Prikazujem rezultate 1 do 6 od 6

Tema: VANJSKA DVD PRŽA

  1. #1
    Senior Member It lives by night gogs's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Rudeš_Metropola
    Postova
    598

    VANJSKA DVD PRŽA

    Koju biste si vi dvd pržilicu kupili ako imate 700 kuna za spixat i baš vam treba dvd pržilica,neda vam se ugrađivat novu na mjesto stare cd prže,nisu vam previše bitne preformanse i brzine,al što brže to bolje za navedenu cijenu? Ako je nađete,napišite i dućan u kojem ste ju našli.
    Nadam se da ćete nać sve kaj vam treba a sad si sam zamislite da ste u situaciji ko ja i pomagajte...

    A.C.A.B.
    Josip Kuže 6.11.2006: "Svatko ide putem svog života, na rastanku srce kaže: Ja ću se vratiti..." Joža, hvala ti za sve...

  2. #2
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Karlovac
    Postova
    2.099
    neda ti se ugrađivat? pa to je 2min posla doslovno!
    za 350kn imaš vrhunse interne dvd prže! razmisli prije kupnje!

  3. #3
    Senior Member It lives by night gogs's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Rudeš_Metropola
    Postova
    598
    Recimo..? Znam da ima svakakvih,a nebi se htio zeznut. Mislim si kupit neku vanjsku prvenstveno zato kaj često idem baki di mi je drugi komp pa mi često treba da i tam nešt spržim. Al nije isključeno da si eventualno kupim 2 interne ak veliš da postoje jako dobre za te novce

    A.C.A.B.
    Josip Kuže 6.11.2006: "Svatko ide putem svog života, na rastanku srce kaže: Ja ću se vratiti..." Joža, hvala ti za sve...

  4. #4
    Senior Member Lord of The Fleas NortonCommander's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Kavez
    Postova
    402
    Danas ti je od tih prza sve dobro.
    Od internih mozes kupit 2 Pioneera DVR-110D koji u ve-mila dođu po 360kn(vrhunska prza), a od eksternih mozes uzet LG LG GSA-2166D također u ve-mila za 600kn(PREDOBRO IZGLEDA).

  5. #5
    Senior Member Nuke me please
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Italija/Hrvatska
    Postova
    242
    od internih preporucam NEC...imam ih 6 i sve rade besprijekorno... pioneer 109 i 110 su me razocarali..imao sam ih isto mac... Ako ces ici na vanjsku przu onda kupi normalni interni NEC i stavi ga u vanjsku ladicu koju ces posebno kupit...ito je to..imat ces opaku przu a biti ce externa

  6. #6
    Senior Member Respawned sorcerer ezav's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Vrapce - roza soba
    Postova
    1.005
    Uzmi s ljepo u ve-mil :

    21019 DVD+RW/-RW Plextor PX-750A, 16x, ATAPI, black, bulk

    i stavi u externu ladicu http://www.links.hr/index.php?option=ar ... 51.609.006
    i7-2600/Corsair H80/MSI P67A-GD65(B3)/Corsair Vengeance 16Gb (4x4)/Corsair Force 3 90Gb/WD Black 1Tb/MSI GTX660-Ti TwinFroz III 3gb /Corsair Carbide 500R/Seasonic SS-620GM/IIYAMA ProLite E2607WS/LG BD-ROM CH12/Razer DeathAdder/Logi Iluminated

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •