Stranica 4 od 12 PrvaPrva ... 23456 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 91 do 120 od 336

Tema: SW: Knights of the Old Republic 3?

  1. #91
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    1.709
    Mne, naveo sam Shakiru jer je bolja od ostalih slicnih sranja, jednostavno je posebna..... i to dolazi od MM fana tako da....

    lolz sry for offT


    Cek, tko uopce radi ovaj nastavak, jer bi mi bilo prilicno drago da se ne vracaju Bioware-u, mislim, sve naslove koje Bioware radi su za XboX, a jednostavno mi nije bas nekako ugodno u takvim interfaceima......Obsidian mi se full svidjao, sa prosirivanjem sustava upgreada !!!

  2. #92
    Moderator Giant leap for forum
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    U kanti za smeche
    Postova
    3.552
    Ja bi radije Obsidian, ali da im Lucasarts da prostora da disu (za razliku od dvojke). Jer da su stigli ukomponirati sve sto su planirali a nisu mogli zbog publisher-rusha, to bi sisalo jedinicu o-ho-ho...

  3. #93
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    Jedi Temple - unknown planet
    Postova
    3.189
    ma taj KOTOR 3 ćemo čekat.... ja se nadam što manje....

    e kada bi iduće godine već izašao ja bi bio sav sretan...


    AMD phenom II X4 2.8Ghz; 2 x 2GB DDR2 - Kingmax; Radeon HD4870 – 512MB; FORTRON BlueStorm 500W

  4. #94
    Senior Member It lives by night Duh's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2007
    Lokacija
    Međimurje
    Postova
    585
    = Citat = Izvorno postao Hellboy
    obsidian je rekao da bi volio raditi na nastavku, a lucasarts je rekao da kotor neće napustiti, međutim bioware se često spominje...
    ak je bioware radio na njemu pošto ga je EA kupio nećete dugo čekati na kotor-a 3.Uskoro budu tu kotor 5 i 6.EA

  5. #95
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    1.709
    = Citat = Izvorno postao Hellboy
    e točno tako, nek puste obsidian da radi onako kako njima odgovara, nez pritisaka i sa budžetom koji im je potreban...ako jedan blizzard može reći da će igra izaći kad izađe i ne puštati ju van dok ju ne usavrše onda to može i manji lucasarts
    ali Lucasarts je upravo to, manji, oni nemaju tih para koje bi ulozili u dugotrajno razvijanje igre !!!


    @Duh , gleaj, to nema nikakvog smisla sto si rekao; EA i LucasArts su izdavaci , Obsidian i Bioware su dev. timovi ; LucasArts posjeduje SW licencu, sto znaci da nikakav EA ne moze izdati SW; vec je bilo brdo ponuda za kupnju SW licence i sve su odbijene, ne vjerujem da ce sad iz cistog mira...... Bioware onda pripada EA-u, tako da jedini nacin na koji ce to ici jest da Lucas Arts kupi ili iznajmi Bioware; no mozes biti siguran da Lucas Arts NIKADA nece prodati SW licencu EA-u, tako da su na miru oko izlazenja 5. i 6. broja......
    neka samo vrate Obsidian na posao....

    !!!

  6. #96
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    1.709
    = Citat = Izvorno postao Hellboy
    eh pa da...kako sam to zaboravio Lucasarts ima licencu na sve Star Wars stvari...još ima nade...
    ali da lucasarts nema para za tako nešto, s tim se ne slažem...pare koje zarađuju od Star Wars franšize im daju ugodno financijsko pokriće...

    a onda su jednostavno kapitalisticke kucke kada prerano tjeraju igre na trziste...... :dry:

  7. #97
    Problem smo mi glupi ljudi koji na kraju ipak kupujemo te poluproizvode, i time lopovima punimo džepove, umjesto da ih lijepo bojkotiramo dok ne izbace proizvod vrijedan utrošenog novca (znači, nešto barSduže od 10 sati).

    Eh, da je svijet idealan.

    Inače, naravno da bi volio vidjeti nastavak, ali da nije samo uljepšana verzija prijašnja 2.

  8. #98
    Senior Member Master Blaster Da_killah's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    4.372
    nismo mi ni mogli znati da će biti poluproizvod(što i nije baš, iako mi je lošiji od originala), a tek su kasnije na vidjelo izašle stvari koje su trebale biti u dvojci, ali nisu ih stigli staviti.a koliko se ja sjećam, nije kotor trajao manje od 10 sati, dapače...
    Peace is a lie. There is only passion. Through passion I gain strength. Through strength I gain power. Through power I gain victory. Through victory my chains are broken. The Force shall set me free.

  9. #99
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    Jedi Temple - unknown planet
    Postova
    3.189
    = Citat = Izvorno postao Hellboy
    eh pa da...kako sam to zaboravio Lucasarts ima licencu na sve Star Wars stvari...još ima nade...
    ali da lucasarts nema para za tako nešto, s tim se ne slažem...pare koje zarađuju od Star Wars franšize im daju ugodno financijsko pokriće...
    slažem se ako lucas nema love onda je pravo pitanje tko ima!!!!


    AMD phenom II X4 2.8Ghz; 2 x 2GB DDR2 - Kingmax; Radeon HD4870 – 512MB; FORTRON BlueStorm 500W

  10. #100
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414
    Što se mene tiče, novi KOTOR je uvijek dobrodošao, ali pogledajte šta je bilo sa drugim dijelom. Dok je prvi bio remek djelo kako igrivošću, tako pričom, drugom dijelu je definitivno nešto falilo, neću reć da je izdan samo da bi unovčio glad SW fanova za nastavkom legende, ali nema do BioWarea.

    Ko zna šta bi bilo sa trećim dijelom????

  11. #101
    Senior Member Lord of The Fleas Utoplytanian's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    neutralan
    Postova
    389
    2 dio je nekako pre... misaoni u usporedbi sa prvim, sve je mracno... ali tko kaze da je to lose u 2. mi je zakon ona atmosfera kroz cijelu pricu,kad te kreia poducava,npr na onom planetu sa neboderima, nar shada (tako nesto ) kad sretnes onog prosjaka,pa mu das nesto novca,pa oni echoesi,ma super

  12. #102
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    Jedi Temple - unknown planet
    Postova
    3.189
    ovisi tko će ga radit jel se zna barem to??


    AMD phenom II X4 2.8Ghz; 2 x 2GB DDR2 - Kingmax; Radeon HD4870 – 512MB; FORTRON BlueStorm 500W

  13. #103
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    Jedi Temple - unknown planet
    Postova
    3.189
    = Citat = Izvorno postao Hellboy
    još ništa otkad je Bioware prešao u ruke EA lopova...jedino ako Obsidian ne radi na njemu, nego maloprije sam se sledio pročitavši ovo:
    Rumors have been circulating around all the major gaming sites and it looks like KotOR III may be a massively multilayer online game.
    S
    ajme ne molim te ne ne ne....

    neeeeeeeeeee e u šoku sam ne ajme shebat će i tu igru....


    AMD phenom II X4 2.8Ghz; 2 x 2GB DDR2 - Kingmax; Radeon HD4870 – 512MB; FORTRON BlueStorm 500W

  14. #104
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    Jedi Temple - unknown planet
    Postova
    3.189
    čekaj znači EA će recimo radit 3 dio?? (zbog prisvajanja Biowera..)

    a ono ta glasina kolko je točna??

    molim boga da se EA drži dalje od te igre a Obsidian nek navali...


    AMD phenom II X4 2.8Ghz; 2 x 2GB DDR2 - Kingmax; Radeon HD4870 – 512MB; FORTRON BlueStorm 500W

  15. #105
    Senior Member Master Blaster Da_killah's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    4.372
    ma nek e naprave bilo obsidian, bilo bioware, nek je naprave i za dvie godine, samo da je ne daju u ruke EA-u i da ne bude nikakav mmo, točnije, ni da nema mulitplayer...
    Peace is a lie. There is only passion. Through passion I gain strength. Through strength I gain power. Through power I gain victory. Through victory my chains are broken. The Force shall set me free.

  16. #106
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    Jedi Temple - unknown planet
    Postova
    3.189
    znači obsidian bi mogo... kako sam čuo šta nije obsidian radio Neverwinter nights 2 pa kada to završe a završili su ko i dodatak onda da će na KOTOR 3 ić tako sam čuo....


    ma ako oni budu to radili neće bit za on line barem se nadam....


    = Citat = Izvorno postao Da_killah
    ma nek e naprave bilo obsidian, bilo bioware, nek je naprave i za dvie godine, samo da je ne daju u ruke EA-u i da ne bude nikakav mmo, točnije, ni da nema mulitplayer...
    slažem se 101%


    AMD phenom II X4 2.8Ghz; 2 x 2GB DDR2 - Kingmax; Radeon HD4870 – 512MB; FORTRON BlueStorm 500W

  17. #107
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    1.709
    lol, oke, oces jos netko po 560-ti put pitati ide li KOTOR3 EA-u, pa da mu po 560-ti put objasnimo da je to nemoguce, pa da se konacno rijesimo ovakvih panicnih overly emocionalnih ispada ? xD

  18. #108
    Senior Member Master Blaster Da_killah's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    4.372
    zašto, oh, zašto kotora mora radit baš taj glupi EA? radije bih ga dao mojoj sestri da ga radi, nego ea-u jer će napravit katastrofu s tim kotor mmo-om...

    jel ovako dobro?
    Peace is a lie. There is only passion. Through passion I gain strength. Through strength I gain power. Through power I gain victory. Through victory my chains are broken. The Force shall set me free.

  19. #109
    Senior Member Ninja hurdle SnowFlake's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2007
    Lokacija
    Zugreb
    Postova
    952
    well,that would be just great,just friking great,only elephant shit can be greater than that...

  20. #110
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    Jedi Temple - unknown planet
    Postova
    3.189
    = Citat = Izvorno postao Hellboy
    EA nemože raditi KotOR jer nemaju licencu na to, samo LucasArts to može...BTW sad me puklo, što ako se LucasArts okrene pohlepi kao Bethesda i odluči rentati licencu na franšizu recimo EA gamesu
    nebi se baš čudio....


    AMD phenom II X4 2.8Ghz; 2 x 2GB DDR2 - Kingmax; Radeon HD4870 – 512MB; FORTRON BlueStorm 500W

  21. #111
    Moderator Giant leap for forum
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    U kanti za smeche
    Postova
    3.552
    = Citat = Izvorno postao Hellboy
    EA nemože raditi KotOR jer nemaju licencu na to, samo LucasArts to može...BTW sad me puklo, što ako se LucasArts okrene pohlepi kao Bethesda i odluči rentati licencu na franšizu recimo EA gamesu

    Ma nece, ima Đorđe barem trun ponosa... Khm, da...

  22. #112
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    1.709
    = Citat = Izvorno postao Hellboy
    EA nemože raditi KotOR jer nemaju licencu na to, samo LucasArts to može...BTW sad me puklo, što ako se LucasArts okrene pohlepi kao Bethesda i odluči rentati licencu na franšizu recimo EA gamesu

    Pa vjerovatno zbog onog sijedog lika zvanog George Lucas koji to nije dopustio dosada, pa zasto bi odjednom......

    Da te ispravim, Lucas Arts nema licencu, G. Lucas ima licencu na SW pricu, sto ce reci sve da i EA kupi izdavaca zvanog Lucas Arts (sto nema jebene shanse ni smisla) opet ne mogu izdat SW pricu dok ju Lucas ne proda (kuiš iz dev. videa da su morali za svaku novu foricau u npr. Republic Comm. slati fax Lucasu da ga pitaju smije li taj lik to i to....), kada lik umre..... eh to je drugo, ..... Lucas si je napravio Lucas Art da mu oni i nitko drugi radi SW igre, ove fore postaju stvarno malo repetative, da sam mod zabranio bi koristenje kratica EA i KOTOR u istom postu, but nwm......

    sad ce hellb : BTW sad me puklo, sto ako Lucas umre...

  23. #113
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    Jedi Temple - unknown planet
    Postova
    3.189
    da ma vidjet ćemo...

    a to sa lucasom ma neće on još umrijet ima još vremena...


    AMD phenom II X4 2.8Ghz; 2 x 2GB DDR2 - Kingmax; Radeon HD4870 – 512MB; FORTRON BlueStorm 500W

  24. #114
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    1.709
    ali zasto sada, pa prije je takodjer imao apsurdne ponude (as in JAKO velike) da proda ili iznajmi SW tematiku....... ono sad ce samo odjednom......

    Samo prestanite o tom EA......

  25. #115
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    Jedi Temple - unknown planet
    Postova
    3.189
    = Citat = Izvorno postao Hellboy
    ne mora biti EA...ne mora biti ni odjednom...ali je moguće...
    sve je u životu moguće ako ga dobije EA to će bit blago rećeno katastrofa....

    no vrijeme će pokazat...


    AMD phenom II X4 2.8Ghz; 2 x 2GB DDR2 - Kingmax; Radeon HD4870 – 512MB; FORTRON BlueStorm 500W

  26. #116
    = Citat = Izvorno postao B U G online
    BioWare radi KOTOR 3?

    Već se duže vrijeme zna kako BioWare radi na novom MMORPG-u, a prema pisanju Primotecha, spomenuti će biti treći nastavak serijala Star Wars: Knights of the Old Republic.

    Navodno momci imaju čovjeka unutar BioWareovih redova koji im je otkrio ovu tajnu, a KOTOR 3 bi navodno mogli zaigrati za dvije godine. Iako spomenuti developeri ne žele komentirati ove glasine, iznenadno zanimanje Electronic Artsa koji ih je nedavno kupio jasno daje do znanja kako se nešto veliko kuha - a MMO na temu Star Warsa bi uistinu trebao biti velik.
    S

  27. #117
    Senior Member Master Blaster Da_killah's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    4.372
    o jebemu, samo ne mmo, priča gubi sav smisao ako je stave u mmo...nadam se da je ovo fejk, ali kolike sam ja sreće, nije...još i ea spominju, a lucas arts nigdje, nešto tu smrdi...
    Peace is a lie. There is only passion. Through passion I gain strength. Through strength I gain power. Through power I gain victory. Through victory my chains are broken. The Force shall set me free.

  28. #118
    evo ima i tu

    http://www.gamespot.com/news/show_blog_ ... ws;title;0

    inace,ja bi rado zaigral nekakav novi SW mmo

  29. #119
    Senior Member Master Blaster Da_killah's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    4.372
    sw mmo što se mene tiče može, može i u vrijeme kotora što se mene tiče, ali neka nam daju sp-only kotor 3 koji će dostojno zaokružiti i završiti priču.
    btw, dobar komentar sa primotecha:

    MMO means no actual grand finale for the kotor series. and this sux. instead of getting a nice story (and my hopes were rather high once I played kotor 2 - far better than the first), we’ll just get an endless “kill and repeat” thingie. I certainly hope this proves untrue.
    osim onog da je dvojka puno bolja
    Peace is a lie. There is only passion. Through passion I gain strength. Through strength I gain power. Through power I gain victory. Through victory my chains are broken. The Force shall set me free.

  30. #120
    nije puno bolja,al da je bolja,to stoji.bar meni

Slične teme

  1. Knights of Honor
    By K4ciga in forum Gaming općenito
    Odgovora: 45
    Posljednji post: 18-04-2011, 21:47
  2. Knights In The Nightmare [DS]
    By Babitz in forum Igraće konzole i igre za njih
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 05-08-2009, 13:40
  3. Odgovora: 3
    Posljednji post: 22-04-2008, 14:53

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •