Stranica 3 od 25 PrvaPrva 1234513 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 61 do 90 od 729

Tema: Lucidni snovi

  1. #61
    mislim da je super to što vi radite no ja ne bih smio,iako sam na početku bio veoma zainteresovan jednostavno mislim da toga nije vrijedno jedino što bi mi pomoglo jeste kada imam noćne more(ono kada se u po noći probudim znojan zbog nekog sr*** i onda kada sklopim oći vidim sliku gdje je san "stao" i ne mogu da je se riješim već moram ustati i skroz se razbuditi;to mi se nekoliko puta u životu dešavalo i moram reći da je bilo stresno)tako da bi mi samo u ovome slučaju pomoglo to "kontrolisanje" snova;dok ipak kontrolisanje snova "zbog sexualnih svrha" je po meni ne zrelo i ak već baš morate de se j*****(mada ne vidim kako se u snu možeš j****** ili doživiti bilo kakav oblik sexualnog zadovoljstva) onda get a girl...

  2. #62
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Pozega
    Postova
    749
    = Citat = Izvorno postao Sgt. Bull
    mislim da je super to što vi radite no ja ne bih smio,iako sam na početku bio veoma zainteresovan jednostavno mislim da toga nije vrijedno jedino što bi mi pomoglo jeste kada imam noćne more(ono kada se u po noći probudim znojan zbog nekog sr*** i onda kada sklopim oći vidim sliku gdje je san "stao" i ne mogu da je se riješim već moram ustati i skroz se razbuditi;to mi se nekoliko puta u životu dešavalo i moram reći da je bilo stresno)tako da bi mi samo u ovome slučaju pomoglo to "kontrolisanje" snova;dok ipak kontrolisanje snova "zbog sexualnih svrha" je po meni ne zrelo i ak već baš morate de se j*****(mada ne vidim kako se u snu možeš j****** ili doživiti bilo kakav oblik sexualnog zadovoljstva) onda get a girl...
    Imaš drugačiji osjećaj u snu. Osjećaj nekakvog duhovnog zadovoljstva.

  3. #63
    [quote=Lord of Darkness]
    = Citat = Izvorno postao "Sgt. Bull":2fvhnlsu
    mislim da je super to što vi radite no ja ne bih smio,iako sam na početku bio veoma zainteresovan jednostavno mislim da toga nije vrijedno jedino što bi mi pomoglo jeste kada imam noćne more(ono kada se u po noći probudim znojan zbog nekog sr*** i onda kada sklopim oći vidim sliku gdje je san "stao" i ne mogu da je se riješim već moram ustati i skroz se razbuditi;to mi se nekoliko puta u životu dešavalo i moram reći da je bilo stresno)tako da bi mi samo u ovome slučaju pomoglo to "kontrolisanje" snova;dok ipak kontrolisanje snova "zbog sexualnih svrha" je po meni ne zrelo i ak već baš morate de se j*****(mada ne vidim kako se u snu možeš j****** ili doživiti bilo kakav oblik sexualnog zadovoljstva) onda get a girl...
    Imaš drugačiji osjećaj u snu. Osjećaj nekakvog duhovnog zadovoljstva.[/quote:2fvhnlsu]
    sumnjam na duhovno zadovoljstvo no sa druge strane možda se čini stvarnim upravo kao što se meni čini stvaran onaj čovjek koji me ganja i ganja i ganja i ganja i ganja pa me uhvati i pred očima mi ubije cijelu porodicu...da možda no opet je to nekako bolesno...prebolesno

  4. #64
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Aug 2006
    Lokacija
    Ryugu-jo
    Postova
    2.490
    [quote=Lord of Darkness][quote="Munjeni jarac":1pzltxin]
    = Citat = Izvorno postao "Sajmon Drimr":1pzltxin
    = Citat = Izvorno postao Ryujin
    NEMOJ SRAT!!!! CEK... TI SE PROBUDIS I VISE NE SANJAS???? ISE NE!!! TO NIKAD JOS NISAM CUL DA SE NEKOM DOGODILO... DA SE NETKO PROBUDIO I ONDA VISE NE SANJA
    Mislim da se on zezao...
    vjeruj,zezao se [/quote:1pzltxin]

    Čini se da se zezao jer ovako šta reć ozbiljno mislim OMG.[/quote:1pzltxin]

    nebi me cudilo da se nije zezao... jer sam vidio puno vecih budala i od njega...

  5. #65
    Senior Member It lives by night Munjeni jarac's Avatar
    Datum registracije
    Aug 2006
    Lokacija
    virovitica
    Postova
    626
    molim vas da mi se nerugate na ovom pitanju (nisam bash upucen)
    sto je to entuzijazam?!!

    Xfire:m5kt2
    Lost Sheep aka LS'

  6. #66
    Member Plants Vs Zombies BOOM!'s Avatar
    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    negdje duboko gore
    Postova
    69
    = Citat = Izvorno postao Munjeni jarac
    molim vas da mi se nerugate na ovom pitanju (nisam bash upucen)
    sto je to entuzijazam?!!

    lol...neznam ni ja

    e da imam pitanje...

    ja to nist nekontam...

    kak da ja to postignem?jel trebam buljiti u neku stvar cijelo vrijeme?
    DAJ 100 KUNA!!!

  7. #67
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Pleternica/Požega
    Postova
    4.698
    • Što je život? Mahnitanje.
      Što je život? Puste sanje.
      prazna sjena što nas ovi.
      O, malen je dar nam dan,
      jer sav život - to je san,
      a san su i sami snovi.



    Added: 2 months 13 days 21 hours 21 mins ago
    Updated: 37 years 8 months 17 days 19 hours 31 mins ago - može

  8. #68
    Administrator My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Uncanny Valley
    Postova
    9.450
    Primjeti da je neuka gamad rekla da je to za mokre snove. Zaista, ako si takvog mišljenja, nema tog boga koji će tebe prosvjetlit.
    Najbrži pištolj Policije Okusa. Može da pogodi sve od bilo gdje. Također piše i poeziju.

  9. #69
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Pleternica/Požega
    Postova
    4.698
    to meni upućeno?

    Added: 2 months 13 days 21 hours 21 mins ago
    Updated: 37 years 8 months 17 days 19 hours 31 mins ago - može

  10. #70
    Ako se ne varam, Hazna je to rekao prvi. Makar, Ps1ho, moglo bi vrijedit i za tebe.

  11. #71
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Skrit v morju
    Postova
    2.721
    = Citat = Izvorno postao The Boz
    ...neuka gamad...
    Vidim, ti si vec prosvijetljen.



    Row, row, row your boat,
    Gently down the stream.
    Merrily, merrily, merrily, merrily,
    Life is but a dream.
    there is no god to punish us

  12. #72
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Unknown
    Postova
    2.705
    = Citat = Izvorno postao Ryujin
    = Citat = Izvorno postao NITROS
    Ja inace neznam kako ali sam jednom ili dvaput mjesecno sanjam nesto sto ce se dogoditi i to se zbilja uvijek dogodi, samo ti je ograniceno vremenom recimo drugi dan tjedan dana ili slicno.
    takoder... ... onak... u skoli sam... i ondak... WTF... ovo sam vec vidjel...
    da jel se to zove de ja vu?

  13. #73
    Njet. De ja vu je ponovno iskustvo nečega već iskušenog.

  14. #74
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Pleternica/Požega
    Postova
    4.698
    = Citat = Izvorno postao Helena
    Ako se ne varam, Hazna je to rekao prvi. Makar, Ps1ho, moglo bi vrijedit i za tebe.
    Molit ću ljepo, ja tu uopce nealudiram na mokre snove, ovo je izrekao Pedro Calderon de la Barca u drami ''Život je san'', molit ću ljepo iz referata sam dobijo 3 i baš je zakon to reko, šta oćete vi?

    Added: 2 months 13 days 21 hours 21 mins ago
    Updated: 37 years 8 months 17 days 19 hours 31 mins ago - može

  15. #75
    Senior Member No Mercy Lord Jambrek's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Kod tvoje mame u krevetu
    Postova
    6.948
    = Citat = Izvorno postao Helena
    Njet. De ja vu je ponovno iskustvo nečega već iskušenog.
    Znači svaki put kad odem na WC to je de ja vu?
    Mislio sam da sam lud, ali glasovi u glavi su mi rekli da nisam!

  16. #76
    deja vu je zivotni LAG

  17. #77
    = Citat = Izvorno postao Lord Jambrek
    = Citat = Izvorno postao Helena
    Njet. De ja vu je ponovno iskustvo nečega već iskušenog.
    Znači svaki put kad odem na WC to je de ja vu?
    Um ne. Deja vu je kad ponovno iskusiš nešto što si već prije iskusio, na potpuno isti način. Znači, isto vrijeme, isti prostor, ista radnja, iste stvari se pričaju, itd, itd. Ponovno proživljavanje potpuno istog događaja. Jel sad kužiš? Recimo, na pamet mi pada scena iz Matrixa. Sjećaš se kad je Neo u onoj zgradi vidio crnu mačku, pa nakon toga opet tu istu mačku? To je deja vu.

  18. #78
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Skrit v morju
    Postova
    2.721
    To je samo jedan od Deja Vu-a.

    Drugi je, recimo, vidis novu lokaciju, mozak primi sliku ali zatrokira i ne obradi ju u isto vrijeme. Trenutak kasnije (djelic sekunde) mozak obradi sliku koja je vec pohranjena i nastane cudan osjecaj necega sto smo ranije vidjeli. Jesmo, ali malo prije.
    deja vu je zivotni LAG
    Eto.

    Naravno, nekima jednostavno objasnjenje nije dovoljno, moraju se uvjeravati da su oober mensch.
    there is no god to punish us

  19. #79
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Hostile universe
    Postova
    3.468
    Yep, tako nekako. Ipak, ni na WC ne ideš uvijek baš na isti način, istom putanjom (i pjevajući istu pjesmu?!). Déj vu je kada imaš osjećaj da ti se događa nešto što ti se već dogodilo, ali baš na IDENTIČAN način, ono, kao da se istorija ponavlja. Naučnici kažu da se to događa često kod nekih svakodnevnih radnji i događaja koje jako dobro poznajemo, pa nam je zbog toga mozak u stanju predvidjeti razvoj događaja koji slijedi (jako kratko, naravno), te nam se zbog tog predviđanja čini kao da smo to već vidjeli/proživjeli. Makes sense... a i ko sam ja da sumnjam u naučnike?

  20. #80
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Aug 2006
    Lokacija
    Ryugu-jo
    Postova
    2.490
    De ja vu = fran. Već viđeno... to se kaze kad ljudsko oko vidi IDENTICAN prizor vec videnom...

  21. #81
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Dec 2006
    Postova
    2.361
    To mi se često događalo, i dok sam bio mali sam mislio da je to zato što sam to već sanjao šta će se dogoditi, pa sam se hvalio pred frendovima da mogu sanjati budućnost.
    Jao kolike sam batine dobio dok sam bio klinac....

  22. #82
    Senior Member It lives by night reiki_'s Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Modrič
    Postova
    707
    inace u lucidnim snovima je gotovo nemoguce sanjati one najbolje stvari jer predstavljaju veliko uzbuđenje za tijelo pa cete ce bbrzo probuditi.

  23. #83
    = Citat = Izvorno postao reiki_
    inace u lucidnim snovima je gotovo nemoguce sanjati one najbolje stvari jer predstavljaju veliko uzbuđenje za tijelo pa cete ce bbrzo probuditi.
    vidin da si proba

  24. #84
    Administrator My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Uncanny Valley
    Postova
    9.450
    = Citat = Izvorno postao reiki_
    inace u lucidnim snovima je gotovo nemoguce sanjati one najbolje stvari jer predstavljaju veliko uzbuđenje za tijelo pa cete ce bbrzo probuditi.
    Not really true
    Najbrži pištolj Policije Okusa. Može da pogodi sve od bilo gdje. Također piše i poeziju.

  25. #85
    ja uopce ne kuzim kak se to moze probat

  26. #86
    Administrator My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Uncanny Valley
    Postova
    9.450
    = Citat = Izvorno postao _MoRTeM_
    ja uopce ne kuzim kak se to moze probat
    Može probat šta? Lucidan san? Najsigurnija metoda za novake u lucidnom snu se zove WBTB, iliti Wake Back To Bed metoda. Ide ovako: Probudi se u negdje 7-8 ujutro. Vježbaj, trči, vozi bicikl, boksaj, uglavnom, tjelesno se umori. Nemoj piti kavu, kolu, energy drinkove i takve stvari cijeli dan, i nemoj drijemat tokom dana. U negdje 00 ili 1 odi spavat, ali s narihtanom budilicom za negdje 2-3 sata kasnije. Kad te budilica probudi, nemoj se micat, dizat iz kreveta ili išta takvoga. Samo pogledaj po sobi na kojih 5 sekundi, i onda opet idi spavat. Na takav način mozak uđe u tom novom snu u REM fazu prije nego potpuno izgubiš svijest, i doživjeti češ lucidan san. Radi šta te volja
    Najbrži pištolj Policije Okusa. Može da pogodi sve od bilo gdje. Također piše i poeziju.

  27. #87
    Member Plants Vs Zombies BOOM!'s Avatar
    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    negdje duboko gore
    Postova
    69
    oho...budem probao...a šta ak me potjera pišati?jel će me to probuditi?
    DAJ 100 KUNA!!!

  28. #88
    Administrator My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Uncanny Valley
    Postova
    9.450
    Da, i onda češ se vjerojatno dignut i ispišat, i time upropastit sleep paralisys efekt. Stoga nemoj.
    Najbrži pištolj Policije Okusa. Može da pogodi sve od bilo gdje. Također piše i poeziju.

  29. #89
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    17.106
    Eh, bih ja to probao, ali ja ne mogu zaspati kad se probudim ponovno...Trebam bar 1-2 sata biti izvan kreveta...
    (╯°□°)╯︵ ┻━┻

    Relaxation.mp3

  30. #90
    Administrator My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Uncanny Valley
    Postova
    9.450
    Fora je da moraš bit umoran, izmoren.
    Najbrži pištolj Policije Okusa. Može da pogodi sve od bilo gdje. Također piše i poeziju.

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •