Vidi rezultate ankete: Bolji vam je:

Glasači
96. Ne možeš glasati u ovoj anketi
  • STAR WARS

    43 44,79%
  • STAR TREK

    41 42,71%
  • Volim ih podjednako oba

    12 12,50%
Stranica 2 od 3 PrvaPrva 123 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 31 do 60 od 90

Tema: Star Wars vs. Star Trek

  1. #31
    Senior Member Respawned sorcerer Maze's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    Ironforge
    Postova
    1.233
    = Citat = Izvorno postao Y0$$1p
    star trek mi je daleko bolji
    jer ono mi je bezveze:
    "may the force be with you"



    ovo iz star treka ce mozda i biti u buducnosti ali star wars tesko
    Dobro... Svako ima mišljenje, i moje mišljenje je da ti ne zasluzujes biti mod.
    This beasts around me are nothing compared to the beast within. (bm>mm)

  2. #32
    Senior Member It lives by night Y0$$1p's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    kutina
    Postova
    706
    = Citat = Izvorno postao THUNDER_DINIX
    kaze se May the force be with you, nemoj vrijedjat SW. BTW, podjednake su sanse da bi mogli bit u buducnosti


    nije da vređam ali jako je malo vjerojatno da ce ljudi u buducnosti koristit silu

  3. #33
    Senior Member Respawned sorcerer Maze's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    Ironforge
    Postova
    1.233
    Pa..i sada gledamo na realnost.. Ma daj, ako si već mod poštuj mišljenja.
    This beasts around me are nothing compared to the beast within. (bm>mm)

  4. #34
    Senior Member No Mercy THUNDER_DINIX's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    OSIJEK
    Postova
    6.724
    [quote=Y0$$1p]
    = Citat = Izvorno postao "THUNDER_DINIX":3q9c23mg
    kaze se May the force be with you, nemoj vrijedjat SW. BTW, podjednake su sanse da bi mogli bit u buducnosti


    nije da vređam ali jako je malo vjerojatno da ce ljudi u buducnosti koristit silu[/quote:3q9c23mg]

    Sila iliti Force se pise velikim slovom. nego vec ima ljudi koji imaju moc koristiti telekinezu, podizati stvari i takve fore. mozda sam previse gledao Matrix, ali mislim da sam negdje procitao da ima takvih ljudi

  5. #35
    Senior Member My way or the highway Kostolomac's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    7.152
    star wars su mi malo draži, ali ipak dovoljno da sam glasao za njih. jednostavno, više mi se sviđa priča, više je onako epska, baš ko što je neko rekao kao lotr u svemiru. ali sam isto tako i treki jer sam gledao veliku većinu epizoda, a i par filmova
    Spam spam, flame flame, that's the way of PcPlay!
    Ryzen 5 3600X # Liquid Freezer II 360 # Asus Prime X370-Pro # 16GB DDR4 # MSI RTX2070S Ventus OC # Adata SX8200 Pro 1TB
    & Samsung 860 EVO 500GB # Corsair RM650 # Lenovo Y27q-20 IPS 165Hz

  6. #36
    Senior Member Respawned sorcerer Maze's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    Ironforge
    Postova
    1.233
    [quote=THUNDER_DINIX][quote="Y0$$1p":2h3wc5bn]
    = Citat = Izvorno postao "THUNDER_DINIX":2h3wc5bn
    kaze se May the force be with you, nemoj vrijedjat SW. BTW, podjednake su sanse da bi mogli bit u buducnosti


    nije da vređam ali jako je malo vjerojatno da ce ljudi u buducnosti koristit silu[/quote:2h3wc5bn]

    Sila iliti Force se pise velikim slovom. nego vec ima ljudi koji imaju moc koristiti telekinezu, podizati stvari i takve fore. mozda sam previse gledao Matrix, ali mislim da sam negdje procitao da ima takvih ljudi[/quote:2h3wc5bn]


    Imaš takih ljudi, to ti se sve snagom uma radi. Ali, ja mislim da je Sila nešto složenije od telekineze..
    This beasts around me are nothing compared to the beast within. (bm>mm)

  7. #37
    Senior Member No Mercy Lord Jambrek's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Kod tvoje mame u krevetu
    Postova
    6.948
    [quote=THUNDER_DINIX][quote="Y0$$1p":exv1rblq]
    = Citat = Izvorno postao "THUNDER_DINIX":exv1rblq
    kaze se May the force be with you, nemoj vrijedjat SW. BTW, podjednake su sanse da bi mogli bit u buducnosti


    nije da vređam ali jako je malo vjerojatno da ce ljudi u buducnosti koristit silu[/quote:exv1rblq]

    Sila iliti Force se pise velikim slovom. nego vec ima ljudi koji imaju moc koristiti telekinezu, podizati stvari i takve fore. mozda sam previse gledao Matrix, ali mislim da sam negdje procitao da ima takvih ljudi[/quote:exv1rblq]


    Tako je, ljudi koriste svega 20% mozga(ak ne i manje) kada bi mogao mozak koncentrirati na negdje 30-40 posto onda bi mogao koristit telekinezu, a kada bi ga mogao na negdje 50+% onda bi mogao koncentrirati svoju energiju(neznam kaj to točno znači, ali mislim da je to nešto tipa Kame-Hame Ha)


    To sam negdje čitao, samo ne znam gdje.
    Mislio sam da sam lud, ali glasovi u glavi su mi rekli da nisam!

  8. #38
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    zagreb
    Postova
    4.337
    [quote=Lord Jambrek][quote="THUNDER_DINIX":3lxt1vwm][quote="Y0$$1p":3lxt1vwm]
    = Citat = Izvorno postao "THUNDER_DINIX":3lxt1vwm
    kaze se May the force be with you, nemoj vrijedjat SW. BTW, podjednake su sanse da bi mogli bit u buducnosti


    nije da vređam ali jako je malo vjerojatno da ce ljudi u buducnosti koristit silu[/quote:3lxt1vwm]

    Sila iliti Force se pise velikim slovom. nego vec ima ljudi koji imaju moc koristiti telekinezu, podizati stvari i takve fore. mozda sam previse gledao Matrix, ali mislim da sam negdje procitao da ima takvih ljudi[/quote:3lxt1vwm]


    Tako je, ljudi koriste svega 20% mozga(ak ne i manje) kada bi mogao mozak koncentrirati na negdje 30-40 posto onda bi mogao koristit telekinezu, a kada bi ga mogao na negdje 50+% onda bi mogao koncentrirati svoju energiju(neznam kaj to točno znači, ali mislim da je to nešto tipa Kame-Hame Ha)


    To sam negdje čitao, samo ne znam gdje.[/quote:3lxt1vwm]


    eto malo znanstvenog objasnjenja
    inace sw mi je drazi

  9. #39
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    1.709
    [quote=pimp][quote=Lord Jambrek][quote="THUNDER_DINIX":4ags2c4u]
    = Citat = Izvorno postao "Y0$$1p":4ags2c4u
    = Citat = Izvorno postao "THUNDER_DINIX":4ags2c4u
    kaze se May the force be with you, nemoj vrijedjat SW. BTW, podjednake su sanse da bi mogli bit u buducnosti


    nije da vređam ali jako je malo vjerojatno da ce ljudi u buducnosti koristit silu
    Sila iliti Force se pise velikim slovom. nego vec ima ljudi koji imaju moc koristiti telekinezu, podizati stvari i takve fore. mozda sam previse gledao Matrix, ali mislim da sam negdje procitao da ima takvih ljudi[/quote:4ags2c4u]


    Tako je, ljudi koriste svega 20% mozga(ak ne i manje) kada bi mogao mozak koncentrirati na negdje 30-40 posto onda bi mogao koristit telekinezu, a kada bi ga mogao na negdje 50+% onda bi mogao koncentrirati svoju energiju(neznam kaj to točno znači, ali mislim da je to nešto tipa Kame-Hame Ha)


    To sam negdje čitao, samo ne znam gdje.[/quote:4ags2c4u]


    eto malo znanstvenog objasnjenja
    inace sw mi je drazi[/quote:4ags2c4u]

    lol, to je tesko znanstveno objasnjenje; ako clockas CPU, ce on biti sposoban sam dwnloadati drivere za graficku.... TESKO !!!!

  10. #40
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    zagreb
    Postova
    4.337
    [quote=Bishop_45_(2)][quote=pimp][quote="Lord Jambrek":2edpqkct][quote="THUNDER_DINIX":2edpqkct]
    = Citat = Izvorno postao "Y0$$1p":2edpqkct
    = Citat = Izvorno postao "THUNDER_DINIX":2edpqkct
    kaze se May the force be with you, nemoj vrijedjat SW. BTW, podjednake su sanse da bi mogli bit u buducnosti


    nije da vređam ali jako je malo vjerojatno da ce ljudi u buducnosti koristit silu
    Sila iliti Force se pise velikim slovom. nego vec ima ljudi koji imaju moc koristiti telekinezu, podizati stvari i takve fore. mozda sam previse gledao Matrix, ali mislim da sam negdje procitao da ima takvih ljudi[/quote:2edpqkct]


    Tako je, ljudi koriste svega 20% mozga(ak ne i manje) kada bi mogao mozak koncentrirati na negdje 30-40 posto onda bi mogao koristit telekinezu, a kada bi ga mogao na negdje 50+% onda bi mogao koncentrirati svoju energiju(neznam kaj to točno znači, ali mislim da je to nešto tipa Kame-Hame Ha)


    To sam negdje čitao, samo ne znam gdje.[/quote:2edpqkct]


    eto malo znanstvenog objasnjenja
    inace sw mi je drazi[/quote:2edpqkct]

    lol, to je tesko znanstveno objasnjenje; ako clockas CPU, ce on biti sposoban sam dwnloadati drivere za graficku.... TESKO !!!![/quote:2edpqkct]


    ti tvrdis da su cpu i mozak slicni?
    mozak je jos uvijek velika misterija za nas

  11. #41
    Senior Member Small step for mankind Valnjes 666's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Okolica Siska
    Postova
    2.004
    = Citat = Izvorno postao {B}Łood rAvE{n}
    = Citat = Izvorno postao Hellboy
    = Citat = Izvorno postao Armachus
    = Citat = Izvorno postao Kenyi
    = Citat = Izvorno postao Hanzaplast
    STAR WARS


    http://tinyurl.com/2ae2d

    Osveta sig-a!

  12. #42
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    1.709
    = Citat = Izvorno postao pimp
    ti tvrdis da su cpu i mozak slicni?
    mozak je jos uvijek velika misterija za nas
    ti si malo spor .....

  13. #43
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    zagreb
    Postova
    4.337
    = Citat = Izvorno postao Bishop_45_(2)
    = Citat = Izvorno postao pimp
    ti tvrdis da su cpu i mozak slicni?
    mozak je jos uvijek velika misterija za nas
    ti si malo spor .....
    nisam , lagan sam i brz ,

  14. #44
    Administrator My way or the highway W1k1n6's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    45,8/16 stupnjeva
    Postova
    7.146
    Razočarat ću vas možda malo, ali telekineza, telepatija, meterijalizacija i slični oblici "Sile" još nisu nikada dokazani u znanstvenim uvjetima. Svaki puta kada je neki guru, radiestezist, telekinetičar i sl. pristao svoje paranormalne moći podvrgnuti kontroliranim laboratorijskim uvjetima, ili je dokazano kako se radi o prevari, ili ih pak nije mogao demonstrirati. Najveći primjeri takvih prevaranata koji su znanstveno raskrinkani su Uri Geller i Sai Baba, a to su ljudi kojima je vjerovalo ili još uvijek vjeruje, ne par stotina ili par tisuća ljudi, već par milijuna. Iskreno, volio bih jako kada bi se dokazalo postojanje nekog oblika "Sile", ali svi primjeri do sada toliko su me razočarali da nemate pojma. Stoga spekulativnoj znanosti Star Treka dajem puno veću prednost nego onoj Star Warsa.
    Pratite nas na Facebooku i Twitteru!

  15. #45
    Senior Member Respawned sorcerer WEASEL's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    sinj
    Postova
    1.646
    da, al premda nisam baš puno pratio star trek, primjetio sam da neke rase ili nešto takvo isto imaju nekakve oblike telekineze:X
    pa sada, ako netko kaže da mu je sw glup jer ima silu a ovo nije jer nema......

  16. #46
    Administrator My way or the highway W1k1n6's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    45,8/16 stupnjeva
    Postova
    7.146
    imaš pravo, osim toga bilo je i nekoliko rasa telepata u ST-u, no on nije baziran na tome, za razliku od SW-a u kojemu se sve vrti oko Sile. ST nije nikada propustio dotaknuti svaku znanstvenu ili paraznanstvenu teoriju, no u središtu svega su bile tzv "ljudske" priče. "Sila" je pak u SW-u osnova oko koje se sve okreće, nešto poput priča iz biblije.
    Generalno gledano, ST-u najveću popularnost duguje optimistički pogled u tehnološku budućnost, dok je u SW-u najzanimljiviji Tamni dio Sile.
    Čim je ST skrenuo od te putanje i počeo prikazivati tehnološku budućnost kao nešto mračnije od onoga na što smo navikli (Enterprise), sam je sebi zabio nož u srce. Isto bi se desilo kada bi napravili SW film u kojemu ne bi bilo tamnih Jedija ili Sitha. Propao bi samo tako.
    Hoću reći kako je teško uspoređivati SW i ST, jer su im osnovne ideje i pristupi totalno oprečni.
    Pratite nas na Facebooku i Twitteru!

  17. #47
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    Jedi Temple - unknown planet
    Postova
    3.189
    još vi o tome

    mislim izabrat između dva legandarna serijala je stvarno glupo.....

    no nekako kad malo bolje razmislim nekako mi je S.W. bolji možda jer je momentalno bolji jer je izašao film nedavno za razliku od S.T. a i Legacy nije baš nešto tako da eto..........

    poklon S.T. isto je legendaran


    AMD phenom II X4 2.8Ghz; 2 x 2GB DDR2 - Kingmax; Radeon HD4870 – 512MB; FORTRON BlueStorm 500W

  18. #48
    Senior Member Lord of The Fleas cr33p's Avatar
    Datum registracije
    Aug 2006
    Lokacija
    Nexe city
    Postova
    302
    [quote=Valnjes 666]
    = Citat = Izvorno postao "{B}Łood rAvE{n}":1jgs2blq
    = Citat = Izvorno postao Hellboy
    = Citat = Izvorno postao Armachus
    = Citat = Izvorno postao Kenyi
    = Citat = Izvorno postao Hanzaplast
    STAR WARS
    [/quote:1jgs2blq]

  19. #49
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    Jedi Temple - unknown planet
    Postova
    3.189
    [quote=cr33p][quote=Valnjes 666]
    = Citat = Izvorno postao "{B}Łood rAvE{n}":3qlnj59q
    = Citat = Izvorno postao Hellboy
    = Citat = Izvorno postao Armachus
    = Citat = Izvorno postao Kenyi
    = Citat = Izvorno postao "Hanzaplast":3qlnj59q
    STAR WARS
    [/quote:3qlnj59q][/quote:3qlnj59q]

    joj vi i vaše PIRAMIDE...........

    E baš sad moj glas ide: STAR TREK


    AMD phenom II X4 2.8Ghz; 2 x 2GB DDR2 - Kingmax; Radeon HD4870 – 512MB; FORTRON BlueStorm 500W

  20. #50
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    Dwarf Fortress
    Postova
    8.343
    SW definitivno ST mi je nekako pre savrsen ko sto w1k1n6 kaze tehnoloski savrsena buducnost i zbog toga mi se ne svidja previse je crnobijel Borgovi su badguysi a Federacija goodguysi i nema odstupanja a to mi najvise ide na zivce dok u SW ima toliko promjena strana da se ne zna ko je ko i to mi se svidja jer SW prikazuje svemir kakav je okrutno i hladno mjesto koje bas i ne voli grseke zato SW
    I dreamt I was in a painting with ponies. It was... nice.

  21. #51
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Nov 2005
    Postova
    8.709
    = Citat = Izvorno postao Jopax
    SW definitivno ST mi je nekako pre savrsen ko sto w1k1n6 kaze tehnoloski savrsena buducnost i zbog toga mi se ne svidja previse je crnobijel Borgovi su badguysi a Federacija goodguysi i nema odstupanja a to mi najvise ide na zivce dok u SW ima toliko promjena strana da se ne zna ko je ko i to mi se svidja jer SW prikazuje svemir kakav je okrutno i hladno mjesto koje bas i ne voli grseke zato SW
    kad smo već kod te tehnologije teh. savršena budućnost (star trek) može proći ali da ista tehnologija prevladava tisućama godina (star wars) bez promjene po meni je malo glupavo

  22. #52
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    Dwarf Fortress
    Postova
    8.343
    Pa bas i nije jer bi po tome i ljudi bili glupi (sto i jesu) jer i nasa tehnologija nije napredovala bas brzo u zadnje 2000 godina razvili smo se u vecinom u naoruzanju i nicem drugom jer rat tjera tehnologiju naprijed nista vise u ST je buducnost savrsena jer se zemlja ujedinila (sto je nemoguce) pa sad ratuje protiv aliena (borgovi) ako nas vanzemaljci ikad i napadnu rasturice nas jer nismo jedinstveni i zato tehnologija u SW stagnira jer svaki je planet sam za sebe
    I dreamt I was in a painting with ponies. It was... nice.

  23. #53
    Senior Member Respawned sorcerer Black Hawk Down's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2007
    Lokacija
    Da
    Postova
    1.136
    = Citat = Izvorno postao Jopax
    Pa bas i nije jer bi po tome i ljudi bili glupi (sto i jesu) jer i nasa tehnologija nije napredovala bas brzo u zadnje 2000 godina razvili smo se u vecinom u naoruzanju i nicem drugom jer rat tjera tehnologiju naprijed nista vise u ST je buducnost savrsena jer se zemlja ujedinila (sto je nemoguce) pa sad ratuje protiv aliena (borgovi) ako nas vanzemaljci ikad i napadnu rasturice nas jer nismo jedinstveni i zato tehnologija u SW stagnira jer svaki je planet sam za sebe
    Ali u zadnjih 150 godina smo prokleto napredovali.

    P.S.Da bolje gledaš ST znao bi da nisu se svi zemljani udružili te da je bilo međusobnih ratovanja(sada nemoj reći na početku,ali kasnije da,iako je istina).Na primjer kada je Federacija ratovala protiv neke rase koja je smeđa,ratoborna i poznata,uskoro su sklopili mir.Taj mir nije bio dobar za neke kolonijem,i zato su se te kolonije "odcijepile" i dalje ratovale s tom rasom.(hrt govnari vidite da jedan fan ST serijiala zaboravlja,sada i jednu važnu rasu)
    Molim da mi nitko ne šalje privatne poruke.
    (uvijek se od njih uznemirim)
    912362004655177310808
    http://www.youtube.com/watch?v=puVmKfCw ... ed&search=

  24. #54
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Mar 2007
    Lokacija
    Zenica
    Postova
    112
    ma kakav star Trek, Star Wars je pravi kult medu ovim filmovima, u SW filmovima mozes naci tehnologiju koja je danas skoro postala standard, a u ST-u nista sto nikad nece postojat, mislim virtualni doktor ili ono beam me up scotie, to je pravo bullshit
    orim, čupam, izbijam bandere za novu grafičku

  25. #55
    ST i SW su veliki GAY SHIT!!!

    I zato KOTOR PWNA oboje!!!

  26. #56
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Džurdževac
    Postova
    733
    Star Trek mi je bolji, SW mi se uopće nije svidio i njedan film nisam pogledao do kraja....

  27. #57
    Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    Čakovec
    Postova
    47
    ST mi je puno bolji zato jer se vrti oko naše budučnosti,morate priznati da bi bilo zanimljivo živjeti u takvom vremenu. Još 300 godina pa će se vidjeti ima li u tome nešto istine,nažalost mi to nećemo doživjet.

  28. #58
    Senior Member Fight fire with fire
    Datum registracije
    Jan 2006
    Postova
    10.135
    star trek

  29. #59
    Administrator My way or the highway W1k1n6's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    45,8/16 stupnjeva
    Postova
    7.146
    Ne da se ova rasprava, vidim
    Stoga ću još dodati jednu važnu činjenicu - ST je televizijski serijal, dok je SW najraskošnija hollywoodska filmska produkcija koju možete zamisliti. Čak i ST filmovi su naspram SW-a bliži B produkciji, tako da je vrlo teško uspoređivati te dvije franšize, jer se strahovito razlikuju i prema vrsti produkcije.
    Pratite nas na Facebooku i Twitteru!

  30. #60
    Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    Čakovec
    Postova
    47
    Da, ali ima i ST filmova (točnije 10, 11 je u produkciji). Što se samih filmova tiče SW je bolji,posebno II i III epizoda (najnovije)

Slične teme

  1. Star Trek: The Captains
    By Da_killah in forum Star Trek & Star Wars
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 26-06-2011, 13:37
  2. Star Trek Supremacy
    By keko in forum Star Trek & Star Wars
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 13-07-2010, 12:19
  3. Star Trek
    By The Boz in forum Star Trek & Star Wars
    Odgovora: 64
    Posljednji post: 06-06-2009, 01:04

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •