Stranica 46 od 52 PrvaPrva ... 364445464748 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1.351 do 1.380 od 1557

Tema: The Elder Scrolls IV: Oblivion

  1. #1351
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Morija
    Postova
    2.027

    Re: The Elder Scrolls IV: Oblivion

    Trebalo bi mi cijeli dan da ih sve instaliram.

    Damn, sada i ja želim instalirati Oblivion.

  2. #1352
    Moderator My way or the highway Raz's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2009
    Postova
    9.692

    Re: The Elder Scrolls IV: Oblivion

    Yup... dogodilo mi se to već. No kada bi konačno sve instalirao (bez da se modovi sukobljavaju i sve) bi već i izgubio volju za igrom. xD

  3. #1353
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Mostar
    Postova
    1.655

    Re: The Elder Scrolls IV: Oblivion

    sredio 21 mod, sve radi fino, i izgubih zelju za igrom...

  4. #1354
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    In this thread
    Postova
    1.896

    Re: The Elder Scrolls IV: Oblivion

    = Citat = Izvorno postao _cryphx_
    sredio 21 mod, sve radi fino, i izgubih zelju za igrom...

    Nešta slično ko kod mene. Kad je Oblivion izašo u 2006. godini, nakon tjedan dana nabavio sam ga odma. Igro sam ga na Pentiumu 4 od 2.2ghz i ATI 9600 pro na 512 rama. Igro sam ga na ultra low i još uvijek sam imo jadan FPS kad bi bilo puno karaktera odjednom na ekranu. Al nevertheless, s tim kompom sam prešo igru iskreno jedno 6 puta. Ne znam samo kako mi se dalo. Ćeo sam sve rase isprobat, sve klase. I reko sam da oću taj Oblivion jednom pošteno zaigrati na Ultra High kad si nabavim novi komp. I evo, napokon kad sam nabavio nakon 4 godine novi komp s HD 5770 i 4 gige rama tra la la i tak dalje, sad majkemi tolko sam ga se naigro da nemam volje ni pomisliti na njega, a ne da ga igram

    Al kontam si da ću ga instalirat ponovo, makar da ga zaigram 5 minuta na ultra high čisto radi sentimenta

  5. #1355

    Re: The Elder Scrolls IV: Oblivion

    Imam ukupno 70 sati igre, sve ekspanzije instalirane. Remek djelo od igre. Osobno moj omiljeni rpg, samo ne znam zasto mi nude mod ne zeli.
    Everyone wants to go to heaven but nobody wants to die.

  6. #1356
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    In this thread
    Postova
    1.896

    Re: The Elder Scrolls IV: Oblivion

    Imam pitanje...

    Imam Hatred Soul strijelu nabavljenu svježe i sad oću uz to neku žešću municiju. Najbolje što mogu kupiti u trgovini je Elven Arrows al ja bi neš tipa Glass ili Ebony. E sad imam pitanje. Budući da kad ubiješ nekog bandita koji ima Ebony ili Glass Arrows i od njega dobiješ samo 5 strijelica, to je jadno, jel?

    E sad ja imam metodu u kojoj pustim da me kreteni gađaju i svaki puta izmaknem i pokupim im strijelicu... Tako nakupim 200-300 komada nakon 15 minuta takvog glupiranja i to je onda to. Ali de neda mi se više tako izbjegavati i skupljati. Ako se ne varam, ima keni patch koji da NPC-jevima određeni broj strijelica i kad ga ubiješ onda dobiješ onoliko koliko mu je ostalo. Ili se varam?

    Ugl može pomoć oko toga ako netko zna išta?

  7. #1357

    Re: The Elder Scrolls IV: Oblivion

    Meni je ovo daleko najbolja igra

  8. #1358
    Junior Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Feb 2008
    Postova
    25

    Re: The Elder Scrolls IV: Oblivion

    Ooopet instalirao i igram

  9. #1359
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Oct 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    6.839

    Re: The Elder Scrolls IV: Oblivion

    ahem.

    Vec nekoliko godina zelim isprobati oblivion, izgleda i zvuci kao super igra, i nikad nisam igro nista slicno.
    Posto ste mi velikodusno poklonili racunalo i jedan forumas je poklonio oblivion sa njim. U ekstazi sam.

    Trebam li nesto znati prije nego za mjesec dana instaliram i pocnem igrati? Neki savjet koji ce mi pomoci u 'long runu' ? Hvala.
    Липе цвату и у Србији!

  10. #1360
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    In this thread
    Postova
    1.896

    Re: The Elder Scrolls IV: Oblivion

    = Citat = Izvorno postao Chupacabra
    ahem.

    Vec nekoliko godina zelim isprobati oblivion, izgleda i zvuci kao super igra, i nikad nisam igro nista slicno.
    Posto ste mi velikodusno poklonili racunalo i jedan forumas je poklonio oblivion sa njim. U ekstazi sam.

    Trebam li nesto znati prije nego za mjesec dana instaliram i pocnem igrati? Neki savjet koji ce mi pomoci u 'long runu' ? Hvala.

    Vjeruj mi kad ti kažem da sam doktoriro ovu igru

    I neam ti baš ništa reći previše. Ako bi ti reko, upropastio bi ti svu zabavu

    Jer na kraju po iskustvu igranja sa svim rasama, ja sam došo do nekih svojih zaključaka kako sve klase i rase sakaju osim jedne ali to je samo moj ukus i moj stil tako da se nemoj obazirati na to. Samo šutiš i igraš igru

    I dao bi ti jedan savjet zapravo. Probaj što manje level upirati jer kako level upaš, okolina oko tebe je jača a postoji mogućnost da si ti npr nabio jedan nebitni skill (npr Alchemy) za 50 i time se podigo za 5 levela što je rezultiralo uvjerljivo jačim protivnicima a ti praktiči nisi ništa napredovo što ti pomaže da se njih lakše riješiš.

    Ugl ako nisi skonto šta sam reko, nemoj level upirati često

    Budeš skonto kako to raditi kroz igru ^^

  11. #1361
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: The Elder Scrolls IV: Oblivion

    = Citat = Izvorno postao Chupacabra
    Neki savjet koji ce mi pomoci u 'long runu' ? Hvala.
    Magic bad, arrow good. Što se gameplaya tiče, dobro ti je kombinirati Warrior/Caster ili Rogue/Caster klase pošto je magija u igri smeće i vjerojatno ti se neće svidjeti Mage klasa. Meni je odlično ležao custom Paladin (Warrior + Alteration + Restoration) i Assassin (Rogue + Alchemy + Illusion). Od zanimljivijih klasa je tu još i Battlemage (Warrior + Destruction). Tako da si pametno odaberi klasu, igra je dugačka pa je bitno da si zadovoljan likom te da je svestran kako bi ti ponudio više smjerova zabave. Najjača klasa u igri je Rogue zbog brutalnog Stealth sistema i Critical udarca iz sjena koji vrijedi i za luk i strijelu. Nemoj nikada staviti Athletics i Acrobatics kao Major skillove pošto se level-upaju konstantno (stalno trčiš/skačeš), a to ne želiš.


    Što se tehničke strane tiče... Komp će ti biti dovoljno jak da igraš na max detaljima tako da ti optimizacija ne treba, ali je korisno skinuti neke modove koji popravljaju igru (tehnički i vizualno). OBAVEZNO skini Unofficial Patcheve koji popravljaju tisuće bugova iz original igre!!! Imaš za original igru, za Shivering Isles expanziju i za službene DLC-oveSDolje ti linkam dvije stranice od kuda se skidaju modovi...

    http://planetelderscrolls.gamespy.com/V ... nmods.list
    http://www.tesnexus.com/downloads/advancedsearch.php


    Koje modove skinuti? Prosurfaj ovu temu

  12. #1362
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    In this thread
    Postova
    1.896

    Re: The Elder Scrolls IV: Oblivion

    Eh Bartuče sad si me iznenadio izjavama :/

    Kako moš reći da je Mage klasa jadna i da magija saka?

    Ja se dam kladiti da kad bi se itko borio protiv mog karaktera da bi posako kitu. Moj je kombo Magic/Blade i Bow. Imam custom magiju koja kaže "Damage fatigue 100 points for 5 seconds" i koga god bi time lupio, samo bi se srušio na pod i nebi se dizo 2 minute. U te 2 minute ja ga ubijem 98 puta s Umbrom ili Hatred Soul strijelom (registrirano najjača oružja bez patcheva). Također ako ima neko jako puno Stamine što nije često, onda imam Paralyte for 1 second. Taman dok se taj neko digne, opet ga paraliziram a meni se mana napuni više neg je potrošim i stalno ga tako vrtim u krug i lupam dok se on diže/bude paraliziran tu sekundu. Također imam Invisibility i Chameleon 100% tak da kako god okreneš, praktički sam besmrtan. Hand to hand mi je oko 89 i da se borim protiv nekog doslovce gol golcat, u stanju sam ga ubiti kako god okreneš. Imam magije za koje mi ne trebaju stvari, imam šake koje skidaju 10 dmg jedan udarac. Fino nekog srušim na pod s tih -500 stamine, i kako ga lemam šakama, taman mu oduzimam staminu da ona stoji na mijestu kako se regenerira.

    U ostalom, ja imam Sneak 80+, nisam uopće rouge a imam Critical Hit x6 tak da ono, ne znam čemu to tvoje
    Najjača klasa u igri je Rogue zbog brutalnog Stealth sistema i Critical udarca iz sjena koji vrijedi i za luk i strijelu.
    SU ostalom i da imam Sneak 0, imam Invisibility i onda ti je sve jasno ili Chameleon 100%. Također mi nije jasno zašto ovo da ne stavi Acrobatics i Athletics kao Major skillove. Meni je Athletics Major skill zato jer se to uber sporo puni i nakon 160 sati gejmpleja meni je tek oko 60 a nikada u životu nisam nigdje konjom išo u Oblivionu i nikada ne idem fast travel osim ako mi je baš hitno (jako rijetko). Jednom sam ostavio preko noći da mi trči karakter u zid, napunilo se nakon 10 sati za možda 2-3 cenitmetra na ekranu na rezi 1440x900.

    A koliko sam skonto, on ima 8800GT grafu. Ja imam HD 5770 i vjeruj mi kad ti kažem da na 1000/6000mhz kloku, vrti igru na 300 FPS ali ima scena i trenutaka gdje na tim klokovima s tom grafom frejmovi padnu ispod 30 FPS tako da čisto sumnjam da će moći baš na Ultra High s 8XAA ali da, svakako da će moći igrati bez problema

    Bome čudno si me nekako iznenadio Bartuče

    EDIT: U ostalom da netko ima Reflect Spell 100%, ja imam također i Resist i Reflect zajedno tako da + još ako dodaš Reflect Damage oko 40%, kako god okreneš, praktički sam besmrtan u toj igri. Zato i igram na najteže (jest da mi treba 10 minuta da ubijem štakora ali bmk, bildam skillove bolje)

  13. #1363
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Oct 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    6.839

    Re: The Elder Scrolls IV: Oblivion

    moj je inace stil u igrama stealthy i lopovski, tako da bih kombinirao rogue i neku vrstu strijelca, volim skidai sa daljine hah.
    Липе цвату и у Србији!

  14. #1364
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    In this thread
    Postova
    1.896

    Re: The Elder Scrolls IV: Oblivion

    = Citat = Izvorno postao Chupacabra
    moj je inace stil u igrama stealthy i lopovski, tako da bih kombinirao rogue i neku vrstu strijelca, volim skidai sa daljine hah.
    Metneš si Alchemy kao glavni skill pa praviš otrove i onda namažeš strijelice

  15. #1365
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Oct 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    6.839

    Re: The Elder Scrolls IV: Oblivion

    najs, a mogu li isto i sa bodezima?
    Липе цвату и у Србији!

  16. #1366
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    In this thread
    Postova
    1.896

    Re: The Elder Scrolls IV: Oblivion

    = Citat = Izvorno postao Chupacabra
    najs, a mogu li isto i sa bodezima?
    Ako je bodž=dagger, odgovor je da ^^

    Moš bilokoja oružja mazat otrovima osim naravno šaka

  17. #1367
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: The Elder Scrolls IV: Oblivion

    @Lolron... Ima jake magije, ali je toliko prokleto dosadna i bez onog epic faktora da mi se jednostavno gadi. Osobno OBOŽAVAM magiju u RPG-ima, ali Morrowind/Oblivion su dno dna što se toga tiče. Od loše animacije, preko loših zvučnih efekata kod castanja pa sve do hrpe beskorisnih škola i magija (izuzev njih par). Još kad mi spomeneš Chameleon spell koji je toliko, kako bi se reklo, "broken", padne mi mrak na oči Ova igra ne nudi dobar Mage gameplay, nudi samo exploataciju maloumnih i gotovo nepostojećih pravila kod spellova.


    Što se tiče "U ostalom, ja imam Sneak 80+, nisam uopće rouge a imam Critical Hit x6 tak da ono"... Morrowind/Oblivion su igre gdje svaki lik može biti "Jack of all trades", to ne da je glupo nego je retardirano i tu dolazi mentalitet RPG-aša koji želi igrati igru u okvirima svoje klase. Jel zabavnije imati Rogue (Assassina) i držati se sjena/bodeža/bow-a te koliko toliko čuvati integritet klase ili je zabavnije imati Warrior/Rogue/Mage/Prist nespojivu multiklasu i time zaobići čitav smisao RP-a u RPG-u.


    Što se Athletics i Acrobatics tiče, nad njima nemaš kontrolu. Konstantno rastu i često te LevelUp-aju u trenutku kada to ne želiš, pošto moraš hodati/skakati


    Na kompu iz potpisa radi savršeno pri max postavkama. Kao i na prethodnom kompu sa HD3850 grafičkom karticom. To kaj par puta imaš frame drop je do loše optimizacije igre odnosno lošega baratanja radnom memorijom, a to se nemre izbjeći niti na najjačem kompu. Jednostavno je igra rađena na tako spartanskom engineu.



    I da, ti mene iznenađuješ Odmah uletavaš ko mujo bez glave

  18. #1368
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    In this thread
    Postova
    1.896

    Re: The Elder Scrolls IV: Oblivion

    A dobro

    Nekako me iznenadila tvoja izjava i totalno je bila suprotna mojoj a znam o čemu pričam jer sam igrač Obliviona od 2006. 4 dana nakon što je izašo. Maltene, imam osjećaj ko da sam ja pravio igru

    Ovo za magije je istina. Jadne animacije, efekti i slično. Ali poanta mene je samo da je moguće biti badass motherfucka i da magija ipak ne saka (imaš koristi od nje)

    Ali to govorim u igri kakve je. Sad kad bi se to uspoređivalo s drugim igrama, e onda se već može češće koristiti riječ "sakanje"... Ali da, istina. Stvarno je lako biti Jac of All Trades. I ja sam upravo taj. Svi Minor skillovi su mi gotovo 100. Tj par njih ima koji nisu. Ali sam i dalje level 20

    Ne želim level upati da nebi bilo da me napadaju ko zna kakvi čudovištari

  19. #1369

    Re: The Elder Scrolls IV: Oblivion

    Ma kome treba magija? Sneak+Marksman=Ownage
    Everyone wants to go to heaven but nobody wants to die.

  20. #1370
    Senior Member Master Blaster Mirogamemasta's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Planet: Char
    Postova
    4.138

    Re: The Elder Scrolls IV: Oblivion

    I... I thought I escaped...I was saved, but my freedom did not last long... eventually he find me...again
    I can feel it....closing in all around me...the darkness, horror and destruction, terror and fear is surrounding me, threatening to devour my soul once again..
    The Devil has hold me in his grasp for five years...now he has come again...
    The Devil has a new name...


    Instalirao sam Oblivion i nadam se da mi nece oduzeti 5 godina kao Diablo 2.
    (Zapravo nadam se da hoce).
    Vec sam prije gledao modove i zakon su. Da li uopce postoji koja igra da ima vise modova od Obliviona?

    AMD Athlon II X4, 2800 Mhz/Gigabyte 790XTA-UD4/Radeon R9 280X/2x 4 GB DDR3 -1333 Mhz/Intel SSD 240 GB, Hitachi HDD 2+3 TB/Seasonic 620W/Scyte-Mugen 2 Revision B/Windows 7


    The Arreat Summit

  21. #1371
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: The Elder Scrolls IV: Oblivion

    Eventualno Morrowind Druge igre nisu poluproizvodi pa ne trebaju modovi da postanu igrive

  22. #1372
    Senior Member Master Blaster Mirogamemasta's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Planet: Char
    Postova
    4.138

    Re: The Elder Scrolls IV: Oblivion

    Da. Tek kad instaliras modove onda tek vidis na sta je igra trebala liciti, a nije.
    Glavno je da su sad modovi tu i da rade.
    Zanima me da li ce mi smetati OBMM ako ga instaliram. Posto orginal ima u sebi onaj Data Files.

    AMD Athlon II X4, 2800 Mhz/Gigabyte 790XTA-UD4/Radeon R9 280X/2x 4 GB DDR3 -1333 Mhz/Intel SSD 240 GB, Hitachi HDD 2+3 TB/Seasonic 620W/Scyte-Mugen 2 Revision B/Windows 7


    The Arreat Summit

  23. #1373
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: The Elder Scrolls IV: Oblivion

    OBMM je must have, preko njega si biraš redoslijed kojim se modovi aktiviraju. Što je jako jako bitno.

  24. #1374
    Senior Member Master Blaster Mirogamemasta's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Planet: Char
    Postova
    4.138

    Re: The Elder Scrolls IV: Oblivion

    Kako da napravim print screen u Oblivionu?
    Do sad sam promjenio Oblivion.ini fajl, maknuo sam anti-aliasing i probao sam jos sa frapsom.
    Nista od toga nije uspjelo.
    Ako netko ima jos kakvu ideju neka javi.

    AMD Athlon II X4, 2800 Mhz/Gigabyte 790XTA-UD4/Radeon R9 280X/2x 4 GB DDR3 -1333 Mhz/Intel SSD 240 GB, Hitachi HDD 2+3 TB/Seasonic 620W/Scyte-Mugen 2 Revision B/Windows 7


    The Arreat Summit

  25. #1375
    Administrator God from the machine
    Datum registracije
    Mar 2007
    Lokacija
    Chicago
    Postova
    20.497

    Re: The Elder Scrolls IV: Oblivion

    Meni s Frapsom radi
    [center:chmelrcv][/center:chmelrcv]
    [center:chmelrcv]BITCH, IT IS 5:30![/center:chmelrcv]

    -kazem ti, nisu sredeni.

  26. #1376
    Senior Member Master Blaster Mirogamemasta's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Planet: Char
    Postova
    4.138

    Re: The Elder Scrolls IV: Oblivion

    Leveliram se svako malo posto sam athletics i acrobatics greskom i ne znanjem stavio pod major skilove. Da li postoji mod koji bi mi omogucio da ponovno biram skillove?
    (Cudno mi je da mogu nabiti dva levela za redom . Nakon duzeg gejmanja, odem leci i dignem jedan level i kad se probudim opet dobijem oznaku za level-up. )

    AMD Athlon II X4, 2800 Mhz/Gigabyte 790XTA-UD4/Radeon R9 280X/2x 4 GB DDR3 -1333 Mhz/Intel SSD 240 GB, Hitachi HDD 2+3 TB/Seasonic 620W/Scyte-Mugen 2 Revision B/Windows 7


    The Arreat Summit

  27. #1377
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: The Elder Scrolls IV: Oblivion

    Moguće je, ako si recimo 19 puta dignuo major skill, onda nakon prvog levelupa ti treba samo još jedno dizanje do sljedećeg levelupa. Ja mislim da sam upozorio na to da se NE stavljaju Athletics i Acrobatics u Major skillove osim ako to stvarno ne želiš To su jedini skillovi nad kojima nemaš kontrolu.

  28. #1378
    Senior Member Master Blaster Mirogamemasta's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Planet: Char
    Postova
    4.138

    Re: The Elder Scrolls IV: Oblivion

    Znam da si upozorio...ali...
    Koji vrag da onda stavim Rogue/Ranger klasi pod major skilove? Treba ih imati 7, a glupo mi je stavljati nesto sto necu koristiti.
    Nisam mislio da leveliranje funkcionira na takav nacin. Mislio sam da ti bodovi koji su viska propadaju sve dok se ne leveliras.

    Izgleda da je ovo treci put da pocinjem igru iz pocetka.
    jel ima kakav mod da si mogu resetirati ovo fakat bi mi pomogao. (Ako mi ne srusi igru. ).

    Ako ne uspijem naci nikakav mod i odlucim krenuti od pocetka, zanima me sta mislis o ovome.

    Rogue/Ranger

    Blade
    Alchemy
    Security
    Sneak
    Light Armor
    Marksman
    Speechcraft

    Edit:
    Mislim da sam nasao - showclassmenu

    AMD Athlon II X4, 2800 Mhz/Gigabyte 790XTA-UD4/Radeon R9 280X/2x 4 GB DDR3 -1333 Mhz/Intel SSD 240 GB, Hitachi HDD 2+3 TB/Seasonic 620W/Scyte-Mugen 2 Revision B/Windows 7


    The Arreat Summit

  29. #1379
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: The Elder Scrolls IV: Oblivion

    Recimo Security i Speechcraft su beskorisni skillovi. Security ti donosi bonuse u milisekundama kod probijanja lokota, a kasnije dobiješ Skeleton Key koji otključava svaku bravu bez greške. Speechcraft je beskoristan pošto je persuade minigame pre loše izvedena, možeš random klikati i napuniti bar do maksimuma kod NPC-a, isto tako i levelati skill.

    Za RogueSbi stavio ovako:

    Blade
    Block
    Marksman
    Light Armor
    Sneak
    Alchemy
    Illusion

    Block ne znači da moraš koristiti shield, možeš blokati sa mačem, kao parry. Time su pokriveni svi atributi osim willpowera i lucka, što znači da možeš složiti jebenog lika sa 5x kombinacijama atributa na levelupu.


    Meni je recimo moj PaladinSbio jeben, genijalan lik u površnoj igri Imao je ovako:

    Blade
    Block
    Heavy Armor
    Restoration
    Alteration
    Armorer
    Speechcraft

    Drito paladin skillovi. Restoration samo za healanje, alteration samo za buffove koji pristaju paladinu sa neke RPG perspektive, speechcraft samo zbog RPG elementa Armorer je pre genijalan skill. Dok ga maxaš, više ne trošiš čekiće za popravak pošto ti treba samo 1 koji je neslomljiv, a opremu možeš popraviti do 120% tako da dobiješ boost kod armora i oružja


    Ta 2 lika su mi genijalna, Rogue i Paladin. Čisti Mage mi je recimo u TES-u pre loš iako brutalan



    PS: Ako želiš RangerSklasu, onda ti je Conjuration odličan izbor tako da si možeš prizvati companiona, neku beštiju. Nema baš animal companiona, ali možeš prizvati recimo Clanfeara, Atronacha, Deadrotha itd.

  30. #1380
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    May 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    431

    Re: The Elder Scrolls IV: Oblivion

    Ima li Oblivion kraj?

    Nakon što prođe ona animacija borbe Martina i Dagona dođe mi onaj lik iz Elder Councila i kaže da sam dobio titulu Championa Cyrodila... Ok, sve je to super. Ali što ja još trebam naravit da bih je prošao? Ili sam prošao main questove i sad su mi ostali ovi side questovi, free roaming i tako?


Slične teme

  1. Gothic 3 VS. Elder Scrolls IV: Oblivion
    By Bara in forum Gaming općenito
    Odgovora: 27
    Posljednji post: 01-06-2009, 19:44

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •