Stranica 1 od 2 12 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 30 od 46

Tema: Tornadia Wars

  1. #1

    Tornadia Wars

    Ovak.
    Dakle, frend (8. raz osnovne) je sa svojim burazima (srednja) napravio online browser based igru. Napravio ju je prije otprilike godinu i pol, ali je cekao da ju usavrsi prije neg ju tutne na pravu domenu.

    Dakle, http://www.tornadiawars.net/newacc.php?ref=8hadi2hxS.
    U nju je ulozeno puno truda i treba sad igraca da se pokrene. Nemojte misliti da nesmijete ovaj link svima na nos zabit jer vam ja, eto, dopustam .

    Sretno

    (modovi, oprostite ako sam krivo tutnuo post jer neznam gdje bih ga smjestio. ako je krivo, molim vas prebacite tamo gdje treba. hvala!)

  2. #2
    selite mi to u mmorpg

  3. #3
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    ZG
    Postova
    2.491
    cini se nice



    samo da skuzim o cemu se to radi........

  4. #4
    Administrator My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Uncanny Valley
    Postova
    9.450
    Rečeno, učinjeno, te čak i pomaknuto.
    Sama igra po uvodnom skrinu izgleda kao da je dosta truda uloženo u nju, a za dalje nemogu reči, jer sam se skinuo sa browser igara.
    Sretno s igrom!
    Najbrži pištolj Policije Okusa. Može da pogodi sve od bilo gdje. Također piše i poeziju.

  5. #5
    Aj dobro, napisat cu poneku rijec o igri jer se ekipa na gamer.hr bunila malo, a neznaju citat help
    Dakle, za pocetak treba expandat teritorij, gradit markete za vise love, gradit titanium factorye za vise titanijuma i materials factorye za vise materijalsa. Potrebno je sagraditi barrackse da bi se mogla radit vojska i hangare za letjelice.
    Potrebni su vam research centri da bi bili u mogucnosti trenirati scientiste, koje poslije assignate na jedan od research projekata i oni svaki scientist svaku revoluciju (jedan turn, pola sata) researcha 1 point (nemojte me drzat za rijec, ja uopce ne citam help neg igram po onome sto vidim).
    Kad izadjete iz protection moda, onda mozete napadati druge i drugi mogu napadati vas. Potrebna vam je vojska, dakle. Taj dio nemogu objasnit jer nisam dosao do toga jos, ali mogu se kladit da je sve lijepo objasnjeno u helpu

    Ako vam sta nije jasno slobodno pitajte na ingame TW forumu pod help sectionom, siguran sam da ce vam netko (ja, neki drugi igrac ili developeri igre) odgovoriti.

  6. #6
    Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    Voyage century world .:NAZGUL:.
    Postova
    76
    http://www.tornadiawars.net/newacc.php?ref=t55s6iu0Seto link kaj sam dobio lol pa kaj je to nis nekuzim u ovoj igrici.slicno je ogameu ali dobro valjda cu skuzit ipak im je to valjda prva igrica.

  7. #7
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    461
    = Citat = Izvorno postao Ifi45
    http://www.tornadiawars.net/newacc.php?ref=t55s6iu0 eto link kaj sam dobio lol pa kaj je to nis nekuzim u ovoj igri.slicno je ogameu ali dobro valjda cu skuzit ipak im je to valjda prva igra.
    kaj nemas kuzit kod ovog linka tu radis svoj account i onda kad ga napravis odes u igricu i tamo gradis i ostalo
    edit:srry ak si mislio na onaj link koji si dobio kad si kreiro acc onda ja mislim da to sluzi da ak se neko prek toga rega na forum ti dobijes pare al nisam siguran

  8. #8
    ak se neko prek toga linka rega na Tornadia Wars onda on dolazi u tvoj sustav ak se ne varam a ti dobivas bonus resurse.

  9. #9
    zakaj ovo ne radi?

  10. #10
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Dec 2006
    Postova
    2.361
    I zakaj neugodno podsjeća na OGame?

  11. #11
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    461
    = Citat = Izvorno postao Hanzaplast
    zakaj ovo ne radi?
    da evo i meni ne radi link

  12. #12
    ok,sad radi

  13. #13
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Feb 2006
    Postova
    4.862
    regao sam se

  14. #14
    Nekih problema sa serverom je bilo, sad bi trebalo bit rijeseno (po rijecima developera).

    = Citat = Izvorno postao Sajmon Drimr
    I zakaj neugodno podsjeća na OGame?
    neznam zakaj podsjeca na ogame jer mene ne podsjeca bas.. vise na neke druge igre tipa utopia..
    inace, tesko je bit inovativan u browser based mmog jer eto, 'sve' vec postoji. sad je stvar samo tko ce to bolje izvest.


    Ako posjecujete jos koji forum, na hrvatskom ili jos bolje da je international, ako vam nije bed spucajte link tamo i napisite par rijeci o igri ovak nes sto sam ja napisao. Osobno, igra mi se svidja ali stvarno nedostaje igraca da bi to bilo 'ono nesto'.

  15. #15
    igra je meni ok zasad,al ne radi momentalno :naughty:

  16. #16
    = Citat = Izvorno postao olio
    regao sam se
    koj sam ja spec.ti si u mojoj državi a ja tebe napadam.daj plz sry

  17. #17
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Feb 2006
    Postova
    4.862
    ok np

    ne bude me jedan dan a ono

    2007-03-01 16:16:30 (NEW)
    We have failed to defend against Djeca Chernobyla (Merrin) and we lost $471 456, 91 996 titanium, 105 583 materials, 154 population and 21 land. We have destroyed 0 enemy units, but we lost 0 units.

    2007-02-28 13:33:26 (NEW)
    We have failed to defend against AA (Sir Ossis of Liver) and we lost $357 537, 63 952 titanium, 79 272 materials, 224 population and 21 land. We have destroyed 0 enemy units, but we lost 0 units.

    2007-02-28 13:33:19 (NEW)
    We have failed to defend against AA (Sir Ossis of Liver) and we lost $397 264, 71 058 titanium, 88 080 materials, 249 population and 21 land. We have destroyed 0 enemy units, but we lost 0 units.

    2007-02-28 9:20:00 (NEW)
    We have failed to defend against AA (Sir Ossis of Liver) and we lost $406 526, 70 926 titanium, 89 229 materials, 255 population and 21 land. We have destroyed 0 enemy units, but we lost 0 units.

    2007-02-28 9:19:46 (NEW)
    We have failed to defend against AA (Sir Ossis of Liver) and we lost $451 696, 78 807 titanium, 99 144 materials, 283 population and 21 land. We have destroyed 0 enemy units, but we lost 0 units.

    2007-02-28 9:19:33 (NEW)
    We have failed to defend against AA (Sir Ossis of Liver) and we lost $501 885, 87 563 titanium, 110 160 materials, 315 population and 29 land. We have destroyed 0 enemy units, but we lost 0 units.

    2007-02-28 9:19:15 (NEW)
    We have failed to defend against AA (Sir Ossis of Liver) and we lost $557 650, 97 292 titanium, 122 400 materials, 350 population and 30 land. We have destroyed 0 enemy units, but we lost 0 units.

  18. #18
    /ouch

    ak trebas love,mogu ti neku siću poslati

    p.s. kuzi ko na koju foru funkcionira research?

  19. #19
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    461
    ja kuzim kak funkcionira research - trebas poslat scientis il resarch points potrosit na neki resarch i tako sve dok ne dodes do 100%

  20. #20
    = Citat = Izvorno postao AVGstar
    ja kuzim kak funkcionira research - trebas poslat scientis il resarch points potrosit na neki resarch i tako sve dok ne dodes do 100%
    opa,to je duuuuuuuuuuuuugi proces

  21. #21
    nije bas dug, ja imam 10000 scientista i moram priznat da ide vrlo brzo

  22. #22
    opet ne radi...

  23. #23
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    461
    = Citat = Izvorno postao Hanzaplast
    opet ne radi...
    ni meni

  24. #24
    = Citat = Izvorno postao AVGstar
    = Citat = Izvorno postao Hanzaplast
    opet ne radi...
    ni meni
    sad radi

  25. #25
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    Okolica Rijeke
    Postova
    950
    = Citat = Izvorno postao Hanzaplast
    = Citat = Izvorno postao AVGstar
    = Citat = Izvorno postao Hanzaplast
    opet ne radi...
    ni meni
    sad radi
    Opet ne radi

  26. #26
    e ljudi,ne kuzim jednu stvar...napravim spy na nekom liku,slab je za popizdit,ima svega par vojnika i ja ga fino napadnem s hrpom marinaca,wolfova i fightera i on se obrani,tj pise mi lostS

    moze mi neko objasniti sistem borbe?jer mi nije bas bistar...

  27. #27
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    461
    = Citat = Izvorno postao Hanzaplast
    e ljudi,ne kuzim jednu stvar...napravim spy na nekom liku,slab je za popizdit,ima svega par vojnika i ja ga fino napadnem s hrpom marinaca,wolfova i fightera i on se obrani,tj pise mi lostS

    moze mi neko objasniti sistem borbe?jer mi nije bas bistar...
    da ni meni to nije jasno ja napadnem lika 10k bodova manji od mene a poslo sam vise od 90%vojske i to mi se vec nekoliko puta dogodilo
    EDIT:kak napadam s fighterima

  28. #28
    = Citat = Izvorno postao AVGstar
    = Citat = Izvorno postao Hanzaplast
    e ljudi,ne kuzim jednu stvar...napravim spy na nekom liku,slab je za popizdit,ima svega par vojnika i ja ga fino napadnem s hrpom marinaca,wolfova i fightera i on se obrani,tj pise mi lostS

    moze mi neko objasniti sistem borbe?jer mi nije bas bistar...
    da ni meni to nije jasno ja napadnem lika 10k bodova manji od mene a poslo sam vise od 90%vojske i to mi se vec nekoliko puta dogodilo
    EDIT:kak napadam s fighterima
    krivo sam rekel,mislil sam na kestrel

  29. #29
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    461
    al ja ipak zelim znat kak napadat s fighterima jer sam ih sagradio 100-200

  30. #30
    = Citat = Izvorno postao AVGstar
    al ja ipak zelim znat kak napadat s fighterima jer sam ih sagradio 100-200
    neznam,tam gore dok ides attack imas obicni napad i bombarding.mozda to trebas kliknuti

Slične teme

  1. Star Wars: Clone Wars (2008)
    By Lord AngelRI in forum Star Trek & Star Wars
    Odgovora: 65
    Posljednji post: 10-04-2010, 15:57
  2. Lego Star Wars III: The Clone Wars
    By Deadwalker in forum Star Trek & Star Wars
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 10-04-2010, 15:56
  3. Star Wars The Clone Wars: Republic Heroes
    By GODSKILLER in forum Star Trek & Star Wars
    Odgovora: 16
    Posljednji post: 06-10-2009, 21:34
  4. Star Wars The Clone Wars: Republic Heroes
    By GODSKILLER in forum Gaming općenito
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 01-01-1970, 01:00

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •