Prikazujem rezultate 1 do 22 od 22

Tema: Problemi

  1. #1

    Problemi


  2. #2

    Re: Problemi

    = Citat = Izvorno postao dope
    Razumijem se dosta u kompove ali mi nije jasno i da li mi ko može pomoći?
    Svaki put kad krenem igrat igru (bilo koju),mogu je igrat 2-3 minute i onda se komp resetira ili jednostavno izađe iz igre!!!!Nije mi jasno zašt!
    Pomozite

  3. #3
    Junior Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    16
    hmmm... reset i blokiranje vecinom slucajeva su povezani sa problemom sa memorijom... provjeri memu, probaj isprobat satroj sa drugom memom...
    DFI NFII Ultra-AL; AMD Sempron 2500+ 1750 MHz; 2x256 Hynix + 512 Apacher; Realtek RTL8139 Fast Ethernet; Leadek GF 6600 gt agp; Samsung SyncMaster 959NF; Logitech Z-3; Logitech Rumblepad; Logitech Media Keyboard; Logitech MX 518;

  4. #4
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Pakao
    Postova
    4.571
    mozda ti je memorija preclockana. tako je meni stalno izlazilo iz World of Warcrafta i kad sam smanjio clock procesora i memorije u biosu sve je radilo normalno.

  5. #5
    Administrator My way or the highway W1k1n6's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    45,8/16 stupnjeva
    Postova
    7.146

    Re: Problemi

    = Citat = Izvorno postao dope
    = Citat = Izvorno postao dope
    Razumijem se dosta u kompove ali mi nije jasno i da li mi ko može pomoći?
    Svaki put kad krenem igrat igru (bilo koju),mogu je igrat 2-3 minute i onda se komp resetira ili jednostavno izađe iz igre!!!!Nije mi jasno zašt!
    Pomozite
    Može tu biti svašta, ali meni prvo pada na pamet pregrijavanje procesora. Pri izvođenju složenijih aplikacija kao što su igre, procesor se puno jače grije nego tijekom "običnog" rada u Windowsima, pa kad mu temperatura probije sigurnosnu granicu, gasi ili resetira stroj. Bilo bi dobro da provjeris temperaturu procesora/sistema.
    Pratite nas na Facebooku i Twitteru!

  6. #6

    Re: Problemi

    = Citat = Izvorno postao W1k1n6
    = Citat = Izvorno postao dope
    = Citat = Izvorno postao dope
    Razumijem se dosta u kompove ali mi nije jasno i da li mi ko može pomoći?
    Svaki put kad krenem igrat igru (bilo koju),mogu je igrat 2-3 minute i onda se komp resetira ili jednostavno izađe iz igre!!!!Nije mi jasno zašt!
    Pomozite
    Može tu biti svašta, ali meni prvo pada na pamet pregrijavanje procesora. Pri izvođenju složenijih aplikacija kao što su igre, procesor se puno jače grije nego tijekom "običnog" rada u Windowsima, pa kad mu temperatura probije sigurnosnu granicu, gasi ili resetira stroj. Bilo bi dobro da provjeris temperaturu procesora/sistema.
    Istina meni se također slično dešavalo, no otkad sam zamijenio hladnjake (uzo Thermaltake) sve ide bez problema u najboljem redu.


    ROCK ON!

  7. #7
    Guest
    savinuta matična...vjerujte,događa se

  8. #8
    Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    86
    brijem da je je liku u biosu namješteno restartanje tijekom malo veće temperature pa bi onda to trebalo pogledat. jer komp nekad može bit namješten da se restarta na maloj temperaturi, a najčešće ni jedan stroj ako igrate igre nemože radit na tako maloj temperaturi.

  9. #9
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Virovitica
    Postova
    198
    Mogu se samo pridružit komentarima ostalih! To ti more bit pregrijavanje, ko meni (držim jednu stranu kučišta stalno otvorenu), ALI može biti i virus. Meni je (koliko god glupo zvučilo) prije dve godine upo BugBear (ili kak već), igre mi radile samo deset minuta, a onda puf resetiranje ) pretpostavljam da nije proc jer bi onda samo bloko!
    ____________________________
    Burnin fire passion for gaming
    nikad se ne potpisujem al eto vam POTPIS

  10. #10
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    the City
    Postova
    4.506
    = Citat = Izvorno postao Lord Bazooka
    Mogu se samo pridružit komentarima ostalih! To ti more bit pregrijavanje, ko meni (držim jednu stranu kučišta stalno otvorenu), ALI može biti i virus. Meni je (koliko god glupo zvučilo) prije dve godine upo BugBear (ili kak već), igre mi radile samo deset minuta, a onda puf resetiranje ) pretpostavljam da nije proc jer bi onda samo bloko!
    ____________________________
    Burnin fire passion for gaming
    ovo 100% jer se i to meni desavalo ne znam... sa SA i GW
    Cheap, but not as cheap as your girlfriend.
    I'm so goth I don't drink coffee, I drink goffee.

  11. #11
    Može svašta biti, ali mišljenje mi je najbliže wikingovom! U prijatelja mi se to događalo dok je radio u windowsim, temp proca bila 70 C, lol!

  12. #12
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Sarajevo
    Postova
    4.197
    Mozda je do memorije na grafi?
    Koji ti je proc.Meni sa starim xp se isto desavalo zato jer je box cooler radio slabije a temp za gasenje u biosu bila nisko postavljena.
    Meni temp 34 u windowsima 37 tokom igranja na amd 64 3200+ i box hladnjaku ali sa onim briza rupicastim kucistem.Fakat je dobro
    http://www.kubix.nl/images/Codegen%20E6099-CA.jpg
    tarmi rićmi

  13. #13
    Meni je inace temp proc oko 21 C, jer ga bo dobro hladim!

    stvarno može svašta biti, ali očito je rješio problem!

  14. #14
    Administrator My way or the highway W1k1n6's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    45,8/16 stupnjeva
    Postova
    7.146
    BTW, najčešće do pregrijavanja dolazi kad se istroši termalna pasta između proca i hladnjaka, pa bih preporučio da od tuda kreneš.
    Pratite nas na Facebooku i Twitteru!

  15. #15
    nakon sto sam instalirao sims 2 i mogli su se igrati,kada instaliram ekspanziju SIMS 2 UNIVERSTY nemogu ih igrati jednostavno kaze da to nije pravi cd i tako svaki put.

  16. #16
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Sarajevo
    Postova
    4.197
    banajte ovog lika mtoo7 spama i jos govori o piratima
    tarmi rićmi

  17. #17
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Nov 2005
    Postova
    8.709
    = Citat = Izvorno postao MT007
    nakon sto sam instalirao sims 2 i mogli su se igrati,kada instaliram ekspanziju SIMS 2 UNIVERSTY nemogu ih igrati jednostavno kaze da to nije pravi cd i tako svaki put.
    nemaš orginal igru

  18. #18
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    1.452
    Govoriš o originalu ili kopiji ?

  19. #19
    Senior Member Fight fire with fire
    Datum registracije
    Jan 2006
    Postova
    10.135

    HEEEEEEEEEEEEEEEELP MEEEEE!!!

    Imam jebenih problema s internetom. Jednostavno mi neće otvoriti neki dio stranice npr. idem si stvoriti blog i stisnem dalje nakon 2 faze i jednostavno mi to neće otvoriti ili mi piše ''molim vas da ponovno odaberete'' ili da nekaj napišem.Please someone HEEEEEEEEEEEEEEEEELP MEEEEEEEE!!!

  20. #20
    Instaliraj firefox!

  21. #21
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Nov 2005
    Postova
    8.709

    Re: HEEEEEEEEEEEEEEEELP MEEEEE!!!

    = Citat = Izvorno postao Lord Ragnarok
    Imam jebenih problema s internetom. Jednostavno mi neće otvoriti neki dio stranice npr. idem si stvoriti blog i stisnem dalje nakon 2 faze i jednostavno mi to neće otvoriti ili mi piše ''molim vas da ponovno odaberete'' ili da nekaj napišem.Please someone HEEEEEEEEEEEEEEEEELP MEEEEEEEE!!!
    stranica ne postoji

  22. #22

    Re: Problemi

    = Citat = Izvorno postao dope
    = Citat = Izvorno postao dope
    Razumijem se dosta u kompove ali mi nije jasno i da li mi ko može pomoći?
    Svaki put kad krenem igrat igru (bilo koju),mogu je igrat 2-3 minute i onda se komp resetira ili jednostavno izađe iz igre!!!!Nije mi jasno zašt!
    Pomozite
    I meni se dogadja ista stvar..........poluditi cu

Slične teme

  1. Problemi sa CS 1.6 i CS:S
    By TeraBajt in forum Counter Strike
    Odgovora: 6
    Posljednji post: 18-07-2009, 13:22
  2. Problemi s msn-om
    By WarRock Ludilo in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 15-11-2007, 19:36
  3. Problemi s CD ROM-om
    By Lord of Darkness in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 06-07-2006, 18:59
  4. ***********Problemi sa LAN-om**************
    By Zeryx in forum Hardware F.A.c.Q.
    Odgovora: 5
    Posljednji post: 08-06-2006, 08:00

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •