Stranica 42 od 52 PrvaPrva ... 324041424344 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1.231 do 1.260 od 1557

Tema: The Elder Scrolls IV: Oblivion

  1. #1231
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jul 2007
    Postova
    1.256

    Re: The Elder Scrolls IV: Oblivion

    OK
    OVO JE JAKO VELIKO SRANJE
    SRY ZA CAPS AL CU SE OVAJ PUT DERAT
    INSTALIRAH,STAVIO SVE NA HIGH TRZA KO LUDO NEZNAM DI SMA GONIO BIO
    IMAM HD4850 2GB RAMA I INTLE CORE DUO 2.13
    PA OG TRZA KO LUDO I STOPA SVE NEMORE UOPCE UCITAVAT MODOVE KOLKO IH JE OVAJ GLUPAN METNO
    al ok ipak je beta 0.2

  2. #1232

    Re: The Elder Scrolls IV: Oblivion

    A da defragmentiraš hard? Stvar ti je u tome da ima puno malih i zasebnih fileova koje treba učitati nekim redom, a tebi je to sada nakon instalacije aka. kopiranja, sve razbacano po hardu. Bilo bi pametno ostaviti preko noći, ili tako nešto.

  3. #1233
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Apr 2009
    Postova
    782

    Re: The Elder Scrolls IV: Oblivion

    Meni je ovaj enchanced edition bas ok.Zbilja se tip potrudio da sve to poslozi.Ali da ima raznih guposti ima.Npr onaj unique landscape se konflikta sa pola modova koje je stvaio.Takoder fali natural mod i MOE.
    Ali ovo je Beta pa necu sada suditi.

  4. #1234
    Senior Member No Mercy Outmind's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    The six-sided star
    Postova
    6.571

    Re: The Elder Scrolls IV: Oblivion

    zna li netko gdje mogu skinut DarkUId DarN a da nije sa tes nexusa jer im ternutno nije otvorena registracija...

    EDIT: evo našao sam, nema veze.
    Then a gypsy woman comes, says "There's one thing you should know;
    I've just read your fortune, and you died five years ago. "

  5. #1235
    Senior Member No Mercy Outmind's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    The six-sided star
    Postova
    6.571

    Re: The Elder Scrolls IV: Oblivion

    Ok, sry na double postu, ali treba mi taj mod a jedino ga friggin tes nexus ima (ono kaj sam skinuo negdje drugdje ne valja), a registracija im trenutno ne radi. Može li mi onda molim vas netko od vas tko je član tes nexusa to skinut i uploadat na rapidshare ili tak nekaj...
    Then a gypsy woman comes, says "There's one thing you should know;
    I've just read your fortune, and you died five years ago. "

  6. #1236
    Moderator My way or the highway Raz's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2009
    Postova
    9.692

    Re: The Elder Scrolls IV: Oblivion

    Dam link kada se uploada na RS.

    http://rapidshare.com/files/262437422/D ... .omod.html

    Evo OMOD verzija, uživaj

  7. #1237
    Senior Member No Mercy Outmind's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    The six-sided star
    Postova
    6.571

    Re: The Elder Scrolls IV: Oblivion

    = Citat = Izvorno postao Raz
    Dam link kada se uploada na RS.

    http://rapidshare.com/files/262437422/D ... .omod.html

    Evo OMOD verzija, uživaj

    Puno ti hvala za ovo! Sad napokon mogu imat morrowind like inventory.
    Then a gypsy woman comes, says "There's one thing you should know;
    I've just read your fortune, and you died five years ago. "

  8. #1238
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Apr 2009
    Postova
    782

    Re: The Elder Scrolls IV: Oblivion

    Dosla je i Beta 3 od oblivion enchaced edition.A sada ce skoro i beta 4 i nakon nje finalna verzija.
    Inace ako je neko skinuo betu 3 dali mozda zna koji mod stvara sav onaj bloom.Taj mod mi prvih 10 min odlicno radi ali nakon toga se sve vise i vise pojacava dok sve postane crno bijelo (svjetlost bijelo sve ostalo crno)

  9. #1239

    Re: The Elder Scrolls IV: Oblivion

    Legendarna igra no morrowind je ipak ono...The KING of RPG.

  10. #1240
    Moderator My way or the highway Grim's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2007
    Postova
    7.823

    Re: The Elder Scrolls IV: Oblivion

    Probao sam još jednom odigrat Oblivion, ali jednostavno nemogu, predosadan je... s obzirom da sam ga samo jednom prošao, većinu questova sam zapamtio, i sada nakon 2 god nemogu ga opet odigrat... užasno, užasno mi je dosadan.

    Ah ništa, idem onda probat Morrowind ponovo, njega ću sigurno moći.
    "Fornicate and take drugs against the terrible strain of idiots who govern the world."
    - Albert Szent-Gyorgy

  11. #1241
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    May 2008
    Lokacija
    Podgrijavam sojin gulaš u Yantaru
    Postova
    2.692

    Re: The Elder Scrolls IV: Oblivion

    Sa mnom također potpuno ista stvar. U 2006. godini prešao sam glavni Quest, te misije za Thieves Guild i još neke bezvezne side questove, e onda je došla 2007. godina i napokon sam dobio svoju mrcinu od računala sa geforce 8800 gts i onda sam Oblivion stukao do temelja. Fighters Guild, Mages guild, Thieves Guild, Dark Brotherhood, svi shrineovi, pola tamnica, Arena, Knights of the nine, Shivering Isles, stotinu side questova, jednostavno, nauživao sam se do bola i sve prešao. I onda sam se sada nedavno sjetio kako mi je lijepo bilo dok sam igrao tu igru, i idem je krenuti opet, ali kada me stvorilo u onoj tamnici, skoro sam se usrao u gaće od dosade . Ali vjerujem da bi ista stvar bila i da kreneš igrati Fallout 3...

  12. #1242
    Moderator My way or the highway Grim's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2007
    Postova
    7.823

    Re: The Elder Scrolls IV: Oblivion

    Fallout 3 sam prešao do sada, sve questove 2 puta.
    A sve questove s DLC-ovima jedan put. Ali ipak to je druga igra, iako izgleda kao mod za Oblivion.

    Oblivion sam prešao zapravo 6-7 puta totalno, da iskusim sve ostale klase, ali to ne brojim jer nisam imao DLC-ove i Shivering Isles.
    Oblivion + DLC-ovi + Shivering Isles, sam prešao jednom, stoga sam zapravo igru prešao samo jedanput.
    A sada mi je apsolutno nemoguće preći Oblivion jos jednom, užasno je dosadan...
    "Fornicate and take drugs against the terrible strain of idiots who govern the world."
    - Albert Szent-Gyorgy

  13. #1243
    Moderator My way or the highway Raz's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2009
    Postova
    9.692

    Re: The Elder Scrolls IV: Oblivion

    Oblivion mi je bio isprazan i nekako mi brzo dosadio, nisam ga prošao.
    Fallout 3 mi je bio strašno igriv i prošao sam ga jednom, a još ću jednom zasigurno i sa ekspanzijama.

    Inače, modovi u Oblivionu dosta poboljšavaju igrivost te dodaju mnoštvo novog sadržaja a i prilično su kvalitetno odrađeni.

  14. #1244
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    May 2008
    Lokacija
    Podgrijavam sojin gulaš u Yantaru
    Postova
    2.692

    Re: The Elder Scrolls IV: Oblivion

    Da, istina, možda Oblivion nema DLC-ove, ali ekspanzije i modovi su super odrađeni. Nisam još vidio mod koji u Fallout 3 doda novi quest, nikada nisam vidio laganije igre u životu a oni stalno stavljaju modove za jača oružja...

  15. #1245
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Aug 2006
    Lokacija
    Ryugu-jo
    Postova
    2.490

    Re: The Elder Scrolls IV: Oblivion

    Opet sam dobio zelju za igranjem Obliviona, dajte mi preporucite neke dobre modove...

  16. #1246
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    May 2008
    Lokacija
    Podgrijavam sojin gulaš u Yantaru
    Postova
    2.692

    Re: The Elder Scrolls IV: Oblivion

    Prvo da te upozorim, neće biti lijepo, trebati će tu puno truda, ali što je najvažnije, otvoren um, zaboravi sve igre koje su izašle od 2006-2009, i samo igraj Oblivion, onda mislim da ćeš biti u redu. Evo prvo trebaš instalirati Overhaul mod, obavezno, e i onda se sjećam da sam u jednom broju pc playa našao 3-4 odlična moda, bio je tu mod Bank od Cyrodiil, i onda za pregledniji inventory, proprčkaj malo po DVD-ima pc playa, a za sve druge a što da ti kažem nego TES nexus, tvoje mišljenje i tvoj izbor je ipak samo tvoje mišljenje i tvoj izbor.


    O i da, Knights of the nine instaliraj, ne zbog glavnog questa, nego zbog onih pluginova koje su Bethesdovci bezobrazno stavil pod cijelu ekspanziju iako su ih prije naplaćivali pojedinačno, oni baš kao pravi mali kvalitetni modovi.

  17. #1247
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Aug 2006
    Lokacija
    Ryugu-jo
    Postova
    2.490

    Re: The Elder Scrolls IV: Oblivion

    = Citat = Izvorno postao Bara
    Prvo da te upozorim, neće biti lijepo, trebati će tu puno truda, ali što je najvažnije, otvoren um, zaboravi sve igre koje su izašle od 2006-2009, i samo igraj Oblivion, onda mislim da ćeš biti u redu.
    O cem ti? I zasto si dobio dojam da kupujem PCP Play?

    Modove instaliram prije ili poslije Knights of the Nine ili je tak sve jedno?

  18. #1248
    Senior Member No Mercy Outmind's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    The six-sided star
    Postova
    6.571

    Re: The Elder Scrolls IV: Oblivion

    Pošto baš zadnjih par tjedana intenzivno igram oblivion, mogu ti preporučit par dobrih modova. Dakle prije svega instaliraš oblivion, pa kotn i dlcove, pa shivering isles. Nakon toga:

    Oscuro's oblivion overhaul - dosta tweaka igru, čini ju težom na početku, levelaš malo sporije, ali na kraju krajeva se isplati jer je mnogo izbalansiranije sve i imaš veću motivaciju za ić dalje jer nije toliko lagano ko iriginal.

    DarkUId DarN - odličan inventory revamp mod. Sve ikone postaju manje i mnogo prglednije, možeš ih čak rasporedit i u morrowind like kockasti inventar. Ui je tamno smeđ i mnogo elegantniji od standardnog oblivionovog, te od kad sam iga instalirao ni ne pomišljam da se vratim na staro.

    Adonnay's classical weaponry i elven blades - 2 moda koji ti po kojekakvim dungeonima u igri raštrkaju nekolicinu autentičnih nordijskih u prvom, i elfovskih mačeva u drugom modu. Mačevi su izvrsno modelirani i jako korisni.

    Supreme magica - izvrstan mod za spellcastere. Diže spellpower cap sa 100 na 300, daje poison dmg, aoe spellove koje castaš na sebi pa oštete sve oko tebe, spellove koji summmonaju 2-3 miniona od jedanput, i puuuuno toga čeg se sad nemrem sjetit

    Bank of cyrodill - dodaje banku u kojoj možeš spremati zlato, te ovisno o razini članstva dobivaš veću kamatu xD Spremaju i enchantmente, tako da u bilo kojem trenutku u igri možeš napunit enchantano oružje ovisno o tome koliko chargova imašš u banci.

    The lost spires - bez dileme najbolji faction mod za oblivion ikad napravljen. Dodaje novu frakciju - guild arheologa, kojem se možeš pridružit i ić istraživat do tada nepoznate rušeine. Težak je nekih 500tinjak mb, ali isplati se pošto ima i voice acting, vrlo mnogo novih modela i textura, a i priča je vrlo zanimljiva.

    Blackwood company - ime kaže sve, možeš se u bc učlanit, ali onda ne možeš u fighter's guild.

    Doomstones expanded - dodaje pregršt novih powera i spellova doomstone-ima, ovisno o lvlu igrača

    faster spells - fireballovi koje bacaš sada će putovati 2x brže. Vrlo korisno za spellcastere.

    Visual enchantments - začarani mačevi i blunt oružja dobivaju vatrene, ledene ili električne vizualne efekte i izgledaju pre cool.

    Woodland rangers - još jedan dobar faction mod u kojem možeš postat ranger, nema doduše voice acting, ali je zabavan

    Eto toga se za sad mogu sjettit, ak nađem još kaj korisno javim.
    Then a gypsy woman comes, says "There's one thing you should know;
    I've just read your fortune, and you died five years ago. "

  19. #1249
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Aug 2006
    Lokacija
    Ryugu-jo
    Postova
    2.490

    Re: The Elder Scrolls IV: Oblivion

    Eh fala ti puno na tako opsirnom popisu... definitivno cu ih skinuti i isprobati... i ak se sjetis jos kojih bilo bi super... btw skinuo sam ovaj DarkUId DarN ali nije tamnosmed nego tamnocrven... i UI mi je malo premal... tj inventori... al bum se malo poigral sa postavkama...

  20. #1250
    Senior Member No Mercy Outmind's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    The six-sided star
    Postova
    6.571

    Re: The Elder Scrolls IV: Oblivion

    Postoji par verzija, crvena, plava zelen i smeđa. meni se smeđa najviše svidjela. Kaj se tiče eličine ikona u invu, da manje su no standardne oblivion ikone, ali vidjet ćeš nakon kaj budeš imao 100 različitih potiona i 500 reagenata da se isplati. BTW imam i nekakav mod koji potovima daje drugačije boje ovisno o namjeni (svi potovi u običnom oblivionu su rozi, bez bobzira na efekt), ali ne znam jeli to u sklopu supreme magica, ili je nekaj samostalno...
    Then a gypsy woman comes, says "There's one thing you should know;
    I've just read your fortune, and you died five years ago. "

  21. #1251
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Aug 2006
    Lokacija
    Ryugu-jo
    Postova
    2.490

    Re: The Elder Scrolls IV: Oblivion

    El mi moze netko napokon objasnit koja je fora sa tim lockpickanjem... citam na netu i svi pricaju da se to po zvuku radi, al ja ne cujem bas nikakvu razliku, neki poseban zvuk...

    I kaj trebam napravit da bih imao ovakvu mapu?

    E da, i onaj mod koji mijenja kriterije za dobivanje XPa i lvle... jel netko isprobao taj mod? kakvi su dojmovi?
    http://www.tesnexus.com/downloads/file.php?id=15619

  22. #1252
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Apr 2009
    Postova
    782

    Re: The Elder Scrolls IV: Oblivion

    ja koristim taj XPmod i meni je sjajan.Dosta se brzo levela (bar prvi leveli) ali ja sam jako zadovoljan njime.

  23. #1253
    Moderator My way or the highway Raz's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2009
    Postova
    9.692

    Re: The Elder Scrolls IV: Oblivion

    Za obojanu kartu je ovaj mod: http://www.tesnexus.com/downloads/file.php?id=3002

    Edit: crap, nije to taj. Sličan je.

  24. #1254
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Apr 2009
    Postova
    782

    Re: The Elder Scrolls IV: Oblivion

    boja se moze dodati na kartu i preko oblivion.ini

  25. #1255
    Senior Member My way or the highway Kostolomac's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    7.152

    Re: The Elder Scrolls IV: Oblivion

    Samo da podsjetim da je izašao Pahncrd's Oblivion Enhanced Edition BETA 4S
    http://www.rage3d.com/BOARD/showthread.php?t=33950217
    Spam spam, flame flame, that's the way of PcPlay!
    Ryzen 5 3600X # Liquid Freezer II 360 # Asus Prime X370-Pro # 16GB DDR4 # MSI RTX2070S Ventus OC # Adata SX8200 Pro 1TB
    & Samsung 860 EVO 500GB # Corsair RM650 # Lenovo Y27q-20 IPS 165Hz

  26. #1256
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Apr 2009
    Postova
    782

    Re: The Elder Scrolls IV: Oblivion

    Vec odavno.Sada je vec izasao RC1 ali ga daje samo svojim prijateljima radi problema sa moderima.

  27. #1257
    Senior Member You have been warned Aral's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Sanctuary
    Postova
    18.718

    Re: The Elder Scrolls IV: Oblivion

    Odlucio ponovno to zaigrat, nikad nisam presao a ni dosao nesto posebno daleko, pa idemo ponovno uz Shivering Isle ^^
    "Extinction is the rule. Survival is the exception." - Carl Sagan

  28. #1258
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: The Elder Scrolls IV: Oblivion

    Lol, evo dajem igri 10+ šansu


    Nevjerojatna mi je ta igra. U pravilnim intervalima se BRUTALNO nahypam na nju, malte ne svršim na samu pomisao Paladina ili Assassina ( ), ali već mi je ušlo u naviku da brzo odustanem pošto mi gotovo trenutačno dosadi


    Ovaj put sam se nešto više nahypao i rekao da NEĆU odustati. Držte mi fige, igra mi se Paladin klasa, a Oblivion je ko stvoren za to

  29. #1259
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Mar 2009
    Lokacija
    Under your bed
    Postova
    1.318

    Re: The Elder Scrolls IV: Oblivion

    Zna li netko može li se pridružit u Blackwood Company. Ja sam sve probao ali neće.
    "Dem white boyz be comin' over da sea!"-Indian chieftain

  30. #1260
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: The Elder Scrolls IV: Oblivion

    Možeš ali kao dio Questa za Fighters Guild u Chorrolu.



    Inače, ja sam upravo Level 6 sa svojim Paladinom. Pošteno sam zagrizao za igru, sumnjam da ću ovaj put odustati. Evo kako mi lik izgleda (za sada text edition, slike ću postati tek kada bum zadovoljan sa izgledom lika)...


    Name:SSir Keldorn Firecam
    Race:SRedguard
    Class:SPaladin
    Primary Attributes:SStrength & Endurance
    Birthsign:SThe Warrior
    Major Skills:SBlade, Block, Heavy Armor, Restoration, Alteration, Conjuration, Speechcraft



    Blade, Block i HA je klasika, Restoration mi služi samo za Healing magije, Alteration za Protection/Buff magije, a Conjuration samo za Turn Undead zbog RPG elemenata (isto kao i Speechcraft).

    Također smijem imati samo Fame, ništa Infamy, tako da ne smijem ništa krasti, ubijati dobre ljude i sl. Drugim riječima, samo Fighters i Mages Guild rješavam. A sa Assassinom ću jednog dana biti potpuna suprotnost, pošast Cyrodiila, masovni ubojica i pljačkaš koji radi za Thiefs Guild i primarno za Dark Brotherhood




    Jebenica

Slične teme

  1. Gothic 3 VS. Elder Scrolls IV: Oblivion
    By Bara in forum Gaming općenito
    Odgovora: 27
    Posljednji post: 01-06-2009, 19:44

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •