Stranica 3 od 4 PrvaPrva 1234 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 61 do 90 od 107

Tema: David Icke

  1. #61
    Senior Member It lives by night ewok's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Gallows pole
    Postova
    645
    nisam tu epizodu gledao i ne zanima me (iako su sve ostale super)... naime, nakurac mi idu ti idioti koji tvrde da su ljudi potomci izvazemaljaca, da su ljudi rezultati neuspijelog alienskog pokusa, da se diljem zemlje nalaze laboratoriji aliena i ljudi, itd... ovakva pretjerivanja mozete procitati u knjizi "Alternativna povijest"... ima cak nesto o vrstama izvazemaljaca pa ih u knjizi detaljno opisuje, pun kurac sranja na koja se mozes samo nasmijati i pozeljeti autora teksta opizditi olovnom cijevi po glavi...

  2. #62
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Rovinj,kroejša
    Postova
    2.674
    ma da neke stvari šta je rekao su pretjerane

  3. #63
    Senior Member Small step for mankind IgGy's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Između redaka
    Postova
    2.668
    = Citat = Izvorno postao ewok
    nisam tu epizodu gledao i ne zanima me (iako su sve ostale super)... naime, nakurac mi idu ti idioti koji tvrde da su ljudi potomci izvazemaljaca
    Pa dobro, zvuci smijesno, ali kad bi malo razmislio i, ono, malcice pustio mastu s lanca (i u medjuvremenu pogledao i ovo), kako su nastali ljudi? Sta, bog je malo promucko zemlju i - flop, nasto je covjek?

    Ok, mozemo to gledat i s ove strane - nakon velikog buma, na zemlji su nastali prvi organizmi, i tijekom vremena, evolucijom, iz primata je nastao moderni covjek...

    Ili, na kraju krajeva, uz milijune, milijarde galaksija u svemiru, zar doista mislis da je covjek jedino inteligentno bice u tolikom, neistrazenom prostoru? Mislim, zar je toliko tesko prihvatiti potencijalnu mogucnost da je Zemlja samo jedna od kolonija neke X izvanzemaljske civilizacije, koja je pred, ajmo rec, 7 milijuna godina nastanila ovaj planet?

  4. #64
    Senior Member My way or the highway Neven <R>'s Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    wololo
    Postova
    7.914
    Zapravo jednaka je količina dokaza u tome da je život(ili čovjek svejedno) nastao od izvanzemaljaca ili da ih je neki svemoćni entitet stvorio. Teorija evolucije ne objašnjava postanak života već samo njegovu evoluciju tj. napredak.
    Za postanak života postoji više teorija ali nijedna nije znanstveno prihvaćena jer bi onda na kraju krajeva učili u školama od kuda je život nastao

  5. #65
    Senior Member It lives by night ewok's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Gallows pole
    Postova
    645
    = Citat = Izvorno postao IgGy
    = Citat = Izvorno postao ewok
    nisam tu epizodu gledao i ne zanima me (iako su sve ostale super)... naime, nakurac mi idu ti idioti koji tvrde da su ljudi potomci izvazemaljaca
    SSta, bog je malo promucko zemlju i - flop, nasto je covjek?
    ne vjerujem u boga...

    Ili, na kraju krajeva, uz milijune, milijarde galaksija u svemiru, zar doista mislis da je covjek jedino inteligentno bice u tolikom, neistrazenom prostoru?
    nisam ni rekao da smo jedini u svemiru, vjerujem da postoje izvanzemaljci
    Mislim, zar je toliko tesko prihvatiti potencijalnu mogucnost da je Zemlja samo jedna od kolonija neke X izvanzemaljske civilizacije, koja je pred, ajmo rec, 7 milijuna godina nastanila ovaj planet?
    ja to ne prihvacam... covjecanstvo se treba malo smiriti u sadašnjosti, pa onda traziti svoje korjene... uostalom prerano je za takva istrazivanja, ne mozemo sa sigurnoscu odrediti ni porijeklo nekih naroda (npr. Hrvati: slavenska , gotska , iranska , ilirska (...) teorija), a kamoli cijele rase
    uostalom da se danas-sutra covjecanstvu objavi neka alienska rasa tvrdeci da su nas oni stvorili ili da smo mi njhovi "niži" potomci, covjecanstvo ce i ih prihvatiti kao bogove i eto opet dreka...proci ce tisuce godina i opet necemo znati tko smo...
    (a jesam sad nas** svega)

  6. #66
    Senior Member Small step for mankind IgGy's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Između redaka
    Postova
    2.668
    Nema nikakvih dokaza, postoje samo nagadjanja...

    Ja evo nagadjam kako postoji _mogucnost_ da smo kolonija izvanzemaljske civilizacije

  7. #67
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    5.945
    Što je to David Icke??
    Jel je to nešto što se maže na kruh?
    Ne stvarno jer to neka emisija, serija, film ili što ili tko je taj čovjek?
    Prvi put čujem za njega
    AMD Athlon II x4 640 3.0GHz 4 GB Kingmax DDRIII RAM 1333MHz Palit GeForce GTS 450 1GB SATA 500GB Apolon 550W

  8. #68
    Senior Member Giant leap for forum Kiklop's Avatar
    Datum registracije
    Aug 2006
    Lokacija
    Lezim u krevetu,surfajuci kroz astralnu projekciju citam Kasopejske transkripte
    Postova
    3.134
    = Citat = Izvorno postao Nightyx
    Što je to David Icke??
    Jel je to nešto što se maže na kruh?
    Ne stvarno jer to neka emisija, serija, film ili što ili tko je taj čovjek?
    Prvi put čujem za njega
    pogledaj malo po temi proguglaj pa ces skuzit
    a recimo da sutra na dnevniku objave da smo nastali kao pokus vanzemaljaca kladim se da bi vas vecina povjerovala jos jedandokaz da vas sve mediji kontroliraju

    You have no Friends,go kill yourself
    I don't care if your world is ending today
    Because I wasn't invited to it anyway

  9. #69
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Pleternica/Požega
    Postova
    4.698
    Šta ako smo samo zajeb jednog vanzemaljskog tinejžera koji nije izvadio 8 ruku na vrijeme?

    Added: 2 months 13 days 21 hours 21 mins ago
    Updated: 37 years 8 months 17 days 19 hours 31 mins ago - može

  10. #70
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Rovinj,kroejša
    Postova
    2.674
    lol baš smo velika greška (ili griješka)

  11. #71
    Senior Member Small step for mankind Glass's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Postova
    2.147
    Vi ste svi mazohisti, čim netko spomene da smo vanzemaljska izdrkotina ili kakva kozmička pogreška odmah se svi složite i počmete strepit što će biti kada dođu mali zeleni i naprave nas svojim kujama, a čim netko kaže da smo recimo potoci bogova odmah je on egomanijak ili nešto takvo.
    Ako vam je toliko stalo da budete nečije "kuje" napravite kakvo kriminalno djelo i gledajte i kako u zatvoru postajte nečija kuja.
    Stvarno mi je dosta masonskih, židovskih, vanzemaljskih i ostalih urota, dosta mi je samoproglašenih proroka, dosta mi je raznih jebenih "stručnjaka" koji su sami riješili tajne života i koji misle da samo oni znaju istinu, dosta mi je i psihijatara po kojima nitko nikad nije kriv za ništa nego su zato krivi mediji i/ili loše djetinstvo.
    Kada ćete vi ljudi shvatiti da vam živote ne nekontroliraju niti mediji niti vanzemaljci, vi kontrolirate svoje živote, svaka vaša pogreška je vaša krivnja, a ne vaših roditelja jer vas nisu dovoljno volili, niste jebene lutke nego svjesna bića i sve što napravite naspravili ste VI ne vanzemaljci niti itko drugi.

  12. #72
    Senior Member My way or the highway Neven <R>'s Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    wololo
    Postova
    7.914
    Kakve veze ima s ičim ovaj izljev drekeca?

  13. #73
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Sarajevo
    Postova
    4.197
    Stvarno mi je dosta masonskih, židovskih, vanzemaljskih i ostalih urota, dosta mi je samoproglašenih proroka, dosta mi je raznih jebenih "stručnjaka" koji su sami riješili tajne života i koji misle da samo oni znaju istinu, dosta mi je i psihijatara po kojima nitko nikad nije kriv za ništa nego su zato krivi mediji i/ili loše djetinstvo.
    Ovo bi islo u sig , ali necu da mijenjam sig poslije 1 godine je netaknut
    tarmi rićmi

  14. #74
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    ZG
    Postova
    2.491
    ja jedem krokodile za rucak

    anywey, tip se zove ICKE, tako da nije ni cudo kaj je debil....

  15. #75
    Senior Member You have been warned Maloki's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Duga Resa/Zagreb
    Postova
    15.390
    Ne, neg se zove David, a preziva Icke...

  16. #76
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    ZG
    Postova
    2.491
    pa da

  17. #77
    Guest
    = Citat = Izvorno postao ewok
    ja to ne prihvacam... covjecanstvo se treba malo smiriti u sadašnjosti, pa onda traziti svoje korjene... uostalom prerano je za takva istrazivanja, ne mozemo sa sigurnoscu odrediti ni porijeklo nekih naroda (npr. Hrvati: slavenska , gotska , iranska , ilirska (...) teorija), a kamoli cijele rase
    uostalom da se danas-sutra covjecanstvu objavi neka alienska rasa tvrdeci da su nas oni stvorili ili da smo mi njhovi "niži" potomci, covjecanstvo ce i ih prihvatiti kao bogove i eto opet dreka...proci ce tisuce godina i opet necemo znati tko smo...
    (a jesam sad nas** svega)
    ja ne prihvaćam ljudsku glupost, ali ona je oko mene neprestano. pročitaj koju popularno-znanstvenu knjigu. opet, preporuka "Revizija postanka" Zecharie Sitchina.

    e, da, sad mi objasni od kud su sumerani znali za postojanje svih planeta sunčevog sustava.

  18. #78
    Senior Member Giant leap for forum FaTaL_mRkvA's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    3.701
    uzmimo da nas je bog stvorio: pa zašto nebi stvorio i male zelene????
    uzmimo da smo nastali od velikog praska: pa tako su mogli nastati i mali zeleni...

  19. #79
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Pleternica/Požega
    Postova
    4.698
    = Citat = Izvorno postao McPingvin
    = Citat = Izvorno postao ewok
    ja to ne prihvacam... covjecanstvo se treba malo smiriti u sadašnjosti, pa onda traziti svoje korjene... uostalom prerano je za takva istrazivanja, ne mozemo sa sigurnoscu odrediti ni porijeklo nekih naroda (npr. Hrvati: slavenska , gotska , iranska , ilirska (...) teorija), a kamoli cijele rase
    uostalom da se danas-sutra covjecanstvu objavi neka alienska rasa tvrdeci da su nas oni stvorili ili da smo mi njhovi "niži" potomci, covjecanstvo ce i ih prihvatiti kao bogove i eto opet dreka...proci ce tisuce godina i opet necemo znati tko smo...
    (a jesam sad nas** svega)
    ja ne prihvaćam ljudsku glupost, ali ona je oko mene neprestano. pročitaj koju popularno-znanstvenu knjigu. opet, preporuka "Revizija postanka" Zecharie Sitchina.

    e, da, sad mi objasni od kud su sumerani znali za postojanje svih planeta sunčevog sustava.
    Pogodili su

    Added: 2 months 13 days 21 hours 21 mins ago
    Updated: 37 years 8 months 17 days 19 hours 31 mins ago - može

  20. #80
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Rovinj,kroejša
    Postova
    2.674
    vidjeli su neke točke na nebu pa im dali imena

  21. #81
    Guest
    bravo, odgovor ti je suvisao kao i kaćunkovi postovi na blogu

  22. #82
    Senior Member Small step for mankind Glass's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Postova
    2.147
    = Citat = Izvorno postao Neven <R>
    Kakve veze ima s ičim ovaj izljev drekeca?
    S tim da pušite svakakve guposti od razno raznih debila i mentalnih bolesnika.

    = Citat = Izvorno postao Samoproglašeni osloboditelj ljudske rase od vanzemaljskih gmazova koji žele kontrolirat ljudsku rasu iz četvrte dimenzije
    Oni žele te hibride kako bi njima mogli upravljati iz čevrte dimenzije.
    Pa za boga miloga od tvrdi kako su ljudsku povjest pisali gmazovi iz jebene čevrte dimenzije, a vi otvarate temu o njemu.
    Njega treba poslat u specijaliziranu ustanovu, a ne da predaje na sveučilišta.
    Ona kučka o kojoj piše "24 sata" tvrdi da ima nekakav dar te da njime pomaže ljudima, a naplaćuje privatnu analizu 400 eura te poslovnu 800 eura ali ljudi i dalje puše njezina sranja.
    Stvarno se čudim koliko čovjek može biti glup i kakve je sve gluposti spreman prihvatiti kao istinu.

  23. #83
    = Citat = Izvorno postao Glass
    Stvarno se čudim koliko čovjek može biti glup i kakve je sve gluposti spreman prihvatiti kao istinu.
    Dokle god misli da mu to pomaže čini se.

  24. #84
    Senior Member My way or the highway Neven <R>'s Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    wololo
    Postova
    7.914
    = Citat = Izvorno postao Glass
    S tim da pušite svakakve guposti od razno raznih debila i mentalnih bolesnika.
    Nikad ne generaliziraj.
    David Icke je luđak a razne religijske dogme nisu, po meni je jednako vrijedno raspravljati o objema.

  25. #85
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Rovinj,kroejša
    Postova
    2.674
    = Citat = Izvorno postao McPingvin
    bravo, odgovor ti je suvisao kao i kaćunkovi postovi na blogu
    vot??
    to meni govoriš ili ?

  26. #86
    Senior Member Giant leap for forum Kiklop's Avatar
    Datum registracije
    Aug 2006
    Lokacija
    Lezim u krevetu,surfajuci kroz astralnu projekciju citam Kasopejske transkripte
    Postova
    3.134
    [quote=Glass]
    = Citat = Izvorno postao Neven <R>
    Kakve veze ima s ičim ovaj izljev drekeca?
    S tim da pušite svakakve guposti od razno raznih debila i mentalnih bolesnika.

    = Citat = Izvorno postao "Samoproglašeni osloboditelj ljudske rase od vanzemaljskih gmazova koji žele kontrolirat ljudsku rasu iz četvrte dimenzije":4cofx3p9
    Oni žele te hibride kako bi njima mogli upravljati iz čevrte dimenzije.
    Pa za boga miloga od tvrdi kako su ljudsku povjest pisali gmazovi iz jebene čevrte dimenzije, a vi otvarate temu o njemu.
    Njega treba poslat u specijaliziranu ustanovu, a ne da predaje na sveučilišta.
    Ona kučka o kojoj piše "24 sata" tvrdi da ima nekakav dar te da njime pomaže ljudima, a naplaćuje privatnu analizu 400 eura te poslovnu 800 eura ali ljudi i dalje puše njezina sranja.
    Stvarno se čudim koliko čovjek može biti glup i kakve je sve gluposti spreman prihvatiti kao istinu.[/quote:4cofx3p9]a kolko si ti vremena posvetio proucavanju Ickeova rada prije nego seres po njemu, vise od 3min?

    You have no Friends,go kill yourself
    I don't care if your world is ending today
    Because I wasn't invited to it anyway

  27. #87
    Guest
    = Citat = Izvorno postao Sterpo
    = Citat = Izvorno postao McPingvin
    bravo, odgovor ti je suvisao kao i kaćunkovi postovi na blogu
    vot??
    to meni govoriš ili ?
    ma čini ti se.

  28. #88
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Pleternica/Požega
    Postova
    4.698
    Što se Ickea tiče, ima on pametnih stajališta, puput one o centralizaciji vlasti,
    ali da nama upravljaju reptili iz 4. dimenzije to nepušim, reptili, nabijem vas na ku*ac!

    Added: 2 months 13 days 21 hours 21 mins ago
    Updated: 37 years 8 months 17 days 19 hours 31 mins ago - može

  29. #89
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    ZG
    Postova
    2.491
    Nemoj misliti na Torticu... 'n' shit mozda i postoji
    mali OT: predpostavljam da ste gledali onaj clip na yuotubeu di neki lik uspava nekog n00ba pomocu svijetlosnih bljeskova dok je igra neku igru.
    i sad, ako imate mobilni aparat sa kamerom: upalite kameru i usmjerite je u upaljeni TV. vidjet cete neke odbljeske koji se pojavljuju periodicno
    mozda nas pomocu toga prisiljavaju da gledamo teletabise??

  30. #90
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Pleternica/Požega
    Postova
    4.698
    = Citat = Izvorno postao RIPtheREAPER
    Nemoj misliti na Torticu... 'n' shit mozda i postoji
    mali OT: predpostavljam da ste gledali onaj clip na yuotubeu di neki lik uspava nekog n00ba pomocu svijetlosnih bljeskova dok je igra neku igru.
    i sad, ako imate mobilni aparat sa kamerom: upalite kameru i usmjerite je u upaljeni TV. vidjet cete neke odbljeske koji se pojavljuju periodicno
    mozda nas pomocu toga prisiljavaju da gledamo teletabise??
    like, shit, wtf?

    Added: 2 months 13 days 21 hours 21 mins ago
    Updated: 37 years 8 months 17 days 19 hours 31 mins ago - može

Slične teme

  1. I am David
    By Nodakim in forum Multimedia
    Odgovora: 5
    Posljednji post: 06-05-2008, 21:33
  2. David Copperfield? ROFL
    By Dark Saruman in forum Alt-F4
    Odgovora: 40
    Posljednji post: 15-04-2007, 15:57

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •