Stranica 5 od 25 PrvaPrva ... 3456715 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 121 do 150 od 729

Tema: Lucidni snovi

  1. #121
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Nova Gradiška
    Postova
    652
    sonic opet si me nagovorio da pokušam
    hvala

  2. #122
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Koprivnica
    Postova
    1.604
    ja sam slucajno par puta se naso u lucidnom snu...

    nije tesko za postic treba vjezbat..neko vise neko manje..
    inace nema jebenijeg iskustva na svijetu od onog da ste bog u necem tolko stvarnom i bliskom realnom životu

  3. #123
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Kino Pobjeda
    Postova
    2.338
    Imao ih desetke dosad...najgore je što nisu potrajali više od minute...čim sam shvatio da sanjam, napravio nešto...odmah sam se probudio

    komentirajte!
    °°**°°♥.♥.♥ƸӜƷ A kO ne woWi RaW nIje ZdRAw ƸӜƷ♥.♥.♥°°**°°

  4. #124
    Senior Member Fight fire with fire Windwalker's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    10.651
    Sve je to COOL i zanimljivo. OK, nije se teško probudit unutar sna, ali kako, k vragu uopće počet sanjat. Nisam sanjao već par godina.

    Sve kaj se dogodi je: zaspem, kratka crnina, i već jutro i ja budan.
    Ne znam zašto, ali više ne sanjam.

  5. #125
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Skrit v morju
    Postova
    2.721
    = Citat = Izvorno postao FireSpirit
    Imao ih desetke dosad...najgore je što nisu potrajali više od minute...čim sam shvatio da sanjam, napravio nešto...odmah sam se probudio

    komentirajte!
    Sto komentirati, klasican slucaj.
    there is no god to punish us

  6. #126
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Kino Pobjeda
    Postova
    2.338
    = Citat = Izvorno postao DrunkyDuck
    = Citat = Izvorno postao FireSpirit
    Imao ih desetke dosad...najgore je što nisu potrajali više od minute...čim sam shvatio da sanjam, napravio nešto...odmah sam se probudio

    komentirajte!
    Sto komentirati, klasican slucaj.
    osim ako ne spomenem jedan koji jest trajao duže...i bio je strašan jer sam shvatio da sanjam, a nisam se mogao probuditi...napokon sam otvorio oči i shvatio da je to bio san i izašao van...a tada sam se stvarno probudio...

    znači, imao sam san u kojem sam shvatio da sanjam, probudio sam se unutar sna i mislio da je sve gotovo, a onda sam se zbilja probudio...

    °°**°°♥.♥.♥ƸӜƷ A kO ne woWi RaW nIje ZdRAw ƸӜƷ♥.♥.♥°°**°°

  7. #127
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    Svinjski anus
    Postova
    2.707
    nema veze sa lucidnim snovima ali je ovdje nesto jako cudno...
    jucer sam sanjao kako cu vidjeti crnu macku u svom dvoristu i znate kaj je bilo?vidio sam crnu macku u istu onakvu i u istoj okolini kakvu sam sanjo...weird al nekad se cini da mozete predvidjat buducnost u snovima...
    Ljudi koji je film o nekom liku s maskom koje je zamrznit oko tisuću godina onda oživi i kao oni su u svemiru onda on kolje cijelu posadu broda pa prezivjeli bjeze pa ga ubiju pa maska padne u vodu ovi su misli da je meteor ali su stavili masku i

  8. #128
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Di pada snijeg?!
    Postova
    1.557
    = Citat = Izvorno postao Stryder
    Jučerašnji dan me pratila nesreča..
    Probudim se dosta kasno, jedva stigo na bus, u busu skužim da mi je cijeli mob zablokiro i slušalice od mp3 playera ošle u qurac..u školi mi se torba raspori...pitaju me engleski i geografiju i piso test iz oet-a ...došo kuć navečer, krenio igrat tf2..i super igram oko 20 000 + hilanja napravio sa medicom i oko 30-40 bodova u komadu...ali nestane struje u cjeloj ulici jer je neki idiot presjeko žice...u trenutku kad je nestalo struje ja se digo i skliznule mi slušalice u čaj i ljepo ja izvadim i stavim na radijator da se osuše..međutim zaspem i ljepo se ona spužvica istopi..
    nakon ovakvog dana imao sam lucidan snove..trajao je dosta dugo a par puta sam jednostavno otvorio oči na par sekundi te zatvorio i nastavio sanjati...al sam uživao u tom snu

  9. #129
    Senior Member Giant leap for forum Mafioz0r's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2007
    Postova
    3.312
    Evo, danas sam imao lucidan san, trajao je dosta dugo, i cijelo vrijeme sam bio svjestan da sanjam (a nisam radio ništa da ga potaknem).

  10. #130
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    Okolica Rijeke
    Postova
    950
    Ako hocete imati lucidne snove prije spavanja sjednite, stavite se u meditacijski polozaj, zatvorite oci, opustite se potpuno i ponavljajte 2-3 minute u sebi "ja sam gospodar svojih mislih".
    Ja sam isprobao ovu tehniku i radi...

    Btw. Osjetit cete nekakvo olaksanje disanja nakon toga

  11. #131
    Senior Member Lock'n'Load Azura's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    My own Daedric Shrine
    Postova
    142
    lucidni snovi su super, često sam ih pokušavala izazvati za vrijeme praznika.... dosta puta sam i uspjela
    ali ide mi na živce ono kad se probudim unutar sna... NEKOLIKO PUTA
    If it always keeps getting later and later, then how come it's sometimes early?

  12. #132
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    17.106
    = Citat = Izvorno postao BlackDCRO
    Ako hocete imati lucidne snove prije spavanja sjednite, stavite se u meditacijski polozaj, zatvorite oci, opustite se potpuno i ponavljajte 2-3 minute u sebi "ja sam gospodar svojih mislih".
    Ja sam isprobao ovu tehniku i radi...

    Btw. Osjetit cete nekakvo olaksanje disanja nakon toga
    Čekaj, da li bih ja trebao zaspati u toj meditaciji (što iskreno sumnjam da je uopće moguće, u takvom položaju), ili prestati pa leći u krevet?
    (╯°□°)╯︵ ┻━┻

    Relaxation.mp3

  13. #133
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Jebem radoznale
    Postova
    1.209
    = Citat = Izvorno postao Sonic_Moronic
    = Citat = Izvorno postao BlackDCRO
    Ako hocete imati lucidne snove prije spavanja sjednite, stavite se u meditacijski polozaj, zatvorite oci, opustite se potpuno i ponavljajte 2-3 minute u sebi "ja sam gospodar svojih mislih".
    Ja sam isprobao ovu tehniku i radi...

    Btw. Osjetit cete nekakvo olaksanje disanja nakon toga
    Čekaj, da li bih ja trebao zaspati u toj meditaciji (što iskreno sumnjam da je uopće moguće, u takvom položaju), ili prestati pa leći u krevet?
    Prestati...i onaj položaj prekriženih nogu zapravo nije položaj za meditaciju,položaj za meditaciju je bilo koji položaj u kojem ti je tijelo potpuno opušteno.
    = Citat = Izvorno postao Fenrir
    ...Onda se pobereš doma gdje isplačeš potisnuti bijes,staviš si frišku crnu maskaru na oči i metneš na plejlistu diskografiju tokyo hotela...
    Sickmanno1:Meni se na te spike dize

  14. #134
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Nova Gradiška
    Postova
    652
    probavam svašta tri noći...ništa

  15. #135
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    17.106
    = Citat = Izvorno postao Plexihack
    = Citat = Izvorno postao Sonic_Moronic
    = Citat = Izvorno postao BlackDCRO
    Ako hocete imati lucidne snove prije spavanja sjednite, stavite se u meditacijski polozaj, zatvorite oci, opustite se potpuno i ponavljajte 2-3 minute u sebi "ja sam gospodar svojih mislih".
    Ja sam isprobao ovu tehniku i radi...

    Btw. Osjetit cete nekakvo olaksanje disanja nakon toga
    Čekaj, da li bih ja trebao zaspati u toj meditaciji (što iskreno sumnjam da je uopće moguće, u takvom položaju), ili prestati pa leći u krevet?
    Prestati...i onaj položaj prekriženih nogu zapravo nije položaj za meditaciju,položaj za meditaciju je bilo koji položaj u kojem ti je tijelo potpuno opušteno.
    Pa može biti više položaja, ali sve je to sjedenje. Ne možeš baš meditirati ležeći... Onda zaspeš...
    (╯°□°)╯︵ ┻━┻

    Relaxation.mp3

  16. #136
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Jebem radoznale
    Postova
    1.209
    Možeš i dubeći na glavi ako želiš
    Kad meditiraš i zaspiješ (ako si se prije doveo u stanje mira) imaš velike šanse za lucidne snove.
    = Citat = Izvorno postao Fenrir
    ...Onda se pobereš doma gdje isplačeš potisnuti bijes,staviš si frišku crnu maskaru na oči i metneš na plejlistu diskografiju tokyo hotela...
    Sickmanno1:Meni se na te spike dize

  17. #137
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    17.106
    Ja to ne bi nazvao meditiranje. To je samo malo opuštanje, tebi je sve meditiranje...
    (╯°□°)╯︵ ┻━┻

    Relaxation.mp3

  18. #138
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Jebem radoznale
    Postova
    1.209
    Meditacija ti je vježba tj. treniranje uma i na kraju,dovođenje uma u stanje potpunoga mira.Npr.dok ne meditiram meni se stalno vrte neke misli po glavi,muzika itd.,ali tijekom meditacije sve to utišam i mogu se potpuno koncentrirati na stvari koje želim.Meditacija definitivno nije azijski hype (osim onoga kad u filmovima neki wannabe martial art majstor (steven seagal) sjedne na pod,prekriži noge i za pet minuta ubija sve žive).

    Imam kod kuće jako puno knjiga o meditaciji,moj stari se bavi time (on je martial arts majstor,imao je svoj kick-boxing klub,ima crni pojas 3. dan u karate-u,trenirao je preko 15 borilačkih vještina...) već 30 godina.
    = Citat = Izvorno postao Fenrir
    ...Onda se pobereš doma gdje isplačeš potisnuti bijes,staviš si frišku crnu maskaru na oči i metneš na plejlistu diskografiju tokyo hotela...
    Sickmanno1:Meni se na te spike dize

  19. #139
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Jebem radoznale
    Postova
    1.209
    To se lako nauči,ali se vježba da bi se dovelo do savršenstva.
    Za početak samo moraš otići na neko mirno mjesto,smjestit se u najudobniji položaj (sve ti mora biti opušteno) i zatvorit oči.
    Da se smiriš probaj disati duboko i slušati udisaje,a ako nemožeš zaustaviti tok misli probaj zamišljati kako sve te misli bacaš u crnu rupu koja nema kraja i kada ti ostane samo crna rupa,koncentriraj se na nju.Brzo ćeš prestat misliti i tijelo će ti se sve više opuštati.To ti je uglavnom to,nakon šta to radiš duže vremena početi ćeš se osjećati lako i mirno.
    = Citat = Izvorno postao Fenrir
    ...Onda se pobereš doma gdje isplačeš potisnuti bijes,staviš si frišku crnu maskaru na oči i metneš na plejlistu diskografiju tokyo hotela...
    Sickmanno1:Meni se na te spike dize

  20. #140
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    Okolica Rijeke
    Postova
    950
    Dakle sjedeci polozaj(nije nuzno prekriziti noge) najvaznije je da se dobro osjecate i iskljucite sve misli iz glave, kad se pojavi osjecaj olaksanja disanja zaspat cete kao beba...

  21. #141
    vi nemate dobar život pa puno sanjate?
    = Citat = Izvorno postao Kid A
    Bar si ti svake nedelje ne fiksas mozak najgorim smecem otkako je civilizacije

  22. #142
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414
    Interesantno je što je ovdje puno ljudi koji predviđaju budućnost u snovima. Možda se može smislit tehnika kojom se pospješuje takav doživljaj pa se može predvidjet budućnost?!

  23. #143
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Koprivnica
    Postova
    1.604
    = Citat = Izvorno postao cham3leon
    Interesantno je što je ovdje puno ljudi koji predviđaju budućnost u snovima. Možda se može smislit tehnika kojom se pospješuje takav doživljaj pa se može predvidjet budućnost?!
    sve je moguce. ja sam za ono da se ne kopiraju postojece tehnike neg da sami razvijamo svoje. ono idem meditirat pa sta bude. svaka osoba drugacije doživljava sve oko sebe pa tako i u meditaciji

  24. #144
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414
    Evo, upravo sam prošvrljao malo po http://www.ld4all.comSi moram priznati da je ovo vrlo interesantno. Ove neke vježbe za opuštanje već znam, jer se primjenjuje sličan postupak kod ekstrasenzorne percepcije (ESP-a).
    Naime u takvom stanju opuštenosti se postižu najbolji rezultati ESP-a. U biti radi se o svojevrsnoj "telepatiji".
    Možete i to probati: najjednostavniji test je da iz špila karata izvlačite jednu po jednu kartu i zagledate se u njezinu pozadinu. Ako je crna, stavite je na lijevi kup, ako je crvena na desni. Kasnije pogledate koliki je postotak točno pogođenih boja.

  25. #145
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Di pada snijeg?!
    Postova
    1.557
    = Citat = Izvorno postao cham3leon
    Interesantno je što je ovdje puno ljudi koji predviđaju budućnost u snovima. Možda se može smislit tehnika kojom se pospješuje takav doživljaj pa se može predvidjet budućnost?!
    to se meni događalo kad samo imo 12-13godina...nisam u početku shvačao gdje sam tu sliku več vidio, ali sam imao osječaj da sam je negdje vidjeo...
    prije jedno mjesec-dva sam skužio da mi se nekad u snovima te slike iz života pokažu, pa sam več par puta znao šta će se desit u nekim situacijama 4-6sekunda ranije

  26. #146
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    17.106
    = Citat = Izvorno postao misterante
    vi nemate dobar život pa puno sanjate?
    Da.

    Iako, i da mi je život gg, zašto ne bih sanjao? Always strive to the best...

    @LL21 - Kad zatvoriš oči, vidiš samo crninu pred sobom, zar ne? E, pa, putpuno se koncentriraj na tu crninu, sve drugo napusti.
    (╯°□°)╯︵ ┻━┻

    Relaxation.mp3

  27. #147
    i upasti ćeš u more osjećaja i kada se probudiš biti ćeš onaj koji sebe zove emotivnim čovjekom.
    = Citat = Izvorno postao Kid A
    Bar si ti svake nedelje ne fiksas mozak najgorim smecem otkako je civilizacije

  28. #148
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    17.106
    Mda. Stvarno mi je dosta pobijanja tvrdnje da emač nije čovjek koji je emocionalan.

    Nego, da mi se koncentriramo na lucidne snove sada? Opet mi spamaju po topiku...
    (╯°□°)╯︵ ┻━┻

    Relaxation.mp3

  29. #149
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414
    Probao sam više metoda, one "meditacije" mi idu dobro, ful se uspijem opustit, ali nisam još došo ni blizu lucidnosti. Al ne odustajem...

  30. #150
    Senior Member Respawned sorcerer callista's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    1.091
    jeli se mogu sanjati u na krevetu sa... hm... kime hoću?

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •