Prikazujem rezultate 1 do 14 od 14

Tema: Nece niti 1 program

  1. #1
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Jan 2006
    Postova
    3.866

    Nece niti 1 program

    Evo nece mi niti 1 prog da se otvori dolazi mi ovo



    Pomoć
    Nemam nist protiv, osim, odite na pusti otok pa se tamo medusobno mnozite i kotite kolko god vas volja
    I sta onda kada se namnoze
    je,namnozit ce se. rode ce nosit male pedere i pederi ce sadit gej polja kupusa.

  2. #2
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Feb 2006
    Postova
    3.907
    format c
    Wolf guy - The author seems to be playing a game called "how many murder, rape, and torture scenes involving minors can I stick in a book before people stop reading completely"

  3. #3
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Sarajevo/Сарајево
    Postova
    8.831
    neki virus sigurno.

  4. #4
    Senior Member No Mercy THUNDER_DINIX's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    OSIJEK
    Postova
    6.724
    joj, to je meni javio kad sam pokusao otvorit guitar pro. BTW, ako ti nece otvorit nijedan program, reinstalliraj win

  5. #5
    Senior Member Giant leap for forum NITROS's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    3.346
    A ODITE KVRAGU SA TIM BLESAVIM FORMATOM.

    Udi u safe mode, aktiviraj bitdefendera, AVG free, hijackera, spybot search and destroy i odi lijepo na kavu, za 2 sata bi trebalo zavrsiti sve pobrises sto ti je ovaj ponudio i lijepo imas cisti komp.

    A vi majmuni koji samo bi formatirali se odite zaprti u sobu i sa glavom u zid. Vec mi idete na jetra sa svojim prijedlozima, jos ce stvarno netko probati formatirati disk
    Apple Macbook Pro, late 2011 Quad i7 2.2.ghz, 16GB So-dimm DDR3 RAM / Wacom Intuos 4 / Asus PA246Q

  6. #6
    Guest
    = Citat = Izvorno postao unknown
    format c
    Ajd daj jedan pametan post, umjesto da se debiliziraš.

    Dakle, kao da nisi admin na svoj kompu, kreiraj novog user-a i stavi ga za admina, i onda probaj.

  7. #7
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Jan 2006
    Postova
    3.866
    Izgleda da je bio virus proso sam avgom i nasao nesto onda sam format c novi Windowsi i sad snimam image sistema Acronisom tako da se vise ne jebem
    Nemam nist protiv, osim, odite na pusti otok pa se tamo medusobno mnozite i kotite kolko god vas volja
    I sta onda kada se namnoze
    je,namnozit ce se. rode ce nosit male pedere i pederi ce sadit gej polja kupusa.

  8. #8
    Senior Member No Mercy THUNDER_DINIX's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    OSIJEK
    Postova
    6.724
    ipak je format c. tak se to radi, a ne se tu zaje***** i gubit zivce s nekim glupostima

  9. #9
    = Citat = Izvorno postao THUNDER_DINIX
    ipak je format c. tak se to radi, a ne se tu zaje***** i gubit zivce s nekim glupostima
    bolje zivce nego vrijeme ak uspijes popravit

  10. #10
    Administrator My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Uncanny Valley
    Postova
    9.450
    Format je krajnje i najekstremnije riješenje za softverske probleme. Ako nekoga pitaš za savjet za neki problem, a prvo što on kaže je da formatiraš, slobodno ga ignoriraj ostatak života.
    Primjer: Ovo je vjerojatno bio authentication problem sa rundllom, vjerojatno nakon nesretne zgode sa virusom. Jedan od rijetkih problema koje popravlja Repair Windowsa. Ali kako si formatirao disk, nikada nećemo znati. gg
    Najbrži pištolj Policije Okusa. Može da pogodi sve od bilo gdje. Također piše i poeziju.

  11. #11
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Complex
    Postova
    9.283
    Najlakše ti je s TuneXP popraviti dll-ove od windowsa, bar taj programčić svatko ima.

    Formatirati?
    -Najgluplji odgovor koji sam ikada čuo. Prvo ideš sa onim laganim riješenjima, pa sa laganih na sve teža i teža, pa na kraju dolazi rušenje wina, formatiranje i slično. Samo njubina može odmah nakon jednog kvara formatirati particiju. Saberite se malo, šta će te nakon svakog kvara formatirati?
    [sub:16lsqdy7]Χάος

    [center:16lsqdy7]Zvuk leptirovih krila na jednoj strani svijeta izaziva efekt divljenja, a na drugoj prouzrokuje domino efekt uništenja.[/center:16lsqdy7]

    [center:16lsqdy7][ Complex Server ][/center:16lsqdy7][/sub:16lsqdy7]

  12. #12
    Senior Member No Mercy THUNDER_DINIX's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    OSIJEK
    Postova
    6.724
    nekontam u cem je problem reinstallirati win? spremim sve podatke na USB, formatiram disk i za sat-sat i po imam novi komp.

  13. #13
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648
    = Citat = Izvorno postao THUNDER_DINIX
    nekontam u cem je problem reinstallirati win? spremim sve podatke na USB, formatiram disk i za sat-sat i po imam novi komp.
    To je istina, ja to radim često ali nikad ak imam samo software-ski problem! Gotovo svi problemi se daju rješit na bezbolniji način u roku od 5 minuta, a to je bolje od formata koji sa svim update, instalacijama programa i optimizaciom traje do 3 sata!

  14. #14
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Pozega
    Postova
    749
    Ma to ti je neki spyware koji ti je netko ubacio i sad ti jebe win. Znači napraviš safe mode(kako nitros kaže) skeniraj ga sa svime i svačime i onda ubaci windows cd i repair.

Slične teme

  1. Raspodjela niti po procesorskim jezgrama u C++
    By marijanovic in forum Programiranje i izrada igara
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 29-03-2012, 21:00
  2. Nemogu niti jedan program upaliti
    By Tsaя in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 16
    Posljednji post: 11-02-2011, 10:08
  3. Nece se clockat?
    By Shaka in forum Hardware F.A.c.Q.
    Odgovora: 5
    Posljednji post: 14-05-2009, 13:01
  4. Živ sam a neznam niti sam kako....
    By GeForce in forum Genetski modificirani krpelji
    Odgovora: 65
    Posljednji post: 02-08-2008, 12:07

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •