Prikazujem rezultate 1 do 27 od 27

Tema: 8800GTS...320Mb...

  1. #1
    Senior Member Respawned sorcerer ezav's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Vrapce - roza soba
    Postova
    1.005

    8800GTS...320Mb...

    naslov kaze sve....

    http://www.pc-shop.hr/addprod.asp?src=1 ... D=A0402141

    A sada je pitanje dali se splati za te pare...

    Nisam nasel neke testove toga modela ..... ali pinka nije velika....

    Pa mozda cem imati nekaj love viska pa me zanima vase misljenje...

    Dali je to za sada bacanje para ili ne....
    i7-2600/Corsair H80/MSI P67A-GD65(B3)/Corsair Vengeance 16Gb (4x4)/Corsair Force 3 90Gb/WD Black 1Tb/MSI GTX660-Ti TwinFroz III 3gb /Corsair Carbide 500R/Seasonic SS-620GM/IIYAMA ProLite E2607WS/LG BD-ROM CH12/Razer DeathAdder/Logi Iluminated

  2. #2
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648
    Gle grafička je ziher odlična i bolja od ove kaj trenutno imaš! Al iskreno koja igra ti predstavlja problem na tvom kompu kad ti treba tako jaka grafička! Mislim da ti se taj korak ne isplati (7900GS-GT na 8800GTS), barem ne još! S ovom konfom kaj imaš u sigu si miran barem još godinu dana a za to vrjeme čuvaj pare i kupi nekaj puno bolje sljedeće godine, mada nit tad ti vjerovatno igre nebuju trzale!!

    To je moje mišljenje! Znaći pre mali je to skok u performansama i kvaliteti za tolike pare!

    Strpi se, ove su grafe tek razdjevičile DX10, nek se to malo stabilizira i izađu novi High i Mid End modeli pa onda u shoping!!!

  3. #3
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Karlovac
    Postova
    2.199
    model sa 320MB memorije je definitivno best-buy, budući da još uvijek razlike između 320 i 640 MB nema, a na nižim rezama vjerojatno neće u dogledno vrijeme ni biti.

    2500 kuna za takvu grafu je ništa verzija sa 640MB je nekih 500 kn skuplja, pa razmisli i o tome...
    I noga u guzicu korak je naprijed!

    // Pentium 4C 2.8@3.5 / 7000AlCu // P4P800E-Deluxe // 1 GB TwinMOS @ 400 // Radeon 9800Pro @ 400/692 / VF700-Cu // 2x Baracuda 80GB / Maxtor 76 GB // Creative SB PCI 128 / Sony CMT-CP101 // Hauppauge WinTV // Asus DRW-1604P // Tagan EasyCon 430W / Chieftec LBX-02B-B-B // Logi G15, Logi Mx518, Logi Chillstream, M$ FreeStyle Pro, Logi MOMO // 2x SM 710N \\

  4. #4
    Senior Member Respawned sorcerer Om3G@'s Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    505
    Postova
    1.461
    = Citat = Izvorno postao Bartuc
    Gle grafička je ziher odlična i bolja od ove kaj trenutno imaš! Al iskreno koja igra ti predstavlja problem na tvom kompu kad ti treba tako jaka grafička! Mislim da ti se taj korak ne isplati (7900GS-GT na 8800GTS), barem ne još! S ovom konfom kaj imaš u sigu si miran barem još godinu dana a za to vrjeme čuvaj pare i kupi nekaj puno bolje sljedeće godine, mada nit tad ti vjerovatno igre nebuju trzale!!

    To je moje mišljenje! Znaći pre mali je to skok u performansama i kvaliteti za tolike pare!

    Strpi se, ove su grafe tek razdjevičile DX10, nek se to malo stabilizira i izađu novi High i Mid End modeli pa onda u shoping!!!
    Ne slazem se s tobom, tranzicija se isplati.

  5. #5
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Karlovac
    Postova
    2.199
    EvoSti jedan review verzije sa 320 MB.
    I noga u guzicu korak je naprijed!

    // Pentium 4C 2.8@3.5 / 7000AlCu // P4P800E-Deluxe // 1 GB TwinMOS @ 400 // Radeon 9800Pro @ 400/692 / VF700-Cu // 2x Baracuda 80GB / Maxtor 76 GB // Creative SB PCI 128 / Sony CMT-CP101 // Hauppauge WinTV // Asus DRW-1604P // Tagan EasyCon 430W / Chieftec LBX-02B-B-B // Logi G15, Logi Mx518, Logi Chillstream, M$ FreeStyle Pro, Logi MOMO // 2x SM 710N \\

  6. #6
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648
    = Citat = Izvorno postao Om3G@
    = Citat = Izvorno postao Bartuc
    Gle grafička je ziher odlična i bolja od ove kaj trenutno imaš! Al iskreno koja igra ti predstavlja problem na tvom kompu kad ti treba tako jaka grafička! Mislim da ti se taj korak ne isplati (7900GS-GT na 8800GTS), barem ne još! S ovom konfom kaj imaš u sigu si miran barem još godinu dana a za to vrjeme čuvaj pare i kupi nekaj puno bolje sljedeće godine, mada nit tad ti vjerovatno igre nebuju trzale!!

    To je moje mišljenje! Znaći pre mali je to skok u performansama i kvaliteti za tolike pare!

    Strpi se, ove su grafe tek razdjevičile DX10, nek se to malo stabilizira i izađu novi High i Mid End modeli pa onda u shoping!!!
    Ne slazem se s tobom, tranzicija se isplati.
    Znaš zakaj vjerujem da se ne isplati? Zato kaj čovjek već ima dovoljno jak komp da pokrene bilo kaj kaj tržište nudi bez ikakvih problema! E sad, za godinu dana izašle bu novije grafe te bu DX10 postao malte ne standard i cjene buju ziher pale i mogel bu si kupit duplo bolju grafulju za te pare!

    Ne kažem ništa protiv grafe, savršena je ona, ali zakaj dati 2500 kuna ak je 7900GT dovoljno jaka da tjera apsolutno sve!

    Znam da svatko drukčije gleda na te stvari ali logično je da ak ti igre/programi rade odlično da nebuš išel kupovat nekaj jače. Ipak postoji i važnijih stvari u životu od razlike između 50 i 80 FPS-a u igrama, tak i onak ta je razlika neprimjetna jer igra iznad 35 FPS-a ne trza!!!

  7. #7
    Senior Member Respawned sorcerer Om3G@'s Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    505
    Postova
    1.461
    = Citat = Izvorno postao Bartuc
    = Citat = Izvorno postao Om3G@
    = Citat = Izvorno postao Bartuc
    Gle grafička je ziher odlična i bolja od ove kaj trenutno imaš! Al iskreno koja igra ti predstavlja problem na tvom kompu kad ti treba tako jaka grafička! Mislim da ti se taj korak ne isplati (7900GS-GT na 8800GTS), barem ne još! S ovom konfom kaj imaš u sigu si miran barem još godinu dana a za to vrjeme čuvaj pare i kupi nekaj puno bolje sljedeće godine, mada nit tad ti vjerovatno igre nebuju trzale!!

    To je moje mišljenje! Znaći pre mali je to skok u performansama i kvaliteti za tolike pare!

    Strpi se, ove su grafe tek razdjevičile DX10, nek se to malo stabilizira i izađu novi High i Mid End modeli pa onda u shoping!!!
    Ne slazem se s tobom, tranzicija se isplati.
    Znaš zakaj vjerujem da se ne isplati? Zato kaj čovjek već ima dovoljno jak komp da pokrene bilo kaj kaj tržište nudi bez ikakvih problema! E sad, za godinu dana izašle bu novije grafe te bu DX10 postao malte ne standard i cjene buju ziher pale i mogel bu si kupit duplo bolju grafulju za te pare!

    Ne kažem ništa protiv grafe, savršena je ona, ali zakaj dati 2500 kuna ak je 7900GT dovoljno jaka da tjera apsolutno sve!

    Znam da svatko drukčije gleda na te stvari ali logično je da ak ti igre/programi rade odlično da nebuš išel kupovat nekaj jače. Ipak postoji i važnijih stvari u životu od razlike između 50 i 80 FPS-a u igrama, tak i onak ta je razlika neprimjetna jer igra iznad 35 FPS-a ne trza!!!
    Kuzim ja sta hoces reci, ali isplati se dati 2.500 kn za DX10. A jos kako ce performanse poletjeti sa novim API-jem i novim driverima... Kad pogledas, dobitak na performansama je opcenito dobar za tu lovu, a jos kad tek dodas samu logiku GF8 arhitekture, ta ce kupnja biti ipak nesto duzeg vijeka, jer unificiran dizajn nije osjetljiv na kvalitetu shader programa.

  8. #8
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648
    = Citat = Izvorno postao Om3G@
    Kuzim ja sta hoces reci, ali isplati se dati 2.500 kn za DX10. A jos kako ce performanse poletjeti sa novim API-jem i novim driverima... Kad pogledas, dobitak na performansama je opcenito dobar za tu lovu, a jos kad tek dodas samu logiku GF8 arhitekture, ta ce kupnja biti ipak nesto duzeg vijeka, jer unificiran dizajn nije osjetljiv na kvalitetu shader programa.
    To je istina. Nek autor presudi kaj želi, kako god bilo njegove su pare i može ih ulagat u kaj ga volja!! Kaj ne!?

    Živjeli!

  9. #9
    Senior Member Small step for mankind kulamasta's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Postova
    2.241
    Naravno da se isplati dat 2500 kn za dx 10 grafu (u biti ne isplati ali ok)
    Ali u konkretnom slucaju se ne isplati jer decko ima dovoljno jaku konfu i od nove grafe nece bas puno profitirat
    Kupujem Sonic Tower!
    Ponude na PM

  10. #10
    Senior Member Respawned sorcerer ezav's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Vrapce - roza soba
    Postova
    1.005
    @Granny :

    Punooooooo fala na sajtu ... zanimljivo moze se rec...

    ... Ma slazem se da imam zver od kompa ... ali ova graf me kostala 2700kn kaj imam u komp... a ova je 2500kn... pa pokusavam prek frenda skemijati da zamjenim... sada koliko mi se to splati... e po testu ubiti podosta

    Pa cem ak si sredim zamjenu uzeti.. puno fala svim na komentarima ...
    i7-2600/Corsair H80/MSI P67A-GD65(B3)/Corsair Vengeance 16Gb (4x4)/Corsair Force 3 90Gb/WD Black 1Tb/MSI GTX660-Ti TwinFroz III 3gb /Corsair Carbide 500R/Seasonic SS-620GM/IIYAMA ProLite E2607WS/LG BD-ROM CH12/Razer DeathAdder/Logi Iluminated

  11. #11
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    1.144
    isplatit će se onda kad izađu dx10 igre... do onda je neisplativo prelazit sa bilo koje 7900 ili x1900 grafe na tu grafu... dok dođu igre za dx10, biti će jačih a jeftinijih dx10 grafa.
    Intel Core 2 Quad Q6600
    Gigabyte GA-965P-DS4
    4Gb Corsair VS 667Mhz
    Corsair HX520W
    Xfx 8800GT Alpha Dog
    Samsung Syncmaster T220 + Syncmaster 930BF
    Creative X-Fi Xtreme Gamer
    Logitech G5 v2

  12. #12
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648
    = Citat = Izvorno postao Cali
    isplatit će se onda kad izađu dx10 igre... do onda je neisplativo prelazit sa bilo koje 7900 ili x1900 grafe na tu grafu... dok dođu igre za dx10, biti će jačih a jeftinijih dx10 grafa.
    Otprilike to i što je Kulamasta rekel sam i ja mislil!

    Al ak dećko može mjenjat s frendom 7900 za 8800 onda definitivno nek navali!

    Ak ne, ta grafa nije ziher stara i mogel bi ju prodat bar za 2000 kuna + dodaš 500 i uživaš u DX9 igrama

  13. #13
    Jako primamljivo mi izgleda ova 8800 GTS kartica, još kad vidim i prihvatljivu cijenu, neznam što reći...

  14. #14
    Guest
    Ja cu kupit 8900(gtx)

  15. #15
    Senior Member Respawned sorcerer Om3G@'s Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    505
    Postova
    1.461
    = Citat = Izvorno postao Cali
    isplatit će se onda kad izađu dx10 igre... do onda je neisplativo prelazit sa bilo koje 7900 ili x1900 grafe na tu grafu... dok dođu igre za dx10, biti će jačih a jeftinijih dx10 grafa.
    Onda je najbolje kupiti karticu koja ce izaci za jedno 5 godina. Da vidis kako ce ta tek izvoditi shadere 4.0...

  16. #16
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Karlovac
    Postova
    2.199
    = Citat = Izvorno postao Om3G@
    = Citat = Izvorno postao Cali
    isplatit će se onda kad izađu dx10 igre... do onda je neisplativo prelazit sa bilo koje 7900 ili x1900 grafe na tu grafu... dok dođu igre za dx10, biti će jačih a jeftinijih dx10 grafa.
    Onda je najbolje kupiti karticu koja ce izaci za jedno 5 godina. Da vidis kako ce ta tek izvoditi shadere 4.0...
    dobro, istina, ali novu grafu kupiš kada stara više ne može pokretati novije naslove kako ti želiš.

    svaka kupnja komponenti je u neku ruku neisplativa jer cijene stalno padaju i tehnologija stalno napreduje. zato ovo sada ovisi o ezavu da odluči treba li mu već sada 8800GTS ili ne.
    I noga u guzicu korak je naprijed!

    // Pentium 4C 2.8@3.5 / 7000AlCu // P4P800E-Deluxe // 1 GB TwinMOS @ 400 // Radeon 9800Pro @ 400/692 / VF700-Cu // 2x Baracuda 80GB / Maxtor 76 GB // Creative SB PCI 128 / Sony CMT-CP101 // Hauppauge WinTV // Asus DRW-1604P // Tagan EasyCon 430W / Chieftec LBX-02B-B-B // Logi G15, Logi Mx518, Logi Chillstream, M$ FreeStyle Pro, Logi MOMO // 2x SM 710N \\

  17. #17
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    1.144
    @ omega

    a kako će ih sad izvoditi??? koju to igru molim te???

    koja je svrha kupit sad 8800 ako se ima 7900 ili x1900???

    druga je stvar ako se ima midrange ili low end... onda naravno...
    Intel Core 2 Quad Q6600
    Gigabyte GA-965P-DS4
    4Gb Corsair VS 667Mhz
    Corsair HX520W
    Xfx 8800GT Alpha Dog
    Samsung Syncmaster T220 + Syncmaster 930BF
    Creative X-Fi Xtreme Gamer
    Logitech G5 v2

  18. #18
    Senior Member Respawned sorcerer Om3G@'s Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    505
    Postova
    1.461
    = Citat = Izvorno postao Cali
    @ omega

    a kako će ih sad izvoditi??? koju to igru molim te???

    koja je svrha kupit sad 8800 ako se ima 7900 ili x1900???

    druga je stvar ako se ima midrange ili low end... onda naravno...
    Uglavnom, jesi upucen u unificiranu arhitekturu? Ak jesi, onda bi znao o cemu pricam.

  19. #19
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    1.144
    da upućen sam, ali meni se čini da se mi ne razumijemo, i da ti ne čitaš ono što sam ponovio 2 puta u prijašnjim postovima.

    svakako je bolje kupiti npr. 8800GTS 320mb za oko 2500 kn nego npr. 7950gt. to se odnosi na sve one koji imaju mid range i low end kartice, pa sad žele upgrade na nešto jače...

    ali oni koji već imaju 7900 ili radeone x1900 ili 1950 - za njih se sad ne isplati kupovati 8800 jer će potrošiti pare, a dobit će biti mala... sad nema dx10 igara i jednostavno se još ne isplati... bolje je sačekati da dođu dx10 igre, i onda za iste pare dobiti bolju karticu, ili jednaku za manje pare...

    čemu žurba???
    Intel Core 2 Quad Q6600
    Gigabyte GA-965P-DS4
    4Gb Corsair VS 667Mhz
    Corsair HX520W
    Xfx 8800GT Alpha Dog
    Samsung Syncmaster T220 + Syncmaster 930BF
    Creative X-Fi Xtreme Gamer
    Logitech G5 v2

  20. #20
    Senior Member Respawned sorcerer ezav's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Vrapce - roza soba
    Postova
    1.005
    Ma joj ljudi naj se svadati...

    Imam dosta jaki komp da mi nis ne trza pri 1280x1024.... iskreno vise mi netreba...

    Ali mi je zapela za oko jer je dx10 graficka (a nakon nekog vremena planiram prec na vistu) i ne kosta puno (barem meni )...

    Pa sam samo pital dali tko zna dali ima testova iste (fala granny), i dali je to napokon prihvatljiva cjena za dx10 graficku ....

    I to je to... sto se mene tice moze lock... sve kaj me zanimalo sam saznal (hehe pokusati cem trampati prek frenda )....

    Tnx svima ... najte sada imati fejm vorse und svade
    i7-2600/Corsair H80/MSI P67A-GD65(B3)/Corsair Vengeance 16Gb (4x4)/Corsair Force 3 90Gb/WD Black 1Tb/MSI GTX660-Ti TwinFroz III 3gb /Corsair Carbide 500R/Seasonic SS-620GM/IIYAMA ProLite E2607WS/LG BD-ROM CH12/Razer DeathAdder/Logi Iluminated

  21. #21
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    1.144
    nitko se ne svađa, samo argumentiramo mišljenja.

    čemu sad trošit pare na novu grafu ako ništa ne trza??? to je upravo moja poanta...

    da su dx10 igre na tržištu, onda bez dileme bih ti rekao da kupiš ako možeš... ali ovako za šta???
    Intel Core 2 Quad Q6600
    Gigabyte GA-965P-DS4
    4Gb Corsair VS 667Mhz
    Corsair HX520W
    Xfx 8800GT Alpha Dog
    Samsung Syncmaster T220 + Syncmaster 930BF
    Creative X-Fi Xtreme Gamer
    Logitech G5 v2

  22. #22
    Senior Member Giant leap for forum NITROS's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    3.346
    = Citat = Izvorno postao ezav
    Ma joj ljudi naj se svadati...

    Imam dosta jaki komp da mi nis ne trza pri 1280x1024.... iskreno vise mi netreba...

    Ali mi je zapela za oko jer je dx10 graficka (a nakon nekog vremena planiram prec na vistu) i ne kosta puno (barem meni )...

    Pa sam samo pital dali tko zna dali ima testova iste (fala granny), i dali je to napokon prihvatljiva cjena za dx10 graficku ....

    I to je to... sto se mene tice moze lock... sve kaj me zanimalo sam saznal (hehe pokusati cem trampati prek frenda )....

    Tnx svima ... najte sada imati fejm vorse und svade
    Inace Vista ne trazi da koristis DX10
    Apple Macbook Pro, late 2011 Quad i7 2.2.ghz, 16GB So-dimm DDR3 RAM / Wacom Intuos 4 / Asus PA246Q

  23. #23
    Senior Member Respawned sorcerer Om3G@'s Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    505
    Postova
    1.461
    = Citat = Izvorno postao Cali
    da upućen sam, ali meni se čini da se mi ne razumijemo, i da ti ne čitaš ono što sam ponovio 2 puta u prijašnjim postovima.

    svakako je bolje kupiti npr. 8800GTS 320mb za oko 2500 kn nego npr. 7950gt. to se odnosi na sve one koji imaju mid range i low end kartice, pa sad žele upgrade na nešto jače...

    ali oni koji već imaju 7900 ili radeone x1900 ili 1950 - za njih se sad ne isplati kupovati 8800 jer će potrošiti pare, a dobit će biti mala... sad nema dx10 igara i jednostavno se još ne isplati... bolje je sačekati da dođu dx10 igre, i onda za iste pare dobiti bolju karticu, ili jednaku za manje pare...

    čemu žurba???
    Mda, al poanta je u tome da ce sa GF8800 imati trenutno bolje performanse nego sa 7900, a jos k tome moze koristiti bolje algoritme, a i AF na GF8 je savrsen. Radi se o tome: istina, ima jaku graficku, ali jednostavno je ispaltivo preci na GF8 - - sada ce imat bolje performanse, a kasnije ce se vidjeti nevjerojatna razlika.

  24. #24
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    1.144
    ne slažem se, ali ok. svatko ima pravo na svoje mišljenje...

    po meni onaj tko sad kupi 8800gts, a ima 7900 je bacio pare... zašto?

    zato jer sve može igrati, ali baš sve kao i sa 8800gts...

    a dok dođu dx10 igre, do tad će pojeftinit 8800, doći će i konkurencija iz atija, sve će rezultirati novim modelima i nižim cijenama... dugoročno gledano se bolje isplati pričekat za one koji sad već imaju dobre kartice.
    Intel Core 2 Quad Q6600
    Gigabyte GA-965P-DS4
    4Gb Corsair VS 667Mhz
    Corsair HX520W
    Xfx 8800GT Alpha Dog
    Samsung Syncmaster T220 + Syncmaster 930BF
    Creative X-Fi Xtreme Gamer
    Logitech G5 v2

  25. #25
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648
    = Citat = Izvorno postao Cali
    ne slažem se, ali ok. svatko ima pravo na svoje mišljenje...

    po meni onaj tko sad kupi 8800gts, a ima 7900 je bacio pare... zašto?

    zato jer sve može igrati, ali baš sve kao i sa 8800gts...

    a dok dođu dx10 igre, do tad će pojeftinit 8800, doći će i konkurencija iz atija, sve će rezultirati novim modelima i nižim cijenama... dugoročno gledano se bolje isplati pričekat za one koji sad već imaju dobre kartice.
    U potpunosti se slažem s tobom! Ak kupuješ novi komp kupi 8800GTS, ak imaš jebeni komp star par mjeseci - ne diraj i budi sretan s onim kaj imaš!!!

  26. #26
    Guest
    Uskoro izlazi 8900 pa ce past cijena grafički.

  27. #27
    Senior Member Respawned sorcerer Om3G@'s Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    505
    Postova
    1.461
    = Citat = Izvorno postao Cali
    ne slažem se, ali ok. svatko ima pravo na svoje mišljenje...

    po meni onaj tko sad kupi 8800gts, a ima 7900 je bacio pare... zašto?

    zato jer sve može igrati, ali baš sve kao i sa 8800gts...

    a dok dođu dx10 igre, do tad će pojeftinit 8800, doći će i konkurencija iz atija, sve će rezultirati novim modelima i nižim cijenama... dugoročno gledano se bolje isplati pričekat za one koji sad već imaju dobre kartice.
    ATI ce imat za mjesec dana high-end ponudu, ali ne i mainstream!

Slične teme

  1. 8800GTS (g92) 512 mb
    By ante_q1 in forum Hardware F.A.c.Q.
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 06-12-2007, 18:52

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •