Stranica 1 od 27 12311 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 30 od 787

Tema: Unreal Tournament III

  1. #1
    Senior Member Lock'n'Load darth burek's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Ha evo jedem burek u špajzi!
    Postova
    122

    Unreal Tournament III

    Screenshotovi (screamshotovi) jasno pokazuju kvalitetu grafike i budućnost tehnike masivnih FPS-ova.Na jednoj slici su komentirali:''Dali će se ovo moći igrati na kompjuterima smrtnika?''Jednog dana,moje mišljenje.Prvi put smo vidjeli grafiku UNT2007-a na roboblitzu,ali je ipak loša ideja da se tako predstavi takva grafika.Uglavnom prošlo je tri godine od UNT2004-a i ovo je lijepa najava.Moramo se načekati,nema nam druge.Ovu će igru moći vjerovatno pokrenuti ''Monster Technology''.Evo sad pitanja u vezi ove igre...

    Dali mislite da će ova igra biti definitivno ''Next Gen'' i da će se moći zaigrat tek iduće godine?
    Dali je izlazak igre siguran...odnosno,ima li poteškoća u takvim projektima?
    Što mislite o UNT masive FPS?
    Dali vam se sviđa najava ili dali vas veseli...odnosno šta kaže vaš skupi hardvare na takve zahtjeve?

    I say!!!
    S.T.A.L.K.E.R.N.A.U.T.

  2. #2

    Re: Unreal Tournament 2007

    = Citat = Izvorno postao darth burek
    Screenshotovi (screamshotovi) jasno pokazuju kvalitetu grafike i budućnost tehnike masivnih FPS-ova.Na jednoj slici su komentirali:''Dali će se ovo moći igrati na kompjuterima smrtnika?''Jednog dana,moje mišljenje.Prvi put smo vidjeli grafiku UNT2007-a na roboblitzu,ali je ipak loša ideja da se tako predstavi takva grafika.Uglavnom prošlo je tri godine od UNT2004-a i ovo je lijepa najava.Moramo se načekati,nema nam druge.Ovu će igru moći vjerovatno pokrenuti ''Monster Technology''.Evo sad pitanja u vezi ove igre...

    Dali mislite da će ova igra biti definitivno ''Next Gen'' i da će se moći zaigrat tek iduće godine?
    Dali je izlazak igre siguran...odnosno,ima li poteškoća u takvim projektima?
    Što mislite o UNT masive FPS?
    Dali vam se sviđa najava ili dali vas veseli...odnosno šta kaže vaš skupi hardvare na takve zahtjeve?

    I say!!!
    mislin d izlazi na lito pa cu pocet polako skupljt pare sa osvjezit kantu

  3. #3
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Pozega
    Postova
    749

    Re: Unreal Tournament 2007

    = Citat = Izvorno postao darth burek
    Screenshotovi (screamshotovi) jasno pokazuju kvalitetu grafike i budućnost tehnike masivnih FPS-ova.Na jednoj slici su komentirali:''Dali će se ovo moći igrati na kompjuterima smrtnika?''Jednog dana,moje mišljenje.Prvi put smo vidjeli grafiku UNT2007-a na roboblitzu,ali je ipak loša ideja da se tako predstavi takva grafika.Uglavnom prošlo je tri godine od UNT2004-a i ovo je lijepa najava.Moramo se načekati,nema nam druge.Ovu će igru moći vjerovatno pokrenuti ''Monster Technology''.Evo sad pitanja u vezi ove igre...

    Dali mislite da će ova igra biti definitivno ''Next Gen'' i da će se moći zaigrat tek iduće godine?
    Dali je izlazak igre siguran...odnosno,ima li poteškoća u takvim projektima?
    Što mislite o UNT masive FPS?
    Dali vam se sviđa najava ili dali vas veseli...odnosno šta kaže vaš skupi hardvare na takve zahtjeve?

    I say!!!
    UT Jedva čekam da izađe. Mislim da će im engine bit opak i da će bit isti slučaj ko i sa UT2k4:"Tu igru neće niti jedno računalo moći pokrenuti", a ljudi su u to vrijeme pokretali igru skoro na full detaljima.

  4. #4
    Senior Member Lock'n'Load darth burek's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Ha evo jedem burek u špajzi!
    Postova
    122
    Yep,ova će se igra moći pokrenut samo ručno...ljudi će kupovat mazgre da im vrte kolo da dobiju struje i snage za takve igre. Jeste li vidjeli screenshot u kojem ona neka vozila sliče na ''War of the Worlds''?Zbog takvih slika dobijem glavobolju...
    S.T.A.L.K.E.R.N.A.U.T.

  5. #5
    Senior Member Small step for mankind Doggy's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    VERY HIGH
    Postova
    2.817
    mislim da su odustali od naziva ut2007 i stavili ut3...

  6. #6
    Senior Member Giant leap for forum mravojed20's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Postova
    3.755
    Poznavajući Epic,igra će letit na današnjim konfama.

  7. #7
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Pozega
    Postova
    749
    = Citat = Izvorno postao mravojed20
    Poznavajući Epic,igra će letit na današnjim konfama.
    Istina. Kao što sam rekao u vrijeme kad je izašao UT2k3(ispravak) pokretali smo ga sa solidnim konfama na skoro najvećim detaljima.

  8. #8
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Hostile universe
    Postova
    3.468
    = Citat = Izvorno postao Doggy
    mislim da su odustali od naziva ut2007 i stavili ut3...
    Da, igra se od sada zvanično zove Unreal Tournament 3. Pomalo se pribojavam da će pomak u gameplayu biti minimalan, a i da će ga možda još i pokvariti. A ni od činjenice da igra izlazi i za PS3 i XBox360 ne spavam mirnije

  9. #9
    Moderator Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    1.352
    Nije bitno što će izaći za PS3 i Xbox 360, tj. to neće utjecati na kvalitetu PC verzije. Isto kao što PS2 verzija UT-a 99 nije utjecala na PC verziju...

    A Midway se izjasnio da je razlog preimenovanja iz UT 2007 u UT 3 upravo taj što će igra donesti mnogo više novosti u odnosu na prethodnika, nego je to učinio UT 2k3 u odnosu na UT 2k4. Ipak, meni se ovo čini kao mazanje očiju, a pravi razlog preimenovanja vidim u tome da ne mogu izbaciti igru imena UT 2007 u 2007. godini( prvotni datum izlaska bio je u 2006 godini.), već bi je morali preimenovat u UT 2008., što bi bilo krajnje debilno i neprofesionalno s njihove strane ( ispali bi pomalo smiješni ).

    Igrao sam RoboBlitz ( prva Unreal 3 powered PC igra ) i sudeći po tome koliko je to bilo optimizirano, mislim da će UT 3 na mojoj konfi ( P4 3.5ghz, GF 6800nu, 1GB ram) ići solidno na kakvim medium detaljima.

  10. #10
    Senior Member Respawned sorcerer Om3G@'s Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    505
    Postova
    1.461
    UT 2007 preimenovan je u UT3

  11. #11
    = Citat = Izvorno postao Ementaler
    Nije bitno što će izaći za PS3 i Xbox 360, tj. to neće utjecati na kvalitetu PC verzije. Isto kao što PS2 verzija UT-a 99 nije utjecala na PC verziju...

    A Midway se izjasnio da je razlog preimenovanja iz UT 2007 u UT 3 upravo taj što će igra donesti mnogo više novosti u odnosu na prethodnika, nego je to učinio UT 2k3 u odnosu na UT 2k4. Ipak, meni se ovo čini kao mazanje očiju, a pravi razlog preimenovanja vidim u tome da ne mogu izbaciti igru imena UT 2007 u 2007. godini( prvotni datum izlaska bio je u 2006 godini.), već bi je morali preimenovat u UT 2008., što bi bilo krajnje debilno i neprofesionalno s njihove strane ( ispali bi pomalo smiješni ).

    Igrao sam RoboBlitz ( prva Unreal 3 powered PC igra ) i sudeći po tome koliko je to bilo optimizirano, mislim da će UT 3 na mojoj konfi ( P4 3.5ghz, GF 6800nu, 1GB ram) ići solidno na kakvim medium detaljima.
    to je za pinkicu jaca konfa od moje ali valjda ce ic kako triba

  12. #12
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Unknown
    Postova
    2.705
    = Citat = Izvorno postao Lord Myrkul
    = Citat = Izvorno postao Ementaler
    Nije bitno što će izaći za PS3 i Xbox 360, tj. to neće utjecati na kvalitetu PC verzije. Isto kao što PS2 verzija UT-a 99 nije utjecala na PC verziju...

    A Midway se izjasnio da je razlog preimenovanja iz UT 2007 u UT 3 upravo taj što će igra donesti mnogo više novosti u odnosu na prethodnika, nego je to učinio UT 2k3 u odnosu na UT 2k4. Ipak, meni se ovo čini kao mazanje očiju, a pravi razlog preimenovanja vidim u tome da ne mogu izbaciti igru imena UT 2007 u 2007. godini( prvotni datum izlaska bio je u 2006 godini.), već bi je morali preimenovat u UT 2008., što bi bilo krajnje debilno i neprofesionalno s njihove strane ( ispali bi pomalo smiješni ).

    Igrao sam RoboBlitz ( prva Unreal 3 powered PC igra ) i sudeći po tome koliko je to bilo optimizirano, mislim da će UT 3 na mojoj konfi ( P4 3.5ghz, GF 6800nu, 1GB ram) ići solidno na kakvim medium detaljima.
    to je za pinkicu jaca konfa od moje ali valjda ce ic kako triba
    na mojoj 1.7,ati 9550,512 rama ići će na high zašto nebi išlo i vama

  13. #13
    Senior Member Small step for mankind Doggy's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    VERY HIGH
    Postova
    2.817
    = Citat = Izvorno postao Om3G@
    UT 2007 preimenovan je u UT3
    kam ti gledas??? anbolivbl

  14. #14
    = Citat = Izvorno postao Doggy
    = Citat = Izvorno postao Om3G@
    UT 2007 preimenovan je u UT3
    kam ti gledas??? anbolivbl
    ma nije bitno kako se zove, samo da dođe sta brze

  15. #15
    Pogledao sam najnoviji trailer sa gamershell-a, i igra izgleda jebeno obećavajuće, samo me malo previše strah minimalne konfe

  16. #16
    Senior Member Fight fire with fire Aerial's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Assuma kontrolu
    Postova
    11.692
    Epic zna što radi.
    Sumnjam da će trebati nekakva mrcina od kompa da sasvim dobro vrti UT2k7.
    Unreal Engine je jedan od najoptimiziranijih (ako ne i najoptimiziraniji) engine današnjice.
    Jedinica se vrtila na običnim integriranim grafičkim karticama od 1 MB bez ikakvih problema.
    Dvojka se činila kao žderač hardvera (pogotovo 2k4), jer je bilo nezamislivo da zakrivljene površine mogu izgledati tako dobro bez ikakvog shadera... a opet se moglo odlično vrtiti i na prokletim GF 2 MX.

    Tako da sumnjam da će Epic napraviti njesra i lansirati neoptimizirani engine
    Ne možeš postati tako brzo iza zadnjeg posta kojeg si postao/la.

  17. #17
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Nov 2005
    Postova
    8.709
    ut2k7 me nezanima koliko sam engine
    ps ova igra neće biti next gen što se tiče, teško da će grafika biti nešto uber bolje od GRAWA, SC 4 ili R6

  18. #18
    Senior Member Nuke me please Pudli's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    Rab
    Postova
    239
    = Citat = Izvorno postao Prince-Artas
    ut2k7 me nezanima koliko sam engine
    ps ova igra neće biti next gen što se tiče, teško da će grafika biti nešto uber bolje od GRAWA, SC 4 ili R6
    Slažem ste s tobom,nikad nisam volio ut

  19. #19
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Feb 2006
    Postova
    4.862
    neznam zašto ali ne izgleda mi nabrijano .... sva oružja koja su dosada prikazana su nekako spora ....

    a nisam nikad volio UT osim prvoga

  20. #20
    Senior Member Lock'n'Load darth burek's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Ha evo jedem burek u špajzi!
    Postova
    122
    Ya all gone crazy?Šta onda volite...MMORPG?da si kupiš novu kantu i sve zahtjeve,opet bi ostavio nešto novca u đep.MMORPG je papilova...sad sam otišao s teme,ali to je istina.WOW je ''PAIN IN THE ARS''.Trading card game?Wtf?A sad malo o UT2...UT3-u.Možda imate ipak pravo...ideja je izfucana već i to je samo još jedan paravan za novi engine.Nove igre već nikog ne zanimaju,samo se igraju stare.Jebeš ''Games for Windows''...idi kući i zaigraj stari diablo.Opa,otvorio sam novu temu.E sad...komentirajte na sve ove teme koje sam napisao...a sad idem napravit post o MMORPG.
    S.T.A.L.K.E.R.N.A.U.T.

  21. #21
    Senior Member It lives by night pHo3nyX's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    504
    Čuo sam da će u UT3 biti i glasovne komunikacije sa svojima iz tima?!


    P.S. ja sam ut2004 pokretao na high sa konfom u sigu!
    MBO:ASUS P5KC // CPU: DualCore Intel Core 2 Duo E8200, 2666 MHz, 6MB Cache // RAM: Kingmax 4x1 GB 800 Mhz // HDD: Seagate 320 GB, 16MB Cache // VGA: ATI HD3870, 512 MB, 256 bit // Napajanje: Chieftec 550W //

  22. #22
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Area 51 - talking to Helios
    Postova
    2.357
    Sta nije to bilo i u UT 2k4

    P.S. Mozda i nije, nisam tolko igrao, UT i Q3 su mi bolji
    A.K.A 7h30n
    = Citat = Izvorno postao Terran Marine
    It says press any key....but which one's the any key?!

  23. #23
    Senior Member Fight fire with fire Aerial's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Assuma kontrolu
    Postova
    11.692
    Ma uglavnom, htjeli vi to ili ne, vi ćete IGRATI ut2k7, kad-tad

    Čisto zato jer je ut.. A UT owna Quake.. Koji i nije zapravo fps nego arkadno skakutanje i puckanje
    Ne možeš postati tako brzo iza zadnjeg posta kojeg si postao/la.

  24. #24
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Hostile universe
    Postova
    3.468
    = Citat = Izvorno postao Aerial_51
    Čisto zato jer je ut.. A UT owna Quake.. Koji i nije zapravo fps nego arkadno skakutanje i puckanje
    A UT to nije?

  25. #25
    Senior Member Fight fire with fire Aerial's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Assuma kontrolu
    Postova
    11.692
    Nije

    U Quakeu se sve svodi na cik-cak skakutanje i gađanje rocketom. Eventulano skočiš na nekakav ogromni feder pa te lansira 40 metara u zrak (bez pogubnih posljedica).

    U UT imaš više oružja koja zapravo imaju svrhu (!), imaš teamplay i imaš taktiku.

    1:0 za UT
    Ne možeš postati tako brzo iza zadnjeg posta kojeg si postao/la.

  26. #26
    Guest
    10 razloga zasto je Q3A bolji od UT

    1.

    QUAKE3ARENA Ima vecu tradiciju i vecu publiku koja je odana uradcima idSoftware-a nego sta je odana Unreal-u tj. Epic-u, sto u pocetku odmah daje stanoviti prednost Quake3Areni sa moje strane 1:0 za Q3

    2.

    Vise servera na netu za igrat Q3Arenu tj. A da ne racunam q2 servere koje ce najvjerovatnije prebacit u ulozgu q3 servera 2:0

    3.

    Ljepsa grafika tj. Ta cudesna zakrivljenost daje pravi stih Q3areni u usporedbi sa futuristickim dizajnom i nemastovitoscu Unreal Tournament mapa. 3:0

    4.

    Ko je volio q1, q2 volit ce i q3

    5.

    Bolji net kod za MP igranje, mnogi modovi koji su vec najavljeni za razne nacine igranja na netu, kao npr. Battleground, lithium, rocket arena za q2. 4:0

    6.

    Q3arena ipak daje bolji osjecaj pravog deathmatcha nego Ut jer kod UT je sve onako sareno, njezno da covjeku koji voli i visi konstano na netu igrajuci q2 i q3 se zgadi.
    Kod UT kada se nekog fragne nema tog osjecaja veselja, gusta kao kod Q3arene, zbog samog nacina igranja tj.Q3Arene je stvorena za pravi krvavi deathmacth a UT za razbribrigu i mozak na pasu stil igre (a o kampiranju kod Ut da i ne govorim)

    7.

    Oruzja su skoro standarda za one koju su igrali prijasnje verzije Quake-a, kao i za pocetnike dok za razliku od njega u UT covjek treba provest neko vrijeme da uopce skuzi sta koje oruzje radi osim sta daje lijep graficki efekt sta IMO smatram vrlo velikim nedostatkom.

    8.

    Samo da vas sve upitam zasto uopce Epic radi na izradi UT, jer su tek poslije najave Q3Arene odjednom oni poceli u javnosti iznosit detalje o UT, sto znaci IMO plagijat, nanjusili decki iz Epica zaradu na takvom projektu i odjednom stvorili UT
    Dokaz :

    Svemiraska mapa u UT demu sa svojim padom u bezdnan i jump padovima previse slici q3test 2 mapi zar ne?
    Zbog cega Epic nije radio na Ut kada je Q3Arena jos bila i single i multiplay igra?
    Nego su poceli kada je Q3Arena vec bila najavljena kao MP orijenitirana igra, a Sp ce biti samo protiv botova.

    9.

    Kad sam kod botova:
    U UT botovi koriste odredene nodove po kojima se uvijek krecu, dok ce u Q3Areni botovi automatski ovisno o situaciji izracunat jedan od 4 dostupna puta tj. "razmislit" ce koji put je najbolji a ne srljati kao botovi u UT koje cete nakon malo vremena provednog u igri sa njima skuzit njihove reakcije i kretnje pa vam niti na God levelu nece moci nista.

    10.

    Kao sto je neko dao legendarnu uzjavu u jednom flejmu UT vs. Q3A na Usenetu:
    UT ce biti najboljii najljepsi, a Q3arena ce se opet igrat
    Tako i ja smatram, ko nije zeljan pravog ponekad frustrirajuceg DM igrat ce Ut a ko zeli igrat pravi DM i osjetit kako adrenalin skace igrat ce Q3Arenu.
    Zbog toga bolje bi bilo Epicu da je Unreal Tournament mislio izdat za N64 ili PSX
    Jer niko nemoze niti nece oduzet primat kralju Quake-u i njegovoj djeci)

  27. #27
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Area 51 - talking to Helios
    Postova
    2.357
    = Citat = Izvorno postao Ivek
    10 razloga zasto je Q3A bolji od UT

    1.

    QUAKE3ARENA Ima vecu tradiciju i vecu publiku koja je odana uradcima idSoftware-a nego sta je odana Unreal-u tj. Epic-u, sto u pocetku odmah daje stanoviti prednost Quake3Areni sa moje strane 1:0 za Q3

    2.

    Vise servera na netu za igrat Q3Arenu tj. A da ne racunam q2 servere koje ce najvjerovatnije prebacit u ulozgu q3 servera 2:0

    3.

    Ljepsa grafika tj. Ta cudesna zakrivljenost daje pravi stih Q3areni u usporedbi sa futuristickim dizajnom i nemastovitoscu Unreal Tournament mapa. 3:0

    4.

    Ko je volio q1, q2 volit ce i q3

    5.

    Bolji net kod za MP igranje, mnogi modovi koji su vec najavljeni za razne nacine igranja na netu, kao npr. Battleground, lithium, rocket arena za q2. 4:0

    6.

    Q3arena ipak daje bolji osjecaj pravog deathmatcha nego Ut jer kod UT je sve onako sareno, njezno da covjeku koji voli i visi konstano na netu igrajuci q2 i q3 se zgadi.
    Kod UT kada se nekog fragne nema tog osjecaja veselja, gusta kao kod Q3arene, zbog samog nacina igranja tj.Q3Arene je stvorena za pravi krvavi deathmacth a UT za razbribrigu i mozak na pasu stil igre (a o kampiranju kod Ut da i ne govorim)

    7.

    Oruzja su skoro standarda za one koju su igrali prijasnje verzije Quake-a, kao i za pocetnike dok za razliku od njega u UT covjek treba provest neko vrijeme da uopce skuzi sta koje oruzje radi osim sta daje lijep graficki efekt sta IMO smatram vrlo velikim nedostatkom.

    8.

    Samo da vas sve upitam zasto uopce Epic radi na izradi UT, jer su tek poslije najave Q3Arene odjednom oni poceli u javnosti iznosit detalje o UT, sto znaci IMO plagijat, nanjusili decki iz Epica zaradu na takvom projektu i odjednom stvorili UT
    Dokaz :

    Svemiraska mapa u UT demu sa svojim padom u bezdnan i jump padovima previse slici q3test 2 mapi zar ne?
    Zbog cega Epic nije radio na Ut kada je Q3Arena jos bila i single i multiplay igra?
    Nego su poceli kada je Q3Arena vec bila najavljena kao MP orijenitirana igra, a Sp ce biti samo protiv botova.

    9.

    Kad sam kod botova:
    U UT botovi koriste odredene nodove po kojima se uvijek krecu, dok ce u Q3Areni botovi automatski ovisno o situaciji izracunat jedan od 4 dostupna puta tj. "razmislit" ce koji put je najbolji a ne srljati kao botovi u UT koje cete nakon malo vremena provednog u igri sa njima skuzit njihove reakcije i kretnje pa vam niti na God levelu nece moci nista.

    10.

    Kao sto je neko dao legendarnu uzjavu u jednom flejmu UT vs. Q3A na Usenetu:
    UT ce biti najboljii najljepsi, a Q3arena ce se opet igrat
    Tako i ja smatram, ko nije zeljan pravog ponekad frustrirajuceg DM igrat ce Ut a ko zeli igrat pravi DM i osjetit kako adrenalin skace igrat ce Q3Arenu.
    Zbog toga bolje bi bilo Epicu da je Unreal Tournament mislio izdat za N64 ili PSX
    Jer niko nemoze niti nece oduzet primat kralju Quake-u i njegovoj djeci)
    Bravo!!!

    Ja smatram da je UT onako vise za djecu, sareno dok je Q3 pravi prafcati DM i treba ipak vise skilla u tom "cik cak skakutanju"
    Q3 owns

    No ovo ipak nije topic o Q3 i UT, nego kada izlazi UT3, da li su settali neki datum, mjesec??
    A.K.A 7h30n
    = Citat = Izvorno postao Terran Marine
    It says press any key....but which one's the any key?!

  28. #28
    Senior Member Respawned sorcerer Om3G@'s Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    505
    Postova
    1.461
    = Citat = Izvorno postao Aerial_51
    Epic zna što radi.
    Sumnjam da će trebati nekakva mrcina od kompa da sasvim dobro vrti UT2k7.
    Unreal Engine je jedan od najoptimiziranijih (ako ne i najoptimiziraniji) engine današnjice.
    Jedinica se vrtila na običnim integriranim grafičkim karticama od 1 MB bez ikakvih problema.
    Dvojka se činila kao žderač hardvera (pogotovo 2k4), jer je bilo nezamislivo da zakrivljene površine mogu izgledati tako dobro bez ikakvog shadera... a opet se moglo odlično vrtiti i na prokletim GF 2 MX.

    Tako da sumnjam da će Epic napraviti njesra i lansirati neoptimizirani engine
    Hm...

    Unreal 3.0 engine je optimiziran, ali je optimiziran na bazi dugackih shader programa! Ne znam jel netko od Vas igrao neku igru baziranu na Unreal 3.0 engineu, ali ja jesam (Rainbow Six: Vegas) i mogu reci da je Unreal 3.0 engine predivan, ali bas predivan i isto tako zahtjevan. Meni recimo na GeForce 6600 GT, Athlonu 64 2800+ i 1 GB memorije ide ko mrtvi stakor pod autom na low detaljima (s iznimkom, ostavio sam ukljucen HDR jer je predobar). Eto toliko o tome, a kad pogledate da UT ima daleko vise objekata na sceni i vecu dinamiku od R6 serijala, jasno je da se mora imati barem GeForce 6800 GT kartica za low-medium kombinaciju detalja da bi sve islo glatko.
    Od svih kartica koje imaju u sebi podrsku za shaderski model 3.0, igra ce najslabije raditi na onim karticama GeForce 6 serije (bez obzira radi li se od 6200 ili 6800 karticama) jer imaju problema sa grananjem i slabo optimizirane cjevovode.
    Kad sam gledao rezultate testiranja na Unreal 3.0 engineu, Radeon X1600 XT kartice su redovito bolje od GeForce 6800 Ultra kartica. Ovo je jasna slika koju pilu morate posjedovati: ATI karticu serije X1000, GeForce 7 ili GeForce 8 seriju na kojima radi ovaj engine odlicno.
    A onaj tko ima GeForce 8 umrijet ce sretan u zbirci nadolazecih naslova!

  29. #29
    Senior Member Respawned sorcerer Om3G@'s Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    505
    Postova
    1.461
    = Citat = Izvorno postao Ivek
    10 razloga zasto je Q3A bolji od UT

    1.

    QUAKE3ARENA Ima vecu tradiciju i vecu publiku koja je odana uradcima idSoftware-a nego sta je odana Unreal-u tj. Epic-u, sto u pocetku odmah daje stanoviti prednost Quake3Areni sa moje strane 1:0 za Q3

    2.

    Vise servera na netu za igrat Q3Arenu tj. A da ne racunam q2 servere koje ce najvjerovatnije prebacit u ulozgu q3 servera 2:0

    3.

    Ljepsa grafika tj. Ta cudesna zakrivljenost daje pravi stih Q3areni u usporedbi sa futuristickim dizajnom i nemastovitoscu Unreal Tournament mapa. 3:0

    4.

    Ko je volio q1, q2 volit ce i q3

    5.

    Bolji net kod za MP igranje, mnogi modovi koji su vec najavljeni za razne nacine igranja na netu, kao npr. Battleground, lithium, rocket arena za q2. 4:0

    6.

    Q3arena ipak daje bolji osjecaj pravog deathmatcha nego Ut jer kod UT je sve onako sareno, njezno da covjeku koji voli i visi konstano na netu igrajuci q2 i q3 se zgadi.
    Kod UT kada se nekog fragne nema tog osjecaja veselja, gusta kao kod Q3arene, zbog samog nacina igranja tj.Q3Arene je stvorena za pravi krvavi deathmacth a UT za razbribrigu i mozak na pasu stil igre (a o kampiranju kod Ut da i ne govorim)

    7.

    Oruzja su skoro standarda za one koju su igrali prijasnje verzije Quake-a, kao i za pocetnike dok za razliku od njega u UT covjek treba provest neko vrijeme da uopce skuzi sta koje oruzje radi osim sta daje lijep graficki efekt sta IMO smatram vrlo velikim nedostatkom.

    8.

    Samo da vas sve upitam zasto uopce Epic radi na izradi UT, jer su tek poslije najave Q3Arene odjednom oni poceli u javnosti iznosit detalje o UT, sto znaci IMO plagijat, nanjusili decki iz Epica zaradu na takvom projektu i odjednom stvorili UT
    Dokaz :

    Svemiraska mapa u UT demu sa svojim padom u bezdnan i jump padovima previse slici q3test 2 mapi zar ne?
    Zbog cega Epic nije radio na Ut kada je Q3Arena jos bila i single i multiplay igra?
    Nego su poceli kada je Q3Arena vec bila najavljena kao MP orijenitirana igra, a Sp ce biti samo protiv botova.

    9.

    Kad sam kod botova:
    U UT botovi koriste odredene nodove po kojima se uvijek krecu, dok ce u Q3Areni botovi automatski ovisno o situaciji izracunat jedan od 4 dostupna puta tj. "razmislit" ce koji put je najbolji a ne srljati kao botovi u UT koje cete nakon malo vremena provednog u igri sa njima skuzit njihove reakcije i kretnje pa vam niti na God levelu nece moci nista.

    10.

    Kao sto je neko dao legendarnu uzjavu u jednom flejmu UT vs. Q3A na Usenetu:
    UT ce biti najboljii najljepsi, a Q3arena ce se opet igrat
    Tako i ja smatram, ko nije zeljan pravog ponekad frustrirajuceg DM igrat ce Ut a ko zeli igrat pravi DM i osjetit kako adrenalin skace igrat ce Q3Arenu.
    Zbog toga bolje bi bilo Epicu da je Unreal Tournament mislio izdat za N64 ili PSX
    Jer niko nemoze niti nece oduzet primat kralju Quake-u i njegovoj djeci)
    Ne slazem se, ti si ociti Q3 fan i razlozi koje si naveo su blesavi.
    I tebi bi neki UT fan mogao naci minimalno 10 tocaka zasto je UT bolji od Q3!

    A ti se samo tjesis, jer UT je toliko izbalansiranija igra od Q3 da je to nevjerojatno - - osim toga, ima vise modova i svega za UT!

  30. #30
    Senior Member Small step for mankind Doggy's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    VERY HIGH
    Postova
    2.817
    [quote=Lord Myrkul]
    = Citat = Izvorno postao Doggy
    = Citat = Izvorno postao "Om3G@":1vso9jlv
    UT 2007 preimenovan je u UT3
    kam ti gledas??? anbolivbl
    ma nije bitno kako se zove, samo da dođe sta brze[/quote:1vso9jlv]

    znam da nije, al to sam ja napisal...

Slične teme

  1. Unreal Tournament
    By Pharun in forum Oldies But Goldies
    Odgovora: 53
    Posljednji post: 09-08-2012, 23:43
  2. Unreal Tournament 3 problem [REŠENO]
    By eggzy1 in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 26-07-2008, 19:40
  3. Unreal Tournament 2007
    By Michel in forum Gaming općenito
    Odgovora: 128
    Posljednji post: 06-08-2006, 09:12
  4. Unreal Tournament
    By _Cox in forum Online gaming & living
    Odgovora: 12
    Posljednji post: 02-12-2005, 19:41

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •