Stranica 9 od 27 PrvaPrva ... 789101119 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 241 do 270 od 787

Tema: Unreal Tournament III

  1. #241
    = Citat = Izvorno postao Sonic_Moronic
    Hoće taj UT 2007 uopće izaći 2007?
    trebo bi.
    = Citat = Izvorno postao Kid A
    Bar si ti svake nedelje ne fiksas mozak najgorim smecem otkako je civilizacije

  2. #242
    Administrator My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Uncanny Valley
    Postova
    9.450
    I više nije 2007.
    I BTW, igre s nazivom godine u sebi uvijek izlaze godinu prije(dobro, osim u slučajevima tipa Anno Domini ).
    Najbrži pištolj Policije Okusa. Može da pogodi sve od bilo gdje. Također piše i poeziju.

  3. #243
    = Citat = Izvorno postao The Boz
    igre s nazivom godine u sebi uvijek izlaze godinu prije.
    nikad mi nije bilo jasno zakaj je to tak

  4. #244
    Senior Member Small step for mankind revenion's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    2.360
    = Citat = Izvorno postao Hanzaplast
    = Citat = Izvorno postao The Boz
    igre s nazivom godine u sebi uvijek izlaze godinu prije.
    nikad mi nije bilo jasno zakaj je to tak
    boz...to uopce nije tocno...to vrijedi samo za igre tipa fifa,nba,nfl i slicno...igre tipa ut2004 ut 2007 i slicne su po godini u kojoj su izasli...razlozi zasto igre tipa nba,fifa i nfl izlaze godinu ranije je zato jer se podaci iz momcadi tog sporta nemogu gledati u buducnost...pa uvijek pise da su svi timovi i igraci iz godine 2004(nba 2005)2005(nba 2006)i sl...
    alo?

  5. #245
    = Citat = Izvorno postao Hanzaplast
    = Citat = Izvorno postao The Boz
    igre s nazivom godine u sebi uvijek izlaze godinu prije.
    nikad mi nije bilo jasno zakaj je to tak
    ja mislim da je to jedna velika zavjera...
    = Citat = Izvorno postao Kid A
    Bar si ti svake nedelje ne fiksas mozak najgorim smecem otkako je civilizacije

  6. #246
    Administrator My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Uncanny Valley
    Postova
    9.450
    Dobro, reve, ali UT2k4 je kasnio. UT2k3 je izašao 2k2.
    Najbrži pištolj Policije Okusa. Može da pogodi sve od bilo gdje. Također piše i poeziju.

  7. #247
    Junior Member Plants Vs Zombies 5kuLL's Avatar
    Datum registracije
    May 2007
    Postova
    25

  8. #248
    likovi super, dizajn arena fenomenalan i jednostavno zapanjujuć ALI ne ide mi u glavu da ne mogu napisati normalnu priču od neke kvalitete.

    Dođu svemirski dinosauri, dođe Necris, žele pokoriti kolonije a ti ostao bez svega i želiš ubiti odgovornu BitCh.... Vaaaauuu!!!!!!!!!!!!


    ROCK ON!

  9. #249
    Senior Member Small step for mankind revenion's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    2.360
    ljudi...dal u novom UT-u ima melle oruzja koja su bila uvedena u jedan unreal(ja mislim unreal championship neki na xboxu)?
    alo?

  10. #250
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Sep 2007
    Lokacija
    Tanaris
    Postova
    1.371
    = Citat = Izvorno postao revenion
    ljudi...dal u novom UT-u ima melle oruzja koja su bila uvedena u jedan unreal(ja mislim unreal championship neki na xboxu)?
    kaj postoje meelee oruzja ? wow.. da bar uvedu neki ogromni malj
    its hammer time
    You must treat a rogue like your proctologist.

    Step 1: Drop your pants
    Step 2: Bend over
    Step 3: Look at him and ponder
    Step 4: Ask what he intends to do with the broomstick and KY Jelly.

  11. #251
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    1.709
    pa jbt impact hammer je poznata vrsta snajpera, je tako baja ?

  12. #252
    joj, poglwdao sam trailer.. jebenica...
    = Citat = Izvorno postao Kid A
    Bar si ti svake nedelje ne fiksas mozak najgorim smecem otkako je civilizacije

  13. #253
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    127.0.0.1
    Postova
    623

    igra na putu

    Moja kopija LEGALNE Unreal Tournament 3 CE verzije je na putu. Igru sam naručio preko GAME.co.uk. Razlog zbog kojeg sam naručio igru iz inozemstva, a ne iz domaćih izvora, je vrlo jednostavan. Kod nas će igra koštati isto toliko koliko Collector's Edition iz inozemstva zajedno sa poštarinom. Konkretno, na GAME.co.uk sam Collector's Edition platio 34.99 GBP preko Mastercard-a ( uz mali popust koji servis nudi za sve korisnike ). Uz tu cijenu igre još moram platiti i poštarinu, a Royal Mail za Hrvatsku će vas stajati 2.95 GBP. To je zajedno 37.94 GBP, a to je oko 400kn. Mislim da se svi možemo složiti da je to vrlo povoljna cijena za jednu Collector's Edition igru sa kojom dobivate DVD sa tutorijalima i ostalim sitnicama, te jedan lijepi Art Book.

    Svi vjerojatno znate da je igra već izašla u Njemačkoj, ali cenzurirana verzija. To znači da će svi efekti vezani uz krv, odnosno "gore" biti reducirani na minimum minimuma. Necenzurirana verzija za USA izašla je danas, a verzija za Europu dolazi k nama 23. ovog mjeseca. Igra koju sam ja naručio je, naravno, verzija za Europu. Igru mogu očekivati do kraja mjeseca. Kada igra izađe, Royal Mail istu dostavlja u roku od 5 dana, ako ne dođe do nekih komplikacija. Jedna od boljih stvari je da neću morati platiti carinu na igru jer ju oni šalju kao "dar". Još vam nude da napišete neku poruku. Tako sam ja čisto iz šale napisao "Sretan Božić" na poruku. Kakav će to biti osmijeh kad ugledam tu poruku

    a onda kad jednom dođe

    OBAVEZNO svi pogledajte ovo http://www.anandtech.com/video/showdoc.aspx?i=3127

  14. #254
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    Zabreg
    Postova
    999
    Neznam, mislim da neću kupovati UT3 , pucačine tipa CoD mi više leže, al neznam, možda i kupim...


  15. #255
    Senior Member Lock'n'Load slayervedran's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    171

    re

    kontam kupit ,fino izgleda

  16. #256
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Zelena Dolina
    Postova
    2.214
    kad ovo izlazi

  17. #257
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    127.0.0.1
    Postova
    623

    dadadada

    Stvarno se isplati kupiti ovu igru... To nije kao sa drugim igrama tipa CoD i sličnih. Nije da imam nešto protiv CoD, dapače, on je jedna od najboljih igra koje sam igrao, a sada baš igram CoD4 i igra je zakon. Ali nisu sve igre kao UT... Jednom kada izađe i kada svi korisnici dobe u ruke Unreal Editor, onda tek počinje prava stvar... Baš jedan od razloga što sam odlučio uzeti CE je baš taj DVD sa 10+ sati video tutorijala u Unreal Editoru. Možda napravim koji mod ili mutator, a kada napravim, sigurno ću vam ovdje na forum postati link... Po mogućnosti napravim MiniInstagib kao onaj u UT2k4 koji ispaljuje municiju brzinom miniguna, a municija je jačine kao ona kod Instagib puške... Pravi masakr kada jednom zaigrate... ;D

    Kada kupite UT3, zagarantirano vam je da ćete tu igru igrati još barem par godina jer je izuzetno dugotrajna. Još jedan od razloga zašto kupujem original jetaj da ne želim imati problema sa onlime igranjem kao što sam imao sa 2k4. Jednostavno želim sve fair and square...

    Što se sam tehničke strane igre tiče, mislim da sa svojom 8800GTS mogu očekivati vrlo igriv framerate na max settings i 1280x1024...

  18. #258
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    127.0.0.1
    Postova
    623
    = Citat = Izvorno postao revenion
    ljudi...dal u novom UT-u ima melle oruzja koja su bila uvedena u jedan unreal(ja mislim unreal championship neki na xboxu)?
    Gle, neće biti u originalu, ali će se sigurno pojaviti neki mod u stilu Ballistic Weapons kao što je bilo u 2k4... tamo je bilo i katana i bacača plamena i svašta...

  19. #259
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Postova
    9.747
    ballistic weapons je zakurac mod
    = Citat = Izvorno postao Praetorian the Wise
    Ma "nove" igre su sto puta bolje od "starih". Napredovale su u apsolutno svemu, oni koji govore da su stare igre bolje lažu sami sebe.

  20. #260
    Sudeci po demu 100% sam uvjeren da ce UT3 biti igra koja je ispunila sva obecanja. A nekako me najvise privlaci sto me sve jako posjeca na prvi UT (kretanje, pucanje itd.). Opet kazem 100% ce ovo biti igra koja ni u kojem aspektu nece podbaciti i biti ce najugodnije iznenadjenje kad izađe!
    CPU : Core 2 Duo e4300@1.8Ghz
    Ram : 2 GB 667Mhz (Dual Channel)
    GPU :ASUS GeForce 7300GT SIlent oc@ 475/920

  21. #261
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    127.0.0.1
    Postova
    623

    ideja

    E ljudi imam jednu ideju... Ajmo se mi hrvatski igrači UT trojke ujediniti malo na ovom forumu... Dajte ako vam nije problem ostavite ovdje nick koji koristite za online igranje u UT3 pa da se međusobno stavimo na listu prijatelja u igri pa da lijepo zajedno špilamo... Inače, ja sam u ClimaxGaming klanu, a igram većinom na serverima od Multiplaya i od klana ( kada ima mjesta, ili u suprotnom, kada ima dosta igrača za ugodnu igru ). Igram pod imenom FioPro

  22. #262
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Postova
    9.747
    prvi put čujem za tvoj klan
    neki novi?


    ja ne igram ut3 radi kompa... al inače sam na 2k4 bio dosta upoznat sa scenom
    i ono, većina cro komjuitija ti je na http://www.kitah.org
    = Citat = Izvorno postao Praetorian the Wise
    Ma "nove" igre su sto puta bolje od "starih". Napredovale su u apsolutno svemu, oni koji govore da su stare igre bolje lažu sami sebe.

  23. #263
    Senior Member Lock'n'Load _Cox's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Komin [127.0.0.1]
    Postova
    170

    Re: igra na putu

    = Citat = Izvorno postao FioPro
    Moja kopija LEGALNE Unreal Tournament 3 CE verzije je na putu. Igru sam naručio preko GAME.co.uk. Razlog zbog kojeg sam naručio igru iz inozemstva, a ne iz domaćih izvora, je vrlo jednostavan. Kod nas će igra koštati isto toliko koliko Collector's Edition iz inozemstva zajedno sa poštarinom. Konkretno, na GAME.co.uk sam Collector's Edition platio 34.99 GBP preko Mastercard-a ( uz mali popust koji servis nudi za sve korisnike ). Uz tu cijenu igre još moram platiti i poštarinu, a Royal Mail za Hrvatsku će vas stajati 2.95 GBP. To je zajedno 37.94 GBP, a to je oko 400kn. Mislim da se svi možemo složiti da je to vrlo povoljna cijena za jednu Collector's Edition igru sa kojom dobivate DVD sa tutorijalima i ostalim sitnicama, te jedan lijepi Art Book.
    Ja sam preorda u crovortexa, ako budu u mogucnosti nabavit collectors edition onda to uzimam. Kažu da jos ne znaju jesu li u mogucnosti nabavit. Sad mi je ža što nisam ko ti iz inozemstva uzea.


  24. #264
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Postova
    9.747
    oš ti ikad imat adsl, cox?
    = Citat = Izvorno postao Praetorian the Wise
    Ma "nove" igre su sto puta bolje od "starih". Napredovale su u apsolutno svemu, oni koji govore da su stare igre bolje lažu sami sebe.

  25. #265
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Last train to trancentral...
    Postova
    5.469
    = Citat = Izvorno postao KingMortal
    oš ti ikad imat adsl, cox?
    oćeš ti ikad pokrenut ut3 na svom kompu?
    = Citat = Izvorno postao GTA4 spam mail
    I was poor and now I own two countries

  26. #266
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Postova
    9.747
    ak me sponzoriraš
    = Citat = Izvorno postao Praetorian the Wise
    Ma "nove" igre su sto puta bolje od "starih". Napredovale su u apsolutno svemu, oni koji govore da su stare igre bolje lažu sami sebe.

  27. #267
    Senior Member Lock'n'Load _Cox's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Komin [127.0.0.1]
    Postova
    170
    = Citat = Izvorno postao KingMortal
    oš ti ikad imat adsl, cox?
    Sam Bog zna!


  28. #268
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    127.0.0.1
    Postova
    623
    = Citat = Izvorno postao KingMortal
    prvi put čujem za tvoj klan
    neki novi?


    ja ne igram ut3 radi kompa... al inače sam na 2k4 bio dosta upoznat sa scenom
    i ono, većina cro komjuitija ti je na http://www.kitah.org
    A to nije naš klan... Neki strani... Nije vrli... Preporučiš koji klan ?

  29. #269
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Postova
    9.747
    pa ne znam, od hrvatskih imaš unq, kitah i cao. ima i još manjih i slabijih klanova koji se rađaju i raspadaju na dnevnoj bazi, al ono =\
    = Citat = Izvorno postao Praetorian the Wise
    Ma "nove" igre su sto puta bolje od "starih". Napredovale su u apsolutno svemu, oni koji govore da su stare igre bolje lažu sami sebe.

  30. #270
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Behind the blue eyes
    Postova
    7.757
    Evo upravo sam odigrao malo demo, nije mi bas prijala igra...nikad opet nisam niti bio fan UT-a ali meni je to sve presareno i prebljeskavo da bi uzivao kako spada.

    Postoji kampanja vidim ali samo u full verziji, jel se isplati nabavit izricito radi kampanje(ne zanima me bas multiplayer)?

Slične teme

  1. Unreal Tournament
    By Pharun in forum Oldies But Goldies
    Odgovora: 53
    Posljednji post: 09-08-2012, 23:43
  2. Unreal Tournament 3 problem [REŠENO]
    By eggzy1 in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 26-07-2008, 19:40
  3. Unreal Tournament 2007
    By Michel in forum Gaming općenito
    Odgovora: 128
    Posljednji post: 06-08-2006, 09:12
  4. Unreal Tournament
    By _Cox in forum Online gaming & living
    Odgovora: 12
    Posljednji post: 02-12-2005, 19:41

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •