Stranica 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikazujem rezultate 31 do 46 od 46

Tema: Tornadia Wars

  1. #31
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    17.106
    Link ne radi...

    Palac gore za stabilnost.
    (╯°□°)╯︵ ┻━┻

    Relaxation.mp3

  2. #32
    = Citat = Izvorno postao Sonic_Moronic
    Link ne radi...

    Palac gore za stabilnost.
    probaj par put,malo radi,malo ne

  3. #33
    vidis kak je nas narod zakon...tuzni su jer nitko domaci ne radi igre i sto je popularnost gaminga u nasoj drzavi jednaka nuli i onda dok netko napravi igru konacno,joina ih se 5

  4. #34
    Da objasnim ukratko, kad vidim da ste se raspricali. Da mi je ovaj tko je zapoceo ovaj topic rekao za ovo objasnio bih vam prije, ali morao sam sam sam otkriti izgleda...

    Ukratko Tornadia Wars nema nikakve veze s Ogameom, cak ni slicnosti, jedino im je zajednicko sto su web igre.. To je potpuno drugaciji tip igre.

    znam help nam nije nesto bajan ali radim na tome...
    Glavni problem je koliko ste primjetili u tome da nemrete dobiti igru.
    Stvar je u tome sto se nalazi na nekom serveru koji nije dobro podesen i server provider to nece rijesiti, rekao je vech vishe puta da je to rijeseno samo je onda svaki put bilo sve gore i gore, ali nece ni popustiti i ne da nam vlast nad domenom.. Igra postoji i nalazi se tamo, sam eto to je gl. problem. Da bolje upoznate igru svidjela bi vam se vishe.

    I Tornadia Wars nije nicija kopija, rađena je po uzoru na mnoge svijetske igre...

    Edit: Tornadiu je radio 7-ostruki prvak iz informatike iz programiranja, u top 10. programera u Hrv., tako da optimizacija je na visini... ako vam to kaj znaci

  5. #35
    Krenuli smo s novom rundom Tornadie Wars.
    Budući da smo prenijeli igru na kućni server sad ce se i brže vrtiti i neće biti problema s nepristupačnošću domene(osim ako nestane struje ).

    Za one koji su igrali ovo su noviteti:
    - Novi dizajn
    - Research status(vidite sto ste sve otkrili i što još trebate)
    - Iskustvo(svakom borbom dobivate iskustvo kojim si poboljšavate neke statuse)
    - Balansiranije jedinice
    - Premium otvoren....
    -itd. Nemrem se dalje sjetiti....

    Pa okušajte se u novoj rundi.

  6. #36
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Sep 2007
    Lokacija
    Tanaris
    Postova
    1.371
    nisam jos zaigrao.. ali po svemu ovom kaj sam procito u onoj pomoci,ressima wtv vuce na ogame
    pogledal bum malo bolje tu igru kad bum imal vremena
    You must treat a rogue like your proctologist.

    Step 1: Drop your pants
    Step 2: Bend over
    Step 3: Look at him and ponder
    Step 4: Ask what he intends to do with the broomstick and KY Jelly.

  7. #37
    Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    Čakovec
    Postova
    47
    meni nije baš nešto

  8. #38
    @b4j4:
    TW nije ko ogame jer se potpuno drugacije igra i razvija...
    U nekom smislu je dinamicnija...

    mozda cete vidjeti da ima malo igraca...
    ja sam tu dosta pokusao ali nemrem nikako ja sad dovuci 1000 igraca(osim ako napravim 1000 AI koji glume igrace)

    svi ocekuju sad ce igra imati 1000+ igraca i moze bit fora...
    ali glete ja nisam gameforge sa 9mil igraca da cim napravim igru, samo 20k igraca u prvom danu rega se da vidi igru... i to sve dalje lako povuce...

    mi smo stavili i hrv i eng, ali ti onda to dofurava do fore da eng igraci odustanu jer svi pricaju na hrv.

    a opet bojim se traziti recenziju casopisa da samo zbog malog broja igraca ne bi ocjena bila 50% i manje...

    pa sad vi vidite cime se "proizvodjaci" igara zabrinjavaju.

  9. #39

    Re: Tornadia Wars - Browser igra (made in CRO)

    da, dovlacenje igraca je povelik problem ... igara je tisuce, i nije uopce stvar u tome da tvoja ili moja igra ne valja vec
    u tome da ju je tesko pronaci! imati visok score na Google je teska kategorija, jer za to treba vremena i vremena ... tako
    da je jedna od najjednostavnijih opcija reklamiranje na listama sa igrama koje spadaju u istu kategoriju kao i tvoja ...
    na taj nacin dovlacis igrace koji traze upravo to sto ti nudis! preporucujem ti da se ubacis na neke od lista, reganje je bespla
    a trebas samo banner (uglavnom 486x60 pixela)i vremena za sve to uraditi ... ako ti se ne da kopat i traziti liste po netu vidi
    neke od ovih (ili sve ;o) na koje sam ubacio svoju igru (pod "Voting" na http://www.gameofallgames.net) ... vecina tih stranica ima
    PageRank oko 4, sto svakako utjece na rank na Google (ali ne odmah, treba malo vremena)! Konkretno, sa tih lista je kod
    mene doslo vise od 2.500 ljudi (unique hits) u samo mjesec dana od kako je site online (a igra je jos u development stage ;o)

  10. #40

    Re: Tornadia Wars - Browser igra (made in CRO)

    Napokon nakon dugo vremena opet pokrecemo igru. Sutra oko 12 sati pocinje nova runda i svi zainteresirani su pozvani.
    Napravili smo nekoliko promjena u igri, vecih i manjih, a jedna od vecih je promjena nacina sirenja teritorija. Teritorij se sada siri po levelima, i to real time. Mjera razvijenosti igraca je sada teritorij, a ne kao prije snaga vojske, zato sto smo bitno povecali gubitak vojske kod napadanja i branjenja. Tim promjenama nastojimo povecati dinamicnost igre i uciniti ju zanimljivijom.

    Pa evo, svi ljubitelji browser-based MMOa neka nam se pridruze, i neka pozovu sto vise svojih prijatelja.

  11. #41
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Nov 2008
    Postova
    458

    Re: Tornadia Wars - Browser igra (made in CRO)

    dobra i zanimljiva igra.....i sto je najbolje i zabavna.....

  12. #42

    Re: Tornadia Wars - Browser igra (made in CRO)

    ako trebaju pomoc oko igre PHP i to....ja sam tu........pise na forumu...! sve.! msn : daramar212@hotmail.com!
    volio bih vam napravit neki bolji skin za igru!

  13. #43
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    (¯`·._.·-.R.I.J.E.K.A.-·._.·´¯)
    Postova
    2.180

    Re: Tornadia Wars - Browser igra (made in CRO)

    eo i ja sam poceo igrat, na andromeda strani sam

    pa da vidimo kakva je igra =)

    nick :
    alkaram
    A for Anonymous
    "February, bitcheeees!!"
    http://www.index.hr/like/clanak/glup...na/601948.aspx

  14. #44
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Nov 2008
    Postova
    458

    Re: Tornadia Wars - Browser igra (made in CRO)

    Nije loše.....Solidno.

  15. #45

    Re: Tornadia Wars - Browser igra (made in CRO)

    Ovaj pa ja bi ti mogao dovesti par ljudi na nju... Samo da pitam jeli ova igra besplatna

  16. #46
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Mar 2009
    Lokacija
    Road to Zion
    Postova
    2.119

    Re: Tornadia Wars - Browser igra (made in CRO)

    Moram priznat... nesviđa mi se. Nimalo. To sta je iz Hrvatske i to šta je tvoj prijatelj koji je malo stariji od tebe napravija ne čini je nista boljom ni gorom.
    I ja imam avatar s božićnom kapicom!

Slične teme

  1. Star Wars: Clone Wars (2008)
    By Lord AngelRI in forum Star Trek & Star Wars
    Odgovora: 65
    Posljednji post: 10-04-2010, 15:57
  2. Lego Star Wars III: The Clone Wars
    By Deadwalker in forum Star Trek & Star Wars
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 10-04-2010, 15:56
  3. Star Wars The Clone Wars: Republic Heroes
    By GODSKILLER in forum Star Trek & Star Wars
    Odgovora: 16
    Posljednji post: 06-10-2009, 21:34
  4. Star Wars The Clone Wars: Republic Heroes
    By GODSKILLER in forum Gaming općenito
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 01-01-1970, 01:00

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •