Prikazujem rezultate 1 do 14 od 14

Tema: Homeworld i Diablo

  1. #1
    Senior Member Lock'n'Load darth burek's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Ha evo jedem burek u špajzi!
    Postova
    122

    Homeworld i Diablo

    Starija igra koja ima(koliko znam)tri nastavka.Prvi,cataclysm i duja.Da se napravi treći dio ''homeworld 3'' ja bi preporučio grafiku sa ArmE,jer je to izvrsna grafika i nudi se za masivne borbe i prostore.jeste li igrali homewrold?Šta misliteo njemu?Svi koji su ga igrali kažu da je super,zbog priće,zbog borba i čega ne.

    A sad o Diablu...iste pohvale,ali jeli ovo kraj?Najavili su trcu,ali službeno&neslužbeno.Recite što mislite o temu i dali će izaći nastavak.

    komentirajte na ove igre jer me baš zanima.

    Još nešto...dali vjerujete na Fallout mmorpg?Poz i posjetite moj blog stormtroopers.blog.hr
    S.T.A.L.K.E.R.N.A.U.T.

  2. #2
    Senior Member No Mercy THUNDER_DINIX's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    OSIJEK
    Postova
    6.724
    igre su dobre, igrao obje, ali mislim da vec ima tema za ovo.

  3. #3
    Senior Member Ninja hurdle JedimiNjoke's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Svašta me pitaš...
    Postova
    773
    Mislim da ima ovo već ali - igrao obje igre dugo vremena, obje odlične igre. Prešao sva 3 dijela Homeworlda, i Diablo (većinom sam igrao dvojku, al sam obje završio).
    Tko nije igrao, neka proba
    Zabušant...

    = Citat = Izvorno postao lukas2
    ej kaj kazete da osnovamo super guild Hunters Guild
    Perun - lvl70 warrior - <Deeprun Pest Control> - Aggramar

  4. #4
    Senior Member You have been warned flander's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Ispod hrasta,zarađujem plaću
    Postova
    15.767
    igro Diabla danonoćno i bilo bi cool da izajde trica,onak u DX10 i nabrijana grafika i cool likovi,magije,oprema,ma sve full novo i bolje....

  5. #5
    diablo tricu bi već mogli nazvat mitom ali ćekat ćemo

  6. #6
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Hostile universe
    Postova
    3.468
    = Citat = Izvorno postao flander
    igro Diabla danonoćno i bilo bi cool da izajde trica,onak u DX10 i nabrijana grafika i cool likovi,magije,oprema,ma sve full novo i bolje....
    Da se Diablo 3 vrti i na engineu dvice, a da ima skroz nove mape, neke nove iteme, nove klase i još pokoji feature - prije bih ga igrao nego s nekom nepreglednom DX10 grafikom. Izometrija posjeduje.

  7. #7
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    17.106
    = Citat = Izvorno postao Burek_fr0m_SPACE
    = Citat = Izvorno postao flander
    igro Diabla danonoćno i bilo bi cool da izajde trica,onak u DX10 i nabrijana grafika i cool likovi,magije,oprema,ma sve full novo i bolje....
    Da se Diablo 3 vrti i na engineu dvice, a da ima skroz nove mape, neke nove iteme, nove klase i još pokoji feature - prije bih ga igrao nego s nekom nepreglednom DX10 grafikom. Izometrija posjeduje.
    Totalno. To je bila prava 2d grafika...

    Ma neka samo igrivost i zaraza ostanu isti, za grafiku mi je potpuno svejedno... Osim ako ne bude uber nabrijana pa da ne mogu igrati ni na low postavkama, naravno...
    (╯°□°)╯︵ ┻━┻

    Relaxation.mp3

  8. #8
    = Citat = Izvorno postao Burek_fr0m_SPACE
    = Citat = Izvorno postao flander
    igro Diabla danonoćno i bilo bi cool da izajde trica,onak u DX10 i nabrijana grafika i cool likovi,magije,oprema,ma sve full novo i bolje....
    Da se Diablo 3 vrti i na engineu dvice, a da ima skroz nove mape, neke nove iteme, nove klase i još pokoji feature - prije bih ga igrao nego s nekom nepreglednom DX10 grafikom. Izometrija posjeduje.
    potpuno se slazem

  9. #9
    Senior Member You have been warned flander's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Ispod hrasta,zarađujem plaću
    Postova
    15.767
    [quote=Lord Myrkul]
    = Citat = Izvorno postao "Burek_fr0m_SPACE":2i9u0ej6
    = Citat = Izvorno postao flander
    igro Diabla danonoćno i bilo bi cool da izajde trica,onak u DX10 i nabrijana grafika i cool likovi,magije,oprema,ma sve full novo i bolje....
    Da se Diablo 3 vrti i na engineu dvice, a da ima skroz nove mape, neke nove iteme, nove klase i još pokoji feature - prije bih ga igrao nego s nekom nepreglednom DX10 grafikom. Izometrija posjeduje.
    potpuno se slazem[/quote:2i9u0ej6]


    ma zekao sam se za Dx10,jel onda pol starih gamera Diabla to nebi moglo igrat,sam nek oni to naprave u starom dobrom duhu Diabla,uz poboljšanja naravno

  10. #10
    Senior Member It lives by night Pilip's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Varazdin
    Postova
    595
    Homeworld 2 je dobar zbog svoje tezine(koja IMO zna biti dosta velika), odlicne grafike, predivnih animacija i kvalitetne price.
    IMO najbolje je puknut patch koji snizuje tezinu i ispravlja nesto bugova i tako... Vjerojatno mi je to jedina dobra strategija posto ne volim bas igre tog tipa. Avanture ftw11
    ^^

  11. #11
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Nov 2005
    Postova
    8.709
    = Citat = Izvorno postao Pilip
    Homeworld 2 je dobar zbog svoje tezine(koja IMO zna biti dosta velika), odlicne grafike, predivnih animacija i kvalitetne price.
    IMO najbolje je puknut patch koji snizuje tezinu i ispravlja nesto bugova i tako... Vjerojatno mi je to jedina dobra strategija posto ne volim bas igre tog tipa. Avanture ftw11
    homeworld 1 je dosta kvalitetniji od nastavka uzmemo li u obzir kada je igra izašla, homeworld 2 je u biti donio nove jedinice i grafiku. inače prešao sam sva 3 dijela i nadam se nastavku, mislim da je trebala izaći expanzija za hw2 koja će nam dati vaygr kampanju ali nažalost nije izašla, neznam zašto jer imo ona bi odlično nadopunila 2 nastavak.

  12. #12
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Bordel
    Postova
    1.005
    Ne shvaćam zašto zajednička tema za te dviej igre? Što njih dvije uopće imaju zajedničko? Meni su to dva različita svijeta.

  13. #13
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Nov 2005
    Postova
    8.709
    možda jer su to stare legendarne revolucionarne igre

  14. #14
    Senior Member Lord of The Fleas Daniel666's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Postova
    385
    Moj stari je sve 3 prešo. To su mu i najbolje strategije. Ja više igram Total War
    All power demands sacrifice

Slične teme

  1. Homeworld 1 i 2
    By Macolla in forum Oldies But Goldies
    Odgovora: 9
    Posljednji post: 03-06-2013, 11:37
  2. Homeworld 2
    By Sphinx in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 14-08-2008, 15:33
  3. Homeworld 3?
    By Daniel666 in forum Gaming općenito
    Odgovora: 12
    Posljednji post: 03-04-2008, 20:11
  4. Homeworld 1 i 2
    By JedimiNjoke in forum Gaming općenito
    Odgovora: 35
    Posljednji post: 20-08-2006, 15:28

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •