Stranica 9 od 9 PrvaPrva ... 789
Prikazujem rezultate 241 do 258 od 258

Tema: WOW OVISNICI

  1. #241
    = Citat = Izvorno postao Creative
    Reko sam WTS wow acc u chatu i got banned, sad pregovaram ali SUPER MEGA SPORO. Odgovaraju na mail samo srijedom, tako da svaki tjedan dobim dio odgovora...
    Lol

    You clearly got pwned

    Moja sučut
    Pa, nebih se bas slozio s tobom.

  2. #242
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Mar 2006
    Postova
    1.102
    da meni neko oduzme sve te besane noci da moj lik bude 60 ja bi ga zatukel sa zlicom...

  3. #243
    Ja već 3 mjeseca nisam igrao WoW jer nemam svoj PC, jedva čekam da dođe i da se opet uloggam... tako sam bolestan da već sanjam o tome XD pravi ovisnik
    Pa, nebih se bas slozio s tobom.

  4. #244
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    OSIJEK-NEPOKORENI GRAD
    Postova
    536
    = Citat = Izvorno postao Spectre
    Dovoljan za što?
    -Solo levelanje i tu i tamo koju 5 man instancu? Da, hoće.
    -PvP? Neće.
    -Raidanje? Neće.
    igram WoW bez problema sa carnetom,jedino mi zna zatrzat kad sam u nekom gradu ili kad prelazim s frendom
    DANAS JE TESKO BITI GLUP JER JE KONKURENCIJA VELIKA

  5. #245
    Junior Member Plants Vs Zombies Encore's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2006
    Postova
    19
    Za sve one koji liju suze za Drakedoga - on je bio i uvijek će biti propaganda - kao prvo uvijek je imao engineering i health/mana potove pri ruci - uvijek je napadao kada je imao prednost.
    Seduce nuking nije on izmislio, on je to prvi predstavio javnosti, a što se tiče seduce-a samog - PvP trinket anyone ? On je jedan od rijetkih igrača WoWa koji je snimio preko 120 gigabajta filmova i objavio 5 filmova u kojima dobiva lucky critove i gdje uvijek napada protivnike koji odu u 2-3 shadowbolta. Ja kao former destro warlock u pola nemesisa-pola pvp tier 1-a mogu reći da je njega kao osobu samo mogla proslaviti njegova mirnoća i zato jer nije paničario kada ih je njih 10 došlo na njega. Sve ostalo...

    A da se vratim na temu topica - deletanjem charactera se ne može tako lagano spriječiti budući da blizzard vrlo lagano može restorati character kao što je mojem frendu vratio njegovog lvl 60 undead roguea nakon što je rerollao alliance na istom serveru ( Frostwhisper PvP ).

    Moj savjet je - čekajte do BC-a - imat ću svojih 2-3 mjeseci uživancije ali nakon toga sve je po starome - sve isto i isto opeta i opeta do vječnosti - kada to skužite, onda skužite kako je WoW dosadan kada sve napraviš. MMO'ovi su jedine igre koje ti dopuštaju da sve ponavljaš ispočetka i ispočetka.

    Moje mišljenje

  6. #246
    Ma ja igram MMO igre čisto radi dobrog communitya so kojim možeš raspravljati o igri i ostalih zanimljivih stvari, među koje definitivno ne ubrajam epic grind.

    Imao sam samo 1 lvl 60 lika, od koliko... 6 likova? Screw that, a onda te još i vrbuje neki guild ono... teško powerplayeri... not on my watch.

  7. #247
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Albonian Asylum
    Postova
    8.050
    = Citat = Izvorno postao Arbiter of Change
    Ma ja igram MMO igre čisto radi dobrog communitya so kojim možeš raspravljati o igri i ostalih zanimljivih stvari, među koje definitivno ne ubrajam epic grind.

    Imao sam samo 1 lvl 60 lika, od koliko... 6 likova? Screw that, a onda te još i vrbuje neki guild ono... teško powerplayeri... not on my watch.
    nema većeg gušta nego na DarkoonuFairee kupit pun kufer jeftine bire i napit se u kojem tavernu ili zajebavat se naokolo,ja još nijednom nisam došo do 60. jer se samo zajebavam naokolo...usput Arbiteru na kojem serveru igraš?

  8. #248
    Meni je dobro "sredit se" u Stormwindu u nekoj birtiji pa upasti u kanale.

    Ma igra prije na Silver Hand (da, da RP), ne ubrajam ostale servere, ali sade više ne igram (nemam para). Sada sam na "onim" serverima.

  9. #249
    Senior Member Nuke me please
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    221
    treba mi pjesma iz drakedogovog videoja, zna možda neko, nisam uspio po rječima na guglu nać... 7riw6pSpQFg


    edit... ipak google zna , muse - plug in baby

  10. #250
    Senior Member You have been warned flander's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Ispod hrasta,zarađujem plaću
    Postova
    15.767
    Evo danas opet bilo na Dnevniku o ovisnotima o igrama. Kaže doktorica da se nebi smijelo više od sat vremena igrat dnevno. Baš me zanima kaj možeš u WoW-u napravit u sat vremena

  11. #251
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Napokon lokacija poznata!!! Zagreb,poteškoce se sada nalaze u tocnom lociranju.Molim Pričekajte!
    Postova
    1.840
    = Citat = Izvorno postao flander
    Evo danas opet bilo na Dnevniku o ovisnotima o igrama. Kaže doktorica da se nebi smijelo više od sat vremena igrat dnevno. Baš me zanima kaj možeš u WoW-u napravit u sat vremena
    Da baš sam to gledo i moja baka i uleti ona meni u sobu i veli nesmiješ tolko igrat taj kompjuter posto si totalni ovisnik miči se od toga vidiš šta se sve priča na televiziji o kompjuterima
    [url=http://img37.imageshack.us/i/robergreenerrorstarwars.gif/]

    Uploaded with ImageShack.us

  12. #252
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    Svinjski anus
    Postova
    2.707
    jel se trebam zabrinut ak imam 13godina i 10-18sati dnevno igram WOW(Cronicus,lightbringer,mage lvl 33)
    Ljudi koji je film o nekom liku s maskom koje je zamrznit oko tisuću godina onda oživi i kao oni su u svemiru onda on kolje cijelu posadu broda pa prezivjeli bjeze pa ga ubiju pa maska padne u vodu ovi su misli da je meteor ali su stavili masku i

  13. #253
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Ljubuški, BiH
    Postova
    734
    e jbga sad.. meni je danas 13 a igram wow 10-12h dnevno , ovisi kako spavam i idem li u skolu taj dan ^^

  14. #254
    = Citat = Izvorno postao Smeagoul (WoW)
    22.12. - My BiRtHdAy danas !!
    Ej , Sretan ti rođendan ! =D
    Želim ti puuuunoooooo epixa i još vise killova/ uspješnih encountera.

    P.S.:Imaš točno mjesec dana nakon mene rođendan
    Pa, nebih se bas slozio s tobom.

  15. #255
    Senior Member Master Blaster Wizard's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Zemlja čudesa
    Postova
    4.918
    Malo s fula temu, ali eto sretan rodjenda, rodjen na isti datum ka i ja koja slucajnost, a sad dosta ot-a, valjda nema veze rodjendan s ovisnosti o WoW-u?
    Well, as long as it's interesting.

  16. #256
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    Svinjski anus
    Postova
    2.707
    ak mislite pricat o rodendanima otvorite temu
    Ljudi koji je film o nekom liku s maskom koje je zamrznit oko tisuću godina onda oživi i kao oni su u svemiru onda on kolje cijelu posadu broda pa prezivjeli bjeze pa ga ubiju pa maska padne u vodu ovi su misli da je meteor ali su stavili masku i

  17. #257
    = Citat = Izvorno postao cronicus
    ak mislite pricat o rodendanima otvorite temu

    Hmm. Ja mislim da je čestitanje rođendana znak pristojnosti i kulture, ali nije svaki čovjek odrastao u kulturnoj obitelji s rodom plemića.

    So far *COUGHMAO*
    Pa, nebih se bas slozio s tobom.

  18. #258
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    1337 Zagreb
    Postova
    1.001
    = Citat = Izvorno postao R€M@h
    = Citat = Izvorno postao cronicus
    ak mislite pricat o rodendanima otvorite temu

    Hmm. Ja mislim da je čestitanje rođendana znak pristojnosti i kulture, ali nije svaki čovjek odrastao u kulturnoj obitelji s rodom plemića.

    So far *COUGHMAO*
    ajde pls prestani spamat, jerbo nemoraš u svakoj temi pisat, davat odgovore, bit viđen..
    može

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •