Stranica 1 od 3 123 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 30 od 80

Tema: Utjecaj kompova na ljude

  1. #1
    Senior Member Giant leap for forum NITROS's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    3.346

    Utjecaj kompova na ljude

    Evo sada sam imao sa svojima jednu raspravu. Razjebali su me totalka. Evo raspravljali smo o utjecaju igra i koliko ja trosim tjedno na igranje, a kolko na ucenje. Sve u svemu pobjedio sam, ali opet rasprava je bila veoma glupa. Ja njima tvrdim da se ne igram samo na kompu, da ucim cijelo vrijeme o hardware-u, fotografiji i slicno. Ali oni meni koliko ucis za skolu. Ja kazem dovoljno, oko 6 sati tjedno. I kazem to mi je dovoljno da naucim za 5. I sada pocnu kako mi je glavna zadaca da ucim. I ja kazem da ucim cijelo vrijeme, ali da postoji i vrijeme kad se hocu malo ispucati. I sada oni meni pocnu kako sam ja agresivan kad igram i slicno.

    E sada mi je fakat dosta. Nikada ama bas nikada niti prostacim, niti tucem kada igram, ali ovo je fakat prevrsilo mjeru.

    Evo da cujem kako vasi razmisljaju i da li ste imali iste rasprave ?
    Apple Macbook Pro, late 2011 Quad i7 2.2.ghz, 16GB So-dimm DDR3 RAM / Wacom Intuos 4 / Asus PA246Q

  2. #2

  3. #3
    Guest
    Još si mlad...Gle starci ti žele samo najbolje..Ali ako imaš ocjene s kojima si zadovoljan i ti i tvoji roditelji a da te računala u tome ne sprečavaju ne vidim razloga zašto nebi uživao u njima!A to da si agresivan..pa da može biti...I sam sam nekad takav a da ni ne primječujem..

  4. #4
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Pakao
    Postova
    4.571
    naravno da utjece.. al definitivno ne negativno

  5. #5
    ma meni starcad stalno prigovara i za (ne)ucenje i za komp pa san se i navika

  6. #6
    Senior Member Small step for mankind NiX4tHeG@M3R's Avatar
    Datum registracije
    Aug 2006
    Lokacija
    Serbus , Zagreb
    Postova
    2.282
    swaku sekundu mi prigovaraju i govore da bi trebao ići na odvikavanje

  7. #7
    Meni starci uopće ne prigovaraju, jer imam dobre ocjene u školi, a doma niš ne učim. Prije sam puno više vremena provodila za računalom nego sada. Ne znam, ne smeta im. Ono, uzmimo u obzir činjenicu da se i moji starci znaju ponekad zaljepit za ekran. Stari kad igra Tomb Raider ili Serious Sam-a, a mama kad igra Solitaire ili onaj Mahjong.

  8. #8
    uopce ne igram puno a nisam bas super u skoli tak da su skuzili da to nema veze jedno s drugim

  9. #9
    Senior Member Respawned sorcerer St. Jude's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    22 Acacia Avenue
    Postova
    1.133
    ako si za kompom seru da si stalno za kompom,ako si stalno vaani,seru ti da si stalno vani,ako si stalno ispred tevea seu da si samo ispred tevea,ako učiš ti seru da si nađeš život.

    = Citat = Izvorno postao Jerry
    popiio 12 pivi i 4l vina i jedan napoleon šapanjac,ubio sam se ko stoka
    BAN IS ONLY THE BEGINNING

  10. #10
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    5.945
    Ovakvih je tema bilo malih milion, kompovi ztječu na ljude - koji su prirodno bolesni, da takvo što utječe na njih
    AMD Athlon II x4 640 3.0GHz 4 GB Kingmax DDRIII RAM 1333MHz Palit GeForce GTS 450 1GB SATA 500GB Apolon 550W

  11. #11
    = Citat = Izvorno postao St. Jude
    ako si za kompom seru da si stalno za kompom,ako si stalno vaani,seru ti da si stalno vani,ako si stalno ispred tevea seu da si samo ispred tevea,ako učiš ti seru da si nađeš život.
    točno to,zapravo,najbolje je naći nekakav balans i onda ti nemogu srati

  12. #12
    = Citat = Izvorno postao St. Jude
    ako si za kompom seru da si stalno za kompom,ako si stalno vaani,seru ti da si stalno vani,ako si stalno ispred tevea seu da si samo ispred tevea,ako učiš ti seru da si nađeš život.
    meni bi bili najsritniji da ucin 10 sati na dan a da komp palim samo u subotu

  13. #13
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    tamo na klupici,sa žujom...
    Postova
    178
    starci su me neko vrijeme hebali da si kvarim oči(što je istina).al otkad sam starom iskopo stare lemmingse a staroj sokoban(premještanje kutija) više me ne tlače
    Everything is subjective.There are only personal apocalypses.Nothing is a cliche when it's happening to you.

  14. #14

    Re: guzvggu

    = Citat = Izvorno postao NiX4tHeG@M3R
    = Citat = Izvorno postao marijan95
    i trebo bi svađalico
    MA DAJ ŠUTI GOVNARU MALI
    neznam koje veči dripac od vas dvoje

  15. #15

    Re: guzvggu

    = Citat = Izvorno postao Hanzaplast
    = Citat = Izvorno postao NiX4tHeG@M3R
    = Citat = Izvorno postao marijan95
    i trebo bi svađalico
    MA DAJ ŠUTI GOVNARU MALI
    neznam koje veči dripac od vas dvoje
    po mojoj procjeni marijan, ne znam zašto još uvijek nije bannan

    A na temu .. ne znam koliko utječe na mene, ali nemam nekih problema sa školom i sve stignem na vrijeme..

  16. #16
    Senior Member Giant leap for forum NITROS's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    3.346
    Ja sam prestao izlaziti i dogovorio sam se sa starcima da ce me u zamjenu za izlaske dopustiti da budem na kompu. I dobro i sve funkcioniralo do nedavno.

    Nemojte misliti da sam neki geek, ali jednostavno zbog nekih stvari vise ne zelim izlaziti niti mi to vise pada na pamet. Rade odem trenirati parkour ili se zajebavat s ekipom kod nekog doma, ali ici na starac i u grad mi je posve bezvezno jer se samo mozes napiti.
    Apple Macbook Pro, late 2011 Quad i7 2.2.ghz, 16GB So-dimm DDR3 RAM / Wacom Intuos 4 / Asus PA246Q

  17. #17
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    3.994
    hm.. komp.. kolko utječe na mene...?
    pa ono.. ne puno... samo... nekad me malo... zavati... i vidim... točkice.. jelte.. iako - ne znam zaš.. al eto... točkice... smiješna riječ...

    ma zekam se...

    da... ja ono - ne igram igre, al visim na internetu.. puno sam toga naučio prek kompa (jezik poglavito) i to... i točkice...

  18. #18
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    tamo na klupici,sa žujom...
    Postova
    178
    nije cilj izlaska napiti se,nego zaje.bavat s društvom
    evo baš sinoć,4 frenda i ja,2 gajbe žuje i u roku od 2 sata nastao hit 21. stoljeća.pjesma se zove Stela.Čisti pop-rock
    Everything is subjective.There are only personal apocalypses.Nothing is a cliche when it's happening to you.

  19. #19
    Senior Member Respawned sorcerer Om3G@'s Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    505
    Postova
    1.461
    Na mene igranje nikada nije utjecalo, niti na ikoga koga ja poznam, a to je sirok krug ljudi!

    Vazno je uciniti nekog prvim korakom. Npr. imam brata koji ima 5 godina. Ovak, s njim igram PES i to jednom dnevno po sat vremena zadnjih mjesec i pol (btw, sad igra odlicno, ali zaista, za ne povjerovat!) i ja ga nikada ne tjeram na igranje, kao i moji starci. Kad je lijepo vrijeme posalju ga da se ode van igrati, a i kada dodju njegovi vrsnjaci, obicno igraju PES u dvoje ili Teenage Mutant Ninja Turtles 2 - Battle Nexus (uh!), tj. ninje kornjace i na to potrose sat i pol vremena. Eto on npr. igra 2.5h dnevno i mislim da je to normalno - - i da, i cak ide po netu i igra besplatne igre. Mislim da je ova granica koju moji starci daju mom bratu odlican balans. On se ujedno igra na kompu, surfa malo, stara sa strane uci s njim citat i tak... A u isto vrijeme se igra sa prijateljima u vrticu i vani!

    I da, igrao sam s njim umrezeno CoD2, SW: JA... igrao je GTA: SA, a nije nasilan ni najmanje, cak je nesto zadovoljniji kad zavrsi sa time, jer sve ono sto on ne uspije potrositi sa drustvom, on to odradi na kompjuteru.

  20. #20
    ak mi seru za komp i neucenje ja im kazem da me nije briga za buducnost i da cu se ubit ak me neko zajebava i ako uvede neke promijene u moj zivot - pa hoce da idem kod psihijatra.
    stalno sam za kompom i stalno me teraju da idem van - a njima u proslosti starci nisu dali da idu van..

    recimo ovo jos: imam crt i oni ce mi kupit lcd samo zato da mi manje zraci sobu, da se u sobi ne moze spavat kolko je zagusljivo...a ja ih nisam ni trazio da mi kupe lcd

    ne komentirajte

  21. #21
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    zagreb
    Postova
    4.337
    seru mi puno sam zato sto kad sam isao u osnovnu bio po 5h na kompu dnevno , sad budem 2-2.5h najvise al oni to nekuze i tvrde da sam cijeli dan na kompu , to mi ide na zivce

  22. #22
    Senior Member Respawned sorcerer Om3G@'s Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    505
    Postova
    1.461
    Ja budem na kompu dnevno 3h
    Odem na nogomet
    Budem vani

    or wtf else...

  23. #23
    Ne utječe? Ma kakvi, pogledaj malo neke likove na ovom forumu.

  24. #24
    Guest
    Pa, ne utječe. Imam dobre ocjene, mojima ne smeta.

  25. #25
    Senior Member No Mercy THUNDER_DINIX's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    OSIJEK
    Postova
    6.724
    meni starci nista ne prigovaraju. neigram igre, nego visim po netu i radim za skolu. i slusam glazbu naravno. inace, imam dovoljno vremena i sve stignem

  26. #26
    Senior Member Respawned sorcerer Om3G@'s Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    505
    Postova
    1.461
    = Citat = Izvorno postao Maze
    Pa, ne utječe. Imam dobre ocjene, mojima ne smeta.
    Kod mene isto.

  27. #27
    Senior Member No Mercy Lord Jambrek's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Kod tvoje mame u krevetu
    Postova
    6.948
    Meni ne seru nikad, ja staroj serem da se makne da ja mogu ić na njega, a onda ona"pusti me da završim igru". Sad moram još nabavit hard disk i imam drugi komp složen i onda ide veliko formatiranje harda i programi samo MENI POTREBNI.


    MINE ALL MINEEEEEEEEEEEEE BUWAHAHAHAHAHA
    Mislio sam da sam lud, ali glasovi u glavi su mi rekli da nisam!

  28. #28
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Feb 2006
    Postova
    4.862
    na kompu sam samo iz dosade jer izvan moje kuće nema normalnog čovjeka ......

  29. #29
    Senior Member Respawned sorcerer Om3G@'s Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    505
    Postova
    1.461
    = Citat = Izvorno postao olio
    na kompu sam samo iz dosade jer izvan moje kuće nema normalnog čovjeka ......
    Zrtva gaminga...

  30. #30
    = Citat = Izvorno postao olio
    na kompu sam samo iz dosade jer izvan moje kuće nema normalnog čovjeka ......
    Možda ne do te mjere, ali slažem se u neku ruku. Ekipa propada, prelaze na opijate i sad da ja idem s njima? Hell no, rađe ču se na gaming baciti.

Slične teme

  1. Utjecaj maslaca od kikirikija na zemljinu rotaciju
    By McPingvin_v2.0 in forum SCIENCE!
    Odgovora: 6
    Posljednji post: 07-08-2012, 13:06
  2. Utjecaj videoigara na nasilno ponašanje
    By Karzah in forum Gaming općenito
    Odgovora: 308
    Posljednji post: 03-04-2009, 23:46
  3. Povijest nadogradnje Vašeg kompa / kompova
    By marijanovic in forum Hardware F.A.c.Q.
    Odgovora: 15
    Posljednji post: 02-08-2008, 20:54
  4. Utjecaj CPU-VGA i ostalih kompon. u igrama
    By kripton32000 in forum Hardware F.A.c.Q.
    Odgovora: 16
    Posljednji post: 10-04-2008, 21:07

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •