Vidi rezultate ankete: Slažete li se samnom oko prodaje max-lvl accounta?

Glasači
81. Ne možeš glasati u ovoj anketi
  • Da

    51 62,96%
  • Ne

    30 37,04%
Stranica 1 od 3 123 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 30 od 73

Tema: P: WoW Account

  1. #1
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Karlovac
    Postova
    2.199

    P: WoW Account

    vidim da se pljuje po svemu i svakome, pa je bilo vrijeme da i ja otvorim jedan svoj topic o stvari koja mi je definitivno jedna od najgadnijih (da baš tako) koje sam doživio.

    prodaja WoW/GW/SRO/bla bla accounta...

    kao prvo, to je bedastoća! kupovanje acc-a sa max-nabrijanim likom je ekvivalentno skidanju 100% savegame file-a (za recimo Morrowind) s neta i hvalisanje s time...zar nije?

    nije li ono cilj igre da se izguštamo, naučimo dobro igrati, postanemo dobri vođe/ratnici/medici/štagod ? ili je cilj samo da nam lik bude "nabrijan" i na max levelu? sve mi se čini ovo drugo...

    ali neee, svaki drugi topic u "Oš kupit ciglu" forumu je krebilna prodaja acc-a, i to po bolesnim ciframa. neki traže i po 700-1000 kn...pa toliko ni cijela igra ne košta!! a da ne govorim da se čovjek izgušta prelazeći igru, i još si uštedi novce.

    vidim da se acc-ovi prodaju po eBay-u za ogromne svote novaca - i po 200$....bolesno i debilno! igranje MMO igara se svelo na zarađivanje prodajom "sejvgejm fajlova", doslovce. nema veze što je svaki acc poseban, to je varanje, zbog takvih debila koji to kupuju kompletna igraća zajednica propada, odjednom imate n00ba na čelu neke jače gilde zbog kojeg sve ode u propast. ima sve max atribute, a ne zna bacit combo od 2 spella...

    vidim da je moj topic u "Cigli" pobrisan...hvala lijepa modovi, posebna hvala Mindu, koji očito ima fetiš na brisanje topica!

    ovakve kretenoidne oblike zarađivanja treba zakonom zabranit! svaka čast onome tko to proda, ali pljujem u facu onome koji to kupi!

    n00bine proklete! naučite se igrat igru, ili odite razbacivat đubar sa kolegama vam vašim lvl 70 uLtRa_n00bzorz Paladinima i Blood Elfovima!

    nadam se da još postoji pokoji razuman čovjek koji me razumije...(čast iznimkama za koje znam)
    I noga u guzicu korak je naprijed!

    // Pentium 4C 2.8@3.5 / 7000AlCu // P4P800E-Deluxe // 1 GB TwinMOS @ 400 // Radeon 9800Pro @ 400/692 / VF700-Cu // 2x Baracuda 80GB / Maxtor 76 GB // Creative SB PCI 128 / Sony CMT-CP101 // Hauppauge WinTV // Asus DRW-1604P // Tagan EasyCon 430W / Chieftec LBX-02B-B-B // Logi G15, Logi Mx518, Logi Chillstream, M$ FreeStyle Pro, Logi MOMO // 2x SM 710N \\

  2. #2
    Guest
    care



    ŽIVIO GRANNYKILLER!
    ŽIVIO!
    ŽIVJELO SAMOSTALNO PRELAŽENJE IGRE!
    ŽIVJELO!
    VIŠE ČIZA U ČIZBUREGERE!
    TAKOJE!
    VIŠE PAPAGAJA U KRLETKE!
    TAKOJE!



    ops, zanio sam se ^^


    khm, jel, slažem se sa svim napisanim.

  3. #3
    Senior Member You have been warned Maloki's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Duga Resa/Zagreb
    Postova
    15.390

    Neki lik prodavo gw acc za 300 ojra

  4. #4
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    570
    = Citat = Izvorno postao McPingvin
    care



    ŽIVIO GRANNYKILLER!
    ŽIVIO!
    ŽIVJELO SAMOSTALNO PRELAŽENJE IGRE!
    ŽIVJELO!
    VIŠE ČIZA U ČIZBUREGERE!
    TAKOJE!
    VIŠE PAPAGAJA U KRLETKE!
    TAKOJE!



    ops, zanio sam se ^^


    khm, jel, slažem se sa svim napisanim.
    također

    (počinje mi se sviđat ovdje, ima zabavnih ljudi^^)
    ECS P55H-AK + i3 @ 4.2GHz + 1x4GB G.Skill Ripjaws 1600MHz
    XFX GTX260 Black Edition, WD Blue 640GB
    Corsair VX550W

  5. #5
    Senior Member Small step for mankind kulamasta's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Postova
    2.241

    Re: P: WoW Account

    = Citat = Izvorno postao GrannyKiller
    vidim da se pljuje po svemu i svakome, pa je bilo vrijeme da i ja otvorim jedan svoj topic o stvari koja mi je definitivno jedna od najgadnijih (da baš tako) koje sam doživio.

    prodaja WoW/GW/SRO/bla bla accounta...

    kao prvo, to je bedastoća! kupovanje acc-a sa max-nabrijanim likom je ekvivalentno skidanju 100% savegame file-a (za recimo Morrowind) s neta i hvalisanje s time...zar nije?

    nije li ono cilj igre da se izguštamo, naučimo dobro igrati, postanemo dobri vođe/ratnici/medici/štagod ? ili je cilj samo da nam lik bude "nabrijan" i na max levelu? sve mi se čini ovo drugo...

    ali neee, svaki drugi topic u "Oš kupit ciglu" forumu je krebilna prodaja acc-a, i to po bolesnim ciframa. neki traže i po 700-1000 kn...pa toliko ni cijela igra ne košta!! a da ne govorim da se čovjek izgušta prelazeći igru, i još si uštedi novce.

    vidim da se acc-ovi prodaju po eBay-u za ogromne svote novaca - i po 200$....bolesno i debilno! igranje MMO igara se svelo na zarađivanje prodajom "sejvgejm fajlova", doslovce. nema veze što je svaki acc poseban, to je varanje, zbog takvih debila koji to kupuju kompletna igraća zajednica propada, odjednom imate n00ba na čelu neke jače gilde zbog kojeg sve ode u propast. ima sve max atribute, a ne zna bacit combo od 2 spella...

    vidim da je moj topic u "Cigli" pobrisan...hvala lijepa modovi, posebna hvala Mindu, koji očito ima fetiš na brisanje topica!

    ovakve kretenoidne oblike zarađivanja treba zakonom zabranit! svaka čast onome tko to proda, ali pljujem u facu onome koji to kupi!

    n00bine proklete! naučite se igrat igru, ili odite razbacivat đubar sa kolegama vam vašim lvl 70 uLtRa_n00bzorz Paladinima i Blood Elfovima!

    nadam se da još postoji pokoji razuman čovjek koji me razumije...(čast iznimkama za koje znam)
    Totalna debilana istina...
    Ali nije isto prodavanju save gameova sa 100 % prodjenom igrom.
    Jer, 100 % prodjena igra je, hmm... gotova igra, a kako cujem od igraca WoW, prava igra tek pocinje kada lik dodje na maksimalan level.

    U biti, vise je debilno kupovat takve acaunte nego prodavat
    Kupujem Sonic Tower!
    Ponude na PM

  6. #6
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Karlovac
    Postova
    2.199

    Re: P: WoW Account

    = Citat = Izvorno postao kulamasta
    Ali nije isto prodavanju save gameova sa 100 % prodjenom igrom. Jer, 100 % prodjena igra je, hmm... gotova igra, a kako cujem od igraca WoW, prava igra tek pocinje kada lik dodje na maksimalan level.
    znam da nije isto, ali je isti princip - ja prijeđem igru i tebi prodam. feršten?

    = Citat = Izvorno postao kulamasta
    U biti, vise je debilno kupovat takve acaunte nego prodavat
    ae, baš to!
    I noga u guzicu korak je naprijed!

    // Pentium 4C 2.8@3.5 / 7000AlCu // P4P800E-Deluxe // 1 GB TwinMOS @ 400 // Radeon 9800Pro @ 400/692 / VF700-Cu // 2x Baracuda 80GB / Maxtor 76 GB // Creative SB PCI 128 / Sony CMT-CP101 // Hauppauge WinTV // Asus DRW-1604P // Tagan EasyCon 430W / Chieftec LBX-02B-B-B // Logi G15, Logi Mx518, Logi Chillstream, M$ FreeStyle Pro, Logi MOMO // 2x SM 710N \\

  7. #7
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340
    Kao odgovor na temu.

    Kad ekipa kupuje rabljen account, bitno je šta traži. Te max levelane, epic accounte kupuju ljudi koji već imaju jedan ili više primjerka igre i treba im dodatni, full sređeni lik jer je to previše posla za igranje ispočetka. Primjer da imaš na korgallu lvl60 tauren shamana, i želiš s jednako kvalitetnom opremom recimo undead warriora. Umjesto da kreću ispočetka, jednostavno kupuju dodatne accountove.

    Ako želiš kupnjom rabljenog accounta proći jeftinije, onda kupuješ napola završene accountove upola cijene. To rade oni koji nikad nisu zaigrali igru i vrlo vjerojatno će pobrisati sve čovjekove likove prvim ulaskom u igru.

    Samo kinezi na tome zarađuju mjesečna primanja, valuta: riža.

    Šta se tiče prenapuhanih cijena, one jesu takve, ali iz više razloga. Neki smatraju da je njihov trud uložen u lika i opremu vrijedan te love. Neki pak pokušavaju vratiti lovu koju su potrošili na igru i bonove. Frende, igrao si igru, zabavljao si se, tu je otišla lova.

  8. #8
    Senior Member You have been warned flander's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Ispod hrasta,zarađujem plaću
    Postova
    15.767

    Re: P: WoW Account

    = Citat = Izvorno postao GrannyKiller
    kao prvo, to je bedastoća! kupovanje acc-a sa max-nabrijanim likom je ekvivalentno skidanju 100% savegame file-a (za recimo Morrowind) s neta i hvalisanje s time...zar nije?

    nije li ono cilj igre da se izguštamo, naučimo dobro igrati, postanemo dobri vođe/ratnici/medici/štagod ? ili je cilj samo da nam lik bude "nabrijan" i na max levelu? sve mi se čini ovo drugo...


    sig

  9. #9
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Karlovac
    Postova
    2.199
    = Citat = Izvorno postao W3DR4N
    Neki smatraju da je njihov trud uložen u lika i opremu vrijedan te love. Neki pak pokušavaju vratiti lovu koju su potrošili na igru i bonove. Frende, igrao si igru, zabavljao si se, tu je otišla lova.
    eto! igrao si igru, zabavio se (valjda), i sad tražiš pare nazad za to?? no way!

    shvaćam kad netko već ima lvl 60/70 lika, odlazi na drugi server i tako, pa da ne prelazi opet, ajde...potrudio se da prijeđe prvi put. ali opet će se naći n00bina koja će kupiti max-lvl acc i mislit da je faca. takvi mene razj**u!

    ne znam kome je uopće prvome palo ideju da prodaje acc...najluđe mi je bilo kad su se prodavali OGame acc-i....bolest, tu ne vidim nikakvo opravdanje, osim biti "najbolji".
    I noga u guzicu korak je naprijed!

    // Pentium 4C 2.8@3.5 / 7000AlCu // P4P800E-Deluxe // 1 GB TwinMOS @ 400 // Radeon 9800Pro @ 400/692 / VF700-Cu // 2x Baracuda 80GB / Maxtor 76 GB // Creative SB PCI 128 / Sony CMT-CP101 // Hauppauge WinTV // Asus DRW-1604P // Tagan EasyCon 430W / Chieftec LBX-02B-B-B // Logi G15, Logi Mx518, Logi Chillstream, M$ FreeStyle Pro, Logi MOMO // 2x SM 710N \\

  10. #10
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Pleternica/Požega
    Postova
    4.698
    Granny, u potpunosti se slažem.

    Added: 2 months 13 days 21 hours 21 mins ago
    Updated: 37 years 8 months 17 days 19 hours 31 mins ago - može

  11. #11
    Slažem se, ali ima onih koji to kupuju iz različitih razloga (kao što je već i spomenuto), a tko sam ja da im to branim?

  12. #12
    Senior Member You have been warned flander's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Ispod hrasta,zarađujem plaću
    Postova
    15.767
    = Citat = Izvorno postao Arbiter of Change
    Slažem se, ali ima onih koji to kupuju iz različitih razloga (kao što je već i spomenuto), a tko sam ja da im to branim?


    pa nek kupuju niko im ne brani,al mi onda ide naživce kad mi neka njubara se murči kak ima sve full opermu a nezna kaj je profesija ili di kupit mount

  13. #13
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Pozega
    Postova
    749
    Jebote nemože ništa proći da nije komercijalizirano.

  14. #14
    Moderator Fight fire with fire Systematic Reverse's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    10.573
    Slazem se sa Grannyem ali sam slucajno kliknuo na ne gore

    Inace slazem se da su weci idioti oni koji kupuju nego oni sto ih prodaju ~~
    #paperplatoongoonz

  15. #15
    Senior Member Master Blaster Kron's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Zadar
    Postova
    4.657
    ko sto je netko vec naveo, nije glupo prodvat acc, glupo je kupit. Sto sad ako te neko whispa di si nabio taj title, vo ono, a ti kazes, kupio sam acc. poor

    Bux.to referrer

  16. #16
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Postova
    9.747
    pametni prodaju, idioti kupuju takve...
    = Citat = Izvorno postao Praetorian the Wise
    Ma "nove" igre su sto puta bolje od "starih". Napredovale su u apsolutno svemu, oni koji govore da su stare igre bolje lažu sami sebe.

  17. #17
    Senior Member Master Blaster Wizard's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Zemlja čudesa
    Postova
    4.918
    Ma to je smece, a i zabranjeno je, a i Blizzard se napokon bori protiv tga svim sredstvima, i ja sam pizdia zbog likova koji kupe tr2-3 lika a nemaju pojma igrati s njim, i ti sada mislis da je dobar, ides s njim u guildu i skuzis da nema veze s vezom, uzas, a i kinezi sto lvlaju te likove samo da bi ih prodali, to sve samo kvari igru, ne samo WoW, bilo koju igru.
    Well, as long as it's interesting.

  18. #18
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Karlovac
    Postova
    2.199
    a bitno da se na eBay-u prodaju ko gaće...
    I noga u guzicu korak je naprijed!

    // Pentium 4C 2.8@3.5 / 7000AlCu // P4P800E-Deluxe // 1 GB TwinMOS @ 400 // Radeon 9800Pro @ 400/692 / VF700-Cu // 2x Baracuda 80GB / Maxtor 76 GB // Creative SB PCI 128 / Sony CMT-CP101 // Hauppauge WinTV // Asus DRW-1604P // Tagan EasyCon 430W / Chieftec LBX-02B-B-B // Logi G15, Logi Mx518, Logi Chillstream, M$ FreeStyle Pro, Logi MOMO // 2x SM 710N \\

  19. #19
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Hostile universe
    Postova
    3.468
    = Citat = Izvorno postao GrannyKiller
    a bitno da se na eBay-u prodaju ko gaće...
    Zašto bi neko htio kupiti nečije gaće? Dobro, znam, iako je bolje da ne znam... Nego, zar nije eBay zabranio kupoprodaje ingame stvari? Osim iz Second Lifea, naravno.

  20. #20
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    3.022
    = Citat = Izvorno postao Burek_fr0m_SPACE
    = Citat = Izvorno postao GrannyKiller
    a bitno da se na eBay-u prodaju ko gaće...
    Zašto bi neko htio kupiti nečije gaće? Dobro, znam, iako je bolje da ne znam... Nego, zar nije eBay zabranio kupoprodaje ingame stvari? Osim iz Second Lifea, naravno.
    Pa valjda se gaće prodaju na istom principu kao i WoW acc. Ljudi misle da je njihov uložen trud u pranje i sranje u tim gaćama vrijedan tih novaca.

  21. #21
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Postova
    9.747
    = Citat = Izvorno postao GrannyKiller
    a bitno da se na eBay-u prodaju ko gaće...
    na ebayu su prodali kenedijeve gaće...
    = Citat = Izvorno postao Praetorian the Wise
    Ma "nove" igre su sto puta bolje od "starih". Napredovale su u apsolutno svemu, oni koji govore da su stare igre bolje lažu sami sebe.

  22. #22
    Senior Member No Mercy Lord Jambrek's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Kod tvoje mame u krevetu
    Postova
    6.948
    = Citat = Izvorno postao KingMortal
    = Citat = Izvorno postao GrannyKiller
    a bitno da se na eBay-u prodaju ko gaće...
    na ebayu su prodali kenedijeve gaće...
    Daj ajde, to su gluposti, čovječe pa ljudi kupuju svakakve gluposti, tipa kauguma od Britney. Daj ajde, isto tak prolazim po trgu i vidim u izlogu za 300kn neka stara ofucana lopta, na kojoj piše"lopta kojom je šuker zabio gol na SP 98." Super, mislim se"dokaži". Tak ja mogu dat svoju loptu frendovom ludom cucku pa nek se igra njome, bacim ju malo u blato, poserem se po njoj, zbušim ju i evo lopte koja je pogodila onog brazilca koji je simulirao. Tuf puknem cijenu 100000$ i obogatim se.



    A što se tiče prodaje WoW acc-ova, to je debilana, ja igru igram već tjedan dana i znam kako je teško level up postić, a kupit acc je neoprostivo, trebali bi igrači prijavljivati kupljene acc-ove i banat ih. Ajd ak kupiš acc i igraš ispočetka, ali ovo je debilno.
    Mislio sam da sam lud, ali glasovi u glavi su mi rekli da nisam!

  23. #23
    Senior Member Giant leap for forum Kiklop's Avatar
    Datum registracije
    Aug 2006
    Lokacija
    Lezim u krevetu,surfajuci kroz astralnu projekciju citam Kasopejske transkripte
    Postova
    3.134
    slazem se s granyem ali ljepo je znat da se of gaminga moze dobro zaradit

    You have no Friends,go kill yourself
    I don't care if your world is ending today
    Because I wasn't invited to it anyway

  24. #24
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    OSIJEK VJEČNI GRAD
    Postova
    1.184
    glupo je kupovati, ali svejedno, zamislite osjećaj da prodate nekom noobu wow acc za 600 kn? ja bih skakao od sreće
    želite li znati zašto bard mrzi emoe? je li legolas jači od gimlija? što ima novoga u world of darknessu? jesu li patuljačke žene feministice? posjetite world of fantasy http://fentazi.ej.am/forum najbolji hrvatski fantasy forum

  25. #25
    Senior Member You have been warned flander's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Ispod hrasta,zarađujem plaću
    Postova
    15.767
    = Citat = Izvorno postao medusa
    glupo je kupovati, ali svejedno, zamislite osjećaj da prodate nekom noobu wow acc za 600 kn? ja bih skakao od sreće


    to da al ako bi imao recimo dva acca

  26. #26
    Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    Voyage century world .:NAZGUL:.
    Postova
    76
    Bog te blagoslovio kaj uopce prodaju te acc rađe odem i napravim si sam acc i krenem od pocetka

  27. #27
    Senior Member Respawned sorcerer Maze's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    Ironforge
    Postova
    1.233
    Ma to je glupo. Ono, bolje sam to level up-at, nego da ti netko to napravi i samo preda Acc.
    This beasts around me are nothing compared to the beast within. (bm>mm)

  28. #28
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Postova
    9.747
    al mnogo idioti bi putem manjeg otpora
    = Citat = Izvorno postao Praetorian the Wise
    Ma "nove" igre su sto puta bolje od "starih". Napredovale su u apsolutno svemu, oni koji govore da su stare igre bolje lažu sami sebe.

  29. #29
    Senior Member No Mercy Lord Jambrek's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Kod tvoje mame u krevetu
    Postova
    6.948
    Da, mnogi idioti žele sve servirano na tacni. Takvi ljudi su većinom n00bčine od 13-15 godina koje neznaju kaj znači trud i muka da se dođe do lvl70
    Mislio sam da sam lud, ali glasovi u glavi su mi rekli da nisam!

  30. #30
    Senior Member Respawned sorcerer Maze's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    Ironforge
    Postova
    1.233
    Meni je veca zabava dolazit do levela, istraživat sve to, kada budeš sretan ono došo si do 5 levela.. To je meni zabavno. A ne da odbacim sve to, i samo mi šta ostane ?
    This beasts around me are nothing compared to the beast within. (bm>mm)

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •