Stranica 24 od 52 PrvaPrva ... 14222324252634 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 691 do 720 od 1557

Tema: The Elder Scrolls IV: Oblivion

  1. #691
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    5.945
    UKOLIKO NISTE SKINITE SI OVAJ (http://static.bethsoft.com/OblivionTrailerDIVXHD.avi) najvolji oblivion trailer (barem meni)
    AMD Athlon II x4 640 3.0GHz 4 GB Kingmax DDRIII RAM 1333MHz Palit GeForce GTS 450 1GB SATA 500GB Apolon 550W

  2. #692
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    5.945
    Poprilično žalosna grafika na PS3
    AMD Athlon II x4 640 3.0GHz 4 GB Kingmax DDRIII RAM 1333MHz Palit GeForce GTS 450 1GB SATA 500GB Apolon 550W

  3. #693
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Afrika
    Postova
    3.070
    oblivion je ponajbolja igra ikad napravljena,naravno ako imaš dovljno jaku konfu...mape su ogromne,gradovi prekrasno izgledaju,a da ne spominjem milijun malih questova bez kojih igra ne bi bila ista...meni su osobno najzabavnije misije u Dark Brotherhoodu...također sviđa mi se to što možeš birati gdje ćeš ići,kako ćeš se obući,hoćeš li biti odrpani stari gušter koji se stalno muva po zatvorima,ili ponosni human vitez...

  4. #694
    = Citat = Izvorno postao aRaGoN
    oblivion je ponajbolja igra ikad napravljena,naravno ako imaš dovljno jaku konfu...mape su ogromne,gradovi prekrasno izgledaju,a da ne spominjem milijun malih questova bez kojih igra ne bi bila ista...meni su osobno najzabavnije misije u Dark Brotherhoodu...također sviđa mi se to što možeš birati gdje ćeš ići,kako ćeš se obući,hoćeš li biti odrpani stari gušter koji se stalno muva po zatvorima,ili ponosni human vitez...
    Ne znam zašto ali to mi skoro zvuči kao fanboy-izam.... ako to postoji.

    ponosni humani vitez..... aha

  5. #695
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Nov 2005
    Postova
    8.709
    još malo o nadolazećoj expanziji

    gamer.hr

    Vijest dana tiče se izjave Petea Hinesa iz Bethesda Softworksa koji je po prvi puta službeno najavio datum za prvu Oblivionovu ekspanziju i za istu nam prenio par zanimljivosti. Playstation 3 inačica Elder Scrolls IV: Oblivion- Knights of the Nine odgođena je do nepreciziranog ''prvog kvartala slijedeće godine''. Igra će biti dostupna za download i preko Xbox Live usluge, a o cijeni ćemo vas izvijestiti drugom prilikom. Postojati će dva načina kako da se dočepamo PC inačice. Osim kupnje u trgovinama, u kojima će cijena KotN-a biti 19,99$, igra će biti dostupna i na Oblivionovim stranicama za download, a cijena će tada iznositi 9,99$. Vi odlučite što je isplativije i posjetite obliviondownloads.com.

  6. #696
    Senior Member It lives by night Letva's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Sarajevo,BiH
    Postova
    742
    = Citat = Izvorno postao Hellboy
    = Citat = Izvorno postao aRaGoN
    oblivion je ponajbolja igra ikad napravljena,naravno ako imaš dovljno jaku konfu...mape su ogromne,gradovi prekrasno izgledaju,a da ne spominjem milijun malih questova bez kojih igra ne bi bila ista...meni su osobno najzabavnije misije u Dark Brotherhoodu...također sviđa mi se to što možeš birati gdje ćeš ići,kako ćeš se obući,hoćeš li biti odrpani stari gušter koji se stalno muva po zatvorima,ili ponosni human vitez...
    morrowind ga owna, oblivion je manji, kraći, jednostavniji, plići i sveukupno lošiji

    Konacno zdrav razum.
    <3 ya all.

  7. #697
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Kino Pobjeda
    Postova
    2.338
    = Citat = Izvorno postao Hellboy
    = Citat = Izvorno postao aRaGoN
    oblivion je ponajbolja igra ikad napravljena,naravno ako imaš dovljno jaku konfu...mape su ogromne,gradovi prekrasno izgledaju,a da ne spominjem milijun malih questova bez kojih igra ne bi bila ista...meni su osobno najzabavnije misije u Dark Brotherhoodu...također sviđa mi se to što možeš birati gdje ćeš ići,kako ćeš se obući,hoćeš li biti odrpani stari gušter koji se stalno muva po zatvorima,ili ponosni human vitez...
    morrowind ga owna, oblivion je manji, kraći, jednostavniji, plići i sveukupno lošiji
    Finally!
    Moj frend je završio Oblivion u rekordnih dva mjeseca ( Main quest ), dok sam ja u Morrowindu Main Quest prelazio šest je*enih mjeseci.
    Morrowind te više uvuče u samu priču i igru.
    °°**°°♥.♥.♥ƸӜƷ A kO ne woWi RaW nIje ZdRAw ƸӜƷ♥.♥.♥°°**°°

  8. #698
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Nov 2005
    Postova
    8.709
    lol 2 mjeseca za main quest, ja bih ga prešao za dva dana

  9. #699
    Senior Member No Mercy Lord Jambrek's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Kod tvoje mame u krevetu
    Postova
    6.948
    = Citat = Izvorno postao FireSpirit
    = Citat = Izvorno postao Hellboy
    = Citat = Izvorno postao aRaGoN
    oblivion je ponajbolja igra ikad napravljena,naravno ako imaš dovljno jaku konfu...mape su ogromne,gradovi prekrasno izgledaju,a da ne spominjem milijun malih questova bez kojih igra ne bi bila ista...meni su osobno najzabavnije misije u Dark Brotherhoodu...također sviđa mi se to što možeš birati gdje ćeš ići,kako ćeš se obući,hoćeš li biti odrpani stari gušter koji se stalno muva po zatvorima,ili ponosni human vitez...
    morrowind ga owna, oblivion je manji, kraći, jednostavniji, plići i sveukupno lošiji
    Finally!
    Moj frend je završio Oblivion u rekordnih dva mjeseca ( Main quest ), dok sam ja u Morrowindu Main Quest prelazio šest je*enih mjeseci.
    Morrowind te više uvuče u samu priču i igru.
    rekordnih 2 mjeseca? meni nije trebalo ni 2 dana
    Mislio sam da sam lud, ali glasovi u glavi su mi rekli da nisam!

  10. #700
    Senior Member Lord of The Fleas mravojed19's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Šta te boli qu***
    Postova
    372
    oblivion main quest=8h.ja mjerio.
    YOU POST TO MUCH OUTLANDER.

  11. #701
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    5.945
    oblivion main quest-prešo nekih 20-setak uglavnom sam lutao i nabrijavo si lika (33 lvl). Igro ga sve ukupno nešto više od 80-sati.
    AMD Athlon II x4 640 3.0GHz 4 GB Kingmax DDRIII RAM 1333MHz Palit GeForce GTS 450 1GB SATA 500GB Apolon 550W

  12. #702
    Junior Member Orgnum's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    Zaborav
    Postova
    6
    Ja sam prešo oblivion main quest kad sam prvi put igro sa redguardom trebalo mi je 9 h išo sam polako,al kad sam igro drugi put sa dark elfom onda sam završio main quest u 5 h i riješavo sam side questove.
    Sa prvim likom sam prešo pun kurac al igra ima jaaaaako puno sidequestova pogledo sam u construction setu nije mi se dalo brojat al ih ima negdje 300-400.

  13. #703
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Pleternica/Požega
    Postova
    4.698
    nema ih sigurno tolko ima ih oko 200injak...

    Added: 2 months 13 days 21 hours 21 mins ago
    Updated: 37 years 8 months 17 days 19 hours 31 mins ago - može

  14. #704
    Senior Member Lock'n'Load gray_fox's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    udes u hrvatsku ides 100 metara desno pa 10 ljevo pa nazad pa probaj ponovno
    Postova
    145
    dobra igrica ocjena 9.3.
    preso sam je 3 puta bio sam u ovim guildovima:thief,fighters,knight,onaj koji budes dok prelazis path of dawn.................

  15. #705
    Senior Member Nuke me please coki's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2006
    Postova
    248
    koji guild kad prelaziš path of down
    star trek fan / total war fan

  16. #706
    Senior Member Lock'n'Load gray_fox's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    udes u hrvatsku ides 100 metara desno pa 10 ljevo pa nazad pa probaj ponovno
    Postova
    145
    pa onaj guild u kojem budes kad pređes igricu

  17. #707
    Senior Member Lord of The Fleas ran6er's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2006
    Postova
    353
    Možda Blades?

  18. #708
    Senior Member Lock'n'Load gray_fox's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    udes u hrvatsku ides 100 metara desno pa 10 ljevo pa nazad pa probaj ponovno
    Postova
    145
    = Citat = Izvorno postao ran6er
    Možda Blades?
    ne taj se uclanis kad porazgovaras s onim ljudima tamo gdje je martin (sorry al ne znam gdje jel igru nisam igro 2 mjeseca)

  19. #709
    Member Plants Vs Zombies Maiq's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Virovitica
    Postova
    84
    ljudi, probajte ovu šifru! stisnite tildu i zatim upišite coc testinghal (sa razmakom) i pojaviti ćete se u dvorani sa mnogo vrata koju su autori napravili kako bi istestirali igru. imate sve što postoji (sva oružja, sve armore, sve...) a izlazi se kroz ono selo (ne mogu se sjetit imena)

    - - - - - - -- - - - -- - - - -
    usput jel zna netko koja je fora sa onim selom Hackdirt; prošo sam onaj quest, ali mi nije jasno tko su ti čudni ljudi, jel ona kniga Bible of the deep ones nečem služi i to...
    gamers rulz

  20. #710
    Senior Member Lord of The Fleas ran6er's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2006
    Postova
    353
    = Citat = Izvorno postao gray_fox
    = Citat = Izvorno postao ran6er
    Možda Blades?
    ne taj se uclanis kad porazgovaras s onim ljudima tamo gdje je martin (sorry al ne znam gdje jel igru nisam igro 2 mjeseca)
    Napisal si da si prešel igru tri put a sad se nebreš sjetiti.

  21. #711
    Senior Member Nuke me please coki's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2006
    Postova
    248
    al jel se Oblivion ,zapravo može prec (osim glavnog kvesta) jer kvestova ima jako puno i mislim da ih nitko nije baš sve riješio.
    star trek fan / total war fan

  22. #712
    Senior Member Lord of The Fleas ran6er's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2006
    Postova
    353
    = Citat = Izvorno postao coki
    al jel se Oblivion ,zapravo može prec (osim glavnog kvesta) jer kvestova ima jako puno i mislim da ih nitko nije baš sve riješio.
    Ta igra nema klasične levele pa se nemože reći da ju je moguće prijeći.
    Ali Gray Fox ju je prešel.

  23. #713
    Senior Member Nuke me please coki's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2006
    Postova
    248
    = Citat = Izvorno postao Maiq
    ljudi, probajte ovu šifru! stisnite tildu i zatim upišite coc testinghal (sa razmakom) i pojaviti ćete se u dvorani sa mnogo vrata koju su autori napravili kako bi istestirali igru. imate sve što postoji (sva oružja, sve armore, sve...) a izlazi se kroz ono selo (ne mogu se sjetit imena)

    - - - - - - -- - - - -- - - - -
    usput jel zna netko koja je fora sa onim selom Hackdirt; prošo sam onaj quest, ali mi nije jasno tko su ti čudni ljudi, jel ona kniga Bible of the deep ones nečem služi i to...
    ova šifra kako izac iz tog skladišta?
    zakaj nemogu obuc emperor armor?
    usput jel zna netko koja je fora sa onim selom Hackdirt; prošo sam onaj quest, ali mi nije jasno tko su ti čudni ljudi( da zna netko ) ?
    star trek fan / total war fan

  24. #714
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Aug 2006
    Lokacija
    Ryugu-jo
    Postova
    2.490
    ja upisem "coc testinghal" (bez navodnika) i nista se ne dogodi... tj igra mi se zamrzne, pa onda trebam napravit alt+tab i ponovo alt+tab (da bih se vratio u igru) i onda se igra odmrzne... i nist se ne dogada...

  25. #715
    Senior Member Nuke me please coki's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2006
    Postova
    248
    = Citat = Izvorno postao Ryujin
    ja upisem "coc testinghal" (bez navodnika) i nista se ne dogodi... tj igra mi se zamrzne, pa onda trebam napravit alt+tab i ponovo alt+tab (da bih se vratio u igru) i onda se igra odmrzne... i nist se ne dogada...
    coc testing hall dva l
    star trek fan / total war fan

  26. #716
    Member Plants Vs Zombies Maiq's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Virovitica
    Postova
    84
    [quote="coki"][quote="Maiq"]ljudi, probajte ovu šifru! stisnite tildu i zatim upišite coc testinghal (sa razmakom) i pojaviti ćete se u dvorani sa mnogo vrata koju su autori napravili kako bi istestirali igru. imate sve što postoji (sva oružja, sve armore, sve...) a izlazi se kroz ono selo (ne mogu se sjetit imena)


    ova šifra kako izac iz tog skladišta?
    zakaj nemogu obuc emperor armor?

    trebaš naći vrata koja te vode u ono selo, i onda kad uđeš u to selo auto travel i izašo si
    emperor armor ne možeš obući ni u poštenoj igri
    gamers rulz

  27. #717
    Senior Member Nuke me please coki's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2006
    Postova
    248
    mozes pa tiber septim armor i dobiš dragon armor kad pređeš glavni kvest
    star trek fan / total war fan

  28. #718
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Kino Pobjeda
    Postova
    2.338
    Kupio sam danas Oblivion!!!
    fakjea
    °°**°°♥.♥.♥ƸӜƷ A kO ne woWi RaW nIje ZdRAw ƸӜƷ♥.♥.♥°°**°°

  29. #719
    Senior Member Lock'n'Load gray_fox's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    udes u hrvatsku ides 100 metara desno pa 10 ljevo pa nazad pa probaj ponovno
    Postova
    145
    = Citat = Izvorno postao coki
    al jel se Oblivion ,zapravo može prec (osim glavnog kvesta) jer kvestova ima jako puno i mislim da ih nitko nije baš sve riješio.
    ne moraju se prec glavni questovi a za zadnji level ako zelis iz prve prec(da se ne sluzis siframa)obavljaj deadra questove!

  30. #720
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Pleternica/Požega
    Postova
    4.698
    = Citat = Izvorno postao gray_fox
    = Citat = Izvorno postao coki
    al jel se Oblivion ,zapravo može prec (osim glavnog kvesta) jer kvestova ima jako puno i mislim da ih nitko nije baš sve riješio.
    ne moraju se prec glavni questovi a za zadnji level ako zelis iz prve prec(da se ne sluzis siframa)obavljaj deadra questove!
    Coki, vak, ova igra nema levele i nemozes rec da si ju preso u klasicnom smislu, jer ces ju stalno moc igrat, ali mogu se bez problema prec SVI questovi u igri, ima ih oko 100injak (side questovi) + sve guilde i main quest,
    dok za Morrowind nisam siguran da su svi prosli sve side questove jer ih ima pun qurac...

    Added: 2 months 13 days 21 hours 21 mins ago
    Updated: 37 years 8 months 17 days 19 hours 31 mins ago - može

Slične teme

  1. Gothic 3 VS. Elder Scrolls IV: Oblivion
    By Bara in forum Gaming općenito
    Odgovora: 27
    Posljednji post: 01-06-2009, 19:44

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •