Stranica 2 od 9 PrvaPrva 1234 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 31 do 60 od 268

Tema: Deus Ex

  1. #31
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    2.424
    Vrlo interesantna igra zasad. Posebno mi se sviđaju augmentacije ilitiga implanti. Daju osjecaj moci kad ih ukljucis i stvarno cine razliku samo je teško odluciti se za određenu varijantu, ili ces trcanje i skakanja ili tiho trcanje, ili regeneraciju ili resistance itd. Teško se odlucit zaista Pretpostavljam da se zbog tog razloga igra prilazi više puta.

  2. #32
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    1.566
    upravo tako
    Start wearing purple for me nOOOOOOoooooooooooowwwwwwww.

  3. #33
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Postova
    9.747
    moj pristup je bio hakiranje, a za borbu sam uglavnom tiho prilazio i snajpom ubijao. jednim hicem, dakako
    u gužvama sam koristio assault rifle ili onu automatsku sačmaricu, štaveć
    također, najjači aug mi je bio ballistic protection
    nešto prepotrebno kad si u gužvi. kad ti je to do kraja upgradeano, teško će te meci skršiti, jako teško. također je regeneracija jako korisna. ta dva auga su odlična kombinacija
    eh, hackanje nemoj staviti na master, advanced je skroz dosta. i okreni turrete na neprijatelje kad god možeš. ja sam uglavnom pobirao ostatke snajpom onda.
    i da, UVIJEK kradi lovu sa ATM-a

    sad mi se igra ovo
    = Citat = Izvorno postao Praetorian the Wise
    Ma "nove" igre su sto puta bolje od "starih". Napredovale su u apsolutno svemu, oni koji govore da su stare igre bolje lažu sami sebe.

  4. #34
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648
    E igru sam prešao 10+ puta i nikada mi nije dosadila!

    Kaj je najbolje, za vas nove igrače, igra ima ak se ne varam 4 završetka koja prepuštam vama na otkrivanje (Mislim da ima 4 ali nisam 100% ziher dal sam reko točnu cifru)

    Također mislim da je hacking, regeneracija zdravlja i zaštita protiv metaka obavezna... Čovjeće upališ si tu zaštitu protiv metaka i regeneraciju i besmrtan si! Health raste jaaaaako brzo sa tom regeneraciom kasnije!

    PS... Stavite si prigušivaće na sniper i assault rifle! Puno bolji doživljaj, a i čini mi se da si preciziniji sa time...

  5. #35
    Administrator My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Uncanny Valley
    Postova
    9.450
    Ljudi, skinite si Shifter 1.7.2 mod, i igrajte na Realistic težini. Pre jaka postane igra Naime, među ostalim kool promjenama, kao recimo exp od ubojstava ili šljanja, mod omogućava iskorištavanje onih "bespotrebnih" late-game aug modulea kao aug upg module ako posjeduješ instalirani aug. Dakle, do kraja igre imaš sve augove na level 4. Great fun! Ali je zato Realistic težina nabrijanija, svi neprijatelji precizniji i sve. Waltona sam loadao negdje 7-8 puta dok mi se sa cloakanim auganim skokom nije posrećilo pa me izgubio, te sam ga snipeom. Gad je najteži dio igre, pogotovo na Realistic. E, i da, Skull Gun!
    Najbrži pištolj Policije Okusa. Može da pogodi sve od bilo gdje. Također piše i poeziju.

  6. #36
    Senior Member Fight fire with fire Aerial's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Assuma kontrolu
    Postova
    11.692
    E, pogledajte ovaj kratki in-game filmić, ja sam se odvalio

    http://youtube.com/watch?v=IgOKduU05t4

    "You got 10 seconds to beat it before I add you to the list of NSF casualties."
    ..

    ...

    "Son of a - "
    Ne možeš postati tako brzo iza zadnjeg posta kojeg si postao/la.

  7. #37
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    2.424
    Priša san igru na 3 nacina. Helios, Dark age i Iluminati. Ima li još koji?? Augmentationsi su mi bili, trcanje na level 4, power drain na level 4 i spy drone na level 4. Spy drone je totalno zabavna stvar
    Odlicna igra, možda joj se ponovo vratim al sad je vrime da i koji kolokwi položin... ili ne

  8. #38
    Senior Member My way or the highway Neven <R>'s Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    wololo
    Postova
    7.914
    A ne nisam instalirao Deus Ex i počeo prolaziti.

  9. #39

  10. #40
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Nov 2005
    Postova
    8.709
    vidio juče na gameru
    taman sam se u pravo vrijeme bacio na prelazak prva 2 dijela

  11. #41
    Odlične vijesti; ovih dana legende stvarno oživljavaju.

  12. #42
    Senior Member Fight fire with fire Aerial's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Assuma kontrolu
    Postova
    11.692
    Ja sam čuo da će ovaj treći Deus Ex koji je u planu biti nastavak na prvi dio, a ne drugi. Kao, ovo bi trebao biti "pravi nastavak", za razliku od drugog koji je bio nekakav "loš pothvat" onog drugog studija Ion Storma (za one koji ne znaju, drugi dio Deusa nije razvijao isti tim koji je razvijao i prvi)...

    Ja doduše nisam igrao drugi dio, ali od većine ljudi čujem da je taj drugi poprilično razočaravajuć....
    Ne možeš postati tako brzo iza zadnjeg posta kojeg si postao/la.

  13. #43
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Postova
    9.747
    isusbog

    odma pišem najavu

    to ću prodat sve kaj imam da mogu pokrenut


    i da, helios kraj mi je najjači na igri

    btw, sry na abjuzaju smajlića, morao sam. obožavam ovu igru
    = Citat = Izvorno postao Praetorian the Wise
    Ma "nove" igre su sto puta bolje od "starih". Napredovale su u apsolutno svemu, oni koji govore da su stare igre bolje lažu sami sebe.

  14. #44
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Nov 2005
    Postova
    8.709
    = Citat = Izvorno postao Neven <R>
    A ne nisam instalirao Deus Ex i počeo prolaziti.
    i dokle si došao

  15. #45
    Senior Member My way or the highway Neven <R>'s Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    wololo
    Postova
    7.914
    Sad sam na misiji kada treba pobjeći iz baze nakon što ubiju Paula. Okrenuo sam se protiv UNATCO-a.

  16. #46
    Junior Member
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Halls of Valhala
    Postova
    7
    igra je bog bogova!
    Inače, ak očete kupit, ima u algoritmu za kojih 50ak kuna u izdanju Sold Out-a.
    Još jedna stvar, PcZOne je Deus Ex proglasio najboljom igrom svih vremena
    Odite na http://www.pczone.co.ukSi pogldejte sami top 100 igara ikada.

  17. #47
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Nov 2005
    Postova
    8.709
    na njihovoj stranici nisam ništa našao

  18. #48
    Dobra je ali half life-u nije do koljena. Ali inače zanimljiva igra, možeš koristiti računala i dosta ludih stvari i stvarčica. Ali bilo bi dobro da na početku možeš birati između nsf terorista i "ovih dobrih".
    By Shadow Spector

  19. #49
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    1.566
    hl je čistokrvni fps i dvojka istoga je najbolji fps, barem meni, ali ne možeš uspoređivati hl i deus ex.
    deus ex je 15 puta bolji što zbog priče, načina ostvarivanja ciljeva....
    štajaznam bolji je
    Start wearing purple for me nOOOOOOoooooooooooowwwwwwww.

  20. #50
    A dobro, taj inventori, ali trening su pokupili od half lifea, ono od vrata do vrata, pa malo u mraku, pa završeno.
    By Shadow Spector

  21. #51
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    1.566
    ne dovraga, ako već hoćeš uspoređivati, uspoređuj system shock i deus ex, ali ovo.... sličnost je u fps načinu izvođenja, ali dalje je to sasvim drugi žanr
    Start wearing purple for me nOOOOOOoooooooooooowwwwwwww.

  22. #52
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    348
    = Citat = Izvorno postao Neven <R>
    Sad sam na misiji kada treba pobjeći iz baze nakon što ubiju Paula. Okrenuo sam se protiv UNATCO-a.
    jesi crka odma u stanu, ili si biža na ulicu?

    to ti čini bitnu razliku, ali ne želim spoilat

    The world is a black&white shade of grey when all its feelings mix como témpera. My smile is my way of painting a brighter colour of it all. Don't ask me why I smile. I just genuinely feel like.

  23. #53
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    348
    Molim vas da kad shvatite o čemu se radi na ovim linkovima da ih ubuduće budno pazite. Deus Ex 1 živi i dalje


    http://tnm.offtopicproductions.com/
    http://planetdeusex.ru/2027/en/
    http://offtopicproductions.com/hdtp/

    The world is a black&white shade of grey when all its feelings mix como témpera. My smile is my way of painting a brighter colour of it all. Don't ask me why I smile. I just genuinely feel like.

  24. #54
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Di pada snijeg?!
    Postova
    1.557
    Ima ju moj prijatelj original pa ću posudit i probat...

  25. #55
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    1.566
    samo daj, nećeš požaliti
    Start wearing purple for me nOOOOOOoooooooooooowwwwwwww.

  26. #56
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    348
    TRAŽI SE POMOĆ ZA DOVRŠAVANJE High Definiton Texture Pack-a za
    Deus Ex.
    Molim Vas i vas da se raspitate znali ko raditi za unreal1 engineom, odnosno baratat onim što ovi momci traže:

    http://offtopicproductions.com/hdtp/ind ... om=&ucat=&

    The world is a black&white shade of grey when all its feelings mix como témpera. My smile is my way of painting a brighter colour of it all. Don't ask me why I smile. I just genuinely feel like.

  27. #57

    Re: Deus Ex

    Ljudi, sa ovog linkaSmožete besplatno downloadati Deus Ex! Ak niste igrali ovo vam je odlična prilika da zaigrate ovaj klasik!

    EDIT:Ali samo ako ste amer ili Kanađanin, majčicu mi brzopletu! Kažu da će uvesti podršku za ostale države negdje u 2007-oj...

  28. #58

    Re: Deus Ex

    Raising the dead!

    Izašao je jedan OGROMAN SP mod za Deux Ex na kojem se radilo otprilike 7 godina i koji donosi poveću gomilu poboljšanja, bolje rečeno gomilu NOVOG materijala. Gotovo TC (Total Conversion) ako se bolje pogleda - Nameless Mod.

    Code:
    - An imaginative new setting unlike any game you've played before (yet very familiar to any netizen).
    - 59 levels of gameplay plus a new training mission, 6 intro and endgame cinematics, and three secret bonus maps!
    - 20 original new weapons, many of which are unique and may only be acquired once through the game.
    - Several unique pre-modded versions of original Deus Ex weaponry to be stolen from particular characters upon defeating them.
    - The ability to fight with your bare hands, or to make use of several different gloves to augment your furious blows.
    - A weapon shop where you can buy original DX weapons, equipment, and ammunition.
    - Hundreds of emails, books, newspapers, notepads, and datacubes.
    - Multipage info-devices allow for many pages per book or datacube for the really inquisitive player.
    - Over 100 entirely new character skins and many more combinations of old skins!
    - Actual nanoaugmented enemies. You can view their augmentations with the Targetting aug and disable them with EMP attacks.
    - More customization: Choose between two different character models, 5 different faces for each, and eyewear!
    - A ton of new decorations and items.
    - Two parallel story arcs, that branch early in the game, and plenty of side-missions.
    - An almost ridiculously responsive story with a detailed denouement at the end.
    - Choice and consequence: Major characters will remember if you knock them out.
    - A script of 200,000 words of dialogue, monologue, infolink messages, and AI barks.
    - More than 13,000 fully recorded lines of very high quality.
    - Eye-pleasing graphical detail with HDTP support!
    - New high-quality ogg music for every level (over 100 tracks!).
    - A myriad of secrets, easter eggs, and little details to encourage replaying.
    - Goals will be updated as you progress through the missions.
    - Greater implementation of difficulty levels: Enemies and pickups will depend on your chosen difficulty.
    http://www.thenamelessmod.com/trailer/
    http://www.fileplanet.com/197549/190...--Nameless-Mod

  29. #59
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Deus Ex

    Jebenica, možda će biti dobro, mada mi prema traileru ne izgleda nešto kvalitetno.

  30. #60

    Re: Deus Ex

    A slušaj, nije u pitanju grafički update tako da normalno da je na tom području zakinut mod.

Slične teme

  1. Deus Ex: The Fall
    By Deadwalker in forum Gaming općenito
    Odgovora: 38
    Posljednji post: 24-07-2013, 12:44
  2. The Nameless Mod (Deus Ex)
    By Tonach in forum Gaming općenito
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 16-09-2008, 08:53
  3. Deus???
    By Ljiga_žabac in forum Gaming općenito
    Odgovora: 6
    Posljednji post: 04-03-2006, 11:43
  4. Deus Ex
    By mravojed in forum Gaming općenito
    Odgovora: 13
    Posljednji post: 21-02-2006, 12:25

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •