Stranica 5 od 9 PrvaPrva ... 34567 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 121 do 150 od 258

Tema: WOW OVISNICI

  1. #121
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Mar 2006
    Postova
    1.102
    = Citat = Izvorno postao Morgoth
    neznam...i baš me briga ako je to istina ili ne (tako je pisali u novinama ),uglavnom da mi moremo igrat koliko ocemo
    toooooooooooooo!!!!
    al sam nek mi dođe dsl,sad za koji tjedan,onda cu igrat puno više....hebeš ovak da moram placat po satu,....

  2. #122
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Napokon lokacija poznata!!! Zagreb,poteškoce se sada nalaze u tocnom lociranju.Molim Pričekajte!
    Postova
    1.840
    ja sam cuo umro je 1 kinez igro je wow neprestano 5 dana bez hrane,pica cijeli dan je bio na kompu i umro je jer je dobio infarkt zato jer je sjedio predugo.zakrecile su mu se zile i završio na mirogoju
    [url=http://img37.imageshack.us/i/robergreenerrorstarwars.gif/]

    Uploaded with ImageShack.us

  3. #123
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Albonian Asylum
    Postova
    8.050
    tako mu i treab kad je ovisnik ludi ovdje ovisnost prelazi granice ovisnosti

  4. #124
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Mar 2006
    Postova
    1.102
    = Citat = Izvorno postao Morgoth
    tako mu i treab kad je ovisnik ludi ovdje ovisnost prelazi granice ovisnosti
    tocmo,to su vec gluposti

  5. #125
    = Citat = Izvorno postao prcko
    ja sam cuo umro je 1 kinez igro je wow neprestano 5 dana bez hrane,pica cijeli dan je bio na kompu i umro je jer je dobio infarkt zato jer je sjedio predugo.zakrecile su mu se zile i završio na mirogoju
    tebe doma bičuju da ti je to smiješno?

  6. #126
    Senior Member It lives by night O-Okac's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    bogu ispod dupet*
    Postova
    629
    = Citat = Izvorno postao prcko
    ja sam cuo umro je 1 kinez igro je wow neprestano 5 dana bez hrane,pica cijeli dan je bio na kompu i umro je jer je dobio infarkt zato jer je sjedio predugo.zakrecile su mu se zile i završio na mirogoju
    to je zbilja al nije smijesno

  7. #127
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340
    = Citat = Izvorno postao Zmaj88
    = Citat = Izvorno postao W3DR4N
    Šta ne možete igrati WoW max 3 sata na dan?
    LMAO
    Pa da, gledajući tvoj x-fire profil, ti ga igraš 10 sati na dan. Meni je to LMAO. Mislim, 3 sata su dovoljna za par questova, malo istraživanja... kad ideš kakvu instancu, uzmeš više vremena, iako wow instance ioanko zahtjevaju previše vremena. Kad wow više ne bude zanimljiv i kad ti malo ostariš, tih 10 sati će ti biti smiješno kako ti je danas 3.

  8. #128
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Mar 2006
    Postova
    1.102
    xfire sam aktiviro u utorak navecer,a onda nisam niš igro,tak da se otp vidi da igram par sati na dan(protiv moje volje) a kad dobim dsl to ce bit puno više....

  9. #129
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Mar 2006
    Postova
    1.102
    nek mi veli neko ko je iskusan:kolko otp treba sati igranja za lvl60(ne da se cijelo vrijeme sam bildam) i kolko je vama terbalo mjeseci za postic lvl 60??

  10. #130
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Albonian Asylum
    Postova
    8.050
    ako nisi iskussan oko 2 čak 3 mjeseci...ako si iskusan to se lvlupaš u mjesec dana

  11. #131
    Moj savet nedajte se obmanuti, WoW nije droga... ja igram 7-8 sati na dan i ne planram odustati ne mojte ni vi...
    Zajebite pravi zivot kad vam dosadi WoW vratite se pravom zivotu ... moj savet
    And when you kill a man, youre a murderer
    Kill many, and youre a conqueror
    Kill them all...ooh...oh youre a god!

    BSG FAN

  12. #132
    Senior Member Lord of The Fleas Imam Feebasa/Milotca's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Napredni Tamnice i Zmajevi
    Postova
    332
    = Citat = Izvorno postao Tyrant
    Moj savet nedajte se obmanuti, WoW nije droga... ja igram 7-8 sati na dan i ne planram odustati ne mojte ni vi...
    Zajebite pravi zivot kad vam dosadi WoW vratite se pravom zivotu ... moj savet
    Hehehe a sad si zamisli kaj bi to bilo da je WoW stvaran, a da za RL placamo pretplatu za igrat.
    Fuckas crni deck koji Dark Rituala nema.

  13. #133
    Senior Member It lives by night O-Okac's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    bogu ispod dupet*
    Postova
    629
    = Citat = Izvorno postao Imam Feebasa/Milotca
    = Citat = Izvorno postao Tyrant
    Moj savet nedajte se obmanuti, WoW nije droga... ja igram 7-8 sati na dan i ne planram odustati ne mojte ni vi...
    Zajebite pravi zivot kad vam dosadi WoW vratite se pravom zivotu ... moj savet
    Hehehe a sad si zamisli kaj bi to bilo da je WoW stvaran, a da za RL placamo pretplatu za igrat.
    JA znam sta bi presto radi

  14. #134
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Mar 2006
    Postova
    1.102
    ak pod rl misliš real life onda bi presto živit...gle,život ti se i ovak plaća:

    -stan/kredit
    -porezi
    -hrana
    -odjeca
    -komp
    -internet troškovi od igranja wow-a

    ništa nije besplatno

  15. #135
    Senior Member It lives by night O-Okac's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    bogu ispod dupet*
    Postova
    629
    = Citat = Izvorno postao dabl eM
    ak pod rl misliš real life onda bi presto živit...gle,život ti se i ovak plaća:

    -stan/kredit
    -porezi
    -hrana
    -odjeca
    -komp
    -internet troškovi od igranja wow-a

    ništa nije besplatno
    covjek ima pravo WoW je jeftiniji

  16. #136
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Albonian Asylum
    Postova
    8.050
    lol ali bolji je rl jer tamo možeš radit ama baš sve(ali je skupo) ,u wowu nemreš uzet motornu pilu i rascijepit stupove,tok to u rl možeš u rl je bolja grafika,ne šteka,ne treba puno rama,i imaš potpunu slobodu izbora ali je skuplji i jako teško dodješ do lvl(treba proc godina dana da dodješ do lvla )

  17. #137
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Mar 2006
    Postova
    1.102
    e da možemo birat..
    ovak je najbolje

  18. #138
    Senior Member Ninja hurdle dex's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    underworld
    Postova
    777


    PONAVLJAM: kak bi jedan moj frend reko: "wow nije igra, to je dijagnoza"....

    a to govori da je wow ziva zaraza... da imam dsl igro bi min 5 - 6 sati dnevno... meni 10 sati dnevo igranja wowa i nije mijesno jel da ja imam mogucnost ja bi najmanje isto tolko vremena provodio za wowom... daj svima

  19. #139
    Senior Member Lord of The Fleas Dark Saruman's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2006
    Lokacija
    Kod table pa desno
    Postova
    381
    = Citat = Izvorno postao dex


    PONAVLJAM: kak bi jedan moj frend reko: "wow nije igra, to je dijagnoza"....

    a to govori da je wow ziva zaraza... da imam dsl igro bi min 5 - 6 sati dnevno... meni 10 sati dnevo igranja wowa i nije mijesno jel da ja imam mogucnost ja bi najmanje isto tolko vremena provodio za wowom... daj svima
    jel taj tvoj frend uopce zna sto znaci dijagnoza valjda je mislio narkoza
    3
    reda
    teksta

  20. #140
    Senior Member Ninja hurdle dex's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    underworld
    Postova
    777
    pa zna covjek... nije glup... al pod tim dijagnoza se misli da wow nije igra vec bolest...

  21. #141
    WOW RULES

    oni koji su protiv dogodit ce se ovo:

    Sretan buntovnik

    Horda wow igrača:

    Raid:


    Zadnja slika sretnog buntovnika:

    Zadnja slika wow igrača:

  22. #142
    netko voli stavljat smajliće
    Kazy
    night elf druid 60
    Sylvanas
    <Regrown>

  23. #143
    Baš su fora smilici slikovito opisuju neke emotes!

  24. #144
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Postova
    9.747
    kad smo kod wow adiktivnosti
    meni je istekao prepaid i uopće mi wow ne fali, a mislio sma da ću krepat bez njega
    = Citat = Izvorno postao Praetorian the Wise
    Ma "nove" igre su sto puta bolje od "starih". Napredovale su u apsolutno svemu, oni koji govore da su stare igre bolje lažu sami sebe.

  25. #145
    = Citat = Izvorno postao KingMortal
    kad smo kod wow adiktivnosti
    meni je istekao prepaid i uopće mi wow ne fali, a mislio sma da ću krepat bez njega
    pa i ja isto. isteka pre paid nisam kupia i cesto sam umira od dosade a nisam pomislija da cu igrat wow...
    samo nades nesto jednako zanimljivo ili neku drugu zanimaciju i eto rjesenja kako se ostavit wowa

  26. #146
    Guest
    Ja nisam igro od 4og mjeseca uopće, a ipak sam jedva dočeko kraj ljeta da nagovorim frenda da mi da svoju šifru pa da opet igram. I u međuvremenu me također znala ćopit nekakva apstinencijska kriza, obično u nedjelju popodne, kad se nema šta radit, bi popizdio i bio mrzovoljan i ljut. Tak da vidite da adiktivnost varira od čovjeka do čovjeka.

  27. #147
    meni je wow vec navika

  28. #148
    Junior Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Aug 2006
    Lokacija
    Ironforge
    Postova
    20
    Ja se srecom trudim drzati dalje od WoWa kada mi zagusti sa ispitima, ali daleko od toga da mi je WoW dosadio, dapace...odlicna igra i ovakav rezim igre koji provodim, bez ikakve lazne samodopadnosti, preporucujem svakome kome je stalo do RLa i WoWa...
    Galea, lvl 60 Druid, Twillight's Hammer

  29. #149
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Postova
    9.747
    = Citat = Izvorno postao radma
    = Citat = Izvorno postao KingMortal
    kad smo kod wow adiktivnosti
    meni je istekao prepaid i uopće mi wow ne fali, a mislio sma da ću krepat bez njega
    pa i ja isto. isteka pre paid nisam kupia i cesto sam umira od dosade a nisam pomislija da cu igrat wow...
    samo nades nesto jednako zanimljivo ili neku drugu zanimaciju i eto rjesenja kako se ostavit wowa
    istina
    nađeš neku dobru igru i zaboraviš wow odma
    = Citat = Izvorno postao Praetorian the Wise
    Ma "nove" igre su sto puta bolje od "starih". Napredovale su u apsolutno svemu, oni koji govore da su stare igre bolje lažu sami sebe.

  30. #150
    Senior Member Lord of The Fleas Imam Feebasa/Milotca's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Napredni Tamnice i Zmajevi
    Postova
    332
    = Citat = Izvorno postao KingMortal
    = Citat = Izvorno postao radma
    = Citat = Izvorno postao KingMortal
    kad smo kod wow adiktivnosti
    meni je istekao prepaid i uopće mi wow ne fali, a mislio sma da ću krepat bez njega
    pa i ja isto. isteka pre paid nisam kupia i cesto sam umira od dosade a nisam pomislija da cu igrat wow...
    samo nades nesto jednako zanimljivo ili neku drugu zanimaciju i eto rjesenja kako se ostavit wowa
    istina
    nađeš neku dobru igru i zaboraviš wow odma
    Ma kad imaš posla niti ne misliš na WoW. Efektivan rad je svetinja pa onda dobiš odmor koji si zaslužio, a ne u BG-u visjeti dan i noć, stvorit ovisnost i postići neki status tam, sam da bi mi nakon nekog vremena došlo do glave kako sam izgubio vrijeme, novac, i pamet. Nije da ne volim WoW al neki ga stvarno pretjeraju i igraju previše.
    A i ima zanimljivijih igri povremeno pa nit ne misliš na WoW. Meni su dobre igre gdje trebaš malo mućnut glavom pa doć do rješenja problema ili naprednije ratne igre (SR 2010, Total War, Panzer General itd.) Ali ipak partija UT-a povremeno dobro dođe.
    Fuckas crni deck koji Dark Rituala nema.

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •