogao izvoiti samo HK-47 i Bindo-a,u drugom dijelu su mi svi sporedni likovi zanimljivi.A i malo mi je kraj igre bolji... u jedinici (nebitno light ili dark) nakon igre mini zavrsna animacija i to je to.U dvici je slicno (da ne kazem isto) samo ima onaj mali dodatak gde ima onaj razgovor sa babom starom,koji bas upotpunjuje kraj igre.I dvica ima onu scenu kad baba stara ulazi u akademiju na dantooine-u sjeda na kamencic i zbori nesto tipa "vidim da godine nisu bile naklone ni tebi ni meni",uz onu pozadinsku muziku...meni jedan od najboljih trenutaka u igrama uopste.Ali da ponovo zaokruzim,obe ige predstavljaju vrhunac virtuelne zabave i kao serijal mi je od prvog trenutka bio u op 5 najboljih igara ikad.
    - Always angry, all the time -

  23. #83
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    Nova Gradiška
    Postova
    6.248

    Re: [SW]KOTOR vs KOTOR II

    = Citat = Izvorno postao Creed
    Igro sam oba, prvi dosao negdje malo dalje od polovine i jednostavno prestao...neznam zasto da budem iskren a dvojka...e pa igra je preodlicna, dubina likova, razgovori, story line, Dakrside-lightside razlika i to te gura da dojdes do kraja kad na kraju ... mlohava (dopuni kraj) ubijem ja tu babetinu, koja mi je bila laksa nego oni dark jediji i sithovi do puta do nje i ja sad ocekujem onak bijesni cinematic tipa: mene slave, sjedim u jedi councilu ali ne, samo jadna spica i kraj....
    "jadna" špica je služila samo kao cliffhanger za treću epizodu...no kako rade MMO možemo samo plakati...
    besides, slavljenje Jedija bi im napumpalo ego...i bum, novi Darth Sidius vreba unutar njega...
    A Jedi should not know Anger
    nor Hatred
    nor Love...

  24. #84
    Senior Member Master Blaster Da_killah's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    4.372

    Re: [SW]KOTOR vs KOTOR II

    btw, spoohy, mogao si se i ti healati kao i malak ili mu tako samo uništiti tijela da se on ne može

    u jedinici je meni uz hk-47 canderous najbolji...
    Peace is a lie. There is only passion. Through passion I gain strength. Through strength I gain power. Through power I gain victory. Through victory my chains are broken. The Force shall set me free.

  25. #85
    Junior Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Oct 2008
    Postova
    14

    Re: [SW]KOTOR vs KOTOR II

    = Citat = Izvorno postao Da_killah
    btw, spoohy, mogao si se i ti healati kao i malak ili mu tako samo uništiti tijela da se on ne može

    u jedinici je meni uz hk-47 canderous najbolji...
    Nisan ima powere za uništiti tijela, a heal je bija lvl1 pa nije mi baš pomaga a crpija mije puno sile.
    Inače slažen se sa ovin za hk-47 i canderousa.

  26. #86
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: [SW]KOTOR vs KOTOR II

    Koja si klasa bio? Ja sam došo do te borbe s consularom i nisam ga mogo pobjedit ni teoretski.

    Btw, dvojka ti ima malo zasranu priču i glup završetak. Likovi su ok, ali sve skupa nije baš starwarsovski. Jedinica je legenda.

  27. #87

    Re: [SW]KOTOR vs KOTOR II

    2 words - Force Lighting.

  28. #88
    Junior Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Oct 2008
    Postova
    14

    Re: [SW]KOTOR vs KOTOR II

    Nemogu ja koristiti dark side power ni u ludilu.
    Naivna glupa dobričina uvik, pa se mučim, jbg.

  29. #89
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Jun 2006
    Postova
    7.160

    Re: [SW]KOTOR vs KOTOR II

    = Citat = Izvorno postao Arbiter of Change
    2 words - Force Lighting.
    Istina, pogotovo u drugom nastavku ako se igra sa Sith Lordom. Kombinacija Force Storm + Insanity = apsolutna nepobjedivost, rokneš Insanity, svi ljudski protivnici u krugu od 10 metara su nesposobni 20 sekundi, 2 puta Force Storm i svi odreda padaju.

  30. #90
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: [SW]KOTOR vs KOTOR II

    = Citat = Izvorno postao Arbiter of Change
    2 words - Force Lighting.
    Bio sam light side, jebiga.

Slične teme

  1. KOTOR 1
    By Problem#1 in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 14-01-2009, 19:18
  2. [SW] KOTOR MMO
    By Black Hawk Down in forum Star Trek & Star Wars
    Odgovora: 11
    Posljednji post: 04-07-2007, 18:36
  3. KOTOR
    By Lord Ragnarok in forum Pljuvačnica
    Odgovora: 49
    Posljednji post: 23-02-2007, 16:20
  4. KOTOR 2
    By toncha in forum Gaming općenito
    Odgovora: 48
    Posljednji post: 03-08-2006, 16:39

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •