Prikazujem rezultate 1 do 6 od 6

Tema: Big Bang - The Firefly E1

  1. #1

    Big Bang - The Firefly E1

    Evo, možda mjesec dana prije, pod dosadnim satom fizike ja sam počeo razmišljati o Velikom Prasku... Teorija po kojoj je nastao naš svemir prije 20m godina. Ta teorija govori da je svemir nastao prirodnim putem. Bez ikakvog vanjskog utjecaja. Ja sam zamislio to ovak':
    Prije 20m godina postojao je golem svemir nastanjen hrpom vrsta. Glavna dva protagonista, Studly i Entar, bili su pripadnici Stagnarrskog Carstva. Igra bi se trebala sastojati od manjih epizoda u kojima se polako otkriva priča i što se zapravo dogodilo 20m godina prije. Studlya sam osmislio kao stasitog, moćnog i jakog aliena koji baš i nije previše pametan i često mu izleti neka glupost. Entar, na drugu ruku, je tehničar... Oduvijek je radio na brodskim sustavima i jako je sposoban kod hakiranja sustava itd. Jedina njegova mana je niski rast. U prvoj epizodi zapravo se igrač treba upoznati sa tadašnjim svijetom. Kako je Entar bez posla, on i Studly su se prijavili na natjecanje da osvoje FireFly, moćnu brodicu, sposobnu da vuče mnogo tereta što baš i ne pokazuje njen mali i agile dizajn. Tako da će se u prvoj epizodi igrač baviti zanimljivim zagonetkama te sudjelovati u domišljatim "spačkama" kako ih zove Studly da bi se dočepali FireFlya. A u to će biti uključen tragikomični humor te mnogo glupih ispadica Studlya. Par frendova su mi se pridružila u programiranju, a već poduže vrijeme uče Ogre. da, Ogre će biti engine tako da grafika neće biti ušminkani DX10 i SM 4.0... Ali biti će simpatična i cartoonish... Ovo je FireFly u izradi: (još uvijek u dubokoj alphi , ne brinite se oko viška polya, to ću kasnije riješiti )



    Evo gun izbliza...



    Kasnije kako se priča bude razvijala Studly i Entar naći na Zemlji 20m godina poslije tj. danas... Neću sada sve otkriti.. Eto toliko... Pa recite kako vam se čini ideja... I da, FireFly će igrati veliku ulogu u ovoj priči.
    Ako se pitate zašto radim u Cinemi 4D, odgovor je zato što imam oriđiđi softver
    ShakeS is powered by Nvidia

  2. #2
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Hostile universe
    Postova
    3.468
    Hehe, briljantna ideja, moram priznati Nadam se da ćete uspjeti napraviti nešto od toga. Imate li za sada ikakav funkcionalan prototip?

  3. #3
    Heh, još nema prototipa jer frendovi baš i nemaju previše vremena... Polako radimo... Ja na drugu ruku imam hrpu vremena, pa crtam artwork, char concept... Tako da ne znamo kada će biti spremna za prototip...
    ShakeS is powered by Nvidia

  4. #4
    Moderator No Mercy
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Las Bjelkas
    Postova
    6.624
    ideja mi se cini dobra... samo nastavite...

  5. #5
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Jun 2008
    Lokacija
    Okrnjak!
    Postova
    884

    Re: Big Bang - The Firefly E1

    Izvinite ako dizem temu iz mrtvih,tek sam danas vidio temu pa da nesto dodam.

    Jel radite na toj igri i koliko ste stigli u izradi.Ako vam nije mrsko bacite par screen-a cisto da vidimo dokle je dosao taj projekat.
    "Programski jezici kao što su C++ i Java dizajnirani su za profesionalni razvoj sa velikim timovima iskusnih programera koji se brinu za efikasnost izvršavanja svog koda."

  6. #6
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Zadar
    Postova
    4.028

    Re: Big Bang - The Firefly E1

    viewtopic.php?f=7&t=25564

    Engine je u izradi, ali Ray ima malo vremena, a projekt je opsežan.
    The candle flame gutters. Its little pool of light trembles. Darkness gathers. The demons begin to stir.
    <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3
    ŠIRI SA MNOM LJUBAV Cherry!

Slične teme

  1. Odgovora: 25
    Posljednji post: 31-03-2011, 18:17
  2. Bang! Howdy
    By rudeboy95 in forum Web gaming
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 15-05-2009, 08:30
  3. Big Bang - The Firefly E1
    By RayDX in forum Gaming općenito
    Odgovora: 96
    Posljednji post: 22-04-2009, 11:43
  4. Bang bang, my baby shot me down...
    By W3DR4N in forum Alt-F4
    Odgovora: 53
    Posljednji post: 22-04-2007, 12:16

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •