Stranica 3 od 9 PrvaPrva 12345 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 61 do 90 od 258

Tema: WOW OVISNICI

  1. #61
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Pakao
    Postova
    4.571
    = Citat = Izvorno postao D357R0Y3R
    Drakedog, jedan od najboljih WoW igrača, koji je pokazao što warlocki doista mogu je odustao od WoW-a, ovo je njegov posljednji film >>


    http://www.warcraftmovies.com/download. ... v&id=14524

    na http://www.warcraftmovies.comSmožete naći njegove druge filmove i tisuću drugih
    zasto je to ucinio
    vjerujte mi kunem se da placem dok ovo pisem

  2. #62
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    1337 Zagreb
    Postova
    1.001
    dam se kladit da je namještaljka...jer kad si uništiš tako iteme možeš reć blizu da ti vrati...
    može

  3. #63
    Member Plants Vs Zombies Kefa's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Svedska
    Postova
    34
    Drakedog je prestao igrati WoW i nije zelio prodato svoga lika.

    "Drakedog got sick of WoW and decided to delete his character for good.

    The caption at the end of the movie translates:
    "WoW's not fun anymore.
    tired of 24hour-long honor competitions,
    sick of endlessly repeating dungeon raids

    Seeing my friends leave WoW one by one also was a pain.

    Lastly, I'm tired of crying 'EE!!' alone now that my friends left the game

    I want some rest."

    Admin note:
    This movie is the real thing, I have spoken to Drakedog personally. When I asked him; "Why did you delete you character? Why didn't you try to sell it? It could be worth a thousand dollars or more", he replied; "That's not ee style.. I played evil drakedog". True greatness...Lesson learned: You can't put a price on pride. Rest in peace.."
    EvE Online Nick: Texo
    Corporation: Zephyr Industries

    WoW : R.I.P
    Profile --> http://wow.allakhazam.com/profile.html?61145

  4. #64
    Senior Member Lord of The Fleas The-Borg's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Network
    Postova
    336
    smrc crying ..

    to je true good gamer

  5. #65
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    ispred monitora
    Postova
    133
    iskopcaj komp iz struje i ne igraj ga tjedan dana tak sam ja napravil

  6. #66
    Senior Member Master Blaster Wizard's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Zemlja čudesa
    Postova
    4.918
    Ja ga nikad necu prodat, davno sam to odlucia, ovo je moj account i to ce biti do kraja svijeta, kad dojde vrijema, ako ikad dojde lika cu izbrisat, ali account necu, ako WoW jednom prestane, a nadam se da nikad nece i moj account otici za njima
    Well, as long as it's interesting.

  7. #67
    Senior Member Ninja hurdle dex's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    underworld
    Postova
    777
    da... tako je.... ludi prodaju acc zato shto neosjecaju nista prema njemu... za takve ljude to je samo komad otkinutog softwarea... oni nebrinu za njeg...

  8. #68
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    ispred monitora
    Postova
    133
    svaki put kad zaželis igrat gurni mokre prste u struju

  9. #69
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Zawgreb, Croejsha
    Postova
    490
    = Citat = Izvorno postao The-Borg
    smrc crying ..

    to je true good gamer
    pih, pa ponašate se ko da je tip samoubojstvo počinio, pa tipu je dopizdila igra, niš drugo, dosadno mu je više jedne te iste stvari radit i gotovo, bože mili nije sad kao da je na drugi svijet otišao lol

  10. #70
    Senior Member Master Blaster Wizard's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Zemlja čudesa
    Postova
    4.918
    Taj film je legendaran, jer odlazi legenda, kako mozes reci da je to nista
    Well, as long as it's interesting.

  11. #71
    Senior Member Ninja hurdle dex's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    underworld
    Postova
    777
    = Citat = Izvorno postao Wizard
    Taj film je legendaran, jer odlazi legenda, kako mozes reci da je to nista
    istina... ni smrt pretsjednika nije ravna tom dogadaju....

  12. #72
    Senior Member Ninja hurdle JedimiNjoke's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Svašta me pitaš...
    Postova
    773
    = Citat = Izvorno postao dex
    = Citat = Izvorno postao Wizard
    Taj film je legendaran, jer odlazi legenda, kako mozes reci da je to nista
    istina... ni smrt pretsjednika nije ravna tom dogadaju....
    Al ga serete... pa dajte ljudi oladite malo! Odite van malo, nije taj komp jedina stvar na svijetu. Ak ne kužite sad, skužit ćete kad vas pubertet lupi, a ako jeste već u tim godinama - ZABRINITE SE!!!
    Zabušant...

    = Citat = Izvorno postao lukas2
    ej kaj kazete da osnovamo super guild Hunters Guild
    Perun - lvl70 warrior - <Deeprun Pest Control> - Aggramar

  13. #73
    Senior Member Ninja hurdle dex's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    underworld
    Postova
    777
    ak tebi komp nije jedina stvar na svijetu onda barem pusti nas da uzivamo u stvarima o kojima ovisimo....

  14. #74
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Zawgreb, Croejsha
    Postova
    490
    = Citat = Izvorno postao JedimiNjoke
    = Citat = Izvorno postao dex
    = Citat = Izvorno postao Wizard
    Taj film je legendaran, jer odlazi legenda, kako mozes reci da je to nista
    istina... ni smrt pretsjednika nije ravna tom dogadaju....
    Al ga serete... pa dajte ljudi oladite malo! Odite van malo, nije taj komp jedina stvar na svijetu. Ak ne kužite sad, skužit ćete kad vas pubertet lupi, a ako jeste već u tim godinama - ZABRINITE SE!!!
    signed, iako baš ja ne izlazim puno van, al vi ga stvarno pretjerujete, čovjek je valjda našo drugu zanimaciju osim kompjutora (kao što bi i ja trebo)

    Stvarno bi trebali tu i tamo se othrgnut od te divne sprave, nije sad da sam neki anti-gamer, dapače, ali mislim vi se ponašate kao da ste člana obitelji izgubili

  15. #75
    Senior Member Ninja hurdle dex's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    underworld
    Postova
    777
    neke stvari vi jednostavno nikada necete shvatiti...

  16. #76
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Zawgreb, Croejsha
    Postova
    490
    ha dobro, radi što hočeš, ja samo kažem da postoji i jedan lijepi svijet izvan kompjutora...... a vi kako hoćete....

  17. #77
    Senior Member Ninja hurdle JedimiNjoke's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Svašta me pitaš...
    Postova
    773
    Gle Dex, imam 18 godina i prvi komp na kojem sam igrao (imao) je Atari sa 4 godine. Tako da znam kako je to kad si zagrizo za komp. Cijelu osnovnu skolu sam visio po igraonicama i doma na kompu. 1,2 i pola 3. razreda srednje škole nisam izlazio van zbog kompa jer sam igro CoD na netu i svakakve igre u SP-u... a tada me počeo pubertet pucat malo jače pa sam počeo izlazit van i vjeruj mi nisam požalio. Zato ti ja savjetujem, ne osuđujem, odljepi se malo od kompa, barem subotom i petkom i odi s društvom malo van, bari neke "frendice" i dođeš doma i možeš cijelu noć igrat
    Brijem da ću ja gameat još dugo dugo, jer me to zanima, al sigurno neću sve ostalo podredit tome
    Zabušant...

    = Citat = Izvorno postao lukas2
    ej kaj kazete da osnovamo super guild Hunters Guild
    Perun - lvl70 warrior - <Deeprun Pest Control> - Aggramar

  18. #78
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    approaching nervous breakdown...
    Postova
    195
    = Citat = Izvorno postao JedimiNjoke
    Brijem da ću ja gameat još dugo dugo, jer me to zanima, al sigurno neću sve ostalo podredit tome
    /signed

  19. #79
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Zawgreb, Croejsha
    Postova
    490
    = Citat = Izvorno postao JedimiNjoke
    Gle Dex, imam 18 godina i prvi komp na kojem sam igrao (imao) je Atari sa 4 godine. Tako da znam kako je to kad si zagrizo za komp. Cijelu osnovnu skolu sam visio po igraonicama i doma na kompu. 1,2 i pola 3. razreda srednje škole nisam izlazio van zbog kompa jer sam igro CoD na netu i svakakve igre u SP-u... a tada me počeo pubertet pucat malo jače pa sam počeo izlazit van i vjeruj mi nisam požalio. Zato ti ja savjetujem, ne osuđujem, odljepi se malo od kompa, barem subotom i petkom i odi s društvom malo van, bari neke "frendice" i dođeš doma i možeš cijelu noć igrat
    Brijem da ću ja gameat još dugo dugo, jer me to zanima, al sigurno neću sve ostalo podredit tome
    tako treba: dobro je gejmat i sve to, ali baš gejmat i ne radit ništa drugo pod milim bogom, to nije u redu.

    Ja još ne izlazim baš van jer nemam s kim, al sad dok u srednju dođem, onda če doć moje vrijeme

  20. #80
    Senior Member Ninja hurdle dex's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    underworld
    Postova
    777
    = Citat = Izvorno postao JedimiNjoke
    Gle Dex, imam 18 godina i prvi komp na kojem sam igrao (imao) je Atari sa 4 godine. Tako da znam kako je to kad si zagrizo za komp. Cijelu osnovnu skolu sam visio po igraonicama i doma na kompu. 1,2 i pola 3. razreda srednje škole nisam izlazio van zbog kompa jer sam igro CoD na netu i svakakve igre u SP-u... a tada me počeo pubertet pucat malo jače pa sam počeo izlazit van i vjeruj mi nisam požalio. Zato ti ja savjetujem, ne osuđujem, odljepi se malo od kompa, barem subotom i petkom i odi s društvom malo van, bari neke "frendice" i dođeš doma i možeš cijelu noć igrat
    Brijem da ću ja gameat još dugo dugo, jer me to zanima, al sigurno neću sve ostalo podredit tome
    cuj nekazem ja da ja neizlazim... odem ja svaku subotu van... evo recimo primjer jedne... sjedim za kompom cjelu subotu do kojih 6 - 7 sati onda odem otushiram se i oko 8 pol 9 odem do frenda i tam se skupi nas par kupimo cuge odemo malo do nekog kafica il disca i onda laganini oko 2 - 3 dodem kuc i sjedim josh jedno sat - dva za kompom...

  21. #81
    Senior Member Ninja hurdle JedimiNjoke's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Svašta me pitaš...
    Postova
    773
    Ne znam... kako hoćeš. To je ipak malo previše. No bez brige sve će doć na svoje. Tak sam i ja prije visio po kompu pun kufer.
    Zabušant...

    = Citat = Izvorno postao lukas2
    ej kaj kazete da osnovamo super guild Hunters Guild
    Perun - lvl70 warrior - <Deeprun Pest Control> - Aggramar

  22. #82
    Senior Member Ninja hurdle dex's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    underworld
    Postova
    777
    ma ajde stari mi svaki dan sere da mi je nasho tu negdje u blizini neku ustanovu koja se bavi ovisnicima... i kao ak ovak nastavim da bi mogo postat njihov "stanar"... al ja se jednostavno nemogu kontrolirat...

  23. #83
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Feb 2006
    Postova
    114
    = Citat = Izvorno postao JedimiNjoke
    Ne znam... kako hoćeš. To je ipak malo previše. No bez brige sve će doć na svoje. Tak sam i ja prije visio po kompu pun kufer.
    Bon za WoW ga dođe 200kn za 2 mjeseca i još nešto mora platiti za ADSL i to ga sve skupa ne dođe u ta dva mjeseca preko 500kn; osim ako nema flat ali to je nešto drugo, nije radi WoW-a.

    Za jedan izlazak vikendom moraš imati minimalno 200kn u džepu(osim ako si cigan pa da samo sebi plaćaš), a ako imaš malo jaču ekipu koja može popit onda ti ni 500kn nije dosta.

    Prema tome malo su skup šport ti izlasci pogotovo za nekog ko ne radi i koga roditelji uzdržavaju.

  24. #84
    Senior Member Ninja hurdle JedimiNjoke's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Svašta me pitaš...
    Postova
    773
    = Citat = Izvorno postao ALG
    = Citat = Izvorno postao JedimiNjoke
    Ne znam... kako hoćeš. To je ipak malo previše. No bez brige sve će doć na svoje. Tak sam i ja prije visio po kompu pun kufer.
    Bon za WoW ga dođe 200kn za 2 mjeseca i još nešto mora platiti za ADSL i to ga sve skupa ne dođe u ta dva mjeseca preko 500kn; osim ako nema flat ali to je nešto drugo, nije radi WoW-a.

    Za jedan izlazak vikendom moraš imati minimalno 200kn u džepu(osim ako si cigan pa da samo sebi plaćaš), a ako imaš malo jaču ekipu koja može popit onda ti ni 500kn nije dosta.

    Prema tome malo su skup šport ti izlasci pogotovo za nekog ko ne radi i koga roditelji uzdržavaju.
    Nisi ti mene care skužio... nije tu pitanje lova nego socijalizacija sa REAL PEOPLE LIVE (stvarnim ljudima uživo). Tak sam jedno vrijeme visio na kompu dugo da kad sam izašao umjesto da sam se smijao ja sam govorio LOL. Treba malo van izać, ak nemaš love odeš s ekipom malo van, u parkić zajebavate se i tak. Možda ti i uleti neka cura. Nisam ja niš reko za WoW i plaćanje i ovo za cugu kolko košta ak netko zna to sam onda ja... vjeruj mi... Starci me uzdržavaju još uvijek i nemam niš previše love, al da me jebeš radije ću van sa curom il da ona dođe k meni nego raidat po MC-u i BWL-u po 4 sata. Radije ću raidat po curi lol tih 4 sata Zato savjetujem da malo smanjiš taj komp, ako ga smanjiš više ćeš cijeniti to vrijeme koje provedeš na njemu, a ne kad se skineš s njega nakon cijelog dana dođe ti da se zrigaš kolko te oči bole i kolko si umoran...
    Zabušant...

    = Citat = Izvorno postao lukas2
    ej kaj kazete da osnovamo super guild Hunters Guild
    Perun - lvl70 warrior - <Deeprun Pest Control> - Aggramar

  25. #85
    Senior Member Ninja hurdle dex's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    underworld
    Postova
    777
    grindanje po mc-u ili grindanje po curi... omjer 3:1 (sati) nazalost... al nebi bilo loshe nac si curu koja igra takoder wow pa onda zajedno grindate malo po wow-u malo jedan po drugom

  26. #86
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Feb 2006
    Postova
    114
    = Citat = Izvorno postao JedimiNjoke

    Nisi ti mene care skužio... nije tu pitanje lova nego socijalizacija sa REAL PEOPLE LIVE (stvarnim ljudima uživo).

    Dobro sam te ja skužio i zato sam napisao da pravi izlazak košta i da si je tako nešto vrlo teško priuštiti svaki vikend jer te u mjesec dana dođe nekih 2-2.5K kuna.

    A da se počnem vucarat po parkovima ne dolazi u obzir, pogotovo što ja nisam mulac nego imam već nekih 27 godina i još bi neko pomislio da sam kakav pedofil i da dolazim djecu vrebat u park

    A i većina ekipe mi se poženila, nekolicina ima i malu djecu tako da ih vidim svake prestupe a kamo li da bi išli se po parkovima samnom vucarat

    A ovi koje znam sa faxa jednostavno nisu ni probližno na istoj valnoj duljini samnom tako da s njima dolazi u obzir jedino jedna kava na brzaka.
    Ipak su to ljudi 6-7 godina mlađi od mene koji su bili manji od makovog zrna u gimnaziji pa bi se htjeli opijati i sl., a ja sam to već sve prošao još u srednjoj školi prije nekih desetak godina kad su me nosili doma a stara počela plakat kad bi me vidjela, gurat mi kantu pod glavu i čistit pod od svinjarija koje sam znao napraviti.

    Jedino pravo riješenje bi bilo ženit se, ali za to nemam love a ne pada mi na pamet stvarati novu sirotinju tako da kako god okreneš pušiona i najbolje da se držim WoW-a.

  27. #87
    Senior Member Ninja hurdle JedimiNjoke's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Svašta me pitaš...
    Postova
    773
    Gle... smisli neš novo Neku dobro držeću 35-godišnjakinju si nađi i ubij vrijeme s njom... Ovo šta kažeš za sirotinju - nisi ni približno sirotinja ak imaš za WoW, znam ekipu puuuuno siromašniju od toga. Jedan dečko nema ni za komp, a kamoli za WoW i te pizdarije.
    Zabušant...

    = Citat = Izvorno postao lukas2
    ej kaj kazete da osnovamo super guild Hunters Guild
    Perun - lvl70 warrior - <Deeprun Pest Control> - Aggramar

  28. #88
    Senior Member Ninja hurdle dex's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    underworld
    Postova
    777
    hehe... ovo za sirotinju... opce je poznato da onaj koji nema i koji nije nesht iskusio da bash puno ni ne razmishlja o tome a kamoli da postane ovisnik... dobro ima tu i tamo iznimaka al to je to...

  29. #89
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Feb 2006
    Postova
    114
    = Citat = Izvorno postao JedimiNjoke
    Gle... smisli neš novo Neku dobro držeću 35-godišnjakinju si nađi i ubij vrijeme s njom... Ovo šta kažeš za sirotinju - nisi ni približno sirotinja ak imaš za WoW, znam ekipu puuuuno siromašniju od toga. Jedan dečko nema ni za komp, a kamoli za WoW i te pizdarije.

    Ja nisam tvrdio da sam u ovom momentu sirotinja već da bih postao da si na grbaču natovarim dvoje ili više ljudi.
    Ne bi bilo onda ni za WoW, ni za flat, ni za T-Mobile pretplatu, ni za kladionicu a takav život mi baš i nije cilj.

    Isto tako bih izgubio i svoju slobodu da odlučujem o sebi.
    Znači ovi lešinari koji voze aute od stotine tisuća eura a daju plaću od neki 2000-3000K kuna bi me uhvatili u šake jer si više ne bih mogao priuštiti da ko zadnjih 6 godina(skoro 7) kažem da ja za tu paru neću ić nikamo i da ovisim o kladi pa kad me ne ide posudim zadnjih 10 dana 100kn od nekog i onda sam tih 10 dana na pola kile kruha i litri mlijeka dnevno.

    Ja ne znam koja bi normalna žena pristala na takav život da bude na pola kile kruha i litri mlijeka, ni ja ne pristajem ali sam silom prilika prisiljen.

  30. #90
    Senior Member It lives by night d0mba's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2006
    Postova
    681
    Dakle neznam šta bih vam rekao...
    znam prijatelja jednoga..ok dečko imao žensku,bio super građe..kupio wow..sada jedva skoči 1.8 u dalj,pada razred..ima hrpu komada...cijeli dan neide van nego samo je na wow...

    A žalosno je što sam ja igru vidio...i govorim si da je nekupim ali sve mi se čini da ću je kupiti..

    NEŽELIM JE KUPITI jer imam žensku koju obožavam..super život i sve ok..ali znam da ako ovo kupim da cu sve sjebati!

    Isto drugi moj lega je išao na fakultet...prolazio sa 4...kupio je wow
    I NAKON POLA GODINE SE ISPISAO IZ FAKULTETA JER JE SVE ISPITE PAO!


    moja prekoruka:
    NEKUPUJTE WOW AKO MISLITE IMATI NORMALAN ŽIVOT!

    ja priznajem...pitanje je dana kada ću ga otići i kupiti....novac mi nije ni namjanji problem...problem je što će biti kada ga budem kupio..jer već ovako provedem na kompu većinu dana..

    jednostavno da priznam.....wow je prejebena igra..igrao bi je ali je se bojim kupiti

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •