Stranica 3 od 4 PrvaPrva 1234 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 61 do 90 od 105

Tema: [SW]Najbolji lik u SW !

  1. #61

    Re: [SW]Najbolji lik u SW !

    Maul definitivno i mace windu!


  2. #62
    Moderator Fight fire with fire Deadwalker's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    13.180

    Re: [SW]Najbolji lik u SW !

    Mace Windu apsolutno, car!
    "Death smiles at us all. All a man can do is smile back."


  3. #63
    Senior Member My way or the highway Kostolomac's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    7.152

    Re: [SW]Najbolji lik u SW !

    motherfucker
    Spam spam, flame flame, that's the way of PcPlay!
    Ryzen 5 3600X # Liquid Freezer II 360 # Asus Prime X370-Pro # 16GB DDR4 # MSI RTX2070S Ventus OC # Adata SX8200 Pro 1TB
    & Samsung 860 EVO 500GB # Corsair RM650 # Lenovo Y27q-20 IPS 165Hz

  4. #64
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Jun 2008
    Lokacija
    Široki Brijeg
    Postova
    2.551

    Re: [SW]Najbolji lik u SW !

    Kenobi je najbolji.

  5. #65
    Senior Member Respawned sorcerer Srle's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    U drugom svetlu,gdje ima vise svetla
    Postova
    1.948

    Re: [SW]Najbolji lik u SW !

    Glasam za Vadera kao najboljeg,a nakon njega Yoda, Kenobi, a nakon njih svi koji vise favorizuju Dark Side.
    - Always angry, all the time -

  6. #66
    Senior Member My way or the highway Kostolomac's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    7.152

    Re: [SW]Najbolji lik u SW !

    pošto tema traži samo likove iz filmova koji vitlaju lightsaberom onda ću samo te i navest.
    lite side: yoda
    dark side: vader
    Spam spam, flame flame, that's the way of PcPlay!
    Ryzen 5 3600X # Liquid Freezer II 360 # Asus Prime X370-Pro # 16GB DDR4 # MSI RTX2070S Ventus OC # Adata SX8200 Pro 1TB
    & Samsung 860 EVO 500GB # Corsair RM650 # Lenovo Y27q-20 IPS 165Hz

  7. #67
    Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Nov 2008
    Lokacija
    Skupi
    Postova
    33

    Re: [SW]Najbolji lik u SW !

    od novih "filmova" definitivno Palpatine
    mislim, scenarij svake nove epizode je bio ocajan
    pa Dart Sidious ispada nesto kao genije, dok samuraji svetlosti skontaju ko ih

  8. #68
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    Nova Gradiška
    Postova
    6.248

    Re: [SW]Najbolji lik u SW !

    pa tko bi sumnjao u čoeka na tako visokoj razini u republici da je Sith lord...
    on the other hand, Sanader mi se čini kao potencijalni wielder Tamne strane...

  9. #69
    Senior Member No Mercy THUNDER_DINIX's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    OSIJEK
    Postova
    6.724

    Re: [SW]Najbolji lik u SW !

    haha, dobra

  10. #70
    Moderator Giant leap for forum
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    U kanti za smeche
    Postova
    3.552

    Re: [SW]Najbolji lik u SW !

    = Citat = Izvorno postao Hellboy v2.0
    pa tko bi sumnjao u čoeka na tako visokoj razini u republici da je Sith lord...
    on the other hand, Sanader mi se čini kao potencijalni wielder Tamne strane...

    Makaki, on je preocito los. Palpatine se cinio kao good guy.

  11. #71
    Senior Member You have been warned Maloki's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Duga Resa/Zagreb
    Postova
    15.390

    Re: [SW]Najbolji lik u SW !

    = Citat = Izvorno postao Lucius
    Han Solo ukupno gledano. Qui-Gon Jinn od jedi. Vader od dark side!
    Avatar ti rula samo tako. Jack O'Neill ftw

  12. #72

    Re: [SW]Najbolji lik u SW !

    Sljedeće je izvučeno iz SW:TOR teme da ne idemo u OT tamo i da imam gdje iznijeti svoje mišljenje.

    = Citat = Izvorno postao Hellboy
    Čak i Epizoda 2 po kojoj ekipa ima naviku pljuvati kad se sjeti, meni osobno predstavlja iznimno dobar film. Kao što već rekoh, prequel trilogija mi je draža od originalne samo zato što pokazuje Anakina kakav uistinu jest, za razliku od originala koji ga pokazuje samo kao inkarnaciju zla i ništa drugo.
    Složio bi se s tobom da u tome nema jedna mala mana - Anakin uopće nije vjerno prikazan u Prequel trilogiji, bar ne kad se usporedi s tim kako je indirektno opisan u Original trilogiji.

    Naime, u O je opisan kao "Osoba koju su teške odluke, ali sa dobrim ciljem na kraju, privukle na Tamnu stranu" i to je više manje poduprto njegovom konačnom žrtvom. Dok je na drugu ruku u P trilogiji on jednostavno bitchy i prirodno izgleda kao da naginje na Tamnu stranu sam od sebe bez ikakvog razloga. Jedini film gdje izgleda normalno i "neutralno" je Phantom Menace dok je još klinac i gdje nema nikakve direktne veze sa Jedi redom, dok je u kasnije dva filma bilo prokleto OČITO da će otići na Tamnu stranu i to NE zbog priče (koju mi kao gledatelji znamo) već zbog njegove osobnosti i ponašanja, tj. prvenstveno arogancije, nestrpljenja i općenite netrpeljivost, ali i zbog jeftinog "badass faktora" koji mu je Lucas morao dati. Ukratko, nisu njega njegove odlukeSdovele na tamnu stranu, premda se film trudi uvjeriti nas u to, nego je on jednostavno takav bioSod trenutka kad ga vidimo međe Jedijima... i to bi bilo u redu po meni, samo da nije u konfliktu sa Vaderom iz O filmova. Naravno, moguće je da je to samo moja (pogrešna) predodžba.

  13. #73
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    Nova Gradiška
    Postova
    6.248

    Re: [SW]Najbolji lik u SW !

    Eh, ali ta arogancija mu je usađena. Kako bi se ti ponašao da ti netko kaže da ćeš dovesti Silu u balans, da si Izabran? Naravno da ćeš biti arogantan. Isto tako, u Epizodi 2 ponovno vidi Padme za koju je sam rekao da ju stalno vidi otkad ju je upoznao što potiče navalu emocija u njemu, emocija koje si Jedi ne smije priuštiti. I potom mu majka umire nakon mjesec dana torture no svejedno se nekako zadržava na Svijetloj strani iako je osvetio njezinu smrt pobivši cijeli kamp pješčanih ljudi. Sve dok ne počnu noćne more, predskazanja za koja ima razloga vjerovati da su istinita jer je ista imao i o svojoj majci pa su se obistinila. Strah da će izgubiti Padme povezan sa stalnom nevjericom od strane Vijeća otkad je došao u Jedi red kao devetogodišnjak koji je već tad imao previše emocionalnih veza ga tjeraju sve dublje dok na kraju u želji da spasi Palpatinea, za kojeg vjeruje kako mu jedini može pomoći reže ruku Winduu.
    I opet, čak i nakon toga je shvatio što je učinio, čak i tada shvaća da je pretjerao dok ga Palpatine ne uvjeri da je tako moralo biti i onakvog iscrpljenog vrbuje pod svoje krilo. Preobrazba u Vadera je išla sve dalje kako je slušao Cara jer je mislio da će tako doći do spasa za Padme. A i sama Tamna strana utječe na njega što je vidljivo na Mustafaru nakon što je pobio vođe separatista. Dalje na Mustafaru pokušava uvjeriti Padme da je ono u što je i sam uvjeren istina - da je Jedi red zao i želi uništiti Republiku na što ga Padme poziva da joj se vrati. Konačno puca kad vidi Bena na vratima i pomisli da ga je Padme dovela da ga ubije te da ga je izdala. To ga je gurnulo preko ruba. To, povezano sa otkrivenjem da je ubio Padme (iako je Palpatine mislio lagati, rekao je istinu) ga je pretvorilo u Vadera u potpunosti.

  14. #74
    Moderator Fight fire with fire Deadwalker's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    13.180

    Re: [SW]Najbolji lik u SW !

    slazem se s Hellboyem u potpunosti. Trenutno bas gledam onu animiranu SW seriju Clone Wars koja ovako na lijep nacin opisuje taj veliki sukob između Republike i separatista te dosta opcenito produbljuje pricu oko Anakina, Padme, Kenobia-a i svih ostalih. Bas je u nekoliko epizoda bilo jasno vidljivo kako Anakin onako instiktivno, bez razmisljanja djeluje kada je u opasnosti njegova Padme ili ona njegova ucenica. On se kao osoba jako veze za svoje glavne prioritete(zena i republika) sto ga na kraju jako puno kosta...
    "Death smiles at us all. All a man can do is smile back."


  15. #75

    Re: [SW]Najbolji lik u SW !

    Arogancija mu nije trebala biti po defaultu ugrađena jer ona ne dolazi nužno sa moći/odgovornosti, nego je tu samo da bi mu dala tu "bad boy" vibru koja je postala poslovična stvar za sve anti-heroje u današnje vrijeme.

    I ono, promašili ste što sam ja pokušao reći.

    Nisam ja govorio ništa protiv Anakin takvog kakav je u prequel filmovima, nego koliko je različitSod toga kako je naizgled bio originalno zamišljen kao prošlost Darth Vadera. Ukratko, pokušali su ga modernizirati, a ja pri tome mislim da nisu uspjeli jer većinu vremena on ne radi ono što bi eventualno stvarnoSnapravio (Dark Side se može koristiti kao "izlika" samo do određene mjere, nije da ga ono, kontrolira 100%) nego ono što radnja treba da napravi. Prije borbe na Mustafaru kad Padme dođe sa Obiem koji se skrio u brod i Anakin ih vidi on Choke-a Padme. Pazi; on davi Padme koja mu je najvažnija osoba na svijetu, žena koja čeka njegovu djecu, osoba u koju ima potpuno povjerenje ali sada iznenada misli da ga je izdala. Mislim, koristiti Dark Side kao izliku za tu reakciju je slabo jer ono, to mu je NAJVAŽNIJA osoba za koju sve ovo i radi.

  16. #76
    Senior Member Master Blaster Feanor's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Zadar
    Postova
    4.480

    Re: [SW]Najbolji lik u SW !

    = Citat = Izvorno postao Arbiter of Change
    Jedini film gdje izgleda normalno i "neutralno" je Phantom Menace dok je još klinac i gdje nema nikakve direktne veze sa Jedi redom, dok je u kasnije dva filma bilo prokleto OČITO da će otići na Tamnu stranu i to NE zbog priče (koju mi kao gledatelji znamo) već zbog njegove osobnosti i ponašanja,
    Imas pravo Anakin je puno bolje portretiran u Clone Wars crtanom filmu di je stvarno dobroćudan iako se nazire nestrpljivost da postane još bolji....
    Look at us. Everything is backwards; everything is upside down. Doctors destroy health, lawyers destroy justice, universities destroy knowledge, governments destroy freedom, the major media destroy information and religions destroy spirituality

  17. #77
    Moderator Fight fire with fire Deadwalker's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    13.180

    Re: [SW]Najbolji lik u SW !

    = Citat = Izvorno postao Arbiter of Change
    Nisam ja govorio ništa protiv Anakin takvog kakav je u prequel filmovima, nego koliko je različit od toga kako je naizgled bio originalno zamišljen kao prošlost Darth Vadera. Ukratko, pokušali su ga modernizirati, a ja pri tome mislim da nisu uspjeli jer većinu vremena on ne radi ono što bi eventualno stvarno napravio (Dark Side se može koristiti kao "izlika" samo do određene mjere, nije da ga ono, kontrolira 100%)
    Pa nije ga 100% kontrolirala, do toga trenutka. Tada vec "ozbiljno nacet", kada je potamanio djecu u jedi temple-u i docarao si da su jedi zli(kako sam kaze), ima ozbiljno prodrmane temelje i vjeru u sve za sto se tako srdacno borio i za sto je zivio te trenutak kada ugleda Padme s Obiem u pozadini(koji je po njegovom uvjerenju zao te neprijatelj "njegove republike i mira" i za kojega smtra da ga je dovela da ga ubije) je kap koja preljeva casu i tada on gubi u potpunosti kontrolu i vjeru u sve, te od tada "tamna strana sile" u potpunosti upravlja njime...Tako sam barem ja shvatio...
    "Death smiles at us all. All a man can do is smile back."


  18. #78
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    Nova Gradiška
    Postova
    6.248

    Re: [SW]Najbolji lik u SW !

    Yup. I to je trajalo dok nije vidio sina kako leži na podu dok ga Palpatine prži. U tom trenutku Vader umire a Anakin se ponovno rađa. Iskupljuje se bacanjem Cara u odvod i potom umire kao Jedi i time ispunjuje proročanstvo - donosi ravnotežu u Silu. Trenutak kad se prilikom Jedi pogreba Anakin vrati kao Force ghost bez ožiljaka i stoji kraj Kenobija i Yode je...prekrasan i jedan je od vrhunaca remasterirane sequel trilogije. Ali općenito je u sequel trilogiji prikazan kao utjelovljenje zla što i jest istina, no opet, to nije Anakin. Anakin je počeo umirati sa Maceom i umro je na Mustafaru.

  19. #79
    Moderator Fight fire with fire Deadwalker's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    13.180

    Re: [SW]Najbolji lik u SW !

    Istina. No dobro, recimo da je Darth Vader bas bio cisti zao lik u "New hope", dok su ga u 5. i 6. epizodi ipak dosta "produbili" kao lika i otkrili neke njegove slabosti. Glede serijala, meni je prequel triologija malo bolja glede price, al ono, Han Solo i humor OT-a su jednostavno nenadmasivi...
    "Death smiles at us all. All a man can do is smile back."


  20. #80
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    Nova Gradiška
    Postova
    6.248

    Re: [SW]Najbolji lik u SW !

    Dobro, Han jest epic lik ali svejedno mi je Anakin draži (iako je Hayden bio loš izbor za glumca, kasnije se savršeno uklopio).
    E8ppOeZczF8

  21. #81

    Re: [SW]Najbolji lik u SW !

    Dobro, glavno da se kužimo onda.

    Samo što je meni loše, antiklimaktično i JEFTINO što je na kraju ljubav prema Padme izgubila od strane naleta bijesa from da Dark Side. Ne znam, to je mogla biti ogromna prekretnica za njega kao lika, ali dobro. Mislim da vam je već jasno nisam baš fan prequel filmova tako da sam i pod tim utjecajem, ali to je već za drugu temu (tko zna, možda čak i postam ako se sjetim i/ili nađem temu).

    E da, sjećate se one situacije na Bespinu kad je Vader ponudio Luku da svrgnu Cara i vladaju galaksijom zajedno kao otac i sin? To tada nije imalo nikakvu važnost (pretpostavilo se da je to bio samo trik nekakav), ali kasnije u EU materijalu doznajemo od Mare Jade da je Car taj de facto izdajnički čin jako ozbiljno shvatio. Mišljenja?

    I da, Mara Jade razvaljuje.

  22. #82
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    Nova Gradiška
    Postova
    6.248

    Re: [SW]Najbolji lik u SW !

    Car i Vader se nkad međusobno nisu voljeli. EU to jasno pokazuje. Hell, kraj Epizode 6 pokazuje Anakinovo mišljenje o Caru. Od tajnog apprenticea (TFU) kojeg je Vader koristio da namami rebele van pa ga je Car pokušao uzeti pod svoje krilo nakon što je Starkiller porazio Vadera pa do brojnih testova koje je Car stavljao pred Vadera (ressurectani Darth Maul je vjerojatno bio još jedan test) do konačnog testa sa Lukeom za kojeg je Car htio da mu bude apprentice jer Vader nikad nije uspio postati najmoćniji Force user u povijesti zbog oštećenja sa Mustafara. Godine testiranja sigurno nisu pridonijele ljubavi između njih dvojice. Isto tako, možda Vader i jest mislio ozbiljno kad je ponudio Lukeu da vlada s njime. Da je Luke pristao njih dvojica bi sredila Cara kao od šale. Već je nudio Padme da vlada s njime. A što se tiče njegove ljubavi prema Padme, trenutak na Mustafaru kad je vidio Kenobija je samo produbio njegove sumnje da ga Kenobi želi maknuti i zbog toga je pomislio da je Padme izdala njihovu vezu. Hell, darksideri nikad nisu bili osobito...strpljivi. Well, osim Sidiousa. I da, mara Jade je uber hawt redhead sa lightsaberom. Bolje ne ide.

  23. #83
    Moderator Fight fire with fire Deadwalker's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    13.180

    Re: [SW]Najbolji lik u SW !

    Ou yes, prava puca . Ma da, slazem se u biti to sto si rekao glede odnosa Vader-a i Cara. Mene samo zanima sta je sa zadnjom triologijom. Nisam nesto informiran o njoj, pa ono, sta vi mislite, bili imalo smisla snimit jos 3 filma?
    "Death smiles at us all. All a man can do is smile back."


  24. #84
    Senior Member Master Blaster Feanor's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Zadar
    Postova
    4.480

    Re: [SW]Najbolji lik u SW !

    = Citat = Izvorno postao Hellboy
    I da, mara Jade je uber hawt redhead sa lightsaberom. Bolje ne ide.
    Ma jebeš zelene oči i crvenu kosu, daj mi zeleni saber i crvenu kosu
    Look at us. Everything is backwards; everything is upside down. Doctors destroy health, lawyers destroy justice, universities destroy knowledge, governments destroy freedom, the major media destroy information and religions destroy spirituality

  25. #85
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Zagreb-Lanište/ Šibenik
    Postova
    1.665

    Re: [SW]Najbolji lik u SW !

    meni se isto trenutak kad anakin guši padme učinija prevelikon prekretnicon

    usput, može li mi iko poslati nekakvi link na pp do SW literature
    i koliko sezona postoji clone warsa
    vaik ludlo

  26. #86
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    Nova Gradiška
    Postova
    6.248

    Re: [SW]Najbolji lik u SW !

    = Citat = Izvorno postao Deadwalker
    Ou yes, prava puca . Ma da, slazem se u biti to sto si rekao glede odnosa Vader-a i Cara. Mene samo zanima sta je sa zadnjom triologijom. Nisam nesto informiran o njoj, pa ono, sta vi mislite, bili imalo smisla snimit jos 3 filma?
    Kako ne. Baš smo Šnicla i ja pričali prije par večeri kako bi bilo lijepo da Lucas producira a Jackson režira trilogiju baziranu na Republic Commandou. Znači izbaciti Jedije iz jednadžbe. I eventualno preinačiti priču da se ne oslanja samo na akciju. Primjerice pratiti klona od Kaminoa pa do izvršenja order 66 i prikazati kroz njihove oči kako su izgledali zadnji dani Republike.

  27. #87
    Moderator Fight fire with fire Deadwalker's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    13.180

    Re: [SW]Najbolji lik u SW !

    e nebi imao nista protiv. Zapravo, ja se jos uvik nadam nastavku doticne igre. Ono, kada sam je prvi puta igrao, bas sam imao jebeni SW feeling. Inace, fora mi je ova animirana SW serija. Mogli bi njome popratiti i razdoblje originalne triologije. Fali danas SW materjala i ovakve stvari su i vise nego dobrodosle
    "Death smiles at us all. All a man can do is smile back."


  28. #88
    Moderator Giant leap for forum
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    U kanti za smeche
    Postova
    3.552

    Re: [SW]Najbolji lik u SW !

    Cini mi se da gledate to gusenje Padme malo previse kroz oci idealiziranog covjeka (iliti Jedija), a manje kroz obicnog covjeka. Mislim, nakon Clone Warsa, nocnih mora, spasavanja Palpatinea i ubijanja svojih dojucerasnjih prijatelja, da mi dodje "brat" koji me odgaja gotovo cijeli zivot da me sprijeci u nastojanju da spasim voljenu osobu, a onda ta voljena osoba ispadne kao da je takodjer protiv mene. Ne znam kako vi, ali ja ne da bih ju Force Chokeao, nego bi joj razbio glavu lightsaber hiltom.

  29. #89
    Moderator Fight fire with fire Deadwalker's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    13.180

    Re: [SW]Najbolji lik u SW !

    = Citat = Izvorno postao Herr Schnitzel
    Cini mi se da gledate to gusenje Padme malo previse kroz oci idealiziranog covjeka (iliti Jedija), a manje kroz obicnog covjeka. Mislim, nakon Clone Warsa, nocnih mora, spasavanja Palpatinea i ubijanja svojih dojucerasnjih prijatelja, da mi dodje "brat" koji me odgaja gotovo cijeli zivot da me sprijeci u nastojanju da spasim voljenu osobu, a onda ta voljena osoba ispadne kao da je takodjer protiv mene. Ne znam kako vi, ali ja ne da bih ju Fore Chokeao, nego bi joj razbio glavu lightsaber hiltom.
    care
    Ma da, upravo tako. Mozemo mi pricat sta hocemo, al treba se zapravo malo uzivit u taj lik i pokusat si onak barem imaginarno zamislit sta bi na tom mjestu napravili...
    "Death smiles at us all. All a man can do is smile back."


  30. #90
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    Nova Gradiška
    Postova
    6.248

    Re: [SW]Najbolji lik u SW !

    Eh, vidite kako čovjek kuži. Problem ne leži u Anakinu toliko koliko u njegovoj okolini. Od malih nogu Anakin je bio rob. Već to je dovoljno da popizdi, no on je popravljao stvari i tako se zabavljao. Potom dolazi odvajanje od majke da bi postao Jedi. Majka mu je jedina obitelj koju ima. Tada u isto vrijeme upoznaje mladu i lijepu Padme. Qui-Gon tvrdi da je mališan savršen za Jedija i da čak postoji šansa da je on Izabrani, onaj koji će dovesti Silu u ravnotežu. I potom ga odbiju. Izgubi prijatelja i Vijeće ga potom primi. I cijelo vrijeme on misli na Padme, na majku koju je ostavio u ropstvu, na proročanstvo. Tada se nakon desetak godina Padme vraća u njegov život, gubi majku na jeziv način, način koji bi svakog poslao u killing spree koji bi se proširio preko pola galaksije, Vijeće mu ne vjeruje i misle da nije zreo i pouzdan da postane Jedi master a cijelo to vrijeme mu Palpatine puni glavu anti-Jedi pričama i veliča tamnu stranu. Suptilno, ali pali. I na kraju, počinju predskazanja o smrti Padme, gubi vjeru u Viječe nakon što ga odbiju proglasiti Masterom, prije toga prolazi kroz rat koji obuhvaća cijelu galaksiju, rat u kojem vidi tisuće smrti, rat u kojem je ubijao, u ime mira, no svejedno, nitko ne izlazi normalan iz rata. I onda Palpatine nastavlja sa svojom propagandom do te mjere da Anakin jednostavno gubi nadzor nad sobom zbog straha da će izgubiti jedinu osobu koja mu je ostala. Anakin je žrtva okolnosti. I cijeli njegov put nije on odredio. Čak štoviše, usudio bih se reći da mu je cijeli put bio suđen. Od uzdignuća do pada i konačne žrtve. Ispunio je proročanstvo. Samo ne na način na koji je mislio da će to napraviti.

Slične teme

  1. Najbolji SMG u MW2
    By El Klinjo in forum Call of Duty
    Odgovora: 28
    Posljednji post: 11-10-2010, 21:14
  2. Najbolji
    By POSA in forum Gaming općenito
    Odgovora: 5
    Posljednji post: 01-01-1970, 01:00

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •