Stranica 3 od 5 PrvaPrva 12345 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 61 do 90 od 141

Tema: Par pitanja

  1. #61
    = Citat = Izvorno postao cronicus
    AV je kratica za Alterac Valley battleground odnosno na tom battlegroundu se šora 40alija i 40 horda za neke točke(ne znam točno jer nisam puno na battlegroundima)al sam jednom bil i znalo je zaštekat al ne baš da framerate ide na 3fps nek onak lagano usporeno...WoW ti je vrlo nezahtjevna igra i sa jako jako jako low end konfiguracijom ga moš igrat(na sempronu 1,75ghz 512 rama i radeon9250uživam al uskoro kupujem novu grafičku 7600GSxD thx Bartuc)tak da nemaš frke
    što se pitanja o ovisnosti tiče,glavno dok imaš para za struju,bon i da igraš WoW
    Hvala ti puno na odgovorima. Puno nam pomažeš. Još nekoliko pitanja o serverima. Jel zabavnije igrati na pvpu ili pve-u? Na kojem si ti serveru?

  2. #62
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648
    = Citat = Izvorno postao cronicus
    uskoro kupujem novu grafičku 7600GSxD thx Bartuc
    Nema na ćemu! Daj mi sam reci dali si iz zagreba, kad kupuješ karticu i do koje cjene misliš ići pa da ti nađem najbolji model kaj možeš kupiti!

    Piši mi na PM tak da ne spamamo!

  3. #63
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    Svinjski anus
    Postova
    2.707
    Evo ti par riječi o PvP serverima i PvE serverima

    Ja osobno igram na PvE serveru Lightbringer(ingame:Cronicus)jer kad sam počeo igrat WoW nisam znao na kojem serveru ima najmanje pvp nubova a sad sam sretan i zadovoljan.na ovom serveru ima rijetko lagga a i dalje dobar balans ljudi
    Ljudi koji je film o nekom liku s maskom koje je zamrznit oko tisuću godina onda oživi i kao oni su u svemiru onda on kolje cijelu posadu broda pa prezivjeli bjeze pa ga ubiju pa maska padne u vodu ovi su misli da je meteor ali su stavili masku i

  4. #64
    = Citat = Izvorno postao frank24
    = Citat = Izvorno postao cronicus
    AV je kratica za Alterac Valley battleground odnosno na tom battlegroundu se šora 40alija i 40 horda za neke točke(ne znam točno jer nisam puno na battlegroundima)al sam jednom bil i znalo je zaštekat al ne baš da framerate ide na 3fps nek onak lagano usporeno...WoW ti je vrlo nezahtjevna igra i sa jako jako jako low end konfiguracijom ga moš igrat(na sempronu 1,75ghz 512 rama i radeon9250uživam al uskoro kupujem novu grafičku 7600GSxD thx Bartuc)tak da nemaš frke
    što se pitanja o ovisnosti tiče,glavno dok imaš para za struju,bon i da igraš WoW
    Hvala ti puno na odgovorima. Puno nam pomažeš. Još nekoliko pitanja o serverima. Jel zabavnije igrati na pvpu ili pve-u? Na kojem si ti serveru?
    Pvp serveri su zabavniji by far ..

  5. #65
    Senior Member Ninja hurdle JedimiNjoke's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Svašta me pitaš...
    Postova
    773
    = Citat = Izvorno postao Shadowhell
    = Citat = Izvorno postao frank24
    = Citat = Izvorno postao cronicus
    AV je kratica za Alterac Valley battleground odnosno na tom battlegroundu se šora 40alija i 40 horda za neke točke(ne znam točno jer nisam puno na battlegroundima)al sam jednom bil i znalo je zaštekat al ne baš da framerate ide na 3fps nek onak lagano usporeno...WoW ti je vrlo nezahtjevna igra i sa jako jako jako low end konfiguracijom ga moš igrat(na sempronu 1,75ghz 512 rama i radeon9250uživam al uskoro kupujem novu grafičku 7600GSxD thx Bartuc)tak da nemaš frke
    što se pitanja o ovisnosti tiče,glavno dok imaš para za struju,bon i da igraš WoW
    Hvala ti puno na odgovorima. Puno nam pomažeš. Još nekoliko pitanja o serverima. Jel zabavnije igrati na pvpu ili pve-u? Na kojem si ti serveru?
    Pvp serveri su zabavniji by far ..
    Točno!! Igrao sam na normal serveru maaaaalo manje od dvije godine i bilo je vremena kad mi je bilo uber dosadno. Sad igram sa Specijalcima na PvP serveru i puno je zabavnije, kad sretnem nekog allya pošibam se s njim dobro hehe (il ga gankam ) Zasad je ovak: Buzz 5 : 0 Alliance - ne znam jel bi brojao ko poraz kad sam sašio 2 lvla višeg gnome locka, jer su me njegove dotovi dokrajčili kad je bio mrtav
    Zabušant...

    = Citat = Izvorno postao lukas2
    ej kaj kazete da osnovamo super guild Hunters Guild
    Perun - lvl70 warrior - <Deeprun Pest Control> - Aggramar

  6. #66
    Senior Member Nuke me please Keloson's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Lokejšn
    Postova
    237
    e jebiga, ja još nisam sreo niti jednog alija.... al kad sretnem , dobit će on svoje...
    ....................../´/)
    ....................,/../
    ............./´/'...'/´`·¸
    ........../'/.../..../......./¨\
    ........('(...´...´.... ~/'...') Nerf this.

  7. #67
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648
    Kolike su šanse da naprave World of Warcraft - Single Player RPG?? Jel ima šanse? Se ikad kaj pričalo o tome?

  8. #68
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    Svinjski anus
    Postova
    2.707
    = Citat = Izvorno postao frank24
    = Citat = Izvorno postao cronicus
    AV je kratica za Alterac Valley battleground odnosno na tom battlegroundu se šora 40alija i 40 horda za neke točke(ne znam točno jer nisam puno na battlegroundima)al sam jednom bil i znalo je zaštekat al ne baš da framerate ide na 3fps nek onak lagano usporeno...WoW ti je vrlo nezahtjevna igra i sa jako jako jako low end konfiguracijom ga moš igrat(na sempronu 1,75ghz 512 rama i radeon9250uživam al uskoro kupujem novu grafičku 7600GSxD thx Bartuc)tak da nemaš frke
    što se pitanja o ovisnosti tiče,glavno dok imaš para za struju,bon i da igraš WoW
    Hvala ti puno na odgovorima. Puno nam pomažeš. Još nekoliko pitanja o serverima. Jel zabavnije igrati na pvpu ili pve-u? Na kojem si ti serveru?
    Ja sam na PvE serveru Lightbringer igram kao Human Mage dakle Alija
    PvP serverazi kad odabireš server da ima dobar omjer alija i horda i da neodabereš server koji je prepun noobova jer takvih servera je JAAKOOOOOO puno a i teže je questati u contested terrytoriju

    PvE servervo je najbolji izbor za početnike no to ovisi o tvom stilu igre.
    Ovdje su instance,raidovi glavna stvar te nađeš li dobru gildu imaš zabavu
    garant.Questati je lagano jer se mozes pvp-ati samo ako ti to želiš(odnosno ako upišeš /pvp) o ovim serverima ima pogrešno mišljenje da su dosadni nakon nekog vremena što nije istina.i ovdje ima pvpa i to samo ne u open worldu.ipak ovdje se ide na battlegrounde da-kupiš sa honorom gear koji češ koristit u PvE-u

    Stoga dođi na pve server Lightbringer kao alija i upiši /w Cronicus i ja ču bit tvoj bodyguard i invajtat ču te u jednu dobru hrvatsku gildu
    Ljudi koji je film o nekom liku s maskom koje je zamrznit oko tisuću godina onda oživi i kao oni su u svemiru onda on kolje cijelu posadu broda pa prezivjeli bjeze pa ga ubiju pa maska padne u vodu ovi su misli da je meteor ali su stavili masku i

  9. #69
    Sada sam stvarno u dvojbi. Najprije sam mislio u pvp-u no sada čujem i nije toliko dosadan a ne želim da me uberjaki likovi gankaju svaki 5 min. Jesu li stvarno krvoločni na tim serverima ili se da napredovati? Želim izazov a ne tortura (Znam da zvučim kao carebear). Cronicuse, razmislit ću o ponudi. Gamecard kupujem u petak, Wow mi je stigo jučer al ga nisam još instalirao.

  10. #70
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    Svinjski anus
    Postova
    2.707
    Meni paše BTW koju češ rasu-klasu uzeti?
    Ljudi koji je film o nekom liku s maskom koje je zamrznit oko tisuću godina onda oživi i kao oni su u svemiru onda on kolje cijelu posadu broda pa prezivjeli bjeze pa ga ubiju pa maska padne u vodu ovi su misli da je meteor ali su stavili masku i

  11. #71
    Paladin me privlači. Ako stigne TBC (predbilježio sam se) uzeo bih draenei, akko ne onda human. Rogue mi je isto zanimljiv i to NE. Al zasad mislim da ći pallya zarollat.

  12. #72
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    Svinjski anus
    Postova
    2.707
    Paladin je po meni najdosadnija klasa za lvlat al to je tvoj izbor
    ja preporučujem Warlocka jer su prebolesni za njima za igrat

    no ipak na kraju uzmi ono što se tebi svidja
    Ljudi koji je film o nekom liku s maskom koje je zamrznit oko tisuću godina onda oživi i kao oni su u svemiru onda on kolje cijelu posadu broda pa prezivjeli bjeze pa ga ubiju pa maska padne u vodu ovi su misli da je meteor ali su stavili masku i

  13. #73
    E još jedno pitanje. Da li mogu imat jedan character na pvp serveru i jedan u pve-u? Koliko smiješ imati charactera na accountu? Hvala

  14. #74
    = Citat = Izvorno postao cronicus
    Paladin je po meni najdosadnija klasa za lvlat al to je tvoj izbor
    ja preporučujem Warlocka jer su prebolesni za njima za igrat

    no ipak na kraju uzmi ono što se tebi svidja
    Meni se sviđa pally jer mi se čini kao dobra support klasa i može se s njim solidno solirati (ovisno o buildu). Pucam na holy spec. build da bude koristan u instanceama. Čujem da su warlockovi i hunteri very badass.

  15. #75
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    Svinjski anus
    Postova
    2.707
    = Citat = Izvorno postao frank24
    E još jedno pitanje. Da li mogu imat jedan character na pvp serveru i jedan u pve-u? Koliko smiješ imati charactera na accountu? Hvala
    moš ti imat i po 10 charactera na serveru

    možeš imat i jedan na pvpu i jedan na pveu
    Ljudi koji je film o nekom liku s maskom koje je zamrznit oko tisuću godina onda oživi i kao oni su u svemiru onda on kolje cijelu posadu broda pa prezivjeli bjeze pa ga ubiju pa maska padne u vodu ovi su misli da je meteor ali su stavili masku i

  16. #76
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    ZGB
    Postova
    680
    ne vjeruje da ce ti holy pala pomoci previse sa lvlom....uzmi si ret palu za lvl veci burst dmg ces imati atm na svojem lvlu....da pala je dosadan na pocetku prestrasno nes ali poslje moze imati odlicne kombinacije i kad si u fightu jako rijetko da ne mixas sealove tako da ustari na kraju ispadne zanimljiva klasa
    maca na forumu

  17. #77
    Senior Member Ninja hurdle dex's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    underworld
    Postova
    777
    e imam pitanje....
    spomenuli ste huntere i lockove...
    u pocetku warcrafta je bilo malo huntera a jos manje warlocka... i onda kad se proculo da su dobri serveri su se jednostavno poceli prepunjavati tim classama...
    ja sam razmlisljo da kad pocnem igrat da igram s hunterom jel sam podosta igro s tom klasom kod frenda a i na 1žnekoliko 10 days free... al sve me strah da necu s njime nesto postici u raidovima tj upast u neke vaznije raidove... dok se za pvp s tim klasam netreba brinuti jel jednostavno rulllajuu do bola.... pa sad dali se isplati uzeti huntera na pvp serveru radi ultra pvp zabave i skupljanja itema po instancama (a velik je rizik da ces nac guild koji treba huntera) inace govorim o serverima koji su mal stariji i gdje ima podosta end game guildova...

  18. #78
    = Citat = Izvorno postao dex
    e imam pitanje....
    spomenuli ste huntere i lockove...
    u pocetku warcrafta je bilo malo huntera a jos manje warlocka... i onda kad se proculo da su dobri serveri su se jednostavno poceli prepunjavati tim classama...
    ja sam razmlisljo da kad pocnem igrat da igram s hunterom jel sam podosta igro s tom klasom kod frenda a i na 1žnekoliko 10 days free... al sve me strah da necu s njime nesto postici u raidovima tj upast u neke vaznije raidove... dok se za pvp s tim klasam netreba brinuti jel jednostavno rulllajuu do bola.... pa sad dali se isplati uzeti huntera na pvp serveru radi ultra pvp zabave i skupljanja itema po instancama (a velik je rizik da ces nac guild koji treba huntera) inace govorim o serverima koji su mal stariji i gdje ima podosta end game guildova...
    Ako znaš igrat, naći ćeš dobar guild. To stvarno nije problem...

  19. #79
    Nisam bio u mogućnostima biti u Zg-u noći 15. 01. pa sam se predbilježio u Osijeku u algoritmu za Burning Crusade. Zna li netko kada mogu očekivati da će doći? Jel netko možda nešto čuo?

  20. #80
    Senior Member Nuke me please Keloson's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Lokejšn
    Postova
    237
    = Citat = Izvorno postao frank24
    Nisam bio u mogućnostima biti u Zg-u noći 15. 01. pa sam se predbilježio u Osijeku u algoritmu za Burning Crusade. Zna li netko kada mogu očekivati da će doći? Jel netko možda nešto čuo?
    ja sam bio prije 4 dana u os u algoritmu i BC su imali!
    ....................../´/)
    ....................,/../
    ............./´/'...'/´`·¸
    ........../'/.../..../......./¨\
    ........('(...´...´.... ~/'...') Nerf this.

  21. #81
    = Citat = Izvorno postao Keloson
    = Citat = Izvorno postao frank24
    Nisam bio u mogućnostima biti u Zg-u noći 15. 01. pa sam se predbilježio u Osijeku u algoritmu za Burning Crusade. Zna li netko kada mogu očekivati da će doći? Jel netko možda nešto čuo?
    ja sam bio prije 4 dana u os u algoritmu i BC su imali!
    WTF!!! Zašto me onda ne zovu? Tri puta sam bio kod njih, čak su me zapisali u računalo!! Da li još netko može potvrditi da je BC u Osijeku?

  22. #82
    Eh, ovako stvari stoje. Nazvao sam Algoritma i rekli su mi da NEMAJU BC niti su ga imali prije 4 dana ali će doći krajem veljače. Kelosone, možda si samo plakat vidio ili nešto.

  23. #83
    Senior Member Nuke me please Keloson's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Lokejšn
    Postova
    237
    ne, dosao sam ja, rekao 2 wow-a,
    -Kaže ona- Prvi ili drugi dio?
    -Kažem ja, pa prvi, orginal...


    i onda mi je dala... 2 wow-a , ako nema zešto bi pitala koji ćete?
    ....................../´/)
    ....................,/../
    ............./´/'...'/´`·¸
    ........../'/.../..../......./¨\
    ........('(...´...´.... ~/'...') Nerf this.

  24. #84
    = Citat = Izvorno postao Keloson
    ne, dosao sam ja, rekao 2 wow-a,
    -Kaže ona- Prvi ili drugi dio?
    -Kažem ja, pa prvi, orginal...


    i onda mi je dala... 2 wow-a , ako nema zešto bi pitala koji ćete?
    Pa da si rekao kojim slučajem 2 dio (TBC) vjerojatno bi ti rekla da se moraš predbilježit za burning crusade. Jesi vidio kutiju TBC-a? Uostalom, nije sada ni važno. Sada nemaju ali će biti do kraja mjeseca. Tako su mi rekli. Jedva čekam.

  25. #85
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    ZGB
    Postova
    680
    old server hm...pa gle nakon nekog vremena guildi se raspadnu stvaraju se novi sa pure pve znaci udes u jedan takav i ako si aktivan nece biti problema...shadow sta ti znaci ak dobro igra ? Mislim to je za pvp,za pve ? hm znas engleski nis ret koji nezna kaj mu pricaju i aktivan si ko ludak da naci ces dobar guild
    maca na forumu

  26. #86
    Senior Member Ninja hurdle dex's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    underworld
    Postova
    777
    hmm.... moj buraz ide u os na fax i dao sam mu da mi kupi i bio je u par trgovina i nisu imali i onda je u hg spotu naso O.o vjerojatno su ostale trgovine dobile novu posiljku jer je to bilo pocetkom drugog mjeseca a neznam jesu opet uspijeli sve rasprodat

  27. #87
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    5.945
    = Citat = Izvorno postao frank24
    = Citat = Izvorno postao Keloson
    ne, dosao sam ja, rekao 2 wow-a,
    -Kaže ona- Prvi ili drugi dio?
    -Kažem ja, pa prvi, orginal...


    i onda mi je dala... 2 wow-a , ako nema zešto bi pitala koji ćete?
    Pa da si rekao kojim slučajem 2 dio (TBC) vjerojatno bi ti rekla da se moraš predbilježit za burning crusade. Jesi vidio kutiju TBC-a? Uostalom, nije sada ni važno. Sada nemaju ali će biti do kraja mjeseca. Tako su mi rekli. Jedva čekam.
    Naručiš i sigurno će ti doći u roku od 15 dana najviše, jer moj frend je naručio kada je bila najveća manija i stiglo mu za 15 dana.
    AMD Athlon II x4 640 3.0GHz 4 GB Kingmax DDRIII RAM 1333MHz Palit GeForce GTS 450 1GB SATA 500GB Apolon 550W

  28. #88
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    ZGB
    Postova
    680
    nemojte si iz zg narucivati ak ocete sigurno naruci si iz osijeka ili varazdina npr
    maca na forumu

  29. #89
    Stvarno ne znam šta je. Na početku veljače sam naručio i još ništa! Danas sam bio u hgspotu i tamo se isto tako predbilježio, pa tko prvi dobije TBC dobiva i moje pare.

  30. #90
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    ZGB
    Postova
    680
    hehe ja se sjecam kad je 1. posiljka wowa dosla a ja nisam imao para i dodem drugi dan i nema..... rezerviram se za drugu i dode posiljka i oni meni kao ne nemamo vise previse ljudi je bilo predb.kao sad si skroz na pocetku.....a ja sve po spisku i zovem vz i kaze osto jos jedan bam taxi i pici sam mi je lik zaboravio reci da mi treba bon da pocnem igrati(ono vrijeme)a bila subota popodne ne radi vise jao lud.....a za tbc sam imao rezervirana 4 primjerka u 3 razlicita ducana
    maca na forumu

Slične teme

  1. Par pitanja
    By Tola in forum Programiranje i izrada igara
    Odgovora: 5
    Posljednji post: 13-08-2009, 12:48
  2. Par Wow pitanja
    By KingTomy in forum World Of Warcraft
    Odgovora: 29
    Posljednji post: 07-03-2007, 10:50

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •