Prikazujem rezultate 1 do 15 od 15

Tema: Pomoc

  1. #1

    Pomoc

    Kupio sam graf gainward gf7600gs agp,od 1. dana problemi!Naime vecina igara radi bez greske,ali video i neki filmovi u igri jednostavno smznu cijeli komp!Nakon formatiranja diska i isprobavanje iste kod frenda gdje je bilo isto dobijem drugu!Ali slucaj se ponavlja!Grafulja opet ne radi kako treba!

  2. #2
    Guest
    Ček dobio si drugu novu takvu i isti je problem???I kod tebe i kod frenda?

    Jer ako je tako grafičke ne valjaju!

  3. #3
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Feb 2007
    Postova
    657
    a kakve procesore ti i tvoj prijatelj imate ?
    AMD Athlon II X4 620 // GTX 260 SuperOverClocked // 2gb DDR3 // gigabyte ma785GMT-UD2H//LG 23" FULL HD

  4. #4

    Re: Pomoc

    kod frenda je video radio 2 min ,ali cno/bijelo,nakon toga se sj bios!Trebao je restartati bios!Zanima jel teoretski moguce da dobije 2 kom neispravnih grafulja i jel jos neko imao slični problem!

  5. #5
    Guest
    procesori nemaju veze s zmrazavanjem računala..jedino ako se overklokirani a nisu stabilni na tim frekvama!

    EDIT:

    = Citat = Izvorno postao mariopin
    kod frenda je video radio 2 min ,ali cno/bijelo,nakon toga se sj bios!Trebao je restartati bios!Zanima jel teoretski moguce da dobije 2 kom neispravnih grafulja i jel jos neko imao slični problem!
    Nisam znao da se bios može samo tak sjebat preko windowsa.....čudan mi je taj tvoj problem....zašto ne reklamiraš grafu??I nek ti onda stave pred tvojim očima onu koja če ispravno radit!

  6. #6
    Kod mene je amd 64 3800,a frend ima neki p4

  7. #7
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Feb 2007
    Postova
    657
    pa ja sam dvaput dobio isti mis pa pokidan
    AMD Athlon II X4 620 // GTX 260 SuperOverClocked // 2gb DDR3 // gigabyte ma785GMT-UD2H//LG 23" FULL HD

  8. #8
    U v-milu,kad donesem reklamaciju kazu samo nazvati kroz par dana!

  9. #9
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648
    Nije graška u kartici! I ja i kolega avuleta2 smo imali indentične probleme!

    Meni su problem rješili najnoviji driveri za matičnu! Imam nForce2 matičnu!

    A avuleta2 neznam kak je rješil problem, ja sam mu pomagal ali neznam kaj je točno rekel da je problem bio, mislim da ga je DirecX v9.0c zajebaval!

  10. #10
    Kupio sam ovu graf jer na svim forumima je hvale kao da je bogom dana u klasi do 1000kn!

  11. #11
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648
    Grafička je odlična ali ima sitnih mušica koje buju te zajebavale dok god ne skužiš kak ih se rješiti!

    Ja imam 7600GS i jako sam zadovoljan!

  12. #12
    Nista,idem pronaci nove drv za maticnu(asrock 939a8x-m)jer sve dodro radi s xp sp1!Tek kad inst dx9c pocinju problemi!

  13. #13
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648
    = Citat = Izvorno postao mariopin
    Nista,idem pronaci nove drv za maticnu(asrock 939a8x-m)jer sve dodro radi s xp sp1!Tek kad inst dx9c pocinju problemi!
    E to je rekel i avalueta2, njemu čim stavi DX9.0c grafa radi probleme! Odi si na Microsoft stranicu i imaš file DirecX RunTime Edition za skinuti, on ti služi za web update DX9.0c u najnoviju verziju! Ali moraš imati original windows da to skineš!

  14. #14
    Guest
    nemoj ih tražiti..nego skini najnoviji direct x....+ drivere za matičnu+drivere za grafu..pitaj boga koja verzije ti imaš doma!

  15. #15
    onda nece ići!

Slične teme

  1. Pomoc
    By marko1997 in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 22-12-2008, 09:26
  2. Pomoc
    By Buftla in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 10-06-2008, 19:38
  3. Pomoc !?
    By h4ro in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 5
    Posljednji post: 04-05-2008, 19:27
  4. Pomoc oko c++
    By Blacky_123 in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 10-02-2008, 17:59

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •