Vidi rezultate ankete: Slažete li se samnom oko prodaje max-lvl accounta?

Glasači
81. Ne možeš glasati u ovoj anketi
  • Da

    51 62,96%
  • Ne

    30 37,04%
Stranica 2 od 3 PrvaPrva 123 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 31 do 60 od 73

Tema: P: WoW Account

  1. #31
    = Citat = Izvorno postao Maze
    SA ne da odbacim sve to, i samo mi šta ostane ?
    teh pwning!!!!1! za neke.

  2. #32
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    461
    samo mogu rec onima koji kupuju acc da su n00b-ovi(najblaza rijec za njih)i onda kad kupe acc onda se kurce kak su dobri , a onima koji prodaju acc kad im igra dosadi il zbog zarade
    PS:najveci n00b-ovi su oni koji kupuju acc iz f2p MMORPG-ovima

  3. #33
    Guest
    nitko ko je glasao za "ne" nije ostavio post

  4. #34
    Senior Member It lives by night Y0$$1p's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    kutina
    Postova
    706
    moze jedno pitanje zasto je to u pljuvacnici??
    mislim to nema nikakve veze s pljuvanjem po igrama sta to nisi stavio u wow podforum

  5. #35
    Moderator Fight fire with fire Systematic Reverse's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    10.573
    Pljulje se po tim ljudime koji Prodaju/Kupuju ~~
    #paperplatoongoonz

  6. #36
    Senior Member It lives by night Y0$$1p's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    kutina
    Postova
    706
    = Citat = Izvorno postao Systematic Rewerse
    Pljulje se po tim ljudime koji Prodaju/Kupuju ~~


    aha onda sorry samo nastavite

  7. #37
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Karlovac
    Postova
    2.199
    = Citat = Izvorno postao Y0$$1p
    moze jedno pitanje zasto je to u pljuvacnici??
    mislim to nema nikakve veze s pljuvanjem po igrama sta to nisi stavio u wow podforum
    štagod...

    ovo spada u ovaj forum, jer se pljuje po prodaji acc-a općenito, ne o WoW-u kao igri.

    već mi je palo na pamet otvoriti temu o subforum-sensitive ljudima...

    da, i dajte molim vas, tko je glasao za NE neka kaže zašto, tu smo da podijelimo mišljenja, neće nitko nastradati ako se izjasni...
    I noga u guzicu korak je naprijed!

    // Pentium 4C 2.8@3.5 / 7000AlCu // P4P800E-Deluxe // 1 GB TwinMOS @ 400 // Radeon 9800Pro @ 400/692 / VF700-Cu // 2x Baracuda 80GB / Maxtor 76 GB // Creative SB PCI 128 / Sony CMT-CP101 // Hauppauge WinTV // Asus DRW-1604P // Tagan EasyCon 430W / Chieftec LBX-02B-B-B // Logi G15, Logi Mx518, Logi Chillstream, M$ FreeStyle Pro, Logi MOMO // 2x SM 710N \\

  8. #38
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    ..::Bizovac::..
    Postova
    5.373
    e granny znas da sam te tamo podrzavao u cigli.. ja nisam locko topic.. niti sam ga izbriso.. u to mozes bit siguran...

    ali ovo kupovanje acc-ova je debilo do yaya... sve sto si ti reko je istina... ti ljudi nisu normalni...
    // E8200 2.66 @ 3ghz||Gigabyte DS3L||ASUS 8800GT 512mb + Zalman Vf700Cu||Seagate 250Gb + Samsung 250Gb||2x 2Gb DDR2 800mhz||Raptoxx 550W rev1.3||Audigy SE||MX518 \\
    = Citat = Izvorno postao W3DR4N
    .........,,,,,,,,,
    Evo ti par točki i zareza, pa ih strateški rasporedi po rečenicama.

  9. #39
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Karlovac
    Postova
    2.199
    = Citat = Izvorno postao str33t6l0w
    e granny znas da sam te tamo podrzavao u cigli.. ja nisam locko topic.. niti sam ga izbriso.. u to mozes bit siguran...
    znam prijatelju, znam da ti nisi.

    ne znam tko je obrisao, ali Mind je lockao. valjda čovjeka uzbuđuje kad je njegova zadnja...znam, znam, nije topic bio na pravom mjestu, ali je plijenio pažnju, možda čak i više neg ovaj, a to je i bila namjera.

    nema veze

    nastavimo...

    volio bih čuti mišljenje onih koji su glasali za ne. W3KI se već izjasnio, i čovjek je dao čist razuman odgovor. no hajde, zanima me
    I noga u guzicu korak je naprijed!

    // Pentium 4C 2.8@3.5 / 7000AlCu // P4P800E-Deluxe // 1 GB TwinMOS @ 400 // Radeon 9800Pro @ 400/692 / VF700-Cu // 2x Baracuda 80GB / Maxtor 76 GB // Creative SB PCI 128 / Sony CMT-CP101 // Hauppauge WinTV // Asus DRW-1604P // Tagan EasyCon 430W / Chieftec LBX-02B-B-B // Logi G15, Logi Mx518, Logi Chillstream, M$ FreeStyle Pro, Logi MOMO // 2x SM 710N \\

  10. #40
    Senior Member You have been warned Maloki's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Duga Resa/Zagreb
    Postova
    15.390
    Kupio novi BUG i sad citam recenziju WoW-a: TBC-a, kad u jednom izdvojenom djelu teksta procitam da se sad moze placati lvlanje likova u WoW-u . Ak ga oces na 60 lvlu, to ti dodje oko 170 dolara, a na 70 330 dolara

  11. #41
    Kad ste već tražili da se izjasni netko tko je glasovao ne ..

    = Citat = Izvorno postao GrannyKiller
    vidim da se pljuje po svemu i svakome, pa je bilo vrijeme da i ja otvorim jedan svoj topic o stvari koja mi je definitivno jedna od najgadnijih (da baš tako) koje sam doživio.

    doživio si prodaju acc-a? ok.. whatever

    prodaja WoW/GW/SRO/bla bla accounta...

    kao prvo, to je bedastoća! kupovanje acc-a sa max-nabrijanim likom je ekvivalentno skidanju 100% savegame file-a (za recimo Morrowind) s neta i hvalisanje s time...zar nije?

    1. Ne, nije; kupovanje acca sa likovima određenog levela nije niti blizu navedenog primjera. Uzmi save game završenog Morrowinda.. i što ti ostaje? Ništa, svi questovi su završeni, čitava zabava je gotova, igra je završena, nema kurčenja, nema ničega.


    2. Kurčenje svojim nabrijanim likom? Opet.. whatever. Gdje si to točno vidio nekoga da se kurči svojim likom? Ako ima imalo razuma ( a ima, jer ima i love da kupi acc što znači da je odrasla osoba ) lik na accu koji je kupio u određenom je guildu .. koji ne trpi sranja.

    Kupio je acc zbog same činjenice da je u tom guildu, da napreduje u PVE-u i zabavlja se u PVP-u. Ukoliko se ponaša ko zadnji kreten dobit će lošu reputaciju i zabava je gotova.



    nije li ono cilj igre da se izguštamo

    Hm .. jest, what's your point, više od 90% "guštanja" provedeš na maximalnom levelu u igri ( MMO-u )


    , naučimo dobro igrati,

    Što na max levelu nije moguće? Oo


    postanemo dobri vođe/ratnici/medici/štagod ? ili je cilj samo da nam lik bude "nabrijan" i na max levelu? sve mi se čini ovo drugo...

    Znači tebi se čini da je cilj igre biti na max levelu sa end-game opremom, a ne zabavljati se.. Koji kurac time želiš reći?

    ali neee, svaki drugi topic u "Oš kupit ciglu" forumu je

    krebilna

    e za ovo nisam čuo


    prodaja acc-a, i to po bolesnim ciframa. neki traže i po 700-1000 kn...pa toliko ni cijela igra ne košta!!

    Znači po tvojoj nepogrješivoj logici Account u koji je uloženo 100 DANA played time treba biti jeftiniji od originala bez likova i bilo čega.. U redu, go you..


    a da ne govorim da se čovjek izgušta prelazeći igru,

    Već sam rekao da se čovjek izgušta u PVP-u i end-game-u. Levelanje je samo jedan aspect igre .. koji ne bi trebali zaobići ukoliko ju hoćemo u potpunosti iskusiti..


    i još si uštedi novce.

    Znači uštediš si novce ako plaćaš gametime godinu dana ( soma kuna ) + originalni acc + tbc umjesto da kupiš acc sa characterima na njemu za manju cijenu ... ok, nisam znao..

    vidim da se acc-ovi prodaju po eBay-u za ogromne svote novaca - i po 200$....bolesno i debilno! igranje MMO igara se svelo na zarađivanje prodajom "sejvgejm fajlova", doslovce.

    Igranje MMO-a se svelo na prodaju acca? Više od 30 milijuna ljudi igra neki MMO, acc prodaju oni koji napuštaju igru, a preuzimaju ga novopečeni MMO-aši .. Ne vidim kako se sve to može svesti ne prodaju acca




    nema veze što je svaki acc poseban, to je varanje,

    Kako je to varanje?

    zbog takvih debila koji to kupuju kompletna igraća zajednica propada, odjednom imate n00ba na čelu neke jače gilde zbog kojeg sve ode u propast. ima sve max atribute, a ne zna bacit combo od 2 spella...

    Nadasve pametna izjava.. igraća zajednica ni u kojem slučaju ne propada zbog takvih ljudi. Guild masteri jačih guilda NE prodaju acce .. Ukoliko se takvo nešto i dogodi, ta osoba je isključena iz guilda i nikome ništa. ne znam odakle ti glupost da guild može propasti zbog toga.

    Ako netko napušta igru i u dobrom guildu je ( zajednici igrača koji komuniciraju, poznaju se i uživaju u MMO-u zajedno ) onda neće napraviti takvu glupost već će acc dati poznaniku ili ga izbrisati ( ovo je, naravno, u slučaju da osoba nije zadnji kreten - ako i jest, novi vlasnik acca automatski je obilježen i nema šanse da uđe u novi guild na serveru )


    vidim da je moj topic u "Cigli" pobrisan...hvala lijepa modovi, posebna hvala Mindu, koji očito ima fetiš na brisanje topica!

    ovakve kretenoidne oblike zarađivanja treba zakonom zabranit!

    Oni zakonom i jesu zabranjeni, ebay više ne dopušta prodaju virtualnih dobara koja pripadaju kompanijama vlasnicama MMO-a

    svaka čast onome tko to proda,

    Znači koliko god ti se gadi činjenica da se sve ( po tebi ) svelo na PRODAJU acca veličaš osobe koje zarađuju na tome .... ok

    ali pljujem u facu onome koji to kupi!

    n00bine proklete!

    Reci mi po čemu osoba koja kupi acc mora biti noob? Generalizacija, više od polovice kupovanja acca ide nekome tko je već igrao taj MMO

    naučite se igrat igru, ili odite razbacivat đubar sa kolegama vam vašim lvl 70 uLtRa_n00bzorz Paladinima i Blood Elfovima!

    "Odite razbacivat đubar..."? Izgubio si me tu negdje..

    "70 uLtRa_n00bzorz Paladinima i Blood Elfovima!" I onda si ti pri zdravoj pameti...



    nadam se da još postoji pokoji razuman čovjek koji me razumije...(čast iznimkama za koje znam)

    ok .. da .. u redu
    = Citat = Izvorno postao GrannyKiller
    = Citat = Izvorno postao kulamasta
    Ali nije isto prodavanju save gameova sa 100 % prodjenom igrom. Jer, 100 % prodjena igra je, hmm... gotova igra, a kako cujem od igraca WoW, prava igra tek pocinje kada lik dodje na maksimalan level.
    znam da nije isto, ali je isti princip - ja prijeđem igru i tebi prodam. feršten?

    Ti ne prijeđeš igru već ju više ne možeš igrati zbog drugih obveza ili ti je dosadila ..
    = Citat = Izvorno postao GrannyKiller
    = Citat = Izvorno postao W3DR4N
    Neki smatraju da je njihov trud uložen u lika i opremu vrijedan te love. Neki pak pokušavaju vratiti lovu koju su potrošili na igru i bonove. Frende, igrao si igru, zabavljao si se, tu je otišla lova.
    eto! igrao si igru, zabavio se (valjda), i sad tražiš pare nazad za to?? no way!

    Traženje neke koristi iz igre koju više nećeš igrati je loše? Znači trebali bi besplatno davati acc-e ...

    shvaćam kad netko već ima lvl 60/70 lika, odlazi na drugi server i tako, pa da ne prelazi opet, ajde...potrudio se da prijeđe prvi put.

    ali opet će se naći n00bina koja će kupiti max-lvl acc i mislit da je faca. takvi mene razj**u!

    Daj mi jedan primjer takve "n00bine" koja te razjebe .. Samo pričaš o tome i pljuješ po svemu ..

    Čitav "rant" svodi se na pljuvanje po noobovima/kretenima općenito, ali zbog tko zna kakvog razloga autor u to uključuje prodavanje MMO acc-a.. Jedini MMO koji je ( po postovima na forumu ) igrao je Silkroad online pa priča o stvarima o kojima nema pojma..

  12. #42
    Senior Member Lock'n'Load ukay's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Koprivnica reprezent
    Postova
    123
    Tako je...ako neko zeli kupiti accSsa nabrijanim likom njegova stvar...zapravo ja znam lika koji je kupio takav accSi igra bolje od 97% igraca koji su igrali od pocetka

  13. #43
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    17.106
    Woot! Lik koji se po količini odvajanja paragrafa skoro mjeri sa mnom... A ja mislio ja prvi... I ima sličan način pisanja... Care...

    Uglavnom, slažem se. Ne vidim gušt, i ne vidim razlog zašto bih bacio hrpu love da se mogu kurčit sa pwnajućim accountom...

    Ako je levelanje u igri dosadno, onda je neću ni igrat.
    (╯°□°)╯︵ ┻━┻

    Relaxation.mp3

  14. #44
    Senior Member Lord of The Fleas Xenon Demon's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2007
    Lokacija
    U mraku! Čekam te već 5 minuta!
    Postova
    324
    Ah ako čovik prodaje to neznači ništa loše ,nesmijemo prenasilno reagirat , mislim da su zatvorske kazne sasvim dovoljne za takve prekršaje te je to kao da si svom prijatelju dao accaunt od win. live messangera ti si mu da dopuštenje ali nije microsoft stoga tvoj prijatelj radi kazneno, u ovom slučaju prekršajno dijelo!
    = Citat = Izvorno postao Mahatma Gandi
    Govori samo ako je to poboljšanje u odnosu na tišinu.
    Ali Mahatma Gandi nije znao jednu stvar!
    = Citat = Izvorno postao Albert Einstain
    Sve je relativno.

  15. #45
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Afrika
    Postova
    3.070
    hm,mislim n00bovi nisu ljudi koji prodaju WoW acc,šta,igrao je,skupio uber opremu,vidio sve štO igra pruža,sada želi vratiti dio love koju je uložio.

    njubovi su likovi koji kupuju acc sa nekim lvl 70 jer su sami nesposobni lvlati.

  16. #46
    Senior Member No Mercy THUNDER_DINIX's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    OSIJEK
    Postova
    6.724
    nisu nesposobni, vec jednostavno zele ustedit novce. svaki mjesec 100 kn davat... do 70 lvl-a treba dosta mjeseci. bolje dat cca 500 kn, za takav acc, nego igrat 5 mjeseci za te pare. ionako za to vrijeme ne mozes sve to nabavit

  17. #47
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Mar 2007
    Postova
    1.564
    = Citat = Izvorno postao THUNDER_DINIX
    nisu nesposobni, vec jednostavno zele ustedit novce. svaki mjesec 100 kn davat... do 70 lvl-a treba dosta mjeseci. bolje dat cca 500 kn, za takav acc, nego igrat 5 mjeseci za te pare. ionako za to vrijeme ne mozes sve to nabavit
    Iz tvog stava zaključujem da si ti jednom prilikom kupio kakav account iz neke igre.
    I jesu noobovi i nesposobni su jer kupnjom accounta samo dobiješ jednog velikog nooba u igri sa super opremom koji nikad neće naučiti igrati igru jer se nikad nije morao potruditi ovladati osnovama igre i zaraditi nešto u toj igri, a naravno uvijek će se kurčiti sa svojom opremom (WoW) ili titulom (GW) te će ga ljudi jednostavno odjebavat jer će vidjet da je noob na što će se on naljutiti jer kao tko su oni sa tier 3 opremom da odjebavaju njega sa tire epic 5 opremom i ostalim će igračim zagorčavat život.

  18. #48
    Senior Member No Mercy THUNDER_DINIX's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    OSIJEK
    Postova
    6.724
    nisam kupio, ali mislio sam ga kupiti. BTW, ako ne znas ni osnove igre, onda taj acc nije definitivno za tebe (mislio opcenito, ne na tebe). ali postoje besplatni kuponi od 10 dana, pa na njima mozes naucit osnove igre. ili ako si prije igrao s likom koji je npr. 20 lvl, a neda ti se igrat sve do 70 i gubit pare na pretplatu dok ne dostignes doticni lvl, onda vrijedi kupit. definitivno podrzavam kupnju/prodaju takvog acc...

  19. #49
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Albonian Asylum
    Postova
    8.050
    ja nemam svoj accaunt, ali sam frendu "dizao" lika od 30 do 60 kad je bio na ljetovanju, pa čak i mislim o kupovanju accaunta, jer mi se neda opet sve to prolaziti. I nebi si kupio s tier opremom, jer mi je veći gušt ic je sam zaraditi

  20. #50
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    Svinjski anus
    Postova
    2.707
    = Citat = Izvorno postao Morgoth
    ja nemam svoj accaunt, ali sam frendu "dizao" lika od 30 do 60 kad je bio na ljetovanju, pa čak i mislim o kupovanju accaunta, jer mi se neda opet sve to prolaziti. I nebi si kupio s tier opremom, jer mi je veći gušt ic je sam zaraditi
    Da slažem se s tobom,kupovanje Tier5-6 lika ne ostavlja nikakvog prostora za napredak,nema daljneg rejdanja,nema lude ekipe na TS-u,no kupovanje non-tier 70 je odlično ak ti se neda levelati,pa odma možeš rejdat.
    Ljudi koji je film o nekom liku s maskom koje je zamrznit oko tisuću godina onda oživi i kao oni su u svemiru onda on kolje cijelu posadu broda pa prezivjeli bjeze pa ga ubiju pa maska padne u vodu ovi su misli da je meteor ali su stavili masku i

  21. #51
    Senior Member Ninja hurdle JedimiNjoke's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Svašta me pitaš...
    Postova
    773
    Što je najbolje, mislim da je skoro 50% ljudi koje je glasovalo da je to glupost kupilo ili probalo kupit acc... a druga polovica nije igrala WoW. Ja osobno ne volim lvlirat, nemam ja živaca za glupe questove: "Skupi mi 30 ovoga, pa 30 onoga itd. itd"
    Zabušant...

    = Citat = Izvorno postao lukas2
    ej kaj kazete da osnovamo super guild Hunters Guild
    Perun - lvl70 warrior - <Deeprun Pest Control> - Aggramar

  22. #52
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Mar 2007
    Postova
    1.564
    = Citat = Izvorno postao THUNDER_DINIX
    nisam kupio, ali mislio sam ga kupiti. BTW, ako ne znas ni osnove igre, onda taj acc nije definitivno za tebe (mislio opcenito, ne na tebe). ali postoje besplatni kuponi od 10 dana, pa na njima mozes naucit osnove igre. ili ako si prije igrao s likom koji je npr. 20 lvl, a neda ti se igrat sve do 70 i gubit pare na pretplatu dok ne dostignes doticni lvl, onda vrijedi kupit. definitivno podrzavam kupnju/prodaju takvog acc...
    Ali u tih 10 dana nemožeš naučit igrati igru kao što bi je naučio igrat da sam leveliraš do 70 lvl. i sam skupljaš svoju opremu, možda čak i uspiješ pohvatiti sve ono što ti je potrebno da sam više-manje kvalitetno igraš, ali će ti uvijek nedostajati one finese o igri koje bi stekao da si sam levelirao i skupljao opremu.
    To ti je kao da u život sa uskočiš 20 godins, možda bi nakon 1-2 god. i naučio osnove ali bi ti uvijek nedostajale neke finese koje možeš naučiti samo odrastanjem.

  23. #53
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    5.945
    = Citat = Izvorno postao ssalG
    = Citat = Izvorno postao THUNDER_DINIX
    nisam kupio, ali mislio sam ga kupiti. BTW, ako ne znas ni osnove igre, onda taj acc nije definitivno za tebe (mislio opcenito, ne na tebe). ali postoje besplatni kuponi od 10 dana, pa na njima mozes naucit osnove igre. ili ako si prije igrao s likom koji je npr. 20 lvl, a neda ti se igrat sve do 70 i gubit pare na pretplatu dok ne dostignes doticni lvl, onda vrijedi kupit. definitivno podrzavam kupnju/prodaju takvog acc...
    Ali u tih 10 dana nemožeš naučit igrati igru kao što bi je naučio igrat da sam leveliraš do 70 lvl. i sam skupljaš svoju opremu, možda čak i uspiješ pohvatiti sve ono što ti je potrebno da sam više-manje kvalitetno igraš, ali će ti uvijek nedostajati one finese o igri koje bi stekao da si sam levelirao i skupljao opremu.
    To ti je kao da u život sa uskočiš 20 godins, možda bi nakon 1-2 god. i naučio osnove ali bi ti uvijek nedostajale neke finese koje možeš naučiti samo odrastanjem.
    U tih 10 dana stigneš se samo zaraziti..pa bolje ni ne počimati...kasnije će ti faliti lik...itemi...možda čak i neki frendovi...itd....to je jednostavno tako
    AMD Athlon II x4 640 3.0GHz 4 GB Kingmax DDRIII RAM 1333MHz Palit GeForce GTS 450 1GB SATA 500GB Apolon 550W

  24. #54
    Senior Member No Mercy THUNDER_DINIX's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    OSIJEK
    Postova
    6.724
    slazem se svama. BTW, taj trial sluzi samo da bi likovi koji su kupili Wow mogli "navuci" frendove na isto.

  25. #55
    Senior Member Lord of The Fleas Xenon Demon's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2007
    Lokacija
    U mraku! Čekam te već 5 minuta!
    Postova
    324
    A uredu kome se to igra....ali iskreno nemam para ni na preplatu da igram WoW a kamo li da kupujem takvo što!
    = Citat = Izvorno postao Mahatma Gandi
    Govori samo ako je to poboljšanje u odnosu na tišinu.
    Ali Mahatma Gandi nije znao jednu stvar!
    = Citat = Izvorno postao Albert Einstain
    Sve je relativno.

  26. #56
    Senior Member No Mercy Lord Jambrek's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Kod tvoje mame u krevetu
    Postova
    6.948
    = Citat = Izvorno postao Tikvić
    A uredu kome se to igra....ali iskreno nemam para ni na preplatu da igram WoW a kamo li da kupujem takvo što!

    Meni istekao bon, a i dalje mogu igrat, a piše mi da je acc frozen.
    Mislio sam da sam lud, ali glasovi u glavi su mi rekli da nisam!

  27. #57
    zanimljivo kako mnogi iskusni igraci ne toleriraju eksploraciju buggova,
    ali nemaju nista protiv noobova koji kupuju accove..
    a blizz za exploraciju daje bann od 3 sata (ako si stvarno lose srece),
    a za prodaju acca permanent bann..
    Otvor' ženo kapiju, man' se očenaša, evo mene i mojih hordaša ...


  28. #58
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    (¯`·._.·-.R.I.J.E.K.A.-·._.·´¯)
    Postova
    2.180
    protiv toga sam.... hebo igru ako neces uzivat u njoj od pocetka do kraja.....

    a i pingu je rekao u 1. postu

    @McPingvin
    (nekad bio,sad samo gost )

    ŽIVIO GRANNYKILLER!
    ŽIVIO!
    ŽIVJELO SAMOSTALNO PRELAŽENJE IGRE!
    ŽIVJELO!
    VIŠE ČIZA U ČIZBUREGERE!
    TAKOJE!
    VIŠE PAPAGAJA U KRLETKE!
    TAKOJE!
    ops, zanio sam se ^^
    A for Anonymous
    "February, bitcheeees!!"
    http://www.index.hr/like/clanak/glup...na/601948.aspx

  29. #59
    Senior Member Lord of The Fleas Xenon Demon's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2007
    Lokacija
    U mraku! Čekam te već 5 minuta!
    Postova
    324
    Ma najviše mrzim cheatere (kad ja varam mrzim samog sebe) a to je vrsta cheatanja!
    = Citat = Izvorno postao Mahatma Gandi
    Govori samo ako je to poboljšanje u odnosu na tišinu.
    Ali Mahatma Gandi nije znao jednu stvar!
    = Citat = Izvorno postao Albert Einstain
    Sve je relativno.

  30. #60
    Administrator God from the machine
    Datum registracije
    Mar 2007
    Lokacija
    Chicago
    Postova
    20.497
    He he, onda gost, a sada na domaćem terenu
    [center:chmelrcv][/center:chmelrcv]
    [center:chmelrcv]BITCH, IT IS 5:30![/center:chmelrcv]

    -kazem ti, nisu sredeni.

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •