Stranica 50 od 52 PrvaPrva ... 404849505152 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1.471 do 1.500 od 1557

Tema: The Elder Scrolls IV: Oblivion

  1. #1471
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: The Elder Scrolls IV: Oblivion

    Hahaha, ovaj sa stražarima je pre pre genijalan Kad malo pogledaš te pokrete i što sve zapravo može taj engine, onda zbilja moraš stati i zapitati se "pa koj qurac su radili ovi iz Bethesde kad su toliko ujebali animacije kretanja" Trebali bi ovi iz Bethesde dati šansu tim mladim moderima i ponuditi im posao.

  2. #1472
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    17.106

    Re: The Elder Scrolls IV: Oblivion

    Ma trebali su se ugledat u modding community još kod Morrowinda, ali ništa od toga. Kad mi lik dođe u najavi da će Radiant Story biti "još bolji" od Radiant AI, zaboli me glava. Uopće ne očekujem da će taj serijal ikad imati zanimljive NPC-ove, samo da ostatak igre bude dobar.
    (╯°□°)╯︵ ┻━┻

    Relaxation.mp3

  3. #1473
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Apr 2011
    Postova
    787

    Re: The Elder Scrolls IV: Oblivion

    Ja isto mislim da bi trebali skupiti stotinjak najboljih modera pa da im oni prave igru.
    A ovi videi, lol, smijem se i divim se animacijama istodobno
    And then she'll know the things I learned
    That really have no value in the end she will surely know
    I wasn't born to follow

  4. #1474
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    17.106

    Re: The Elder Scrolls IV: Oblivion

    Nego, da komentiram, predobro mi je igrati uz obavezu da jedem par puta dnevno, i spavam negdje svaku noć. Ono, izgubim se negdje skupljajući cvjetove, vidim da je 9 sati, OŠIT MORAM U NAJBLIŽU TAVERNU.
    Onda kad dođem, obučem "pidžamu", večeram, pročitam neku knjigu pa u krpe.

    E da, pokušavam balansirati meso, voće i povrće u prehrani xD

    A uopće ne koristim modove, to mi je čisto za RP užitak. Prije mi je bila tlaka što ne možeš spavati u divljini, ali sad mi je dodalo cijelu novu razinu igri.
    (╯°□°)╯︵ ┻━┻

    Relaxation.mp3

  5. #1475
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Apr 2011
    Postova
    787

    Re: The Elder Scrolls IV: Oblivion

    Napravio si Simsa od Odabranog
    And then she'll know the things I learned
    That really have no value in the end she will surely know
    I wasn't born to follow

  6. #1476
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    17.106

    Re: The Elder Scrolls IV: Oblivion

    Da bar

    A šta da radim? Glavni razlog zbog kojeg igram TES serijal je da se uživim, i to mi je napokon uspjelo, pa makar bude i nakratko.
    Main quest sam uvijek ignorirao, jedino premišljam da se okušam u Daggerfallu, jer čujem da ima mnogo političke intrige i svačega. U Oblivionu se bome čini dosadan, zatvaranje vrata jedna za drugim, oh joy.

    A da ne spominjem kako mi sama priča uništava imerziju, u Morrowindu barem nisi imao osjećaj žurbe, a tu te svi požuruju i govore da je sudnji dan, i baš nije realno da ti odjednom odeš brat cvijeće po livadama.
    (╯°□°)╯︵ ┻━┻

    Relaxation.mp3

  7. #1477
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: The Elder Scrolls IV: Oblivion

    Meni je bila špica poslije kojekakvih questova navečer doć u svoju kuću, bezveze pojest komad sira, mesa, šta se već našlo na stolu, popit bocu vina ili izvadit jednu pivu iz bačve (ona šuplja bačva kakvu možeš nać u podrumima koja nije container, ali je zgodna za bacat stvari u nju, kod mene je cijela jedna takva bila do vrha puna pivi), onda pročitat jednu knjigu iz svoje kolekcije iznimno rijetkih i skupih knjižurina, opet malo pogledat svoju kolekciju kvalitetnog dragog kamenja i ić spat.

  8. #1478
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    17.106

    Re: The Elder Scrolls IV: Oblivion

    Meni su još sve kuće izvan dometa, osim one straćare u Imperial City, ali to je fakat preružno.

    Ali kad se nabavi, nekoliko predmeta su već u inventaru kao obavezna dekoracija - lubanja na vrhu police, pješčani sat iznad kreveta i tako to
    (╯°□°)╯︵ ┻━┻

    Relaxation.mp3

  9. #1479
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    May 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    431

    Re: The Elder Scrolls IV: Oblivion

    Ja sam u svojoj kući (onoj koja je bila ukleta) maknuo sve sa polica i na njih poslagao, kao trofeje, one predmete koje dobiješ kada odradiš misije za Deadra lordove.
    Uvijek mi je bio gušt kasnije gledati u to i diviti se

  10. #1480
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: The Elder Scrolls IV: Oblivion

    Ja si kontam početi Oblivion u RP duhu, zvuči zanimljivo. Jedino si moram natući modova koji poboljšavaju wilderness life pošto ću biti Hunter/Archer, a Oblivion pati od pre malo života u prirodi. Žao mi je što Oblivion nema vampirizma Ili ima ali se ne sjećam!?


    EDIT;

    @Sonic, tokom Main Questa moraš zatvoriti svega par Oblivion vrata, ne moraš ih zatvarati sve po mapi, to bi bilo pre morbidno da moraš

  11. #1481
    Senior Member Master Blaster Mirogamemasta's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Planet: Char
    Postova
    4.138

    Re: The Elder Scrolls IV: Oblivion

    Ima vampirizma, a bome i još boljeg werewolfizma ako ga uspiješ naći među modovima.
    Jedino kad sa više RP-ao u igru je bilo tokom "Paranoja" misije u Skingradu. Gledao sam da nakon dobivenog questa odem "ubiti" vrijeme u dungeonu, a onda sam se vracao oko 4 ili 5 sati kako bih na vrijeme mogao stalkati svoje mete. Kako bi se što bolje stopio sa okolinom otišao sam do lokalnog prodavaca odjecom i uzeo sam si obicne hlace, cipele i košulju. Stalkao sam ih minimalno 8-10 sati (Igrinih naravno )
    Što ne znaci da nisam ostavio lika nek sam malo zuri dok ja odem na WC.

    AMD Athlon II X4, 2800 Mhz/Gigabyte 790XTA-UD4/Radeon R9 280X/2x 4 GB DDR3 -1333 Mhz/Intel SSD 240 GB, Hitachi HDD 2+3 TB/Seasonic 620W/Scyte-Mugen 2 Revision B/Windows 7


    The Arreat Summit

  12. #1482
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: The Elder Scrolls IV: Oblivion

    Čist sumnjam da je to kvalitetno odrađeno u modovima. To bi moralo sadržavati hrpu questova po različitim vampirskim klanovima sa potpunim VA i svime, inače to nije to.

  13. #1483
    Senior Member Master Blaster Mirogamemasta's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Planet: Char
    Postova
    4.138

    Re: The Elder Scrolls IV: Oblivion

    Curse of Hircine - Resurrected
    Btw jel zna netko gdje mogu naci objašnjenje kako staviti igru da mi se pokrece sa OBSE? Ali baš detaljno, korak po korak.

    AMD Athlon II X4, 2800 Mhz/Gigabyte 790XTA-UD4/Radeon R9 280X/2x 4 GB DDR3 -1333 Mhz/Intel SSD 240 GB, Hitachi HDD 2+3 TB/Seasonic 620W/Scyte-Mugen 2 Revision B/Windows 7


    The Arreat Summit

  14. #1484
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: The Elder Scrolls IV: Oblivion

    Koliko se sjećam, običan "Oblivion.exe" automatski lansira i OBMM i OBSE sa sobom!?

  15. #1485
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    5.945

    Re: The Elder Scrolls IV: Oblivion



    AMD Athlon II x4 640 3.0GHz 4 GB Kingmax DDRIII RAM 1333MHz Palit GeForce GTS 450 1GB SATA 500GB Apolon 550W

  16. #1486
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: The Elder Scrolls IV: Oblivion

    Sad opet išao gledati malo modove za Oblivion i sve mi se zgadilo. Jednostavno znam da ću izgubiti sate i sate na modove, a nemam živaca za to

  17. #1487
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    17.106

    Re: The Elder Scrolls IV: Oblivion

    Onda nemoj, ja još nisam koristio nijedan mod za Oblivion. Po količini početničkih developerskih grešaka, puno mi je bolji od Morrowinda, za kojeg treba 4-5 modova da mi uopće bude igriv.

    Dobro ajde, recimo 3, onaj community patch koji ispravlja hrpu nikad dotaknutih bugova, nešto da smiri živine, i neki mod koji dodaje jednostavnu kuću, retardirano je što moram ubiti lika da mogu imati kuću.
    (╯°□°)╯︵ ┻━┻

    Relaxation.mp3

  18. #1488
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: The Elder Scrolls IV: Oblivion

    Kako sam imao pre savršen mod za kuću u Balmori, šteta što se ne sjećam kako se zvao

  19. #1489

    Re: The Elder Scrolls IV: Oblivion

    = Citat = Izvorno postao Sonic_Moronic
    Onda nemoj, ja još nisam koristio nijedan mod za Oblivion. Po količini početničkih developerskih grešaka, puno mi je bolji od Morrowinda, za kojeg treba 4-5 modova da mi uopće bude igriv.
    Ja bi tebe tukao.

  20. #1490
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    17.106

    Re: The Elder Scrolls IV: Oblivion

    Pa kad je tako

    Morrowind ima bolji lore, maštovit svijet, manje od 100% ljudi sa odvratnom facom, ali neke gluposti ga čine gotovo neigrivim. Nije neki problem skinuti tih par modova, ali ne bih to ni trebao raditi, ne? Govori mnogo toga o igri.
    (╯°□°)╯︵ ┻━┻

    Relaxation.mp3

  21. #1491
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: The Elder Scrolls IV: Oblivion

    Evo počeo sam sa svojom Assassin Archericom, pa evo lista i redoslijed modova koje koristim. Nisam htio FCOM, ali sam složio OOO sa MMM i radi savršeno. Još ću jedino morati staviti mod koji ubrza strijele (Marksman Velocity) pošto mi je bezveze kako sporo strijele lete.

    PS: Load order dajem tak da se možete ravnati prema njemu ukoliko se netko odluči za OOO + MMM kombo. Ovo je pravilan redoslijed.

    S


  22. #1492
    Senior Member Master Blaster Mirogamemasta's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Planet: Char
    Postova
    4.138

    Re: The Elder Scrolls IV: Oblivion

    Jao... hvala stari. Iduci mjesec definitivno isprobavam. Pošto mi se igra srušila kad sam stavio OOO + MMM modove. Poslje sam još pročitao kako modovi baš nisu kompatibilni pa sam odustao.
    Sad mi možda čak i proradi.

    AMD Athlon II X4, 2800 Mhz/Gigabyte 790XTA-UD4/Radeon R9 280X/2x 4 GB DDR3 -1333 Mhz/Intel SSD 240 GB, Hitachi HDD 2+3 TB/Seasonic 620W/Scyte-Mugen 2 Revision B/Windows 7


    The Arreat Summit

  23. #1493
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: The Elder Scrolls IV: Oblivion

    Bitno da imaš ove verzije OOO i MMM, starije ne funkcioniraju zajedno kako spada. I u MMM uputama ti piše koje dijelove OOO-a NE smiješ instalirati. Znači OOO obavezno instaliraš kao OMOD i to u Full izdanju (imaš upute kako se kreira OMOD od arhive koju skineš - v1.33 Complete). Nisam ziher da li exe verziju možeš customizirati, zato kažem obavezno OMOD

  24. #1494

    Re: The Elder Scrolls IV: Oblivion

    Ili možeš jednostavno skinuti BOSS i on ti automatski napravi točan load order. Just saying.

  25. #1495
    Senior Member Giant leap for forum mravojed20's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Postova
    3.755

    Re: The Elder Scrolls IV: Oblivion

    Za koij dan očekujem nazad Bartuca s komentarom kako i dalje igra ne valja bez obzira, neš u tom stilu, bez obzira na modove. Modovi ne mogu sakriti do srži loš dizajn igre, i ja sam se trudio u više navrata ali bezuspješno.

  26. #1496
    Senior Member Master Blaster Mirogamemasta's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Planet: Char
    Postova
    4.138

    Re: The Elder Scrolls IV: Oblivion

    Modovi ti poboljšavaju igru do nekog djela ili dodaju nešto novo. Ali naravno ako ne možeš zažmiriti na jedno oko igra ti nikad nece biti dovoljno dobra, upravo zbog toga što si rekao. Ona je u srži loše napravljena i nitko to ne moze popraviti. Možemo se samo nadati da ce Skyrim ispraviti pogreške svog prethodnika.
    @Bartuc - Custom Race fix ti više ne treba pošto imaš unofficial Oblivion patch. Just sayin´.

    AMD Athlon II X4, 2800 Mhz/Gigabyte 790XTA-UD4/Radeon R9 280X/2x 4 GB DDR3 -1333 Mhz/Intel SSD 240 GB, Hitachi HDD 2+3 TB/Seasonic 620W/Scyte-Mugen 2 Revision B/Windows 7


    The Arreat Summit

  27. #1497
    Senior Member Master Blaster Mirogamemasta's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Planet: Char
    Postova
    4.138

    Re: The Elder Scrolls IV: Oblivion

    File upload size limit increased to 1Gb (1024Mb)

    As video games get more advanced and the modding scene continues to mature the quality, quantity and size of mods grows with it.
    Up until today the file size limit for file uploads has been 300Mb as this size was deemed appropriate for almost all modifications that weren't massive texture replacers. I think that situation has now changed. Bigger and more advanced modifications are released regularly now and in response to requests from various mod authors I've decided to up the file size limit to 1Gb, or 1024Mb, per file.
    I've tested the system out with a 975Mb file that got uploaded without a hitch. If you experience any issues uploading large files let me know. Remember that upload speeds are generally much slower than your download speed and can take a very long time depending on your connection speed and how far you are from the main web servers (that are hosted in south-east England).
    Please remember to properly compress your archives still so they take up as little space as possible.

    Users of TESNexus: the hard-drive storing the mods for TESNexus is almost full to capacity. I have 3 new HDD's on their way that should arrive next week and be installed towards the end of the week. Please do any spring-cleaning on your files and remove any old files that are no longer necessary for your mod; your main file download counters will not be affected if you delete files from your page. Thank you!

    AMD Athlon II X4, 2800 Mhz/Gigabyte 790XTA-UD4/Radeon R9 280X/2x 4 GB DDR3 -1333 Mhz/Intel SSD 240 GB, Hitachi HDD 2+3 TB/Seasonic 620W/Scyte-Mugen 2 Revision B/Windows 7


    The Arreat Summit

  28. #1498
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Oct 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    6.839

    Re: The Elder Scrolls IV: Oblivion

    Meni Oblivion ne radi
    Липе цвату и у Србији!

  29. #1499
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    1.412

    Re: The Elder Scrolls IV: Oblivion

    Poor boy

  30. #1500

    Re: The Elder Scrolls IV: Oblivion

    Andoran, gigantski ruski mod za Oblivion, biti će engleska verzija. Gledajte trailer do kraja. Trnci i nove gaće.

    http://www.andoran.com/indexen.html
    The action of Andoran unfolds in the setting of The Elder Scrolls. The location, where the Prologue takes place, is the island Andoran, one of the three islands of the archipelago south of Black Marsh, the native region of the pangolin-like Argonians. Andoran abounds with climatic zones and different cultures.

    Prologue is intended to clarify the players the major trends and pre-conditions that will lead to the events of Andoran. During journeys you are off to learn the rich history of the archipelago - its past, present, and the large part of the future. Would you be in smb.'s service, intrigue or carry on independent research while hiding from annoying world – is up to you. In any case,you'll be always free to implement your final way.

Slične teme

  1. Gothic 3 VS. Elder Scrolls IV: Oblivion
    By Bara in forum Gaming općenito
    Odgovora: 27
    Posljednji post: 01-06-2009, 19:44

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •