Stranica 1 od 2 12 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 30 od 55

Tema: [SW]Najbolja S.W. igra

  1. #1
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    Jedi Temple - unknown planet
    Postova
    3.189

    [SW]Najbolja S.W. igra

    Koja vam je?? Meni KOTOR nema mu ravnog mada ni ostale nisu za bacit.....


    Napišite zašto vam je najbolja??

    Pozdrav



    AMD phenom II X4 2.8Ghz; 2 x 2GB DDR2 - Kingmax; Radeon HD4870 – 512MB; FORTRON BlueStorm 500W

  2. #2
    JEDI OUTCAST,uglavnom mi je bolji od JA zato kaj je duzi

  3. #3
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Jul 2006
    Postova
    664
    Jedi Academy - igra daje najviše slobode , možeš se totalno ufurati u Jedia dok u KOTOR-u baš i ne možeš . Naravno to ne znači da je KOTOR loš .

  4. #4
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Nov 2005
    Postova
    8.709
    kotor 1-ljubav na prvi pogled

  5. #5
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Feb 2007
    Postova
    657
    republic comanndo...prva online igra
    AMD Athlon II X4 620 // GTX 260 SuperOverClocked // 2gb DDR3 // gigabyte ma785GMT-UD2H//LG 23" FULL HD

  6. #6
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Jul 2006
    Postova
    664
    btw - mogli biste napisati i neki razlog zašto vam je baš ta igra dobra .

  7. #7
    Senior Member No Mercy THUNDER_DINIX's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    OSIJEK
    Postova
    6.724
    meni JA, nekako najvise prirasla srcu. dok igras, mozes se totalno uzivit u tog lika, kao da si ti jedi. obozavam u igri palit/gasit lightsaber i obozavam skocit i zraku izvadit mac i sasjec lika. odlicna mi je ta sloboda kretanja, a ne kao u KOTORU. ali kotor ipak ima super pricu, grafiku i ostalo, ali nevolim bas takav stil igranja

    EDIT: skroz sam zaboravio na LEGO SW 1 i 2. to su mi najbolje SW igre jer prate originalnu radnju iz filmova koju obozavam. igra ima super fora i smijesnih situacija. mislim da ju je trebalo stavit u anketu, zasigurno bi glasao za nju

  8. #8
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Sep 2006
    Postova
    3.800
    = Citat = Izvorno postao Lich
    Jedi Academy...
    signed

  9. #9
    Senior Member No Mercy THUNDER_DINIX's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    OSIJEK
    Postova
    6.724
    volio bi da izadje novi JA

  10. #10
    Senior Member Master Blaster Da_killah's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    4.372
    meni kotor 1, zaljubio sam se prvo u dvojku, ali tek nakon nje sam dobio jedinicu, a od ostalih jedi outcast, bolji mi je i od academya
    Peace is a lie. There is only passion. Through passion I gain strength. Through strength I gain power. Through power I gain victory. Through victory my chains are broken. The Force shall set me free.

  11. #11
    Senior Member You have been warned Maloki's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Duga Resa/Zagreb
    Postova
    15.390
    oba KotOR-a - imaju odlicnu pricu, atmosferu, likove i sve ostalo. Bolji su mi i od filmova...
    Jedi Outcast mi je isto super, bolji od Academy jer mi je Kyle zakon ^^

    I zasto ispred imena svake igra stoji broj?

  12. #12
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340
    X-wing i TIE fighter serijali

    Razlozi:
    -najbolje su pogodili atmosferu SW univerzuma, barem onog u svemiru
    -od svih sw naslova, ponudili su najrazrađeniji i najdulje opstali multiplayer
    -imaju dugu tradiciju i masu fanova diljem svijeta
    -kampanje su prokleto zabavne

  13. #13
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Bordel
    Postova
    1.005
    I meni je kao i većini najbolji KOTOR. Razlog? Ponajviše zato što se osijećam da proživljavam interaktivni film. Da nije linearan i da je moguće upravljati svemirskim letjelicama, bio bi to savršen RPG.

    Inače, mislim da si u anketu trebao uvrstiti i malo starije legende kao što je X-Wing i tome slično.

  14. #14
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    Jedi Temple - unknown planet
    Postova
    3.189
    = Citat = Izvorno postao ROCCO_GRANDE
    Inače, mislim da si u anketu trebao uvrstiti i malo starije legende kao što je X-Wing i tome slično.
    Ok primio na znanje danas na večer možeš očekivat...



    AMD phenom II X4 2.8Ghz; 2 x 2GB DDR2 - Kingmax; Radeon HD4870 – 512MB; FORTRON BlueStorm 500W

  15. #15
    Senior Member No Mercy Lord Jambrek's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Kod tvoje mame u krevetu
    Postova
    6.948
    Kotor mi je najbolji SW RPG, naime d&d sustav je fenomenalan, odlična igra, dobra grafika, odlična priča, sustav borbe je fenomenalan.


    A najbolja akcijska mi je Jedi Knight serijal, a za MP mi je Jedi Academy, jednostavno fenomalno, ja i društvo svaki petak igramo, jednostavno pre zabavno. 2 sabera ownaju.
    Mislio sam da sam lud, ali glasovi u glavi su mi rekli da nisam!

  16. #16
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Afrika
    Postova
    3.070
    battlefront

  17. #17
    = Citat = Izvorno postao aRaGoN
    battlefront
    meni ta igra sux.pogotovo drugi dio.tolko dobra ideja a katastrofalna (konzolaška) realizacija

  18. #18
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Area 51 - talking to Helios
    Postova
    2.357
    = Citat = Izvorno postao Lord Jambrek
    Kotor mi je najbolji SW RPG, naime d&d sustav je fenomenalan, odlična igra, dobra grafika, odlična priča, sustav borbe je fenomenalan.


    A najbolja akcijska mi je Jedi Knight serijal, a za MP mi je Jedi Academy, jednostavno fenomalno, ja i društvo svaki petak igramo, jednostavno pre zabavno. 2 sabera ownaju.
    Takodjer, iako DFII:JK tesko owna i JKII:JO i JK:JA (koji je najlosiji)
    Nekako mi je JK1 imao vise slobode (duh) po pitanju Forcea i pogotovo elemnt Dark/Ligh side koji je bio izveden kao RPG elemenat. A u multacu hmm, pa svi su mi podjednako dobri, mislim JO ima bolji MP od JA, no opet JA izvlace saberi (vise stilova) dok JK1 ima prilico dobar MP.

    Da li ima stare garde da bacimo koju rundu u DFII:JK ?

    BTW Glas mi odlazi KOTORu koji je potpuno preuzeo atmosferu SW-a
    A.K.A 7h30n
    = Citat = Izvorno postao Terran Marine
    It says press any key....but which one's the any key?!

  19. #19
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    Dwarf Fortress
    Postova
    8.343
    Glaso za JA jer mi nekako daje vise slobode po pitanju Force-a a ni Empire at War mi je odlican posebno space fightovi volim Star Destroyere oni su totalno
    I dreamt I was in a painting with ponies. It was... nice.

  20. #20
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    Jedi Temple - unknown planet
    Postova
    3.189
    = Citat = Izvorno postao Jopax
    Glaso za JA jer mi nekako daje vise slobode po pitanju Force-a a ni Empire at War mi je odlican posebno space fightovi volim Star Destroyere oni su totalno
    Slažem se ful su moćni fenomenalni super

    Mada sam ja na strani pobunjenika prema Star Destroyeri samo hvale.......


    AMD phenom II X4 2.8Ghz; 2 x 2GB DDR2 - Kingmax; Radeon HD4870 – 512MB; FORTRON BlueStorm 500W

  21. #21
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    zagreb
    Postova
    4.337
    sw-galaxies

  22. #22
    Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    Čakovec
    Postova
    47
    Jedi Academy je najbolja,već bi mogli izbacit nešto slično.
    A i KOTOR je također naj

  23. #23
    Senior Member No Mercy THUNDER_DINIX's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    OSIJEK
    Postova
    6.724
    bas sam razmisljao o tome kako bi bilo dobro, zapravo odlicno da naprave SW MMORPG igru (po mogucnosti nesto poput WoW-a, samo SW universe). tipa, 2 mogucnosti (dark i light side) i onda bildas skillove, itd... podloga za igru je odlicna, samo se treba naci tim dobrih strucnjaka koji bi to mogli realizirati. BTW, kad vec ima LOTR MMORPG, a trebao bi izaci i ST, onda bi bio red i da naprave SW MMORPG...

  24. #24
    Već postoji i zove se SW: Galaxies - Igra-Koja-Umire.S

  25. #25
    Senior Member No Mercy THUNDER_DINIX's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    OSIJEK
    Postova
    6.724
    cuo sam za to. sta je to MMORPG?!? BTW, neka naprave novi, kvalitetni MMORPG (po uzoru na WoW)

  26. #26
    = Citat = Izvorno postao THUNDER_DINIX
    cuo sam za to. sta je to MMORPG?!? BTW, neka naprave novi, kvalitetni MMORPG (po uzoru na WoW)
    da to je mmorpg i to poprilicno popularan ali stari

  27. #27
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Area 51 - talking to Helios
    Postova
    2.357
    E pa ja bas i nebih tocno po uzoru na WoW, duh (kao sto je V.Leutar reko u recenziji LOTR online, da takvi MMMORPGi trebaju izumrijeti, treba nesto inovativnije) no volio bih da bude igrivo kao WoW te naravno bez pretplate ko GW.

    P.S. Niposto ne bi volio da moras birat dark/light, nego mozes kako hoces, tako bi ja bio lijepo Bounty Hunter pa ko ponudi vise ili Smuggler
    A.K.A 7h30n
    = Citat = Izvorno postao Terran Marine
    It says press any key....but which one's the any key?!

  28. #28
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    1.709
    Meni se SW Galaxies full svidja, iz onoga sto sam citao o njegovom nacinu funkcioniranja, nazalost nisam igrao !!!
    Uglavnom ono sto sam skuzio, u Galaxies postoji sustav resursa koji funkcionira samostalno; jedan skuplja, drugi proizvodi treci kupi pa na 'burzu' (ima nekakav intergalakticki sustav togovanja), pa cetvrti ponovo kupi, peti mu donese neke druge resurse, pa onaj to poboljsa, dodje warrior kupi taj recimo armor i da im pare, ovaj za prae ponovo trazi prvog da mu donese resurse (mosnje od svemirskog medvjeda ili wateva.... )!!!
    (ne, ovo nije bilo nepotrebno..)

    isto najkewl stvar mi je sto (cuo sam) da je jako tesko postati Jedi, sto je definitivno dobro, jer nitko ne zeli da mu 50 jedija trci svuda dok pokusava opljackati obliznjeg... bogatasa, banku, trgovinu.., wateva; uglavnom dobra idjeja !!!

    jedini razlog zasto nikada nisam zaigrao jest sto ima malo klasa, i saznao sam za nju prilicno kasno, tako da je vec bila stara i prilicno arhaicno izgledala, nadao sam se (i jos uvijek) da ce izdati novu, pa kad vec moram dati pare da dam za nesto sto ce mi se stvarno svidjati !!!

    Nego ja bih KOTOR MMORPG !!!

  29. #29
    = Citat = Izvorno postao Bishop_45_(2)
    Meni se SW Galaxies full svidja, iz onoga sto sam citao o njegovom nacinu funkcioniranja, nazalost nisam igrao !!!
    Uglavnom ono sto sam skuzio, u Galaxies postoji sustav resursa koji funkcionira samostalno; jedan skuplja, drugi proizvodi treci kupi pa na 'burzu' (ima nekakav intergalakticki sustav togovanja), pa cetvrti ponovo kupi, peti mu donese neke druge resurse, pa onaj to poboljsa, dodje warrior kupi taj recimo armor i da im pare, ovaj za prae ponovo trazi prvog da mu donese resurse (mosnje od svemirskog medvjeda ili wateva.... )!!!
    (ne, ovo nije bilo nepotrebno..)

    isto najkewl stvar mi je sto (cuo sam) da je jako tesko postati Jedi, sto je definitivno dobro, jer nitko ne zeli da mu 50 jedija trci svuda dok pokusava opljackati obliznjeg... bogatasa, banku, trgovinu.., wateva; uglavnom dobra idjeja !!!

    jedini razlog zasto nikada nisam zaigrao jest sto ima malo klasa, i saznao sam za nju prilicno kasno, tako da je vec bila stara i prilicno arhaicno izgledala, nadao sam se (i jos uvijek) da ce izdati novu, pa kad vec moram dati pare da dam za nesto sto ce mi se stvarno svidjati !!!

    Nego ja bih KOTOR MMORPG !!!
    Nažalost dosta je toga promjenjeno u kasnijim updatesima (neviđeni fijasko od strane SoE-a); Jedi možeš postati na samom početku (ponuđen je kao još samo jedna klasa s kojom možeš igrati dok si se prije stvarnoSmorao namučiti, ali bašSstvarno da bi igrao kao Jedi, a i to je bio znak prestiža), a same klase su srezane na mali broj (u usporedbi sa starim sistemom gdje si samo izabrao kao neku početnu klasu i tokom igre si mogao postati što god si želio biti (od političara koji je upravljao gradom, do graditelja spaceshipova i kuća, do bounty huntera sa nerijetko pravim metama, etc)).

    Ekonomija je isto tako bila vrlo dobra, pogotovo zato jer ju je podržavao savršenScrafting sistem ispred kojega se WoW-ov može samo sakriti i plakati (ali je bio ful kompliciran i jednostavno eksperimentiranje su isplatilo jer si mogao otkriti neke nove kombinacije materijala i dobro ih iskoristiti u oružjim oklopima ili čemu već). Neću niti počinjati koje su sve vrste craftinga postojale (od zamki, kuća, svemirskih letjelica, odjeće, medicinskih potrebština, šatora)... Naravno, nemojmo zaboraviti ni zabavljače koji su liječili na svoj način (iako su ih macrosi ubijali).

    A da ne spominjemo kad bi Pobunjenici i Imperij zastali i zaustavili svoje borbe samo da bi vidjeli dvoboj između Jedija i Dark Jedija... i onda se odmicali od pobjednika ne usuđujući se napasti ga iz straha/poštovanja (dobro ajde, onda su Force Useri pwnali sve, ali to je bilo fer jer ih je bilo možda 5-10 na čitavom serveru i stalno su morali paziti da se ne otkriju ispred Bounty Huntera jer bi inače dobili otvoreni PvP ON).

    I miss SW: Galaxies.

  30. #30
    = Citat = Izvorno postao Bishop_45_(2)
    Nego ja bih KOTOR MMORPG !!!
    postoje glasine.bilo nedavno na gameru

Slične teme

  1. Najbolja društvena igra
    By Snowman in forum Genetski modificirani krpelji
    Odgovora: 24
    Posljednji post: 27-12-2008, 13:14
  2. Najbolja igra
    By THE NO in forum Gaming općenito
    Odgovora: 250
    Posljednji post: 25-11-2008, 00:56
  3. Najbolja western igra?
    By Jack5 in forum Gaming općenito
    Odgovora: 27
    Posljednji post: 03-12-2006, 11:32
  4. Najbolja igra
    By DEBAAS in forum Gaming općenito
    Odgovora: 50
    Posljednji post: 14-04-2006, 10:40

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •