Stranica 4 od 52 PrvaPrva ... 2345614 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 91 do 120 od 1557

Tema: The Elder Scrolls IV: Oblivion

  1. #91
    Senior Member No Mercy MasaKrisT's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Pozega, Gosuland
    Postova
    6.367
    daj lunatic coece....ja imam athlona 1800+,9550 infinite,512 rama i vrtit cu ga
    Won't Bow Don't Know How.

  2. #92
    = Citat = Izvorno postao MasaKrisT
    daj lunatic coece....ja imam athlona 1800+,9550 infinite,512 rama i vrtit cu ga
    neznam baš jedva da ispunjaš minimalne zahtjeve
    I AM PRINCE-ARTAS - TEMPORARILY (still 1 day)

  3. #93
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Asylum
    Postova
    159
    = Citat = Izvorno postao hanzaplast
    ja ozbiljno razmisljam o originalu...ipak je jedan oblivion

    i jos spoznaja da bum ga mogel igrati na max...joooj!!!
    Samo ramišljaš , griješniče ako Oblivion možeš pokrenut na max detaljima snaći će te "Gnijev Božiji"TMSako ne kupiš original.
    Emperor Knows Emperor Sees

  4. #94
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Pleternica/Požega
    Postova
    4.698
    = Citat = Izvorno postao dEmEnTeD
    = Citat = Izvorno postao hanzaplast
    ja ozbiljno razmisljam o originalu...ipak je jedan oblivion

    i jos spoznaja da bum ga mogel igrati na max...joooj!!!
    Samo ramišljaš , griješniče ako Oblivion možeš pokrenut na max detaljima snaći će te "Gnijev Božiji"TMSako ne kupiš original.

    Added: 2 months 13 days 21 hours 21 mins ago
    Updated: 37 years 8 months 17 days 19 hours 31 mins ago - može

  5. #95
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340
    Vidim po forumu, po raznim temama i raspravama kako govorite da je Oblivion najbolji RPG koji će ikad izaći. Uz dužno poštovanje Bethesdi, pretjerujete u svakom mogućem pogledu. Ta i to su ljudi, možda previše očekujete od njih. Mislim, sami će te sebe razočarati ako nešto pođe u krivom smjeru.

    Pravite ražanj, a zec je još u šumi.

  6. #96

  7. #97
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Pleternica/Požega
    Postova
    4.698
    = Citat = Izvorno postao W3DR4N
    Vidim po forumu, po raznim temama i raspravama kako govorite da je Oblivion najbolji RPG koji će ikad izaći. Uz dužno poštovanje Bethesdi, pretjerujete u svakom mogućem pogledu. Ta i to su ljudi, možda previše očekujete od njih. Mislim, sami će te sebe razočarati ako nešto pođe u krivom smjeru.

    Pravite ražanj, a zec je još u šumi.
    Da, upravu si i to su samo ljudi, ali to su ljudi koji znaju svoj posao i mislim da su odgodili izlazak Obliviona da još porade na tome i zato se nadam da će ispasti kako treba.
    Kad dečki iz Bethesde uzmu nešto u ruke onda znaš da će i igra biti ''best of the best'', a i u slučaju da pogriješe, nema veze i oni su ljudi, a i naučit će nešto iz svojih pogrešaka.
    Kad se sve to zbroji mislim da imamo pravo iščekivati da će Oblivion biti baš onakav kakvim ga zamišljamo.

    Added: 2 months 13 days 21 hours 21 mins ago
    Updated: 37 years 8 months 17 days 19 hours 31 mins ago - može

  8. #98
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    gol ispred kompa
    Postova
    561
    wedran ima pravo,ali ja svejedno mislim da po svemu što sam vidio oblivion me neće razočarati,baš naprotiv....ako nisu fulali sa svim prošlim elder scrolls naslovima zašto bi sada?

    evo ja ne mogu spavati više,sanjao sam da sam kupio original oblivion,demet,nek izađe višeeee,a onda ću još i halucinacije počet imat.

    When you kill 5 enemies in a row in UT its MONSTERKILL,in Quake 3 its EXCELLENT in Counter Strike its KICKED BY CONSOLE.

  9. #99
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    1.853
    neznam zasto bi ljudi mogli zeznut igru pa gledali ste onaj IN-Game movie ne bi se trebalo previse razlikovat...a i ono je PREDOBRO

  10. #100
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340
    = Citat = Izvorno postao mravojed
    ...ako nisu fulali sa svim prošlim elder scrolls naslovima zašto bi sada?
    Da, to me najviše i boli.
    Svi nastavci do sad, prvo su se razvijali na računalu i samo je Morrowind naknadno izašao na X-Boxu. No, šta se dogodi kad konzola ima svoje prste u razvoju igara. Dolazi do zamućene grafike, prevelikih fontova (da bi se moglo čitati na TV ekranu), pojednostavljene igre... Uglavnom, X kutija bi mogla uništiti neke hardcore elemente RPG-a. Također, i Bethesda želi da njihov rad urodi plodom. Kako bi zaradili, pokušat će prilagoditi igru svim gamerskim profilima. To ne sluti na dobro. Ona priča da svaki AI ima svoj život, čini mi se prevelikim zalogajem za ovu godinu. Treba previše procesorske snage za takvo što. Uglavnom, pribojavam se da će izgubiti dubinu, a i moddove će teže biti izraditi, tako da ne očekujem prevelik odaziv communitya. Traileri prikazuju grafiku, fiziku i neke zanimljive, uglavnom skriptirane radnje. Pretjerujete u pohvalama.

  11. #101
    Senior Member Respawned sorcerer Om3G@'s Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    505
    Postova
    1.461
    Istina, totalno si u pravu...
    Volio bih da igra ispadne cisto sranje pa da se svi ubijete od zalosti - inace tako zavrse velii projekti. Vidite samo Hitmana 3: najavljivan je kao najskuplji projekt, a ispao je pravo pravcato sranje... cisto ne vidim gdje su spizdili 30 milijuna dolara - igra nema cak ni posten motion capture. Osim toga, po toj cijeni se razvijaju holivudski filmovi (ne blockbusteri)!

  12. #102
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    gol ispred kompa
    Postova
    561
    pa šta ti vjeruješ da su oni spizdili tolike pare na hitmana 3???pa ta igra je poluproizvod koji ima identične misije ko prvi hitman. i ne kužim ovo da želiš da ispadne sranje pa da ljudi budu žalosni,šta si zloban ili koji k?ili ne voliš taj tip igara pa malo kakiš?


    Oblivion ima grafiku,to mu je ogromni plus,ima zakon priču,to mu je još jedan plus,ima super glazbu i zvuk,to mu je još jedan plus,ima 1500NPCova koji govore,imaju glasove, apsolutno svaki tekst je izgovoren,to je plus naspram morrowinda jer je tamo bio pretežno tekst.

    u 20minutnom filmu,atmosfera koju stvara grafika i glazba je nenadjebiva!!!! pa ljudi otvorite oči i pogledajte te filmiće.koji su btw stari preko godinu dana,od dana objave.znači sad već godinu i tri mjeseca.

    i baš mislim da ima dubinu,osjeti se jednostavno.igra nije port konzole nego je rađena paralelno za PC i xbox360,neke stvari na xboxu će bit izvedene drukčije,grafika će bit IDENTIČNA.to su rekli developeri,nikakvo zamućenje slike ne dolazi u obzir. Font slova u filmiću je baš taman,ionako ih neću ni čitati kad je tekst cijeli izgovoren!!!

    šta se tiče tog da će bit pojednostavljena zbog konzole,neće,pa ne lažu ljudi,čitajte team diary na službenoj stranici i vidjet ćete šta se sve može.

    Wedrane koje su to stvari skriptirane??? i vjeruj da je bolje imat NPCove koji hodaju od kuće do tržnice,popričaju s nekim,odu nazad kući i tako unedogled(znači tako će bit u NAJGOREM slučaju,ako se ostvare wedranove sumnje) nego ona bagra iz morrowinda koja bi napravila 10metara od točke a do točke b i stala i tako stalno.!!! ALI developeri su obećali i rekli da su ostvarili jako dobar sustav: npc SE BUDI,IDE VAN,KUPUJE HRANU,JEDE,AKO NEMA PARA KRADE HRANU,ORUŽJE VOTEVR,SVAĐAJU SE,MOGU SE MEĐUSOBNO POMLATITI,IDU ĆA IZ GRADA DA PLJAČKAJU TAMNICE,ČITAJU,TRENIRAJU,IDU U CRKVU,RADE ,ONI I SVI OSTALI HUMANOIDNI NEPRIJATELJI MOGU OTVARATI VRATA ŠTO NISU MOGLI U MORROWINDU,ZNAČI NEMA BJEŽANJA S ULICE U KUĆU JER ONI MOGU ZA VAMA, ITD...ako su rekli da su to ostvarili u čemu je problem?e sad ako neko ima slab proc ko ja pa će mu to sve trzati ko ludo, jebiga,I BTW imamo perkove ko u falloutu,znači uzmeš luk i pucaš,kad napreduješ u toj vještini dobiješ zum ko u thiefu i critical napad,slabije neprijatelje ubije odma,jače teško ozljedi,critical napad ovisi o skillu.

    When you kill 5 enemies in a row in UT its MONSTERKILL,in Quake 3 its EXCELLENT in Counter Strike its KICKED BY CONSOLE.

  13. #103
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Skrit v morju
    Postova
    2.721
    Nemojte se brinuti za trosenje snage procesora zbog AI-a. Kaj mislite da Bethesda nece to sve lijepo optimizirati? NPC-evi koji su u vidokrugu igraca se bave svojim zivotima, a oni na drugom kraju mape nisu niti ucitani (Naravno, osim ako nije nesto povezano uz sam tijek misija pa je potrebno promijenit varijablu NPC-a sa drugog kraja mape). A i sto se tice samih procesora, to nije neka pre zahtjevna zadaca za njih.

    Ako se brinete zbog kvalitete grafike, pogledajte jos jednom screenshotove i filmice za PC verziju igre.

    Jedino vam preostaje briga o nabavi hardvera za ugodno igranje Obliviona.
    there is no god to punish us

  14. #104
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    gol ispred kompa
    Postova
    561
    e da,ovo sam zaboravio napisati. jedina moguća mana je nemogućnost borbe dok jašete konja!!!! to će izgledat retardirano da moram sić s konja da bi odalamio nekog.
    When you kill 5 enemies in a row in UT its MONSTERKILL,in Quake 3 its EXCELLENT in Counter Strike its KICKED BY CONSOLE.

  15. #105
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Skrit v morju
    Postova
    2.721
    A cuj, ako se u Daggerfallu, igri staroj 10 godina, moglo boriti na konju, onda stvarno ne vidim razlog zasto to ne bi bilo moguce i u Oblivionu.

    BTW, netko se pitao kako ce izgledati jahanje. Evo, ovako, samo sa boljom grafikom:


    there is no god to punish us

  16. #106
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    gol ispred kompa
    Postova
    561
    hehe,simpatično mi izgleda ova konjska glavetina
    pa ne znam zaš nisu to stavili,kao bit će napravljen mod,ali ja brijem da bi bilo dosta nespretno se tako boriti...ne znam,vjerojatno je tehnički problem.
    When you kill 5 enemies in a row in UT its MONSTERKILL,in Quake 3 its EXCELLENT in Counter Strike its KICKED BY CONSOLE.

  17. #107
    Senior Member Lock'n'Load Danny's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    188
    GameSpot je napravio preview... pogledajte samo screenove omg.

    http://www.gamespot.com/pc/rpg/theelder ... id=6144923
    I am a leaf on the wind. Watch how I soar.

  18. #108

  19. #109
    Senior Member Lock'n'Load Danny's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    188
    Zato i rekoh.. Zakon.
    I am a leaf on the wind. Watch how I soar.

  20. #110
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Pleternica/Požega
    Postova
    4.698
    Ma jednostavno nenad*ebivo...

    Added: 2 months 13 days 21 hours 21 mins ago
    Updated: 37 years 8 months 17 days 19 hours 31 mins ago - može

  21. #111
    Senior Member Lock'n'Load Danny's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    188
    Evo jos jedan.

    http://xbox360.1up.com/media?id=2717093&type=lg

    [edit]SI evo jedan filmic is jednog njemackoj casopisa.

    http://www.youtube.com/?v=7srHUGNma5c
    I am a leaf on the wind. Watch how I soar.

  22. #112


    jooooj!!!

  23. #113
    Senior Member Lock'n'Load Danny's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    188
    Za one sa DSL-om..

    http://gametrailers.com/gamepage.php?id=1688

    Pogledajte prva dva. U biti je ono iz onog njemackog samo povezana verzija tih dva s tim da su neke stvari izostavljene (+ ova dva su bolje kvalitete).
    I am a leaf on the wind. Watch how I soar.

  24. #114
    ja sam pogledal sve gameplay filimice(ima ih oko 7)...jebeno,jebeno...

    najbolesnije mi kad nekoj zenski dosadi njezin pas pa ga pogodi magijom da zašuti!!!

  25. #115
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Pleternica/Požega
    Postova
    4.698
    tih 7 ti je zapravo dio jednog od 20-etak minuta, a ja sam ti taj kad sam ga prvi put gledo, gledo 3x zaredom, ozbiljno!

    Added: 2 months 13 days 21 hours 21 mins ago
    Updated: 37 years 8 months 17 days 19 hours 31 mins ago - može

  26. #116
    Senior Member Small step for mankind Glass's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Postova
    2.147
    = Citat = Izvorno postao Lunatic_777
    tih 7 ti je zapravo dio jednog od 20-etak minuta, a ja sam ti taj kad sam ga prvi put gledo, gledo 3x zaredom, ozbiljno!
    Only three times, shame on you .

  27. #117
    Senior Member Lock'n'Load Danny's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    188
    = Citat = Izvorno postao Lunatic_777
    tih 7 ti je zapravo dio jednog od 20-etak minuta, a ja sam ti taj kad sam ga prvi put gledo, gledo 3x zaredom, ozbiljno!
    Ja ga pogledo najmanje 30 puta.
    I am a leaf on the wind. Watch how I soar.

  28. #118
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Pleternica/Požega
    Postova
    4.698
    [quote=Broken Mirror]
    = Citat = Izvorno postao "Lunatic_777":2jdnicp0
    tih 7 ti je zapravo dio jednog od 20-etak minuta, a ja sam ti taj kad sam ga prvi put gledo, gledo 3x zaredom, ozbiljno!
    Only three times, shame on you .[/quote:2jdnicp0]

    Da tri puta kad sam ga dobio ali sveukupno negdje oko 40-etak puta, ono kad mi je dosadno, a nemam šta igrat na kompu onda gledam to 20-etak minuta.

    Added: 2 months 13 days 21 hours 21 mins ago
    Updated: 37 years 8 months 17 days 19 hours 31 mins ago - može

  29. #119
    Guest
    Mislim da počinjem štedjeti za collectors edition

    http://store.yahoo.com/take2store/elscivobcoed1.html


    60 baksa...manje od 400kn,isplati se,pa dobijete i jedan septim
    lol,biće zabavno jahati konja,zamislite si koji će modovi sve izać

  30. #120
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Pleternica/Požega
    Postova
    4.698
    Jd zamisli mod u kojem se utrkuješ s konjima...lol...

    Added: 2 months 13 days 21 hours 21 mins ago
    Updated: 37 years 8 months 17 days 19 hours 31 mins ago - može

Slične teme

  1. Gothic 3 VS. Elder Scrolls IV: Oblivion
    By Bara in forum Gaming općenito
    Odgovora: 27
    Posljednji post: 01-06-2009, 19:44

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •